Lightman

MAREK SOWA w Myślenicach 19.01.2017

 • 20.01.2017 - 20:04
  Apollyon napisał/a:
  Zrozumiesz jak Ciebie oderwą. ????
  Jak kiedyś będę miał okazję być przy korycie i zostanę od niego oderwany to tak. Wtedy pewnie zrozumiem.
 • 20.01.2017 - 16:05
  Apollyon napisał/a:
  Sami korytowicze boją się zmiany...
  Trudna to operacja oderwania ryja od koryta ale jak widać da się zrobić. Czasem tylko pacjent kwiczy głośno.
  Nie rozumiem tego argumentu "oderwania od koryta". Przecież na miejsce tych "oderwanych od koryta" przyszli inni. Do tego samego koryta i robią to samo co ci oderwani wcześniej. Czyli że w sumie to nic ich nie różni poza nazwą partii?
 • 20.01.2017 - 16:03
  Mądrala napisał/a:
  Na spotkaniach widać osoby sympatyzujące z PO ,kogóż tam nie ma .Na samym przodzie Prezesi jeden Spółdzielni drugi wodociągów, lekarze ,Kuratorzy sama śmietanka patrz foto.
  O to niesamowite prawda ? coś takiego... prezesi spółdzielni sympatyzujący z jakąś opcja polityczną no skandal. A że lekarze i kuratorzy to już w ogóle. Dzwoń na policję i do prokuratury bo dorośli ludzie przyszli z własnej woli na spotkanie z politykami. Skandal! Warcholstwo! Targowica!
 • 19.01.2017 - 20:41
  m_markos napisał/a:
  Mdli mnie od takich lizusowskich tekstów.
  No cóż użytkownik "dawchor" brzmi jak skrót imienia i nazwiska asystenta pana Jarosława posła. To chyba dużo wyjaśnia. Chyba że się mylę.
 • 19.01.2017 - 10:11
  robert napisał/a:
  Zapomniałeś Pan WKIbic dodać że spotkanie odbyło się w sali gdzie max. wchodzi ok 50 osób a było jak policzyłem 56 osób,pozazdrościć takiej frekwencji
  No i co w związku z tym ? Przecież to było spotkanie na które każdy kto chciał to przyszedł dobrowolnie. Nawet gdyby było 10 osób i przyszło na spotkanie jakiegoś polityka (bez względu na opcje) to jakie to ma znaczenie ? Ważne, że ktokolwiek interesuje się tym co politycy mają do powiedzenia i chce mu się iść na takie spotkanie. Trzeba mieć też odwagę bo na takich spotkaniach nie zawsze jest miło i czasem polityk musi wysłuchać różnych obelg itp (często zasłużenie). Jeśli nasz poseł p. Szlachetka idzie na spotkanie z licealistami to cóż... tam ma pewność, że nie będzie trudnych/niewygodnych pytań. Pan Jarosław bardzo tego nie lubi. Krytyki zresztą też. Szkoda tylko licealistów bo oni nie mają raczej wyboru i muszą słuchać agitki partyjnej. Bo pan Szlachetka nic innego nie jest w stanie zaproponować niestety.

"Dobra zmiana" PiS

 • 09.01.2017 - 14:35
  WKibic napisał/a:
  "Poseł", po łamaniu konstytucji, na którą przysięgał, przestał być posłem, krytyki nie znosi. Oni tylko monolog w zamkniętym gronie. To metoda PiSu w Pcimiu wypróbowania. Manifestacje przed biurem poselskim mu zrobić. Protestować głośno, bo robią z Polski bananową republikę.
  Pan (p)oseł Szlachetka Jarosław bardzo nie lubi krytyki. Kiedyś na jego fb profilu zadałem niewygodne pytanie ale odpowiedzią na nie było stwierdzenie, że działam na rzecz moich popleczników z PO. Oczywiście śmieszne jest to, że kto nie z panem Szlachetką to od razu z PO. Zresztą polecam zadawać pytania na jego profilu i zobaczycie "odpowiedzi". Albo linki do artykułów albo brak odp i blokowanie możliwości pisania komentarzy. Dodać też należy, że niewygodne posty są bardzo szybko usuwane. Ot taka "dobra zmiana". Zresztą czego się spodziewać po kimś kto głosuje jak maszynka i tak jak prezes każe ? Ani trochę samodzielności. Chyba, że chodzi o zdjęcia bo tych na fb pana Jarosława nie brakuje. No i komentarze pod zdjęciami... jego wyznawcy (podobnie jak i Jarosław Szlachetka) mają już chyba bardzo brązowe nosy. Panie Jarku czekam aż będzie pan burmistrzem, starostą i może przy okazji proboszczem Myślenic. Wierzę w pana panie Jarku !

