Rutger

Andrzej Duda: Dziękuję Wam myśleniczanie, że tacy jesteście. Niezłomni i odważni w polskich sprawach

 • 18.05.2019 - 11:08
  Maliniak trzeba było ściągnąć czapeczkę i podpisać ustawę o sądownictwie. Teraz już nie masz usprawiedliwienia!
  Nie jesteś prezydentem wszystkich Polaków!

Wiśniowa: Czy pożydowski dom modlitwy doczeka się remontu?

 • 28.04.2019 - 16:31
  ktoś już całkiem upadł na głowę żeby jakąś starą budę odnawiać. co diabelska ustawa 447 już weszła w życie a pro-żydowski pis już się podlizuje?!

Wiśniowa: Dziady Śmiguśne opanowały centrum. Ta tradycja ma prawie 70 lat

 • 25.04.2019 - 15:41
  A gdzie kukła judasza żeby ludzie mogli podtrzymać tradycje , sam z dziećmi bym przyjechał dać trzydzieści razów zdrajcy . A głupie jojo bredziński niech się odwali od tradycji!

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019: Kto w naszym regionie powalczy o euromandat?

 • 22.04.2019 - 19:22
  Odnośnie jeszcze tej z kolcami jak jej tam ..uj wie jak

  https://www.youtube.com/watch?v=haFM7jacD5g

  Nazwisko za czasów chyba pana z wąsikiem :)
 • 20.04.2019 - 14:32
  Tylko Konfederacja! reszta włącznie z po-pis'em to pro unijne towarzystwo a to co WodnikSzuwarek wymienił to zwykła targowica która za srebrniki unijne sprzedaje Polskę!
  https://www.youtube.com/watch?v=fkHEXPSMKkU

  Prędzej czy później ta lewacka unia rozwali się tak jak Wieża Babel. Żaden sztuczny twór typu układ warszawski , zsrr , jugosławia , unia europejska nie ma racji bytu!

Niedziela Palmowa na Rynku: Najdłuższa palma miała 18,2 metra

 • 14.04.2019 - 18:23
  Mnie jedno cieszy że w tym roku w tym dniu Niedzieli Palmowej Wjazdu Jezusa do Jerozolimy na rynku nie widziałem uczestniczek i uczestników czarnego marszu za aborcją! W poprzednich latach afiszowały się do zdjęć. Tu symbol Jezusa a tu poparcie dla aborcji - tak było!

Mini Olimpiada i Orlen Przedszkoliada: Warto stawiać na młodych!

 • 31.03.2019 - 18:38
  wiesz co nowoczesny sto razy wolę brata Słowianina-Rosjanina i nie mówię tu o władzy , niż takiego lewaczynę jak ty który m.in. popiera targowiczan , muslinów i lgbtowców! Tacy jak ty to tylko szkodzicie Polsce , zresztą pieron wie czy jesteście Polakami. zresztą same nazwiska o czymś świadczą lubnauer , scheuring ,thun und hohenstein i wszystko jasne!
 • 29.03.2019 - 20:56
  Tylko ludzie źli , głupi i chorzy potrafią drwić z różańca. Żebyś kiedyś jeszcze nie zapragną tego różańca ale już nie będziesz miał możliwości , podejrzewam że nawet nie umiesz się nim obchodzić!
  Powróciłem jako lekarz żeby stawiać diagnozę takim chorym osobą jak ty , chorym osobą z nienawiści do tego co związane ze słowem m.in. jak pis czy Rosja!
 • 29.03.2019 - 9:52
  prywatnie napisał/a:
  OMG, otwieram lodówkę, a tu Szlachetka. Inny zestaw poproszę
  ej a za ostrowskiego i halka to co było jak otwierałeś lodówkę?! kawior i ośmiorniczki :)
  kolejny raz to powtórzę prywatnie masz problem psychiczny , masz obsesje na tle szlachetki i pisu. co post to ty w kółko Macieju. To już jest niestety objaw choroby psychicznej!

  od kilku już ładnych lat to co najlepiej wychodzi włodarzom i radnym bezradnym to pozowanie do zdjęć!

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019: Co się zmienia i o czym trzeba wiedzieć?

