Rutger

Myślenice: "Afera krzesełkowa", czyli radni kłócą się o miejsca przy stole [WIDEO]

 • 14.02.2019 - 12:54
  Andruszkiewicz przecież w pis! to odpada! Nowe twarze bez żadnych układów , kodów , lewaków , wiosen itp.
  Przecież w Myślenicach są jacyś patrioci nie skażeni starym systemem (korytem). I dla mnie nie jest ważne czy będzie to prawnik , lekarz , kierowca czy szewc jak to Lula napisała. (Dla mnie żadna praca nie hańbi i trzeba mieć szacunek nawet do osoby sprzątającej!) Ważne żeby był patriotą , kochał swoją ojczyznę , przede wszystkim był uczciwy , honorowy i z zasadami! Bo co mi np z nauczyciela(często zostaje radnym) z ekonomisty , czy bankowca który będzie patrzył wyłącznie swojej kieszeni i koryta.
 • 14.02.2019 - 11:15
  A o to obraz który dobitnie pokazuje co się przez ostatnie lata wyprawia w Polsce
  https://www.youtube.com/watch?v=cTeZ8Rvc99A&t=13s
  Jak to kiedyś powiedział już nie żyjący Andrzej Lepper
  ''Oni już byli oni oszukali oni muszą odejść' Cała rada gminy i powiatu do dymisji i wymiany chyba że ktoś się zadeklaruje i odrzuci partyjniactwo czyli w tym w czym jest i z kim sympatyzuje czyli (po , nowoczesna , kod , sld , psl , pis) - ''oni już byli........''
  Tylko nowa narodowa siła może uzdrowić Myślenice i Naszą Ojczyznę!

Myślenice: Piotr Szewczyk przejmuje funkcję dyrektora MOKiS

 • 14.02.2019 - 12:34
  Do oportunisty: uważaj bo z tych nerwów możesz popuścić w galoty :) Poza tym nie wmawiaj komuś tego samego co ty sobą prezentujesz i kim ty jesteś! To ty nazwałeś się oportunistą (człowiekiem bez zasad) także czy to ja Rutger czy inna osoba na tym forum nie jest tobą , także nie próbuj się wybielać i siebie jako ''szuje'' ''typa z pod ciemnej gwiazdy'' ''nikczemnika'' nie przypisuj innej osobie bo to ty sam siebie tak określiłeś , widocznie taką osobą jesteś! Tylko teraz uważaj i nie popuść :) , jak to będziesz czytał
 • 04.02.2019 - 10:48
  Strozaninek napisał/a:
  Gdybyś wyjeżdżał czasem poza Myślenice i poznawał ludzi to wiedziałbyś, że w multikulturalności nie ma nic złego.
  strozaninek to jak poznałeś tą multikulturowość to wyjedź na stałe do np Francji , Niemiec czy Szwecji tam na porządku dziennym widać tą twoją multikulturowość , to zdziczenie , gwałty i obmacywanie kobiet , kradzieże i rozboje , morderstwa na tle religijnym. W tych zachodnich multikulturowych państwach , tak sobie już tam nie radzą że stworzyli strefy bezpieczeństwa gdzie biali ludzie mogą się swobodnie poruszać , a w nocy najlepiej żeby nie wychodzili! Radziłbym ci jeszcze żebyś z żoną czy dziewczyną jak ją masz , odwiedził plaże w Rimini najlepiej nocą wtedy może posmakujesz (posmakujecie) prawdziwą multikulturowość :)