Sumliński Myślenice

 • 08.01.2017 - 12:32
  albert7575 napisał/a:
  moze lepiej aby Komorowski nie pisał ksiażki,bo znając inteligencje lemingów tylko ośmieszylibyśmy panstwo Polskie,

  mam takie małe pytanko do lemingów...jaka jest różnica miedzy Baltazarem a Belzebubem?
  Co prawda lemingiem nie jestem ale odpowiem na zadane pytanie - otóż różnica między Baltazarem a Belzebubem jest taka sama jak różnica między słowami "wolski" a "Polski" w hymnie narodowym Polski.

Myślenice: Kiedy wystawić śmieci? Sprawdź termin ich odbioru w twojej okolicy

 • 06.01.2017 - 13:44
  mk45 napisał/a:
  nie wiem czy ja mam tylko takie wrażenie ale im droższy wywóz śmieci to rzadziej są one wywożone chodzi i o domki jednorodzinne. Prosto jest zaciągnąć kredyt mówić ile to się nie robi dle miasta a później podnosić wszystkie opłaty co roku do góry za śmieci zaraz będzie woda i nie wiadomo co jeszcze. Nasza władza woła o pieniądze od mieszkańców z czegoś trzeba spłacić zobowiązania a i pensie urzędników też muszą zostać zwiększone.
  Spokojnie. Nasz poseł Jarosław kiedy przejmie władzę w mieście i powiecie to wtedy śmieci będą odbierane co drugi dzień, woda będzie za darmo a prostemu ludowi będzie żyło się lepiej.

Podwyżki cen wody i wywozu śmieci w 2017 roku - podziękowania dla Burmistrza i jego radnych

 • 27.12.2016 - 10:35
  Dlatego czekam z niecierpliwością jak nasz wspaniały poseł pan Jarosław Szlachetka zacznie panowanie w Myślenicach. Z grupą swoich wiernych radnych, działających dla prostego ludu pracującego miasta i wsi sprawi że opłaty spadną do 0 zł a mieszkańcom będzie żyło się lepiej i dostaniej pod światłym przywództwem naszego Jarosława (p)osła Szlachetki.

Myślenice: Szkoła na Dolnym Przedmieściu szuka patrona

 • 22.09.2016 - 18:32
  Zespół Placówek Oświatowych nr 1 im. Zabieganego (p)osła Szlachetki.

Małopolska: Gdzie oddycha się najgorzej? Są miejsca bardziej zanieczyszczone niż Kraków

 • 20.09.2016 - 21:05
  Dzwońcie po (p)osła Szlachetkę. Może będzie zabiegał u Pana Smoga żeby poszedł sobie gdzie indziej.

Głogoczów: Podpisano umowę na budowę kładki

 • 04.08.2016 - 9:36
  Dobrze że mamy Jarosława zawsze (p)osła Szlachetkę dzięki któremu nasz region rozwija się szybciej a ludzie żyją dostatniej.

Pcim: Piotr Hajduk został wójtem

 • 27.07.2016 - 15:34
  Kibel z Vegi napisał/a:
  Lightman proponuje wyleczyć się z bólu dupska ;) co korytko uciekło i dlatego ten hejt na Piotrka ? :D :D :D
  No tak wy platfuski to tylko języka miłości używacie ;D niczym niejaki niesiołowski ;D

