DJKompot Marcin

Obietnice wyborcze Jarosława Szlachetki

 • Marcin 23.05.2019 - 7:37
  m_markos napisał/a:
  Z tego co ja widzę to duża część obietnic jest spełniana. Wejdź sobie na profil Facebooka Szlachetki gdzie na bieżąco informuje o postępach w wielu sprawach.

  Moim zdaniem czymś innym jest rozliczanie kogoś kto wchodzi do zarządzania czystym niezadłużonym budżetem miasta a czymś innym jest rozliczanie kogoś kto dostał minę w postaci zadłużonego budżetu gdzie nie ma możliwości żadnego ruchu.

  Trzeba się cieszyć że Myślenice nie kończą tak jak Raciechowice. Taki był gospodarz z tego Ostrowskego.
  Przecież on o tym dobrze wiedział i większość mieszkańców pewnie też, ale on obiecywał gruszki dalej... więc sorry, co to za wymówka. Obiecywać to ja też umiem. Nikt normalny na PIS dziś nie głosuje, tylko tacy frajerzy co im wierzą.

  prywatnie napisał/a:
  O cenach w obszarach, gdzie przed wyborami dawano nadzieję, że będzie taniej...

  https://www.mzwikmyslenice.com.pl/dla-klienta/aktualne-ceny-uslug.html

  Czy nowy zarząd ruszył palcem żeby zracjonalizować koszty? Bo tak na otwarcie bum i podwyżka, to odnoszę wrażenie skoku na portfele.
  Przecież PIS nie potrafi nic innego wymyślić oprócz podatków więc co w tym dziwnego haha. J ateż narzekam, ceny śmieci też poszły do góry. A kto rządzi gminą? Też PIS...

  W jakim my ciemnogrodzie żyjemy...

Dobczyce: Tomasz Sawski komendantem komisariatu

 • Marcin 14.05.2019 - 7:41
  Ja bym chciał żeby KJS wrócił do Myślenic

Zakaz ruchu w małpim gaju

 • Marcin 04.08.2017 - 8:30
  niebieskooka123 - kto szaleje? Przecież większość samochodów jeżdżąc po zarabiu nie przekracza 50km/h. Mnie oni nie przeszkadzają chyba że łamią przepisy. Sam jestem zmotoryzowany i dla takich ludzi w myślenicach nie ma alternatywy. Wiesz uczestniczę w KJSach ale wyszaleć się a stanąć pogadać to inna sprawa. W myślenicach ludziom nawet głośna rozmowa przeszkadza i to jest żałosne.

  Vivaldi - ubolewam. W tematach samochodowych jestem po uszy i nie ma gdzie nawet spokojnie pogadać o tym i o tamtym. Policja podjeżdża i wygania np. na małpi bo ludziom przeszkadza nawet że stoimy sobie spokojnie. Najgorsze jest to że wszyscy są stawiani pod jedną kreską przez tych debili co upalają po 22. Oni haha hihi jak fajnie a wszyscy cierpią na tym bo mieszkańcy się wkurzają i zaczynają działać w temacie ukrócenia zmotoryzowanych. Wiem że nie tędy droga. Znajdzie się dla Nas pomysł / alernatywa to znajdzie się rozwiązanie dla mieszkańców. Od zawsze wiadomo że gnębienie daję odwrotny skutek od zamierzonego...

Kobielnik: Wypadek rajdowców. Ranny kierowca i pasażer

 • Marcin 28.07.2017 - 10:34
  A może awaria pojazdu? Może ktoś zajechał im drogę? Nie bo od razu musi być łamanie przpisów czyli nadmierna prędkość.

Baciary i Defis gwiazdami Dni Sułkowic 2016

 • Marcin 20.07.2016 - 21:29
  Karol Ciężkowski -> Też Cię nie znam i w sumie nie chce.
 • Marcin 20.07.2016 - 12:19
  Karol Ciężkowski -> Nie lubię się przegadywać. Ja nie muszę nic udowadniać, zjadłem zęby na tym co robię. Puki co widzę że to TY masz ból "dupy" jak to określiłeś bo nie jesteś osobą kreatywną która umie być otwarta na krytykę.

  Byłem, widziałem, wiem jak było. To jest moje zdanie. Wystarczy spojrzeć gdzie była jaka frekwencja.

  Przeczytaj co to sarkazm. Przyda Ci się.
 • Marcin 19.07.2016 - 8:24
  Te techno co tam grali wieczorem? Daj Pan spokój... Początek był dobry... ale nie liczy się jak się zaczyna a jak się kończy ;)

  Najlepsze dni miały Dobczyce mimo pogody. Najgorsze - Myślenice.

Myślenicki Festiwal Lata: Na Zarabiu trwają ostatnie przygotowania

 • Marcin 19.07.2016 - 8:27
  maciek6925 - To nie zmienia faktu że Myślenice chciały przyoszczędzić i wybrały jak widać mega profesjonalną firmę...

Myślenicki Festiwal Lata: O świcie strażacy ratowali scenę

 • Marcin 05.07.2016 - 12:27
  DJ dramat... grał w Niedziele to samo nawet kilka razy co w sobotę... ja nie wiem kto to wybiera tych muzyków. Krakowskie klimaty... Podobno... ważne że miał Pioneera i MacBooka :P. Chciałbym wiedzieć gdzie są przetargi/konkursy na te usługi.

  Co do sceny... takie rzeczy mogą się zdarzyć przy takich wiatrach. Dobrze że nikt nie ucierpiał. Wygląda na to jakby łączenia kratownic pękły.

