Dowcipny

Poznajesz je? Okradły butik i drogerię w Myślenicach. Teraz szuka je policja

 • 23.04.2019 - 9:34
  Nie rozśmieszajcie ludzi!! ... Nie udolność naszej "milicji" poraża ... Ludzie czy na tej komendzie ktoś myśli ? Sprawa z 31 stycznia, a oni się decydują 23 kwietnia na publikację zdjęć domniemanych sprawczyń. HAHAHA Równie dobrze możecie ich szukać teraz na drugim końcu Polski. Zaraz pojawią się teksty ... "dla dobra śledztwa nie mogliśmy ujawniać wizerunku wcześniej bla bla bla" To samo tyczy się co najmniej kilku innych spraw. Drogerie, bankomaty, restauracje ... "milicja" reaguje tak późno, by nie rozwiązać tych spraw, dla szkody społeczeństwa czy jeszcze z innych powódek ?

Połowa przestępstw w powiecie ma miejsce w Myślenicach. Rośnie popularność narkotyków i dopalaczy

 • 29.03.2019 - 14:52
  Vivaldi napisał/a:
  Wmawianie od lat "wszystko Ci wolno, wszystko możesz" od najmłodszych lat. Już w szkole podstawowej gówniarz może narobić nauczycielowi na głowę a ten z uśmiechem może notatkę sporządzić, pogrozić palcem i porozmawiać z rodzicami.....o ile Ci znajdą czas aby synkowi/córeczce powiedzieć, że "cukiereczku tak jest nie ładnie". A z wiekiem już się tylko pogłębia proces. Dorastają, w necie 18 godzin na dobę, przerywnikami są reklamy najnowszych smart-fonów które mogą mieć na bardzo niski kredyt.....matka z emerytury komornikowi spłaci, bo nie zareagowała jeszcze w podstawówce. Po siedzeniu w necie cóż on umie i potrafi? Do roboty zatem nie bardzo a pieniądz kusi, dzisiaj i szybko. "Wszystko możesz, świat jest Twój tylko w to uwierz" oto przesłania dzisiejszych wartości - "tyle jesteś wart ile masz dzisiaj w kieszeni". W wieku 20 lat mamy "produkt" na ulicy po 2-3 wyrokach w zawiasach - to w wersji lżejszej. Nie wie po co tu jest, nie ma celu, bez nadzoru, bez strachu, bez przyszłości. A wszystko przez jeden błąd : w odpowiednim momencie ojciec nie mógł mu w dupę przy****lić bo mu powiedzieli gdzie się synek może poskarżyć aby za patologię wychowawczą wskazano .....ojca czy matkę.
  100% poparcia dla tego Pana!! Dzieciaki są teraz tak rozpieszczone, z sieczką w głowach od tv, internetu i pseudo idoli, których mają nie skądinąd jak z netu. Wina głównie rodziców ... tak tak nie okłamujcie się na wzajem!, że dziecko to nabyło gdzieś poza domem. Rozumiem jest postęp, technologia ... wszystko dla ludzi ale z umiarem, a w szczególności la dzieciaka który ma kilka lat. Córka ostatnio mnie pyta na placu zabaw, dlaczego te dzieci się nie bawią tylko siedzą i w telefony patrzą .. to świetnie pokazuje "chorobę " społeczeństwa ... my gramy w piłkę, co kol wiek innego spędzamy czas z dala od telefonu. Dziecko również musi szanować rodziców, zdawać sobie sprawę, że wszystko kosztuje i trzeba na to zapracować, wtedy idziesz z nim normalnie do sklepu i wie, że ma to swoją cenę , a nie drze się że chce to czy tamto bo tak i koniec rzucając się w każdą stronę by dostać to na co ma ochotę!!

Polerowania samochodu

 • 28.03.2019 - 20:18
  MarcinNielot napisał/a:
  A samemu to nikt z was nie próbował polerować? Przecież jak ktoś zdolny i zaradny to i sam sobie z tym czymś da radę. Ja to tylko z większymi awariami, czy też korektami przy aucie do nich się udaję: A tak to unikam wszelkiej maści warsztatów, jakie by one nie były ;)
  Bo teraz ludzie są leniwi jak osły nie obrażając osła ... Nie chce się samemu bo łapki bolą ojejku. Mam tak samo jak Ty ... co jestem w stanie bez wyszukanych narzędzi robię sam, myje czyszczę również, a że pochłania czas pff sama przyjemność wolę to jak siedzieć z piwskiem przed tv czy kompem i mówić, że potrzeba czasu by coś zrobić.