 • 31.03.2019 - 18:28

  oportunista napisał/a:
  Tyle, że ty masz kumulację, nawiedzony oszołom

  Viking napisał/a:
  "Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i jeśli zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, to powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny." - św. Antoni.
  viking nie ma co zwracać uwagi na takich osobników! takie coś ma zdeformowany mózg przez lewacką ideologię! zresztą co można powiedzieć o osobniku co zwie się bez zasad , nic , zero , ladaco To nawet więźniowie mają swoje zasady!
 • 29.03.2019 - 20:46
  Do stróżaninka Alternatywa to Europa Ojczyzn , współpraca na zasadzie EWG! Rosją nie strasz bo tylko naiwny łudzi się że takie Niemcy Francja czy Anglia ci pomogą , jeszcze ci nóż w plecy w biją - widać to w obecnej diabelskiej ue
  Do blakmet wyjadą pisiory to zostaną platfusy i tak na przemian , za was myślą bambry z po i pis innej alternatywy was mózg nie przyjmuje
  Do osobnika bez zasad lepiej być nawiedzonym niż oszołomionym!

 • 29.03.2019 - 9:34
  Niech się wybierają , ta diabelska unia i tak się rozwali!

  „Podobnie jak działo się za czasów Lota: jedli i pili, kupowali i sprzedawali, sadzili i budowali, lecz w dniu, kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba deszcz ognia i siarki i wygubił wszystkich; tak samo będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi” (Łk 17, 28-30)

  Teraz ogień i siarka spali tą diabelską unię , najwyższy czas!

Myślenice: Paweł Lemaniak został odwołany ze stanowiska dyrektora Muzeum Niepodległości

 • 29.03.2019 - 20:51
  Do prywatnie kim ty dzisiaj jesteś tam u siebie napoleonem , hitlerem czy może stalinem? :)
 • 29.03.2019 - 9:42
  Taka jest kolej rzeczy nowa miotła zamiata , gość popierał maćka i platforme to co się dziwić , tak to już jest w tym popisowskim państwie! Dzisiaj ludzie są oszołomami bo jedni głosują na po a drudzy na pis bo tak są ich mózgi sterowane i zaprogramowane a bambry popisowskie się cieszą jak zawładnęli ludzkimi mózgami. oszołomieni ludzie poza pis i po nie widzą kogo innego!

Akcja szczepienia lisów przeciw wściekliźnie. Pilnuj swoich pupili na spacerach

 • 29.03.2019 - 9:56
  lis tomasz już się chowa żeby go nie dosięgła szczepionka :)

Połowa przestępstw w powiecie ma miejsce w Myślenicach. Rośnie popularność narkotyków i dopalaczy

 • 29.03.2019 - 9:26
  popieram lolo zgadzam się z nim , zalegalizować wszystko włącznie zoofilią i nekrofilią :) lgbtzn :)

Myślenice: Wicepremier Beata Szydło przedstawiła propozycje programowe PiS

 • 22.03.2019 - 12:55
  Super miasto info , super :) Wciągu minuty 24 minusy , super :) ha ha ha ha Jeszcze takiego portalu nie widziałem jak miasto info ha ha ha normalnie kabaret :) Posty też jak za magiczną różdżką znikają! Brawo pełny profesjonalizm!
 • 21.03.2019 - 17:46
  Szkoda że nie wiedziałem że pani Beata będzie na rynku bo bym przyszedł i zadał jej jedno podstawowe pytanie. Pani premier pani jako katoliczka mająca syna księdza tak pięknie mówiąca o rodzinie dlaczego pani i wasza partia pis nic nie robicie aby ratować życie tych bezbronnych od poczęcia m.in. dzieci chorych na zespół downa?! Obywatelski projekt chroniący życie leży u was rządzących do przegłosowania a wy niestety zachowujecie się jak Poncjusz Piłat i umywacie ręce ?! A mamicie ludzi jacy wy to jesteście prawi i wierzący! Pani Beato 500+ to nie wszystko dla mnie ważniejsze jest ratowanie choćby jednej tej chorej najmniejszej istoty która sama nie potrafi się bronić a obecna ustawa niestety skazuje takie dzieci na śmierć!

Jarosław Szlachetka: Pod moim adresem wysłano groźby pozbawienia życia

 • 21.03.2019 - 17:34
  A ja się pytam gdzie jest kod , dlaczego nic nie reaguje na mowę nienawiści ;) kodowcy potrafią tylko wtedy reagować jak ktoś coś powie rób ktoś coś zrobi kolesiom z ich własnego grona typu po , nowoczesna?! obrońcy własnej demokracji :)

Żołnierze Wyklęci w Myślenicach

Dobczyce:Dyrektor szkoły zawieszona po tym jak zaprosiła na lekcję obcokrajowców. Może stracić pracę

 • 04.03.2019 - 14:05
  Do Lukaszz i Luny to najwyższy czas i się leczcie! śledząc wasze wypowiedzi macie tak zdeformowane mózgi tą lewacką marksistowską ideologią że niedługo taki łukaszek będzie się przebierał w fatałaszki babskie a taka luna będzie sobie wąsy i brodę przyprawiać nie mówiąc już o dole :)

  coś dla was zdeformowani :)
  https://www.youtube.com/watch?v=vtIolhSUvKw : )
 • 03.03.2019 - 17:23
  Stop imigrantom! Stop islamizacji!
  Dyrektorka do dymisji!
  Nie życzę sobie żeby w Polskiej szkole ktoś obcy (imigrant) uczył moje dzieci obcej kultury czy religii!