  W domu kultury w Myślenicach ma być przedstawiona Polskość , promocja kultury i tradycji Polskiej z zachowaniem naszej wiary katolickiej a nie jakieś nam obce kultury czy religie co tylko mieszają ludziom w głowach a przede wszystkim dzieciom i młodzieży (już było zdarzenie że jakaś obca grupa malowała dzieciom kropki na czole) Dlatego uważam że szewczyk nam tego nie zapewni , każdy co się trochę interesuje zna jego poglądy i jego widok na świat! szlachetka jeżeli to czyta powinien zmienić tą swoją błędną decyzje!
 • 03.02.2019 - 18:07
  oportunista - ''człowiek bez zasad, przystosowujący się do okoliczności dla doraźnych osobistych korzyści''
  Synonim do wyrażenia człowiek bez zasad to = ancymon, ancymonek, bezecnik, chuligan, ciemny typ, diabeł, drań, figlarz, gnida, hiena, hulaka, kanalia, ladaco, łajdaczyna, łajdak, łajdus, łobuz, łobuziak, łotr, łotrzyk, nędzna kreatura, nicpoń, niegodziwiec, nikczemnik, padalec, psotnik, rozrabiaka, skunks, szelma, szubrawiec, szuja, typ spod ciemnej gwiazdy, urwis, zatraceniec,
  Słownik synonimów do słowa człowiek bez zasad

  Kto przyjmuje taką nazwę wiadomo jakim jest osobnikiem!
 • 03.02.2019 - 17:00
  A czy szlachetka wie że już za czasów szewczyka w mokisie były schadzki osób z nowoczesnej i z platformy , m.in. była tam thun (tej osoby chyba nikomu nie trzeba przedstawiać każdy Polak wie co ona wyprawia!) Dom kultury stał się miejscem do uprawiania polityki oczywiście dla pewnego lewackiego grona , a mokis ma do innych celów służyć! Poza tym dom kultury zamiast promować patriotyzm , Polską kulturę i tradycje promuje multikulturowość!
  Wybór szewczyka na dyrektora mokisu to bardzo zły wybór!

Ruszyła kwalifikacja wojskowa 2019

 • 14.02.2019 - 11:02
  Orzełwkoronie napisał/a:
  Oczywiście że służba wojskowa powinna być obowiązkowa. Zrobiło by to z tych ciotowatych chłopczyków w rurkach normalnych chłopów i nauczyłoby obsługi narzedzia jakim jest broń, bo to co teraz umieją to jedynie poprawić sobie swoją modną fryzurkę
  Popieram w 100% to co napisałeś! Od czasów kiedy nie ma obowiązkowej służby , odkąd weszło w życie bezstresowe wychowanie chłopcy stają się c.i..qka..mi , tak jak napisałeś spodenki rurki , do tego cichy głosik , torebka na ramieniu i z faceta robi się kobita , a później cwaniakowanie że dziesięć ciot atakuje jednego przy tym używając noży i maczet bo o wyjściu na solo na pięści nie ma mowy. Jednym słowem lewactwo , ten cały pacyfizm , anarchizm osłabia społeczeństwo osłabia Naród!

Zmarł Stefan Patyk: Społecznik, wolontariusz, aktywista i Małopolski Senior Roku 2017

 • 04.02.2019 - 10:21
  Lukaszz napisał/a:


  Umarł człowiek, a Ty jako " katolik " nie potrafisz tego uszanować.
  Patrząc na jad jaki z Twoich ust płynie domyślam się, że możesz być tym, co klepsydry zrywa.

  Przeczytaj cytat jaki tu napisałaś i odnieś go do swojej postawy.

  Gdy dzisiaj na porządku dziennym na całym świecie w tym w Polsce są zabijane (tzw aborcja) bezbronne , niewinne istoty to kto według ciebie został zabity (umarł) kamień , plastik czy może pluszowa kukła?! Nie Lukaszz to został zabity (umarł) CZŁOWIEK!

  ''Życie człowieka rozpoczyna się w momencie poczęcia. To fakt biologiczny, medyczny, niepodważalny. Przyjęcie do wiadomości tego faktu winno u każdego, niezależnie od wyznawanego światopoglądu, prowadzić do bezwarunkowego szacunku wobec życia każdej poczętej istoty ludzkiej.''

  I moim obowiązkiem jako katolika jest sprzeciwiać się tym co chcą , co promują , co w pikietach są za aborcją (zabijaniem nienarodzonych)
  My jako prawdziwi katolicy mamy walczyć o to żeby każdy mógł się narodzić. I rozwiązaniem jakiś problemów czy to dziecko poczęło się w wyniku gwałtu czy urodzi się chore jest to już odrębny człowiek a więc rozwiązaniem nigdy nie jest śmierć!

