Sabet

Myślenice: Radni wybrali przewodniczącego i dwie wiceprzewodniczące Rady Miejskiej [WIDEO]

 • 18.11.2018 - 22:49
  PiterOlek napisał/a:
  Piszecie tutaj tak czy inaczej o dwójce z Bez Układów , a jakby ktoś pomyslał logicznie to zobaczy że wybrali bardzo dobrze i zarazem nie poszli na łatwość.

  Znając PIS zapewne zaoferowali by to czy tamto , może stanowisko, może pomc w czymś bo mają władze. A wybrali "Ostrowskich" którzy nie są teraz w stanie zaoferować NIC !! bo król Maciej abdykował. Gdyby poszli za kasą poszli by za PISiorkami.

  Czyli jedno jest pewne tej dwójki nie da się kupić, bo jak by się chcieli lub dali kupić to poparli by PIS, bo tylko Szlachetka teraz ma w ręku stanowiska i kase do zaoferowania.

  Szukanie drugiego dna w decyzji tej dwójki to poprostu perfidja dla mnie są zwycięscami tych wyborów i takich ludzi szanuję. Ostrowski był i go nie ma i bardzo dobrze :) ale mam nadzieje rodzi się nowa jakość w Myślenicach !
  Moim zdaniem to nie będzie dobrym rozwiązaniem dla miasta, będzie więcej kłutnie niż rządzenia, Ambroży powinna zostać bez układu a niestety wchodzi w układy, powinna przeważać te uchwałyły które są słuszne, a tak to będzie blokowanie Burmistrza, co nie będzie dobre dla mieszkańców.
  Prośba do forumowiczów, piszcie merytorycznie, bo na takie dziecinne przepychanki to szkoda czasu.

Przeprowadzka: Myślenice jako miasto do zamieszkania z rodziną / Wasze opinie

 • 13.11.2018 - 23:41
  KsiadzROMAN napisał/a:
  Dobro szkola jezykowa jezd pod wiata w glogoczowie, tam pani profesor lady in black wyklada z klasa niestety drogo ale konkretno nauko. Ze sportu to mosz strzelnice i klub pilkorski wisla cracov, a na lykendy jak na osiedlu zapuszczo muze to ja ciez entertajmend mosz taki ze listo niedziedzkiego sie klanio. Wbijoj z zona lub bez bab wyposzczonych tez tu maso jezd a portflanda to pilnuj zwlaszczo w galeryjach co by sie nie przyklejol do cudzych lapóf. HAY
  Fajna gadka ale nie mam pojęcia co to za gwara i skąd, choć mieszkałem w różnych częściach Polski to nie mogę rozszyfrować tej gwary.

Jeszcze Burmistrz, czy już nie?

 • 11.11.2018 - 13:16
  taki_gość napisał/a:
  Policzyłem to i mi wyszło:

  6 700 x 24 = 160 800 zł i 3 000 x 100 = 300 000 zł razem 460 800 zł

  ktoś nas tu nadal w "wała" robi.
  Po prostu ustępujący Burmistrz czyści budżet następcy, aby ten nie miał problemu z nadmiarem gotówki.

Wybory Samorządowe 2018

 • 07.10.2018 - 23:51
  Bagietka napisał/a:
  A niby z jakiej kasy? Widzą, że nadchodzi koniec układu Macieja i łapią się wszystkich możliwych sposobów. Ja wierzę, że mieszkańcy nie są głupcami.
  Ja też w to wierzę, tego faceta nie da się słuchać, nawet nie potrafi płynnie powiedzieć tego co mu się kazali nauczyć, głos mu się trzęsie.
  Moim zdaniem jedynym rozsądnym wyborem dla miasta jest Szlachetka, może wykorzystać swoją pozycję w Warszawie, aby coś załatwić trzeba wiedzieć z kim gadać.
  Ostrowski się mocno produkuje by sobie przedłużyć wpływy w urzędzie, przecież to gołym okiem widać, prawda jest taka że w urzędzie trzeba przewietrzyć, pomieszczenia zbyt długo nie wietrzone śmierdzą.
  A dla Szlachetki to nie jest awans, no ale widać Jarosław zadecydował że należy wzmocnić władzę na dole i moim zdaniem słusznie.

Wybory Samorządowe 2018: Grażyna Ambroży kandyduje na burmistrza Myślenic. Co proponuje?

 • 21.09.2018 - 20:46
  mieszkanka123 napisał/a:
  Super, że jest bezpartyjna, ale w życie społeczne gminy też chyba nie jest zbyt zaangażowana. Biorąc pod uwagę ile osób dało się oszukać w wyborach prezydenckich młodemu, elokwentnemu i energicznemu za to nikomu nieznanemu kandydatowi o nijakim życiorysie, to obawiam się, że i tu istnieje ryzyko wpuszczenia konia trojańskiego. I nie mam na myśli sympatyzowania z jakąkolwiek partią a raczej powtórzenie błędu z wyborów prezydenckich to jest danie szansy komuś kto tego nie udźwignie. Bycie szczęśliwą matką i żoną to dla mnie trochę za mało, żeby zostać burmistrzem.
  Też tak sądzę, Nie wiem co ludzi porywa, wychodzi ktoś na arenę i mówi, że chce kandydować, nie ma doświadczenia ani w radzie, i co nagle dokona cudu? Myślę, że rządzić powinni Ci co mają jakieś przygotowanie.
  Nie jest istotne dla mnie czy kogoś lubię czy nie, ważne by kandydat miał przygotowanie, bo w przeciwnym razie przez pierwszą kadencję będzie się uczył, tylko czy będziemychcieli płacić za tą naukę?

