Marek2131

Koniec robót i objazdu w Lubniu na Zakopiance

 • 20.04.2018 - 18:42
  Jeżdżę do pracy codziennie przez droge ktora jest w remoncie. Jest to ok 2 km. Narazie przez ta odległość da sie jechać 5 km/h są takie wertepy i nierówności. Sa światła i niekiedy trzeba czekac 5 min na zmianę świateł. Wkurza mnie to bo i czas i szkoda auta na taką jazdę ale mija mi to jak sobie uswiadomie ze za pare tyg będzie sie jeździło tą drogą dużo wygodniej i bezpieczniej. Więc bądźmy wyrozumiali dla tych co robią te nowe drogi bo to z korzyścią dla nas ;-)

Robi się ciepło. Rusza sezon na wypalanie traw. Grozi za to mandat a nawet areszt

 • 10.04.2018 - 20:29
  Rzadko cos tu komentuje. Była mowa o wypalaniu traw. Napisalem co o tym myślę, jak jest np w Australi i odpisali mi osoby które się ze mną nie zgadzają w tej kwestii. Ale kulturalnie i rzeczowo. Częściowo podzielam ich zdanie bo faktycznie zyjemy w innym klimacie i po przemysleniu myślę ze mają dużo racji. Ale po komentarzach poniżej.... Myślę że to nie jest odpowiednie forum na dyskusje. Z niektorych wypowiedzi wystaje zwyczajna słoma, a ta bywa gorsza niekiedy od wypalania traw.
 • 09.04.2018 - 12:45
  W Australi takie wypalanie traw to normalka. Jakos tam nie ma za to kar. W ten sposób usuwa się niechciane chwasty a w ich miejsce po wypaleniu rosnie bujna trawa. Wiadomo tylko ze musi to sie odbywać pod kontrolą i z dala od domow czy ulic. Zresztą tam często trawy zapalają sie same np od pioruna i jakoś przyroda sama potrafi sie odnowić.

Kraków, Myślenice: Policja zatrzymała 7 osób podejrzanych o handel narkotykami

 • 05.04.2018 - 20:01
  Co racja to racja
Pokaż więcej komentarzy