  W Myślenicach co tydzień ktoś umiera i to umierają bardzo dobrzy ludzie którzy dużo dobrego zrobili dla innych i to ludzie którzy nie pikietowali za aborcją to o nich nie ma żadnego artykułu czy to w prasie czy to na portalach społecznościowych. Dla tego nie ma co robić kogoś na siłę świętym bo jak i pan Adamowicz jak i pan Patyk świętymi nie byli.

  A cytat jest do tych co nawet w myślach chcą podnieść rękę na tego najmniejszego bezbronnego nienarodzonego!

  Ja nie sądzę nikogo tylko stwierdzam fakty
 • 03.02.2019 - 17:08
  Czarna plama na życiorysie

  https://dziennikpolski24.pl/myslenice-czarny-piatek-glos-kobiet-i-nie-tylko-w-sprawie-aborcji/ga/13035805/zd/28049989#region

  „Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci Moich najmniejszych, Mnieście uczynili" (Mt 25, 40)

Myśleniczanie pożegnali księdza Prałata Stefana Kubienia

 • 03.02.2019 - 17:29
  Bardzo dobry ksiądz typowy z powołania! Skromny sługa Winnicy Pańskiej.
  Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie,
  a światłość wiekuista niechaj Mu świeci.
  Amen.

Finał pobicia w Myślenicach: Cztery osoby zatrzymane.Trzy podejrzewane o usiłowanie zabójstwa[WIDEO]

 • 03.02.2019 - 17:23
  A ja się pytam gdzie jest 'kod'?! dlaczego nie organizuje jakiegoś zgromadzenia przeciw mowie nienawiści?! tylko wtedy potrafią wychodzić jak się dzieje krzywda towarzyszom z własnego zaplecza politycznego. Dlaczego nie ma też reakcji kod'u na bezczelny , niczym faszystowski atak na dziennikarkę na panią Magdalenę Ogórek?!
  Nie ma złudzeń to co wyprawia 'kod' to akty polityczne!

Myślenice: "Światełko" na płycie Rynku. Mieszkańcy wyrazili sprzeciw wobec fali nienawiści

