Majk22

Czy gminy powinny zapłacić nauczycielom za czas strajku? Temat dzieli radnych [WIDEO]

 • 14.05.2019 - 10:06
  Endrju napisał/a:
  Akurat, jako mąż nauczycielki, mam głęboko w poważaniu, czy WP Burmistrz (za pośrednictwem dyrektorów szkół) wypłaci jakiś ekwiwalent za strajk czy nie. Moje zdanie jest takie, że nie powinien. Za to ścieki (i niższa cena za nie) mnie mocno interesują!  Nic nie musieliście brać, wszystkie szkoły w gminie prowadziły świetlice i każde dziecko można było wysłać do szkoły.
  Nieprawda w szkołach trwały egzaminy gimnazjalne oraz ósmoklasistów a co za tym idzie reszta dzieciaków niezależnie od strajków miała wolne jak co roku. Z powodu strajków dzieciaki pauzowały raptem 3 czy 4 dnia z tego wynika że strajk był raczej nastawiony na zablokowanie egzaminów, i za to mamy im zapłacić? Zresztą sondaż mówi sam za siebie 76% na nie.
  Ktoś tu pytał jaki wpływ na wynik egzaminów miał strajk a choćby niepewność do ostatniej chwili i stres z tym związany.

Myślenice: Paweł Lemaniak został odwołany ze stanowiska dyrektora Muzeum Niepodległości

 • 28.03.2019 - 23:23
  Dysk napisał/a:
  Władza odbiła nowemu burmistrzowi. Najpierw, powinien zapoznać się z problemami miasta, wiosek, z drogami, dojazdami, podjazdami itp. z obowiązkami jakie go dotyczą, a nie zaczynać od pokazania, jaki to jestem wspaniały, potrafię zrobić "porządek". Burmistrzu, karma wraca, zło wraca. Bardzo się zmieniłeś, oczywiście na gorsze.
  Panie Pawle, jest Pan wspaniałym człowiekiem i proszę nie pozwolić się oczerniać.
Pokaż więcej komentarzy