artur_mieszkaniec

Krzysztof Halek podpisuje kontrakt dla Myślenic, prezentuje program i kandydatów na radnych [WIDEO]

  • 07.10.2018 - 9:39
    Kolejny argument, że na te bajki nie ma pieniędzy. 15 najbardziej zadłużonych gmin w Małopolsce, miejsce 4. - MYŚLENICE 146 mln zł długu!!! https://gazetakrakowska.pl/oto-15-najbardziej-zadluzonych-gmin-w-malopolsce/ga/13540619/zd/3147159
  • 07.10.2018 - 0:08
    A skąd na tą magiczną listę obietnic będą pieniądze? Ponadto Burmistrz nie ma nic do bezkolizyjnych przejazdów przez Zakopiankę, bo to nie Burmistrz jest zarządcą tej drogi tylko GDDKiA. Jedynie można ich prosić i rozmawiać, ale nie można nic obiecywać, że się "załatwi", bo nie ma na to wpływu. Puste obietnice. Pan Halek, z tego co pamiętam, jeszcze przed poprzednimi wyborami był w PiS i z ich listy startował do Rady Powiatu.

    Pan Poseł z kolei swoim hasłem wyborczym "Wiarygodność. Skuteczność. (…)" - bez komentarza. Jeśli kandydował na Posła i nim został to powinien wypełnić mandat a nie skakać z kwiatka na kwiatek. Czy jeśli wygra, a za rok są wybory do parlamentu, to też będzie w nich startował? Jaka to wiarygodność wobec wyborcy?! Potem za rok będziemy mieć nowe wybory i pieniądze w błoto, bo Pan Poseł nie wie kim chce być i co robić. A przypisywanie sobie zasług że "załatwił" 2 mln zł dla szpitala na remont, o które starało się Starostwo i sam szpital już od kilku miesięcy, bo tyle trwa procedura, jest żenadą. Jedyne co Pan Poseł robi w Myślenicach efektywnie to składa wieńce na wszystkich uroczystościach. Nic poza tym.

    Temat śmieci - przypomnę, że w domach jednorodzinnych śmieci bio, są wywożone ok co 3 TYGODNIE! Ludzie! W lecie wszędzie robactwo, śmierdzi koło domu. Dlaczego nie można wywozić częściej? Na co idą nasze podatki, na Muzeum (!), a toniemy w śmieciach!!!
Pokaż więcej komentarzy