 • 20.01.2019 - 16:20
  Do oportunisty
  kolejny raz swoim postem udowodniłeś że jesteś zwykłym szczylem niedojrzałym emocjonalnie dzieciakiem potrafiącym tylko wyzywać. Nie przypadkowo obrałeś login oportunista
  oportunista «człowiek bez zasad, przystosowujący się do okoliczności dla doraźnych osobistych korzyści»
  człowiek taki jak ty już od młodzieńczych lat jest ''bez kręgosłupa'' taka chorągiewka na wietrze którą główną cechą jest chamstwo i cwaniactwo. Szkoda że nie ma już zasadniczej służby wojskowej bo dla takiego dzieciaka jak ty przydałoby się dwa lata (tak jak ja byłem) i to takiego z falą , tam by cię nauczyli pewnych zasad. Ostatni raz już odpisuje na twój post , więcej już nie ma sensu szkoda słów na takiego rozbestwionego bachora do którego nic nie dociera!
 • 18.01.2019 - 9:51
  Na początek do dzieciaka oportunisty i jemu podobnych , twoje szczeniackie wyzwiska i zachowanie spływają po mnie jak po kaczce także możesz dalej wyzywać nawet mogę ci podpowiedzieć jak np. szarańcza , faszysta czy wataha. Z takimi gówniarzami niedorosłymi emocjonalnie już nieraz miałem do czynienia także mnie to nie rusza.
  Wracając do tematu. Uważam że za to co stało się w Gdańsku obwiniam system. W Polsce po roku 1989 nie nastąpiło oczyszczenie i rozliczenie a mam tu na myśli brak dekomunizacji i głębokiej lustracji we wszystkich urzędach i instytucjach państwowych włącznie z kościołem! Niestety brak tych dwóch ważnych działań doprowadziło do tego że tak naprawdę po roku 89 w Polsce nic się nie zmieniło ponieważ władzę i główne strategiczne przedsiębiorstwa w Polsce przejęli byli komuniści i zdrajcy tak zwani Tajni Współpracownicy. Ich głównym zadaniem jest nigdy nie oddać władzy i stworzyć kraj panów i niewolników. Dlatego po roku 1989 władza prowadziła taką politykę aby osłabić tożsamość Narodową czyli niszczyć główne wartości jakimi dla Narodu jest Bóg Honor Ojczyzna. Osłabienie to polega na tym aby już odpoczęcia człowieka dać zezwolenie na jego zabijanie czyli na aborcję , następną rzeczą jest to aby już w wieku przedszkolnym i szkolnym robić dzieciom wodę z mózgu przez wprowadzanie złych doktryn gender i lgbt. Następnym ich celem jest atak na wiarę i kulturę poprzez sprowadzanie obcych kulturowo i religijnie imigrantów. Nie trudno się do myśleć że do tych celów w imię tzw obrony demokracji i napisu konstytucja powstały takie twory jak kod i obywatele rp za porozumieniem z takimi partiami jak palikot , po , sld , psl , nowoczesna których głównym zadaniem jest sianie zamętu , organizowanie manifestacji i destabilizacja kraju przez co mają wywierać presje na rządzących aby niczego nie zmieniali żeby było tak jak było żeby nie można było przeprowadzić żadnej reformy a to kilka przykładów burd w ich wykonaniu: (reforma konstytucji i sądownictwa , obywatelski projekt stop aborcji , reforma emerytur mundurowych , zakłócanie świąt niepodległości i powstania warszawskiego) Każdy wie jaka była agresja i nienawiść w ich wykonaniu! Są to twory które szkodzą Polsce. I teraz zobaczcie co się dzisiaj dzieje po śmierci Adamowicza , obecna władza całkowicie klękła poddała się i przystała na ataki i postulaty totalnej opozycji W imię tak zwanej walki z nienawiścią mamy dzisiaj do czynienia z zabieraniem społeczeństwu wolności słowa , bo jeżeli ktoś krytycznie powie na partyjniaków będzie zatrzymany , zaczną się inwigilacje i represje. I dochodzimy do sedna że komuna wiecznie żywa , demokracja ma być dla nielicznych dla systemu i układu. Układ ma mieć władzę , kasę nieróbstwo i przywileje a niewolnictwo dla reszty biednego społeczeństwa. Na koniec jeszcze takie pytanie dlaczego nikt z totalnych nie organizował marszy milczenia jak zabito pana Rosiaka , dlaczego nikt nie zareagował jak z ręki terrorystów zginęły dziewczynki z Krzyszkowic , a ostatnio w Niemczech z rąk nożownika zginęła kobieta która miała pod sercem dziecko. Więc pytam gdzie był wtedy kod , gdzie byli totalni no gdzie! Ostatni spektakl jaki ma miejsce to sprawa polityczna!