Myślenice: "Afera krzesełkowa", czyli radni kłócą się o miejsca przy stole [WIDEO]

 • 14.02.2019 - 12:54
  Andruszkiewicz przecież w pis! to odpada! Nowe twarze bez żadnych układów , kodów , lewaków , wiosen itp.
  Przecież w Myślenicach są jacyś patrioci nie skażeni starym systemem (korytem). I dla mnie nie jest ważne czy będzie to prawnik , lekarz , kierowca czy szewc jak to Lula napisała. (Dla mnie żadna praca nie hańbi i trzeba mieć szacunek nawet do osoby sprzątającej!) Ważne żeby był patriotą , kochał swoją ojczyznę , przede wszystkim był uczciwy , honorowy i z zasadami! Bo co mi np z nauczyciela(często zostaje radnym) z ekonomisty , czy bankowca który będzie patrzył wyłącznie swojej kieszeni i koryta.
 • 14.02.2019 - 11:15
  A o to obraz który dobitnie pokazuje co się przez ostatnie lata wyprawia w Polsce
  https://www.youtube.com/watch?v=cTeZ8Rvc99A&t=13s
  Jak to kiedyś powiedział już nie żyjący Andrzej Lepper
  ''Oni już byli oni oszukali oni muszą odejść' Cała rada gminy i powiatu do dymisji i wymiany chyba że ktoś się zadeklaruje i odrzuci partyjniactwo czyli w tym w czym jest i z kim sympatyzuje czyli (po , nowoczesna , kod , sld , psl , pis) - ''oni już byli........''
  Tylko nowa narodowa siła może uzdrowić Myślenice i Naszą Ojczyznę!

Myślenice: Piotr Szewczyk przejmuje funkcję dyrektora MOKiS

 • 14.02.2019 - 12:34
  Do oportunisty: uważaj bo z tych nerwów możesz popuścić w galoty :) Poza tym nie wmawiaj komuś tego samego co ty sobą prezentujesz i kim ty jesteś! To ty nazwałeś się oportunistą (człowiekiem bez zasad) także czy to ja Rutger czy inna osoba na tym forum nie jest tobą , także nie próbuj się wybielać i siebie jako ''szuje'' ''typa z pod ciemnej gwiazdy'' ''nikczemnika'' nie przypisuj innej osobie bo to ty sam siebie tak określiłeś , widocznie taką osobą jesteś! Tylko teraz uważaj i nie popuść :) , jak to będziesz czytał
 • 04.02.2019 - 10:48
  Strozaninek napisał/a:
  Gdybyś wyjeżdżał czasem poza Myślenice i poznawał ludzi to wiedziałbyś, że w multikulturalności nie ma nic złego.
  strozaninek to jak poznałeś tą multikulturowość to wyjedź na stałe do np Francji , Niemiec czy Szwecji tam na porządku dziennym widać tą twoją multikulturowość , to zdziczenie , gwałty i obmacywanie kobiet , kradzieże i rozboje , morderstwa na tle religijnym. W tych zachodnich multikulturowych państwach , tak sobie już tam nie radzą że stworzyli strefy bezpieczeństwa gdzie biali ludzie mogą się swobodnie poruszać , a w nocy najlepiej żeby nie wychodzili! Radziłbym ci jeszcze żebyś z żoną czy dziewczyną jak ją masz , odwiedził plaże w Rimini najlepiej nocą wtedy może posmakujesz (posmakujecie) prawdziwą multikulturowość :)