  To są właśnie platfusy, przegrają w uczciwych, demokratycznych wyborach i jęczą i beczą po internetach jaki ten świat zły i niesprawiedliwy hahaha ;D BEKA
  Co Ty masz z tym dupskiem? Jeśli ktoś Cię krzywdził w dzieciństwie w okolicach dupy to udaj się gdzieś po pomoc a nie wylewaj swoich żali na forum. Poza tym dobrze by było gdybyś napisał coś bardziej odnoszącego się do nie wiem tematu artykułu itp. Tematy o dupie zostaw dla siebie bo wiele one tutaj nie wnoszą. Btw. korytko mi nie uciekło. Na szczęście (albo i nie) nie miałem okazji dopchać się do koryta bo związany jestem nie z administracją (więc znajomości niewiele mi pomagają). Swoją drogą skoro piszesz o korycie tzn że Hajduk dopchał się do koryta? Czy to jest ta "dobra zmiana" czy "dojna zmiana" ? Chyba że korytko do Ciebie przyszło to wtedy rozumiem te Twoje boje na forum.
 • 27.07.2016 - 9:05
  Gascan napisał/a:
  A mi z myśleniczan, wybrali Ostrowskiego i jego wesołą rodzinkę.
  Taa tylko jest taka różnica - Ostrowski jest bardziej związany z Myślenicami niż Hajduk z Pcimiem. Ostrowski nie jest zależny od nikogo w tym sensie że nie podpisuje papierów bo takie dostaje polecenie. O Hajduku raczej nie można tego powiedzieć. Bierny, mierny ale wierny to charakterysytka nowego wójta Pcimia (albo "notariusza" bo podpisze to na co dostanie pozwolenie). Jeszcze tylko jedno o wyborach w Myślenicach. Skoro kontrkandydatem Ostrowskiego był Szlachetka to nie dziwię się że Ostrowski wygrał. Takiego karierowicza jak Szlachetka to już dawno do kandydowania nie było. Nie udało się burmistrzowanie to trzeba było tylnymi drzwiami na starostę próbować. Na szczęście to się nie udało to trzeba było na posła. To już niestety się udało ale taka wola wyborców. Ludzie w Myślenicach nie są tak łatwi do kręcenia jak w Pcimiu i potrafią myśleć a nie wybierać marionetkę. No ale to już Pcimianie będę się martwić (albo i nie) za jakiś czas. Zobaczymy co nowy wójt pokaże (albo na ile dostanie pozwolenie do pokazywania czegokolwiek od swoich szefów).
 • 26.07.2016 - 11:45
  Haha ależ mi się chce smiać z Pcimioków. Dają się jak małe dzieci. Nie wiem czy ktoś z nich zauważył od kiedy Hajduk jest p.o wójta ? Przecież to proste zagranie żeby opatrzył się im jako wójt i potem żeby zagłosowali na niego jako "na swojego". Poza tym, że niewiele ma wspólnego z Pcimiem to najważniejsze, że będzie marionetką (p)osła Szlachetki i Obajtka. Co do doświadczenia to nie wiem czy praca na zwykłymstanowisku w Urzędzie Miasta i Gminy Myślenice jest dobrym wstępem do bycia wójtem. Chyba tylko usilne promowanie przez Szlachetkę dało mu tą pozycję ale co najwyżej będzie podpisywał dokumenty bo na samodzielność nie ma co liczyć. Szkoda mi was Pcimiaki ale macie takiego wójta na jakiego zasługujecie. No nic teraz na waszym miejscu patrzyłbym na nowe osoby które zostaną zatrudnione w urzędzie. Oczywiście bez konkursu bo po co utrudniać komuś "dojną zmianę" ? Ciekaw jestem kogo to nowego Hajduk przyjmie (oczwywiście po pozwoleniu od Obajtka albo Szlachetki) ?

Jarosław Szlachetka: Jestem do dyspozycji wszystkich, którzy zechcą współpracować

 • 02.11.2015 - 21:17
  Padłem ofiarą internetowego trola... Arendarczyk muszę ci szczerze pogratulować - nabrałem się ;)
 • 02.11.2015 - 16:58
  arendarczyk napisał/a:
  Twoja niewiedza na ten temat jest zaskakująca, a co najgorsze insynuujesz, że ta niewiedza dotyczy innych użytkowników tego forum, no mnie akurat nie:

  No to masz:

  to trzydziestoparoletni, bezpartyjny polityk. Zawodowo marketingowiec i ekonomista, a prywatnie mąż i ojciec. Ma magisterium z Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i Politycznych oraz Finansów i Bankowości. Oprócz tego obronił tytuł magistra również na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Prawa i Administracji oraz na Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Do tego czasu nie rezygnuje z nauki robiąc doktorat z ekonomicznej analizy prawa oraz pisząc pracę inżynierską z informatyki śledczej. Zna 4 języki obce: angielski, rosyjski, francuski i hiszpański. Słowem - człowiek renesansu - a być może takiego renesansu Polsce brakuje.
  W polityce działa od 4 lat.
  Współautor projektu Karty Wolności oraz projektu Konstytucji o podłożu ustroju prezydenckiego.
  Myślę że użytkownik random już cię zaorał więc nie będę się pastwił dalej, Następnym razem jak znowu będziesz wychwalał nieistniejącą osobę to postaraj się o trochę realizmu - piszesz o jego wykształceniu, ile lat działa w polityce, ile zna języków itp a nie wiesz ile ma lat. Myślę, że możesz już zakończyć udzielanie się na forum albo przynajmniej możesz przestać pisać o jakimś "polityku" który nie istnieje.
 • 31.10.2015 - 10:12
  Kibel z Vegi napisał/a:
  HAHAHAHAHAHA już widze jak Kukiz osobiście prosi jakiegoś nołnejma synowca (znowu sie zaczyna akcja z tą fikcyjną osobą) o startowanie z jego list hahahahahahaahhahahaha nie wiem ktoś Wam płaci za pisanie tych bredni ? :D
  Dokładnie. Chciałbym się dowiedzieć (w szczególności od użytkownika LOKAR) kto to jest ten cały Synowiec. Prześledziłem posty Lokara i w każdym była mowa że Synowiec to Synowiec tamto. Można w końcu się dowiedzieć kim jest ta mityczna osoba o której chyba wszyscy słyszeli ale nikt nie widział ?

WYBORY PARLAMENTARNE 2015: Na kogo głosować i dlaczego?

 • 21.10.2015 - 17:54
  aaa napisał/a:
  Trochę to zmienia sprawę, ale nadal dla mnie to nie argument przeciwko Szlachetce. To jego strona na Fb i może decydować i ustawiać na tyle co pozwala regulamin tego portalu społecznościowego.
  Twoim zdanie powinien odpowiadać, a pewno jego zdaniem może, ale nie musi, to jego decyzja i prawo. A Ty masz swój głos w wyborach.

  Osobiście nie znam p. Szlachetki, ale po postach tu na forum i po przeczytaniu postanowienia sądu na Fb, ma mój głos. Zawsze mogę zmienić zdanie, ale wiem, że podczas wyborów przeciwnicy stosują kłamstwa, które potem okazują się nieprawdziwe czego przykładem jest postanowienie sądu.
  Czy źle zagłosuję, okaże się za 4 lata.
  Dla mnie to jest argument. Na swoim prywatnym profilu owszem może usuwać. Na publicznym niby też może ale wygląda to mało ciekawie skoro nie może przyjąć głosów krytycznych. tym bardziej, że nikt go w nich nie pomawia czy oskarża. Może nie odpowiadać jeśli nie chce ale powinien się przyzwyczaić do trudnych pytań czy krytyki bo taka już rola osoby publicznej a w szczególności posła RP. Problemy z krytyką już teraz kiedy jeszcze nie jest posłem nie wróżą mu dobrze na przyszłość. Zobaczymy jak będzie. Mojego głosu na pewno nie ma. A czy słusznie czy nie to mogę się zgodzić zobaczymy na koniec kadencji.
 • 21.10.2015 - 16:09
  aaa napisał/a:
  Niesamowicie mocny argument, własne posty kasuje? Można zrozumieć dlaczego się boisz, to jest straszne. Już lepiej kogoś pomówić w gazecie niż kasować własne posty.
  A czasem nie zmienia obuwia na inny kolor? A może krawaty zmienia? Jeśli to czyni, to faktycznie zmienny jest i niepewny.

  Teraz Szlachetka musi zacząć kasować cudze posty tak jak czyni tu administrator, czy na Onecie cenzurują, to wtedy wg Ciebie P. Szlachetka będzie OK? I strach minie.
  Otóż nie kasuje własnych postów tylko posty innych. Swoje gdyby kasował to normalna sprawa. Skoro jednak kasuje posty na swoim publicznym profilu osób które zadają niewygodne pytania to życzę mu powodzenia w dalszej karierze na wszystkich stanowiskach jakie są. Nic nie pisałem o gazecie ani butach więc może takie teksty zostaw na inny temat.