Myślenice: Malować linie pomocnicze, czy nie? Zarząd Dróg Powiatowych odpowiada na uwagi eksperta

 • 16.02.2019 - 18:22
  Chyba ten "ekspert" z ZDP jest jakiś ślepawy, akurat prawy skrajny pas oznaczony jest strzałka naziemną, która wyraźnie mówi, że ten pas służy do jazdy na wprost ... wręcz strzałka dla normalnego człowieka NAKAZUJE jazdę tym pasem tylko na wprost w kierunku strażnicy !! kolejno od lewej pas 1 - zawracanie na moście 2 - jazda w lewo kierunek Zarabie oraz prosto oraz 3 TYLKO I WYŁĄCZNIE PROSTO !! ... wpiep****ie się z 3-go pasa na środkowy grozi wypadkiem, ale tłumoki z ZDP będą się upierac przzy swoim ... ciekawe kogo winę uzna policja gdy tam właśnie dojdzie do stłuczki ? ... wtedy namalują te linie pomocnicze jak zawsze po fakcie !!!

Myślenice: Pijany kierowca uszkodził cztery samochody. Miał 2 promile

 • 09.02.2019 - 9:36
  Z jakiego powodu mój post został usunięty ??! ... Nie poddam się napiszę kolejny raz to samo ...
  Jaaa: napisał: "A co zmienia, że był to obywatel Ukrainy?" ... zmienia bardzo dużo ... gdyby był to ktoś z Myślenic lub okolicznych miejscowości zaraz by był obsmarowany i napiętnowany! A że ukrainiec to cisza! tylko dlatego, aby ludzie nie nabrali do ukrainców "mieszanych uczuć" Nikt tez nie napisał, że chłop miał podrobione prawo jazdy więc jechał bez żadnych uprawnień! - dlatego grozi mu 2 lata, a nie sama jazda po pijaku. Nie mam nic przeciwko by u Nas w Polsce pracowali, my również wyjeżdżamy na zachód. Tyle, że my jedziemy gdzieś i dostosowujemy się do panującej tam kultury, szanujemy tradycje i religie. Oni zachowują się jak dzicz myśląc, że są u siebie robią co chcą bez konsekwencji, a takie artykuliki jeszcze ich "wybielają". Jak dalej tak będzie to z Polski za kilka lat zrobi się kolejna Francja ze stadem arabów i płonącymi samochodami na ulicach!

Praca w Cooper Standard - operator maszyn

 • 03.02.2019 - 21:13
  Znajomek opowiadał mi o tym "zakładzie" pracy ... w czasie ostatniego przestoju ludzie wzięli urlopy jak co roku ... i część nie wróciła do pracy gdyż została zwolniona za pomocą ... SMS-a. Rozumiecie to ? Paranoja pracodawca powiadamia Cię sms-em, że Cię zwalniają. To tylko pokazuje, że nie mają żadnego szacunku do ludzi!! Na koniec każdego miesiąca przełożeni "polują" na pracowników by tylko uwalić im premię za byle głupoty, a sami mają za nic przepisy mając o sobie mniemanie wielkich "panów" , którym słoma z butów wychodzi ...

Pobicie parasolki 18.01

 • 25.01.2019 - 21:45
  Wystarczy chwile po mieście połazić i o tej akcji wszyscy mówią ... Krystianek.K ( tak ten sam od trawy w Kapitolu/Wiśniowa) napada na kolesia ( który dorabia na bramkach po knajpach) on bodajże sprzedaje odżywki koło Carrefoura. Krystiankowi pomaga jakiś typ ... bo sam by sobie nie poradził( bo to ... ) Ciekawe tylko w jaki sposób tym razem tatuś pomoże ... bo powinien beknąć za współudział ...

Myślenice: Pobicie w lokalu w centrum. Policja prowadzi czynności, ale nie komentuje

 • 25.01.2019 - 20:44
  Jak dla mnie to jest tzw. "bezstresowe wychowanie" właśnie to pokolenie dorasta i ma po 18 - 20 parę lat. Gdyby jeden z drugim gnojkiem dostał w ciury od ojca za dzieciaka to teraz było by znacznie mniej tych patoli, inaczej tego nazwać nie można.

Właściciele nie mają serca? Kilka dni temu zamarznięte psy. Teraz zaniedbany spaniel w Osieczanach

 • 23.01.2019 - 16:53
  Co za s*****y***y ... takich ludzi topił bym bez zastanowienia ... wole każdemu zwierzakowi pomóc jak drugiemu człowiekowi ... !!