  A teraz totalni do ataku na moją osobę :)
 • 16.01.2019 - 11:23
  WKibic ty chyba żartujesz. Ty nie widzisz że odkąd wybory przegrała platforma i odkąd powstały takie twory kod i obywatele rp ich sprzymierzeńcy i przyjaciele (każdy nawet dziecko wie że to ta sama banda , zobacz na zdjęcia myślenickich kodowców kto ich odwiedza pan bisztyga , klich i ta słynna co lubi się skarżyć na Polskę do ue pani thun) w Polsce na ulicach jest coraz więcej zamieszek , burd i prowokacji z ich strony. Dlaczego nie chcą się pogodzić z przegraną , dlaczego nie chcą pozwolić komuś spokojnie rządzić Ja uważam że odkąd ci kodowcy zaczęli wypęłzać na ulice w imię tzw demokracji i napisu konstytucja w społeczeństwie nastała większa agresja i nienawiść. Ludzie nie zapomnieli ile krwi się przelało i ile dziadostwa było za czasów lewackich rządów przed okrągłostołowych i po okrogło. Komunizm tak naprawdę nie został rozliczony a władzę w Polsce przejęli agenci tzw TW i byli komuniści. Ludzie już mają dość czerwonych!
 • 16.01.2019 - 10:26
  eddie ty się już zamknij ze swoim lewackim zajadłym językiem. Mam ci przypomnieć jak lewactwo drwiło z modlących się za ofiary smoleńskie , mam ci przypomnieć jak nachlane i naćpane lewactwo profanowało krzyż! Mam ci przypomnieć jak nachlane lewactwo sikało po zniczach ku pamięci 96 ofiar tragedii smoleńskiej. Zamilcz już człowieku. Dość już w Polsce przelało się krwi przez ateistyczne i komunistyczne zbrodnie!
 • 16.01.2019 - 10:04
  trekk a co ty widzisz zdrożnego we wpisie Bolka , przypominam że każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi to chyba nie komuna!
 • 16.01.2019 - 9:39
  Witam
  Wydaje mi się że cały ten spektakl na rynku zainicjował kod - komitet obrony demokracji. Związku z tym chciałem zaznaczyć że myślenicki kod na swoich wiecach nosi plakat , plakaty z przekreśloną kaczką , oraz organizował na rabie heppening symboliczny spływ miniaturek z papieru o wyglądzie kaczek. Każdy zorientowany wie o co chodzi ?! Dla mnie jest to jednoznaczne że jest to w pewnym stopniu nienawiść i niechęć do Jarosława Kaczyńskiego! Chciałem również przypomnieć zachowanie członków kodu w Pcimiu kiedy na rozpoczęcie roku szkolnego przyjechała premier Beata Szydło , to co tam można było zauważyć w zachowaniu tych członków to była po prostu dzicz (gwizdanie , zagłuszanie , buczenie) to lepiej kibice się zachowują. kod po prostu nie zważając na nic , zakłócił normalne rozpoczęcie roku szkolnego dzieciom (co ciekawe wśród kodowców jest były profesor) Następnie w Myślenicach ci sami członkowie w cechu rzemiosła wyzywali pana Piotrowicza od komunistów. Można by tu jeszcze wiele pisać o całym tym ogólnopolskim tworze jaki nazywa się kod ale przypomnę tylko te najważniejsze burdy i prowokacje ze strony kodu. W imię tzw demokracji w obronie tzw konstytucji zamieszki przed sejmem , wyzywanie posłów partii rządzącej , przepychanki z policją i dziennikarzami z tv publicznej. Prowokacja w Gdańsku na pogrzebie Inki i Zagończyka. Atak słowny w Częstochowie na kibiców podczas ich pielgrzymki! Przypomnę jeszcze że na ich wiecach brał udział niejaki mazguła który mówił że stan wojenny to było kulturalne wydarzenie (:co tam tylko jakieś ścieżki zdrowia były). Dla mnie osobiście taka organizacja jak kod oraz ich pobratyńcy obywatele rp szkodzą Polsce. Odkąd powstały te twory na ulicach wielu miast dochodziło do burd i zamieszek a to w imię demokracji i napisu konstytucja. Chciałem zaznaczyć że nie tylko kod sobie może manifestować tylko wszyscy bez przeszkadzania a kod każdemu chce odebrać to(nie macie monopolu na ulicę) , następnie niech każdy rząd wie i każda partia szczególnie się to tyczy PO , że władza nie jest dana na wieki i trzeba pogodzić się z porażką Apeluje do komitetu obrony demokracji o opamiętanie bo jak tak dalej będziecie robić to jeszcze nie jedno zło możemy oglądać!