  W domu kultury w Myślenicach ma być przedstawiona Polskość , promocja kultury i tradycji Polskiej z zachowaniem naszej wiary katolickiej a nie jakieś nam obce kultury czy religie co tylko mieszają ludziom w głowach a przede wszystkim dzieciom i młodzieży (już było zdarzenie że jakaś obca grupa malowała dzieciom kropki na czole) Dlatego uważam że szewczyk nam tego nie zapewni , każdy co się trochę interesuje zna jego poglądy i jego widok na świat! szlachetka jeżeli to czyta powinien zmienić tą swoją błędną decyzje!
 • 03.02.2019 - 18:07
  oportunista - ''człowiek bez zasad, przystosowujący się do okoliczności dla doraźnych osobistych korzyści''
  Synonim do wyrażenia człowiek bez zasad to = ancymon, ancymonek, bezecnik, chuligan, ciemny typ, diabeł, drań, figlarz, gnida, hiena, hulaka, kanalia, ladaco, łajdaczyna, łajdak, łajdus, łobuz, łobuziak, łotr, łotrzyk, nędzna kreatura, nicpoń, niegodziwiec, nikczemnik, padalec, psotnik, rozrabiaka, skunks, szelma, szubrawiec, szuja, typ spod ciemnej gwiazdy, urwis, zatraceniec,
  Słownik synonimów do słowa człowiek bez zasad

  Kto przyjmuje taką nazwę wiadomo jakim jest osobnikiem!

Ruszyła kwalifikacja wojskowa 2019

 • 14.02.2019 - 11:02
  Orzełwkoronie napisał/a:
  Oczywiście że służba wojskowa powinna być obowiązkowa. Zrobiło by to z tych ciotowatych chłopczyków w rurkach normalnych chłopów i nauczyłoby obsługi narzedzia jakim jest broń, bo to co teraz umieją to jedynie poprawić sobie swoją modną fryzurkę
  Popieram w 100% to co napisałeś! Od czasów kiedy nie ma obowiązkowej służby , odkąd weszło w życie bezstresowe wychowanie chłopcy stają się c.i..qka..mi , tak jak napisałeś spodenki rurki , do tego cichy głosik , torebka na ramieniu i z faceta robi się kobita , a później cwaniakowanie że dziesięć ciot atakuje jednego przy tym używając noży i maczet bo o wyjściu na solo na pięści nie ma mowy. Jednym słowem lewactwo , ten cały pacyfizm , anarchizm osłabia społeczeństwo osłabia Naród!

Zmarł Stefan Patyk: Społecznik, wolontariusz, aktywista i Małopolski Senior Roku 2017

 • 04.02.2019 - 10:21
  Lukaszz napisał/a:


  Umarł człowiek, a Ty jako " katolik " nie potrafisz tego uszanować.
  Patrząc na jad jaki z Twoich ust płynie domyślam się, że możesz być tym, co klepsydry zrywa.

  Przeczytaj cytat jaki tu napisałaś i odnieś go do swojej postawy.

  Gdy dzisiaj na porządku dziennym na całym świecie w tym w Polsce są zabijane (tzw aborcja) bezbronne , niewinne istoty to kto według ciebie został zabity (umarł) kamień , plastik czy może pluszowa kukła?! Nie Lukaszz to został zabity (umarł) CZŁOWIEK!

  ''Życie człowieka rozpoczyna się w momencie poczęcia. To fakt biologiczny, medyczny, niepodważalny. Przyjęcie do wiadomości tego faktu winno u każdego, niezależnie od wyznawanego światopoglądu, prowadzić do bezwarunkowego szacunku wobec życia każdej poczętej istoty ludzkiej.''

  I moim obowiązkiem jako katolika jest sprzeciwiać się tym co chcą , co promują , co w pikietach są za aborcją (zabijaniem nienarodzonych)
  My jako prawdziwi katolicy mamy walczyć o to żeby każdy mógł się narodzić. I rozwiązaniem jakiś problemów czy to dziecko poczęło się w wyniku gwałtu czy urodzi się chore jest to już odrębny człowiek a więc rozwiązaniem nigdy nie jest śmierć!

  W Myślenicach co tydzień ktoś umiera i to umierają bardzo dobrzy ludzie którzy dużo dobrego zrobili dla innych i to ludzie którzy nie pikietowali za aborcją to o nich nie ma żadnego artykułu czy to w prasie czy to na portalach społecznościowych. Dla tego nie ma co robić kogoś na siłę świętym bo jak i pan Adamowicz jak i pan Patyk świętymi nie byli.

  A cytat jest do tych co nawet w myślach chcą podnieść rękę na tego najmniejszego bezbronnego nienarodzonego!

  Ja nie sądzę nikogo tylko stwierdzam fakty

Myśleniczanie pożegnali księdza Prałata Stefana Kubienia

 • 03.02.2019 - 17:29
  Bardzo dobry ksiądz typowy z powołania! Skromny sługa Winnicy Pańskiej.
  Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie,
  a światłość wiekuista niechaj Mu świeci.
  Amen.
Pokaż więcej komentarzy