Internet światłowód w Trzemeśni

 • 16.01.2019 - 23:23
  Janusz Szydlak napisał/a:
  a teraz wypowiem się JA sam....no właśnie właściciel FASTERNET.PL....owszem wszystkich już Was uspokajam....i jednocześnie informuję iż FASTERNET.PL połączył się z FIBERLINK.PL....dlaczego ano dlatego aby ta Nasza wioska i podległe jej dookoła miały najnowocześniejszą sieć internetową. Dlaczego się połączyliśmy....prosta sprawa .... - NIE STAĆ NAS było na tą chwilę na wybudowanie ze swoich środków takiej infastruktury. O więcej nie pytajcie tylko cieszcie się, iż dopiąłem swego, choć przykro mi z powodu, że Sam, tzn. jako FASTERNET.PL tego nie dokonałem. Chciałbym jednocześnie podziękować wszystkim Naszym pierwszym Klientom/Abonentom z Trzemeśni, którzy pamiętają jak zaczynałem budowę tejże sieci (chodząc na nogach z wiertarką, anteną,uchwytem,drabiną....:-) Oj to były czasy, które warto wspominać.

  ps. dla tych od "strony internetowej" nie zmienię jej abyście nie mięli satysfakcji. Sam zrób tyle co Ja w życiu to porozmawiamy. Oczywiście proszę tego nie potraktować jako atak z mojej strony a jedynie wskazówkę na życie....
  HAHAHa ... z tego co ptaszki ćwierkają ... to kilka lat temu dostałeś właśnie dotację na rozwój tejże swojej "wielkiej" sieci ... tyle, że również te ptaszki donoszą, że zamiast kupić porządne anteny rozwaliłeś to na pierdoły i dziadostwo. Dlatego ów sieć tak tragicznie działa. Nie rób z siebie zbawiciela wioski ... bo Tobie siano jeszcze z butów wystaje.

Myślenice: "Światełko" na płycie Rynku. Mieszkańcy wyrazili sprzeciw wobec fali nienawiści

 • 15.01.2019 - 23:11
  Ludzie ... czy was nie ... jeszcze tydzień temu była wielka afera związana z tym, ze Panem odnośnie ilości mieszkań jakie ma w Gdańsku, skąd, za co itp. a teraz, że go ktoś zadźgał na oczach innych to wręcz świętego niedługo z niego zrobią ... paranoja ... każdego dnia na świecie w podobny sposób giną dziesiątki poza kamerami ... NIKT Z TYM NIC NIE ROBI !! ... setki ludzi również ginie w innych okolicznościach ... a wy chcecie naprawiać świat jak Francuzi ... namalujcie jeszcze kredkami na chodnikach kwiatki i tak brońcie się przed bandytami takimi jak ten w Gdańsku. Już dawno powiedziałem ... przywrócić karę śmierci ... odpalić kilku takich przygłupów dla zasady to następni się zastanowią zanim podniosą rękę na drugiego człowieka.

Coraz więcej jeżdżących na "halogenach"

 • 13.01.2019 - 15:02
  NAKW1 napisał/a:
  Moment, jeśli padało to widoczność jest ograniczona? Ustawianie świateł przeciwmgielnych? Ustawiał Ci ktoś kiedyś światła przeciwmgielne?
  Panie zaskoczę Cię ... w moim samochodzie z 2000 roku jest, a raczej są bo są dwa pokrętła do regulacji świateł przeciw mgielnych 1. Góra-Dół i 2. Lewo-Prawo ( lub jak kto woli na zewnątrz - do środka ). To, że ktoś Ci czegoś nie ustawia nie oznacza, że takowej regulacji nie ma .... no chyba, że jeździsz rowerem nie mylić z ROVERem.
 • 11.01.2019 - 13:24
  nomad napisał/a:
  Przy suchej nawierzchni może nie przeszkadzają bardzo, ale jak jest mokra to się strasznie odbija od drogi niestety
  Art. 30. 1. Kierujący pojazdem jest obowiązany zachować szczególną ostrożność w czasie jazdy w warunkach zmniejszonej przejrzystości powietrza, spowodowanej mgłą, opadami atmosferycznymi lub innymi przyczynami, a ponadto: Kierujący pojazdem silnikowym jest obowiązany: włączyć światła mijania lub przeciwmgłowe przednie.

  Już w pierwszym poście zostało wyjaśnione w jakich sytuacjach używać. Więc jeżeli nawierzchnia jest mokra to, albo pada deszcz abo padało co sprawia, że warunki widoczności są ograniczone i w tej sytuacji MOŻNA użyć świateł przeciw mgłowych. Więc nie pier**l, że się coś odbija, choćby nawet wszystko zgodnie z przepisami. To, że światła te są źle ustawione lub kretyni zakładają ledy, sredy i inne tunningowe badziewia powinno być kontrolowane na stacji diagnostycznej w czasie okresowej kontroli pojazdu tyle w temacie.

