norka

Ekonomia w SSW?

 • 28.04.2019 - 20:23
  potrzebuje opinii na temat niestacjonarnej ekonomii na SSW w myślenicach - jeśli ktoś studiuje to proszę na priv również :-)

Sułkowice: Budynek urzędu może grozić katastrofą budowlaną. Gdzie przenieść urzędników?

 • 09.04.2019 - 23:10
  eddie napisał/a:
  To sobie jeszcze tam kościół przenieś i będziesz miała wszystko pod nosem.
  źle trafiłeś...z kościołem oraz z wszelkimi przejawami religii.. .nie jest mi po drodze..
 • 09.04.2019 - 22:15
  na przyszłosc : gdyby miałby budowany nowy budynek gminy - dobre miejsce to sąsiedzctwo nowego przedszkola :-)
 • 09.04.2019 - 22:12
  Ewkula napisał/a:
  Pod jednym dachem dzieci, policja, urzędnicy, to jakiś absurd. Gmina się sypie, ale co ma do tego szkoła. Niszczyc coś co dobrze działa, jest na wysokim poziomie, i spełnia oczekiwania i potrzeby dzieciaków ?
  Dzieci z Szkoły nr 1 bez wzgledu na pogodę i porę roku, przechodzą z budynku do budynku, przyczym budynek B szkoly nr 1 jest raczej w marnej kondycji, dzieci w okresie zimy nie mają lekcji w-f lub ćwiczą na korytarzach. Czemu nikt o nich nie pomyśli, nie przeniesie do Szkoły nr2 ?
  Belwedery dla urzędników, chca zająć największe klasy szkoly, a dzieci będą się gniotly, stracą świetlicę. Ta szkołą ma potencjał, trzeba ją rozwijać, nie ograniczać !!!!!
  pretensje do poprzedniego burmistrza i jego pobocznych.. tyle lat.. zachwalał jakto gminą świetnie rzązi a pozostawił po sobie zgliszcza , gdzie teraz ciężko znaleść rozwiazania m.in co do budyków szkół, opłakanego stanu budynku gminy, co do finansów gminy... zadłuzonej.. ze hej.. p.s nie mówiac o takich przekrętach jak boisko w Harbutowicach.. , kamieniec na malikówce......zalew...
 • 09.04.2019 - 22:09
  Andrzej00000 napisał/a:
  Niech się przeniosą na nie dokończone boisko przy wodociagach,tam są te brakujace pieniądze.
  to chyba poprzedni włodzarze Sułkowic ponoszą za to odpowiedzialnośc...

Mówi ktoś po norwesku? :-)

 • 02.04.2019 - 22:05
  Witajcie - jestem w trakcie nauki norweskiego - obecnie w połowie poziomu B1 - może jest ktoś chętny z Myślenic lub okolic itp . kto również się uczy i chciałby próbować rozmawiać lub uczyć się wzajemnie? może nawet ktoś kto dopiero zaczął swoja przygodę - również wtedy jestem chętna w ramach przypomnienia dla mnie próbować coś tłumaczyć pomagać itp - jak ktoś ma jakies pomysły jest chętny - to niech napisze wiadomość prywatną tu na miasto info :-) p.s nie chodzi mi o żadne dawanie lekcji - tylko wzajemną pomoc , rozmowy itp -w ramach jakby rozrywki itp :-)
Pokaż więcej komentarzy