  A Szlachetka powinien odpowiadać na pytania na swoim profilu a nie je kasować. Skoro je kasuje "bo mu się nie podobają" to ja już nie mam nic więcej do dodania.
 • 21.10.2015 - 14:43
  aaa napisał/a:
  Ale się go boicie.
  Ja się na przykład bardzo boję. Ostatnio na fb pana Szlachetki można było zobaczyć jego odpowiedź na pytanie dlaczego kasuje posty. Jego odp to "(...) bo mi się nie podobają (...)" i dalsza część jego żali. Niesamowite jak kandydat na posła (burmistrza, starostę, prezydenta, papieża i co tylko możliwe) może mówić że kasuje komentarze bo mu się nie podobają. Czyli będzie rozmawiał z tymi którzy mu przytakują i mają takie zdanie co on? No ciekawie się to zapowiada. Pan Szlachetka chyba nie wie że bycie osobą publiczną niestety ma swoje minusy i musi się liczyć z krytyką. Chyba że to nowe standardy u niego i co nie po jego myśli będzie kasowane... idzie nowe. Kończąc już - boję się tego, że nie będzie pracy dla mieszkańców naszej gminy bo Jarosław "biorę każde stanowisko" Szlachetka wszystkie zajmie.

Co tam Panie w polityce?

 • 23.09.2015 - 9:36
  zezowata napisał/a:
  No to na spotkaniu PiS dzisiaj się podziało. Pewny Jarosław jest już niepewny.
  Tylko nie pisz, że znowu wymyślił sobie kolejne stanowisko na które będzie startował...
 • 15.09.2015 - 18:23
  aaa napisał/a:
  Lightman
  No chyba Szlachetka jest jedyny, który tak postępuje bo np.
  - Ostrowski nie pcha się do władzy i po pieniądze,
  - Ostrowski nie pracuje w urzędzie,
  - Ostrowski robi sobie zdjęcia tylko z rodzinką,
  - faktycznie Ostrowski chyba nie maluje publicznie, tylko z naszych podatków rozdaje pieniądze.
  Ja nie widzę żadnego problemu w pokazywaniu zdjęć w kampanii wyborczej. Ty widzisz problem nie dasz mu swojego głosu to jest podobno demokracja.
  Tak krytykowany Szlachetka przez ,,panów zgody", czy oprócz kandydowania miał jakieś możliwości decydowania , że to tylko od niego zależało? Ja nie słyszałem. Jak będzie miał takie stanowisko to w tedy się odniosę. Albo jak faktycznie zrobi coś złego to w tedy mogę krytykować.
  Ostrowski kandydował tylko i wyłącznie na urząd burmistrza. Jeśli kandydował na starostę albo do sejmiku to podaj mi informacje bo nie mogę ich znaleźć;
  Ostrowski pracuje w urzędzie - pewnie dlatego że wygrał wybory ale co ja tam wiem;
  Ostrowski robi sobie zdjęcia z mieszkańcami którzy go wybrali (albo i nie) ale nie robi z tego kampanii. Chyba że uważamy że kampania zaczyna się w pierwszym dniu po zakończonych wyborach. Z pewnością nie robi zdjęć w kościele i nie korzysta z nich w kampanii;
  Ostrowski nie rozdaje tylko wydaje pieniądze z naszych podatków ale to rola burmistrza. Szlachetka też wydaje nasze pieniądze tylko nie może się zdecydować z którego miejsca chciał by je wydawać - w końcu tyle posad mu się marzy że można się faktycznie pogubić.

  Dodam też, że oprócz kandydowania (co do którego nic nie mam bo ma takie prawo) to próbował się wepchnąć na starostę. Przed wyborami do rady powiatu nie było mowy że Szlachetka może być kandydatem na starostę. W ogóle spytał ludzi czy chcą takiego kandydata? Już samo to pokazuje, że ma w du..ie głos ludzi bo ważne są stanowiska. Wyborcy się przydają w czasie wyborów i tyle. W sumie to mam hasło dla Szlachetki " Stanowiska ! Głos wyborców nie"
 • 15.09.2015 - 15:29
  aaa napisał/a:
  Lightman, a jakieś konkrety? To kolejny komentarz, takie ble, ble, ble.

  Oto twoje argumenty przeciwko Szlachetce;
  - kandydowanie kilka razy (i pewnie nigdy nie otrzymał ani jednego głosu),
  - pracuje w urzędzie gminy Pcim,
  - robi sobie zdjęcia,
  - malowanie ściany w szkole,
  - praca w sejmiku,
  a zapomniałbym jeszcze chodzi do kościoła.