27. Finał WOŚP: W Myślenicach padł kolejny rekord! Zebraliśmy 168 802,21 zł

 • 20.01.2019 - 15:42
  wip186 szczera prawda co napisałeś! część społeczeństwa to grupa ''baranów która prowadzona jest na rzeź" oni nie myślą sami za siebie bo są ogłupiani i sterowani przede wszystkim przez media i politykierów tzw poprawnych politycznie , są to ludzie zniewoleni nie szukający prawdy i nie sięgający tam gdzie wzrok nie sięga. Jak sekta nakazuje że tak ma być to tak robią , jak sekta mówi dawać owsikowi pieniądze to dają. Do tego jeszcze są tak nakręceni że jak ktoś tej sekcie się sprzeciwia , jak ktoś ma inne zdanie od sekty to się wytacza przeciw nim''najcięższe działa'' agresji i nienawiści wobec ich. Nie można dwóm panom służyć dobru lub złu: tu się organizuje pomoc dla dzieci a tu się popiera aborcje!
 • 18.01.2019 - 10:48
  Do bono no tak mogę pocałować owsiaka gdzieś , bo on takimi dziećmi się nie będzie zajmował , sam zresztą poprał czarny protest. Caritas co rok robi sprawozdania finansowe i są czyści co do wośp jednak są kontrowersje , a co do pomocy Caritas dużo więcej zbiera i robi niż pan owsiak tylko że media o tym nic nie mówią ale to lepiej bo jest napisane ''niech nie wie lewa ręka co robi prawa'' a wośp to jedna feta

  Do powodzianina po twoim ostatnim zdaniu szkoda słów na ciebie cyt. ''Więc może zacznijcie od tego, a potem mówcie ludziom kogo mają rodzić, a kogo nie'' A co to ma znaczyć że ktoś ma decydować o narodzeniu człowieka , odrębnej istoty ludzkiej czy ty się dobrze czujesz?! A kto ma taką władzę na świecie że będzie decydował o życiu i śmierci człowieka?!

  ''Życie człowieka rozpoczyna się w momencie poczęcia. To fakt biologiczny, medyczny, niepodważalny. Przyjęcie do wiadomości tego faktu winno u każdego, niezależnie od wyznawanego światopoglądu, prowadzić do bezwarunkowego szacunku wobec życia każdej poczętej istoty ludzkiej''!
 • 16.01.2019 - 10:01
  Zapomnijmy o moim wcześniejszym wpisie. Mam pytanie a zarazem apel do myślenickich organizatorów wośp abyśmy napisali petycje i zbierali podpisy do głównego organizatora wośp w tym Jurka Owsiaka aby w następnym roku zorganizować wośp dla nienarodzonych chorych dzieci! Swoją postawą pokażmy wszystkim że nam zależy na każdym życiu nawet tych których jeszcze nie widać a w obecnych przepisach prawnych w większości przypadkach nie jest im dane przyjść na świat. Zaznaczam że unicestwia się dzieci z zespołem downa. wośp tą akcją wyjdziecie do tych i na pewno przekonacie do siebie tych co są przeciwko wam w tym mnie. Jeżeli doszłaby taka akcja do skutku obiecuje że sam wezmę puszkę do ręki i będę zbierał datki. O każde życie trzeba walczyć nawet to chore nienarodzone!
 • 14.01.2019 - 13:43
  Oglądnijcie to https://www.salon24.pl/u/nieboszczyk/799864,dlaczego-odsetki-z-wosp-ida-na-woodstock aż obrzydzenie bierze na cały ten wośp Nie utrzymuje i nie będę utrzymywał łowsika i cały ten wośp , najbardziej żal tych zmarzniętych nieświadomych dzieci co wystają z puszkami i tych naiwnych co nawet ostatni grosz rzucają łowsikowi!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Myślenicach: Motosport wystawia na aukcję zabytkowy samochód

 • 14.01.2019 - 13:54
  viking
  nie ma sensu tłumaczyć tym ludzikom są oni nieświadomi i oszołomieni jak w tym haśle ''siema barany znowu was dymamy''!
 • 06.01.2019 - 15:22
  Jak coroczne hasło brzmi ''Siema barany znowu was dymamy'' :)

Kto zasługuje na miano Osobowości Roku 2018?