Ukradł portfel z 1500 zł. Szuka go policja

 • 07.01.2019 - 12:01
  Brawa dla naszych "psów" za szybkość podjętych działań ... Artykuł z 5 stycznia 2019 , zdarzenie z 27 grudnia 2018 ... zdjęcie z kamery 26/12/18 ... same rozbieżności, a kolo pewnie jakis ukrainiec, który był przez Polskę przejazdem.

Kto zasługuje na miano Osobowości Roku 2018?

 • 31.12.2018 - 11:15
  Nie ma tej Pani tutaj na liście, więc proponuje ... Marzenke Sarapate ... za rozpad i spuszczenie na dno tak bardzo ukochanego przez Myślenice Gts-u. W oczekiwaniu na przelew, łączmy się w bólu z Wanną haha niech chłopina zdrowieje ... kumaci wiedzą o co chodzi.

KLGS ul. Drogowców

 • 17.12.2018 - 11:18
  I bardzo dobrze, że powstaje większy zakład ... nowe miejsca pracy, a do tego ilość pracowników na rynku się kurczy. W końcu pracodawcy z Myślenic zaczną traktować ludzi poważnie i z należytym szacunkiem, wynagrodzenia też może wzrosną bo będzie trzeba o pracownika powalczyć, a nie trzepać kasę tanim kosztem zasobu ludzkiego. U nas już od dłuższego czasu nikt do pracy przyjść nie chce, jak zobaczy robotę to ucieka, a kiedy usłyszy o stawce godzinowej na jego twarzy pojawia się uśmiech z politowania. Jeszcze raz bardzo dobrze.

Walka ze smogiem - apel do Burmistrza.

 • 02.12.2018 - 22:26
  https://www.youtube.com/watch?v=LkGbZpIupco&fbclid=IwAR0TQX39vnUOjCb-B-rqgf9ZhVS56kltejlG5Y25CL0cO5I29vYhA_aDv1A I CISZA !! Eko durnie ... wierzcie nadal we wszystko co wam na tacy podają, ochrona środowiska HAhaha
 • 02.12.2018 - 10:22
  Pier***en*e za przeproszeniem ... ludzie palą w piecach tym na co ich stać. Jeżeli mają wybrać czy ich rodzinie będzie zimno czy powietrze dla jaśnie Panów będzie czystsze wiadomo co, każdy wybierze. Jeżeli dostanę 5 - 6 tys. wypłaty NETTO miesięcznie to przejdę nawet na ogrzewanie atomowe haha. Wielka mi ochrona środowiska, powietrze, zanieczyszczenia ... samochody na prąd ... a zastanawiał się ktoś w jaki sposób fabryki wytwarzają prąd by zasilić te eko-badziewia na prąd właśnie ?

Na sprzedaży narkotyków mogli zarobić ponad 100 mln złotych

 • 26.11.2018 - 18:45
  Prawie każdy ten "małolat" jeżdżący po Myślenicach lepszą fura jest w to zamieszany ... nie wiadomo czemu policja puki co przymyka oczy. A ten od BMW (podobno) chce się wykręcić i ma odpowiadać za oszustwa podatkowe, a nie za Maryśkę ... na zarabiu (tak mówią ludzie z miasta) chłoptaś po rodzinie z wszystkim znanym smolcem również jest w to zamieszany. Myślący człowiek dobrze wie, że w wieku 20 paru lat uczciwą pracą takich samochodów się nie dorobili ... no może jeden na milion ...

12 listopada dniem wolnym ?

 • 07.11.2018 - 18:40
  12 oficjalnie dniem wolnym od pracy ... właśnie Prezydent podpisał ustawę. Teraz pytanie ... kto z Was i w jakim zakładzie idzie jednak do pracy ? Jak się to ma w takim wypadku do łamania przepisów i czy inspekcja pracy może ukarać takiego pracodawcę ? ...

Adrian Płatek ma dopiero 16 lat a już został wicemistrzem Polski Fitness [WIDEO]

 • 03.11.2018 - 11:16
  "W tej dyscyplinie sportu mile widziani są wysportowani zawodnicy z dość mocnym zarysem mięśni i niskim poziomem tkanki tłuszczowej, których sylwetka nie jest przesadnie ukierunkowana w stronę rozwiniętej kulturystyki." ... czyli nic innego jak Chłopaczki wątłej postawy ... tzw. chudzielce. Na ulicach teraz tego jest od groma. Każdy ma mięśnie, są one tylko pokryte tkanką tłuszczową. Przestań jeść i gotowe ... wszystko wyjdzie na wierzch. Troszeczkę siłowni i tyle. Ile ten chłopak waży 60 kg ? Tyle to dziewczyna powinna ważyć ... pozdrawiam
Pokaż więcej komentarzy