Qla1

Myślenice: Kto potrącił tego psa i wlókł go za samochodem prawie kilometr?

 • 10.05.2016 - 22:39
  Polskie prawo :

  "Właściciel psa w środę, po wyjściu od weterynarza, zgłosił dyżurnemu policji co zaszło, a potem dwukrotnie, w czwartek i piątek, próbował złożyć oficjalne zawiadomienie na policji. Bez skutku. - Usłyszałem, żeby zwrócić się z pozwem cywilnym do sądu. I że to ja mogę być pociągnięty do odpowiedzialności, za nieupilnowanie psa - mówi. "

  http://www.dziennikpolski24.pl/region/a/kierowca-potracil-psa-i-ciagnal-po-jezdni,9972351/

Inet Centrum - Problemy

 • 06.02.2014 - 10:20
  Ja nie mam żadnych problemów . Najlepiej zadzwoń do inetu i zapytaj.

Poszukiwani sprawcy napadu

 • 14.11.2013 - 11:27
  hotspot napisał/a:
  posluchajcie osly co za roznica jaki tam jest personel chyba napad nie byl wywolany wiekiem osoby ani plcia boto nie byl gwalt poza tym wlasnie dlatego ze nie rozumiecie sensu dobierania personelu pracujecie na tasmie w fabryce i jestescie po 8 latach starszymi pakowaczami i mozecie pakowac o jeden produkt wiecej do pudelka niz mlodszy pakowacz a nie prowadzicie zadnej dzialalnosci bo itak by wam sie nie utrzymala skoro nie rozumiecie zwiazku dobrania odpowiedniego personelu do danego stanowiska..
  Wyszła słoma .....z butów pana "biznesmena"

Zarabie: Czym zaskoczy nas dzielnica na wiosnę? [WIDEO]

 • 07.11.2013 - 9:59
  Wszystko fajnie , tylko po co aż 4 korty ? Czy nie lepiej było zrobić jedno sztuczne zadaszone lodowisko ? Na korty chodzi tylko pewna specyficzna grupa ludzi, a lodowisko na pewno miało by większe "powodzenie"

Bysina: Zaginiony osiemnastolatek wrócił do domu

 • 23.10.2013 - 13:09
  ksgrzes napisał/a:
  policja będzie go szukać jak tego podpalacza. kurde w krzakach potrafią tylko się czaić.
  Bo z tego maja najwięcej .

Dolne Przedmieście: Rondo na Słonecznej i Kazimierza Wielkiego w 2014 roku

 • 04.10.2013 - 9:15
  Nie rozumiem, po co komu tam rondo? Są miejsca które bardziej go potrzebują np. na skrzyżowaniu nad rynkiem i koło starej mleczarni .

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

 • 08.08.2013 - 16:27
  Witam
  Czy ktoś korzystał z usług "Stanmed" ? Zależy mi na opinii osób ,które korzystały z niej w Myślenicach .
  Z góry dziękuję :)

Od 1 lipca segregujemy śmieci: Jak sobie radzicie? [WIDEO]

 • 01.07.2013 - 9:40
  majcinek napisał/a:
  Super pieknie... tylko chcialem spytac kiedy otrzymam jakiekolwiek worki do segregowania smieci ? Jedyna rzecz jaka dostalem to nowy pojemnik.
  Haha , to ja odwrotnie dostałam worki a pojemnika brak :)

1% podatku

Akcja POCZTÓWKA

 • 05.02.2013 - 10:55
  Logos-Druk napisał/a:

  Zdjęcia muszą być w wiosennym klimacie, .
  Wszystko fajnie , tylko jak spełnić powyższy warunek ,aura nie jest sprzyjająca i do końca lutego raczej wiosennego klimatu nie będzie . Może jednak przedłużyć czas akcji :)
 • 01.02.2013 - 23:56
  Faktycznie Mirku zyski z pocztówek będą tak ogromne , że naprawdę jest o co walczyć. Wszak tłumy turystów nawiedzają Myślenice i przy okazji oczywiście kupują stosy kartek , aby okazać rodzinie mieszkającej na Mazowszu, jaki cudowny skrawek ziemi zwiedzają.
  A teraz na poważnie .Myślę że pomysł jest fajny i będzie sporo zgłoszeń , bo nie wszyscy są materialistami , a zresztą dla materialistów też jak widzę Logos przewidział możliwość zostawienia pewnej formy reklamy w postaci swojego imienia i nazwiska oraz ewentualnych danych kontaktowych ,(wnioskuję że dane kontaktowe to również strona www.) więc można przy okazji zareklamować swoją stronę z foto.

Zasady gospodarki odpadami: Najczęściej zadawane pytania

 • 30.11.2012 - 9:59
  Cyt. z powyższego tekstu.
  Ile będzie wynosić opłata jaką będą ponosić mieszkańcy?
  ...ten koszt już orientacyjnie znamy.......tą kwotę poznamy dopiero......ten koszt to ok. 50% całej stawki (której nie znamy)

  Czyli co ? Wiemy że nic nie wiemy , a mianowicie tego najważniejszego : Ile będziemy płacić za składowanie śmieci w przydomowym wysypisku?

Analizujemy nowy regulamin utrzymania czystości: Masz psa? Masz nowe obowiązki

 • 04.10.2012 - 10:53
  dziubiXon napisał/a:
  fryzjerka napisał/a:Czy to są jakieś żarty, że pies nie może wejść do Raby żeby sie ochłodzić i napić wody????Szkoda nawet komentowac tak idiotycznej decyzji, jestem w szoku.Czy wy patrzycie co piszecie?? albo chociaz się chwilę zastanawiacie3?? "co komu szkodzi"?? a no ku * wa szkodzi!!! gdy idąc z dziećmi sie popluskać w upalne dni czy poopalać nad rabę obok kąpie się i siura zawszony kundel. Rzeka to nie kąpielisko dla psów To jest obleśne, ohydne, odrażające !!! Jak wam się podobają takie fetysze to piana do wanny i pieska pod pachę - we własnym zaciszu domowym , a nie w miejscu publicznym psiarnie do wody wpuszczać. To jest bezczelne!Każdemu takiemu mandat po 500 zł! Sama osobiście będę dzwonic za każdym razem gdy zobaczę taką sytuację.
  Zawszone to możesz mieć dzieci. Psy wszy nie mają ,tylko pchły ,to po pierwsze . A obleśne , ohydne, odrażające to ty masz ciało ,jak się opalasz nad Rabą . I kto nam zagwarantuje że Twoje dzieci nie sikają do Raby?
 • 04.10.2012 - 10:29
  "Wychodząc z psem na spacer właściciel musi pamiętać o smyczy lub kagańcu, natomiast właściciele psów ras uznawanych za agresywną zarówno o smyczy i kagańcu dla swojego zwierzaka."

  Tak , ja założę psu kaganiec ,a co gdy inny pies bez kagańca zaatakuje go? Czym mój pies w takiej sytuacji się obroni ? Takie sytuacje niestety już miałam.
  Druga komiczna wręcz sprawa ,to zakaz wprowadzania psa do Raby. Obawiam się że większość właścicieli psów już od dawna tego nie robi ,bo kto wprowadza psa do takiego syfu.
Pokaż więcej komentarzy