 • 06.01.2019 - 15:39
  Myślenice zrobiło się lewackie jak warszawka czy Gdańsk jakieś SZ'kod'NIKI , PełO - ZŁO , nowośmieszne z bez układów! Brak żadnych imprez patriotycznych w postaci Marszów Niepodległości brak uczczenia takich postaci jak Romana Dmowskiego ,Ignacego Jana Paderewskiego , Wincentego Witosa, Wojciecha Korfantego , gen Hallera czy gen Rozwadowskiego tylko pokazuje się jakiegoś wąsacza czy wieśniacze tańce. Żadnych imprez przemarszów aby uczcić stan wojenny , czy żołnierzy wyklętych. Dlaczego m.in. Kraków , Częstochowa , Zakopane potrafią coś takiego zorganizować a my nie?! czy w Myślenicach nie ma patriotów tylko jakieś lewactwo dziady kodziarze z patykami na czele , jakieś nowośmieszne kuźwa co się stało ?! dlaczego ta czerwona zaraza się tak rozpleniła?!

Myślenice: Policjanci mieli pomagać sutenerom. Są zatrzymania

 • 02.11.2018 - 12:14
  Polska milicja to tylko mandaty umie dawać z kodziarzami się cackać a polskich patriotów pałować!

Wybory Samorządowe 2018: Jarosław Szlachetka burmistrzem Myślenic

 • 24.10.2018 - 15:11
  Czyli nic się nie zmieniło oprócz stanowiska burmistrza , ''układ zamknięty pozostaje ten sam''! Jak się to mówi te same gęby , a bez układów czytaj nowoczesna już przed wyborami było wiadome że pójdzie na układ z KWM czytaj platforma to było taka zagrywka polityczna. Najgorsze dla mieszkańców będzie to że nic się nie zmieni a przede wszystkim chore ceny wszystkiego!

Wybory Samorządowe 2018: Ostatnie godziny kampanii. Trwa wojna plakatowa

 • 18.10.2018 - 11:53
  A ja chciałem zapytać czy w obrębie szkół , przedszkoli i innych instytucji publicznych mogą być prywatne tablice kandydatów którzy są np burmistrzami , starostami i radnymi z jednej opcji politycznej , chciałem zapytać czy tak można? i kto za to płaci? może to z pieniędzy gminy i powiatu czyli naszych pieniędzy?

Krzysztof Halek: Służba zdrowia podobnie jak rodzina jest największą wartością każdego z nas [WIDEO]

 • 18.10.2018 - 11:49
  Pan Halek tak pięknie mówi o zdrowiu i rodzinie a ja chciałem zapytać pana Halka który wydaje się być katolikiem jaki ma pogląd na ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci czy jest za aborcją i marszami promującymi cywilizacje śmierci? Drugie moje pytanie jak z ochroną rodziny w kontekście związków tej samej płci -homoseksualnej które godzą w świętość związku między kobietą a mężczyzną i czy jest za paradami równości? Proszę o odpowiedź

Krzysztof Halek zapowiada:Wielopoziomowe parkingi, linię miejską za 1zł i bezpłatne przejazdy dzieci

 • 12.10.2018 - 17:28
  a ja chciałem zapytać Halka chrześcijanina co odnośnie ochrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci ? czy jakby został burmistrzem czy wyraziłby np. zgodę na czarny marsz na to skandaliczne wydarzenie co miało miejsce rok wcześniej?

Senior Roku Małopolski: Stefan Patyk z honorowym wyróżnieniem

 • 12.10.2018 - 17:24
  Ciekawe czy pogratulował mu jego kumpel kolejny kodomita alimenciarz bidny kijowski
  kodziarze oni wszyscy są wart siebie! jeden patyk drugi kijek :)

  ten senior też stał na myślenickim rynku przeciw ustawie antyaborcyjnej , a latka już swoje ma to niech pamięta

  ''Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili"(Mt 25, 31 – 46)
Pokaż więcej komentarzy