  Muszę przyznać mocne argumenty żeby na Szlachetkę nie głosować. Śmieszni jesteście.
  A co do zdjęć to raczej kto inny mu robi zdjęcia bo trudno by było zrobić sobie zdjęcie np. w kościele na samowyzwalaczu.
  Ad 1. Nie tyle kandydowanie co pchanie się wszędzie gdzie jakaś władza i pieniądze. Wymień mi który lokalny polityk startował do 4 różnych miejsc w ciągu niecałego roku? Po co kandydował do sejmiku skoro chciał być burmistrzem? Jak chciał zostać starostą skoro nie otrzymał ani jednego (!) głosu bo nikt z wyborców nie wiedział że Szlachetka ma być starostą? Wynik do sejmiku też bez szału. Zobacz które miał miejsce na liście i przy obecnej koniunkturze PiS powinien mieć zdecydowanie lepszy wynik. Btw napisałem gdzieś że nie otrzymał ani jednego głosu?

  Ad 2. Na jakim stanowisku pracuje w urzędzie w Pcimiu i jak łączy to z pracą w sejmiku? Czemu nie kandydował do rady miejskiej w Myślenicach a potem na urząd burmistrza? Może niech w Pcimiu sobie kandyduje na urząd wójta.

  Ad 3. Nie że robi sobie zdjęcia tylko gdzie je robi? Kto robi w kościele zdjęcia skoro nie jest to najlepsze miejsce ? W pracy rozumiem że to normalne robienie zdjęć i wrzucanie na fb?

  Ad 4. Czy Szlachetka dalej maluje te ściany w wolnym czasie? Bo wydaje mi się że tylko wtedy kiedy była Szydło i to po to żeby wrzucić (a jak) na fb i pochwalić się jak to ciężko się pracuje. Może mniej na pokaz a bardziej dla ludzi?

  Ad 5. Patrz pkt 4/

  Poza tym zdjęć nie robi sobie tylko w samemu miejscu (tj. kościołowi) po to żeby się pochwalić że tam był i "aktywnie" uczestniczył. Nie chodzi mi o to że robi zdjęcia tylko że traktuje to jako cel do zdobycia głosów. Może to robić ale są lepsze miejsca do tego. Samo jego parcie na wszystkie stanowiska jest niezdrowe i sprawiające że wygląda jak typowy karierowicz.
 • 15.09.2015 - 14:17
  krowka123 napisał/a:
  Nie musisz daleko szukać ,tu jest kandydat odpowiadający Twoim oczekiwaniom
  http://miasto-info.pl/myslenice/226,sejmowe-sny-marka-latasa.html
  Pan Szlachetka powinien wam podziękować za rozpoczęcie kampanii,każdy wasz atak to kilka głosów więcej dla niego,wiadomo jeżeli kimś straszycie to znaczy że nie macie go w łapie i to porządny człowiek.
  Faktycznie masz straszne problemy ze zrozumieniem tekstu i czytaniem. Łatasa nie ma na liście (duży błąd) a ja pisałem że poszukam na innych listach (czyli nie PiS ale tobie widzę że trzeba tłumaczyć jak małemu dziecku). Wątek dotyczy Szlachetki a nie Łatasa. Poza tym wolę 100x bardziej Łatasa który kandydował tylko do sejmu a nie wszędzie gdzie można się nachapac kasy niż Szlachetkę. Łatas swoje odcierpiał za głupotę i nieuwagę, nie zasłaniał się immunitetem i nie obwiniał wszystkich naokoło o spisek. Nie pochwalam tego co zrobił ale karę za to poniósł. Swoją drogą fajnie byłoby się dowiedzieć w końcu dlaczego mam głosować na Szlachetkę który pracuje w urzędzie w Pcimiu ? Jaką wogóle ma tam funkcję ?

