lkslkslklk

Myślenice: Wiózł 80 gramów narkotyków. Może trafić za kratki na 3 lata

  • 23.09.2018 - 22:19
    W końcu się trafił nie związany z żadnym układem to można było zatrzymać a śmietanka dalej ładuje i się śmieje ze frajera zatrzymali ........ to jest tak ze każdy wie... kto co... ale....... ten od doktora ten od adwokata ten właściciel ten kuzyn tego a ten rodzina do tego ta matka samotna itd itd i całe mce jada z tematem jak nigdzie indziej bo najciemniej pod latarnia na rynku tańczy biały mis a na wszystko z góry s r a biała mewa ( wliczając w to cale okolice nie samo miasto)

Co robi policja wodna na jeziorze dobczyckim skoro jest zamknięte?

  • 20.08.2018 - 19:36
    Poniczanka, Słonka, Krzyworzeka, Mszanka, Kasinianka, Kaczanka, Krzczonówka, Trzemeśnianka, Stradomka, Babica,Tenczynka. itd wszystkie te wiejskie potoki, zasilają zbiornik wody pitnej w cala tablice Mendelejewa każda gmina średnio 6 tys mieszkańców..... samo szambo płynie..... na kanalizacje robi sie średnio za kadencji wójta 2xrazy projekt w przeciągu lat pewnie ze 6 -8 kasę biorą a kanalizacji w większości wsi pow myślenickiego jak nie było tak nie ma i nie będzie.. i wszystko ładnie spływa do raby ...... a wiec co otwarcie dla turystów by zmieniło ????

Nieprawidłowe parkowanie to nie wszystko. Komendant chce,aby policja była obecna w życiu mieszkańców

  • 23.07.2018 - 21:27
    A ja mam pytanie do policji??????????!!!!!!!!!!!!11 kiedy zajmie się parkującymi wzdłuż drogi w stróży kolo kościoła........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja rozumiem jak nie było parkingu zrobionego, ale nowy piękny parking na 200 aut stoi pusty no może 2 auta trochę mądrzejszych są zaparkowane ale reszta nie reformowalna blokuje cala drogę proponuje po 500zl ......... stwarzają zagrożenie w ruchu typowe "Janusze" z gminy Pcim
Pokaż więcej komentarzy