Będzie debata? Jarosław Szlachetka odpowiada i rzuca wyzwanie Krzysztofowi Halkowi

 • 16.09.2018 - 11:30
  Wiesiek Bagieta napisał/a:
  Tylko szlachetka w nim tylko nadzieja na zmiany w tym smutnym i drogim mieście. Bedzie halek to sie pobeczycie jak zobaczycie od przyszlego roku podniesione stawki za wode, a to bedzie tylko wierzchołek góry lodowej...a on standardowo bedzie pierdział w stołek, zatrudniał rodzinke i znajomych (za pozwoleniem macka oczywiście bo bez jego wiedzy nawet papieru do kibla kupić nie bedzie mogł) i brał za to z 10 tysiecy miesiecznie z naszych podatków i przy okazji smiał sie z was jakie to ludzie głupie i naiwne i uwierzyli w te przedwyborcze dyrdymały :D
  a maciek jak chce nadal robic sobie prywatny folwark z naszych publicznych pieniędzy to niech sam startuje a nie bawi sie w teatrzyk kukiełkowy. Gmina i Miasto to za mało więc jeszcze chce sterować powiatem ?? żądza władzy level hard !

  Glosuje na Szlachetke bo nie mam zamiaru placic za wodę jak za burbon !
  Jak najbardziej popieram, dziwi mnie, że P. Ostrowski sam nie startuje, facet jest inteligentny wygadany, rządził tym miastem przez tyle lat więc się pytam dlaczego już nie chce, na dodatek popiera bardzo słabego kandydata, nie wiem może ma w tym cel, ale to jest z góry skazane na niepowodzenie.
  Na tym stanowisku widzę osobę z silną osobowością która sama potrafi decydować, ja się nie boję zmian ważne by kandydat działał na korzyść miasta i gminy, by ludziom tutaj się żyło coraz lepiej.
  Opowieści P. Halka o tym jak to woda potanieje, można włożyć między bajki, może grosza na początek a potem w górę, mgliście mi wygląda zapowiedź budowy skrzyżowania w Krzyszkowicach, podpisano jakiś papier który po wyborach pójdzie w zapomnienie, taka kiełbasa wyborcza.
  Mamy mocnego kandydata dajmy mu szansę, to że jest posłem z pewnością mu pomoże, takie jest życie, im więcej odpowiednich ludzi znasz tym więcej możesz załatwić, owszem chciało by się aby było normalnie, ale nie ma co się łudzić, nigdzie na świecie nie jest normalnie, wszędzie te znajomości i to na każdym kroku, czy na dole, czy też u góry, a od tego by Burmistrz dobrze działał jest rada oglądałem ostatnie posiedzenia które były transmitowane, no i na mój gust wyglądały one żałośnie.

Wybory Samorządowe 2018: Czy do podjęcia decyzji potrzebna jest debata wyborcza?

 • 15.09.2018 - 23:31
  turysta 56 napisał/a:
  A jak już będzie ta debata to czy Halek będzie występował razem z Ostrowskim przeciwko Szlachetce ? ( tak razem zawsze występują na zdjęciach ) .
  Właśnie się zastanawiam czy oni będą w duecie na tym stanowisku?

Myślenickie miejsca, budynki których już nie ma ...

 • 20.06.2018 - 22:52
  qleeg napisał/a:
  A i jeszcze zakład szklarski pana Kazaneckiego, na rynku, obok "Donalda".
  Biblioteka na osiedlu w bloku nr.1
  A czy ktoś pamięta pogotowie na rogu Żwirki i Jagiellońskiej? obok był Zarząd Drogowy, karetki które były to jeszcze Warszawy Garbuski i Nysa.
  Tylko główniejsze ulice były aswaltowe Poczta była w budynku Komendy MO.
  Teraz w Myślenicach zrobiło się ciasno.
 • 20.06.2018 - 22:23
  adzygmunt napisał/a:
  W miejscu gdzie jest teraz bank i ksiegarnia po arkadami była wielka przykryta papowym dachem budowla, by nie powiedzieć szopa.
  Co to było, ma ktoś bliższe zdjęcie?
  Szopa o której piszecie była bliżej Domu Towarowego i mieściła się w tym miejscu cukiernia, a w miejscu Księgarni od kiedy ja pamiętam był pusty plac i stały na nim dwa kioski, a Pan
  Wolańczyk miał sklep obok optyka na Kościuszki.
 • 20.06.2018 - 22:15
  adzygmunt napisał/a:
  W miejscu gdzie jest teraz bank i ksiegarnia po arkadami była wielka przykryta papowym dachem budowla, by nie powiedzieć szopa.
  Co to było, ma ktoś bliższe zdjęcie?
  Szopa o której piszecie była bliżej Domu Towarowego i mieściła się w tym miejscu cukiernia, a w miejscu Księgarni od kiedy ja pamiętam był pusty plac i stały na nim dwa kioski, a Pan
  Wolańczyk miał sklep obok optyka na Kościuszki.
Pokaż więcej komentarzy