  P.S Nie pisz że Szlachetka dostanie więcej głosów bo ludzie na niego narzekają.Narzekają bo widzą co robi, jak się pcha. Podoba mi się też na jego profilu zdjęcia z każdego miejsca gdzie jest - czy to w Kościele (szczyt głupoty) czy w pracy w sejmiku (widać że ciężka praca skoro jest czas na robienie zdjęć) czy malowanie ścian w szkole (czy Szlachetka dalej maluje w wolnym czasie czy to tylko było na pokaz do zdjęcia?). Mam nadzieję, że ludzie przejrzą na oczy i powiedzą że takiemu karierowiczowi dziękują.
 • 15.09.2015 - 12:14
  aaa napisał/a:
  pan zgoda
  To może o sobie coś napisz. Widać zazdrościsz p. Szlachetce. Twoja wypowiedź dotyczy tylko był, był, był, był a konkretnie to co masz mu do zarzucenia, bo nie mogę się doczytać? Może buty p Szlachetki Ci się nie podobają, albo kolor włosów. Pewnie Twojego głosu w wyborach nie otrzyma ale mój już ma.
  Pan zgoda nie kandyduje na żadne stanowisko publiczne z tego co wiadomo. Jeśli nie możesz się doczytać co ma mu do zarzucenia to gratuluję umiejętności czytania ze zrozumieniem. Zgoda napisał o tym gdzie to kandydat na każde stanowisko (Szlachetka - muszę napisać żebyś wiedział/-a o kogo chodzi bo czytać ze zrozumieniem to ciężko u ciebie) startował. Jaka osoba w ciągu niecałego roku (!) startuje albo pcha się na 4 różne stanowiska ? Nie podoba mi się, że Szlachetka chciał być burmistrzem/starostą/osobą w sejmiku woj. małopolskiego a teraz jeszcze posłem. Skoro chciał pracować. Za niedługo zabraknie funkcji na które mógłby się pchać. Dodatkowo straszenie sądem na jego profilu na fb to był już prawdziwy popis. Skoro chcesz na niego głosować to twoje prawo. Marnowanie głosu na taką osobę to zły pomysł ale to twoja decyzja. Szkoda że takich kandydatów PiS wystawia. Poszukam innych na innych listach.
 • 31.08.2015 - 10:38
  Swoją drogą czy ktoś coś wie o listach PiS z naszego okręgu do parlamentu na jesienne wybory ? Czy nasz odwieczny kandydat na każde stanowisko p. Szlachetka będzie na tych listach czy nie będzie się więcej kompromitował i razem z Obajtkiem będą sobie rządzić w Pcimiu i malować ściany?

czego brakuje w Myślenicach i co w nich zmienic???

 • 22.09.2015 - 15:07
  Uważam, że brakuje miejsc pracy dla naszego kandydata na każde stanowisko - Jarosława Szlachetki.

Kocham PiS

 • 14.09.2015 - 14:47
  krowka123 napisał/a:
  A czy istnieje w demokracji jakiś przepis zabraniający kandydować?To wyborcy decydują więc co wam to przeszkadza?Jak władza powołuje kolesiów bez kwalifikacji ,doświadczenia na stanowiska do których nie dorośli to jest dobrze w imię starej zasady wiemy że to matoł i się nie nadaje ale to nasz matoł.
  Dokładnie. Dlatego zastanawiam się po co Szlachetka kandyduje (jeśli okaże się to prawdą) ? Ludzie nie chcieli go na burmistrza, na urząd starosty też nikt na niego nie głosował ale pchać się próbował i tylnymi drzwiami dostać się na ten urząd. Więc po co ktoś taki w sejmie? za 4lata znowu wybory burmistrza i co nasz kandydat na wszystkie stanowiska zgłosi swoją kandydaturę ? Może jak papież będzie wybierany to Szlachetka też się zgłosi? Jeśli będzie on kandydatem do sejmu to lista pis mojego głosu nie ma. Mam gdzieś takie osoby które wszędzie się pchają i nie umieją dodatkowo znosić krytyki pod swoim adresem.
 • 14.09.2015 - 12:48
  obiektywnykibic1 napisał/a:
  Zastanawia mnie gdzie jeszcze będzie kandydował nasz myślenicki kandydat..
  Kandydat na burmistrza Myślenice- odfajkowane!
  Kandydat na starostę powiatowego- odfajkowane!
  Kandydat do Sejmiki Małopolskiego-odfajkowane!

  Teraz z kolei czytam że będzie kandydował do sejmu...
  Jawne śmianie się w oczy wyborcom...
  Możesz zapytać go na jego oficjalnym profilu na FB. Oczywiście Twój komentarz zostanie usunięty jak wszystkie które są nie po myśli naszego Jarosława "nadaje się na każde stanowisko jakie tylko może być i nieważne że ludzie na mnie nie głosowali ale ja chcę bo się nadaję" Szlachetki. Poza tym nasz kandydat na wszystkie państwowe funkcje nie przejmuje się głosami innych ludzi. Zgadzam się jednak że to jawne śmianie się wyborcom w oczy. Może wyborcy przejrzą na oczy i dadzą temu wyraz w głosowaniu (oczywiście jeśli nasz kandydat na każdą funkcję będzie kandydował).
Pokaż więcej komentarzy