  Jakość dźwięku tragedia. Dźwięk dopiero poprawił się w Niedziele nie wiem czemu... nie mówiąc już o problemach technicznych DJa.

  Moja ocena tych dni... LIPA jak... wiadomo :).

  BRACIA SZACUN ZA DOBRY WYSTĘP :).

Myślenicki Festiwal Lata 2014: Co warto zobaczyć w ten weekend?

 • Marcin 25.07.2014 - 14:03
  Kto zagra na dyskotece? Nie łaska napisać w planie? Jedyna atrakcja na którą warto iść a nie wiadomo kto gra i co!?

Tragiczny wypadek w Krzywaczce: Jedna osoba nie żyje, cztery trafiły do szpitala

 • Marcin 05.05.2013 - 11:34
  Tu kierowca nie ma wiele do gadania... Ładowarka ładuję tyle ile pracodawca każe... jego auto więc pcha ile mu pasuję... kierowca musi jechać jak chce zarobić marnego grosza a jak chce mieć prace to lepiej się nie odzywać. Często takie auto ledwo rusza z miejsca tak jest przeładowane. Najlepiej mówić że kierowcy są nieodpowiedzialni i brawura... właśnie wręcz na odwrót zarywają noce, i jeżdżą aby utrzymać rodzinę w tym chorym kraju. Kiedyś kierowca to był ktoś... a teraz nawiasem mówiąc często same osobowe proszą się o dzwon, nic tylko zmagać się z chamami na drogach kilkunasto metrowym zestawem o wadze czasem i ponad 50t... ale wiadomo itd woli z radarami jeździć...

Rondo na skrzyżowaniu Mostowej i Piłsudskiego gotowe

 • Marcin 09.07.2011 - 20:33
  Kolejne rondo ?! Kolejna niespodzianka dla miłośników driftu :).

Maciej Ostrowski: Organizowanie przystanków na działce Kongregacji nie jest możliwe

 • Marcin 28.06.2011 - 18:47
  cygnus - Macieja wywieść na taczkach jak Jagnę Borynę.

MOKiS: Powstaje kino cyfrowe

 • Marcin 15.06.2011 - 11:59
  Boże co za pomysł... szykuję się niewypał stulecia.

Prywatni przewoźnicy: Nie dla przenosin na dworzec PKS

 • Marcin 22.05.2011 - 23:54
  SANDRAb - na to wygląda.
 • Marcin 22.05.2011 - 12:23
  Ja słyszałem że teraz każda z linii płaci za plac 250zł a na pks-ie będzie ponad 400zł. Teraz jeszcze policzcie ile jest linii i przystanków na placu... teraz to wszystko przenieść tylko na 3 postoje to będzie 'burdel'. Kierowcy to też ludzie.

  Kozz z tym, że Rabką na krótkie dystanse się nie opłaca bo za drogo a i często kierowcy to chamy. Jeżdżą jak z ziemniakami. Nie mówię, że Ci z placu słowackiego są lepsi.

  Prawdą jest że dopychają i to oni sami wyrobili sobie taką opinię swoją zachłannością. Jednak nie można wszystkich tak samo oceniać bo są też tacy którzy mają zdrowy rozsądek i nie zapomnieli o kulturze.

  Jak pisał przedmówca: "NIECH KAŻDY SAM ZDECYDUJE CZYM CHCE JECHAĆ I W JAKICH WARUNKACH."
 • Marcin 21.05.2011 - 23:21
  pks górą - zależy w w którym kierunku. Np. do Krakowa chętnie sobie usiądę wygodnie i zabiorę coś ze sobą i jest ok ale kiedy mam jakieś 5-10km to wolę do domu dostać się szybciej. Mnie irytowało, że czekając na busa przejeżdża sobie taki autobus który Ci się nie zatrzyma bo ma komplet siedzących i połowę autobusu pustą... a z przodu 'ciasnota'. Poza tym część floty przestarzała.
 • Marcin 21.05.2011 - 12:09
  Weźcie pierdół nie opowiadajcie. Podpisując się na 'TAK': będziesz płacił ok. dwa razy więcej za busa, będziesz miał dalej do przystanku, nigdy nie będziesz się mógł wyrobić na busa bo z moich danych wynika że mają tylko 3 postoje dla wszystkich 'busiarzy'! Na wpakowanie się do busa masz ok. 1 minuty! PKS będzie narzucał godziny tak aby im było wygodniej i mieli zysk!

  Myślicie, że zmieni to kulturę? Będą mniej upychać? BĘDZIE JESZCZE GORZEJ!

  Weźcie nie pierniczcie już... lepiej żeby mieć tego busa i być w busie kiedy jest zima, a nie stać pod 'zadaszeniem' i czekać na niego bo się nie wstrzeliłeś w grafik co do minuty!

Park Przygody: Przegląd Muzyczny Kwadrat [wideo]

 • Marcin 21.05.2011 - 12:33
  Nie wiem ile było mikrofonów ale powinno być tak: stopa - bramka dół, (kompresor,) można ew. od góry ciać; werbel bramka (, kompresor); tomy - tylko bramka (można dodatkowo wyciąć 75hz); bas- nie musi być nic (może być kompresor), przez di-box(line); wokal - rev (, kompresor), delay, 75hz; gitary - nie trzeba ale można wyciąć dół; OHR L i R - tniemy dół, czasami przyda się bramka;

  Kompresor jak masz to dajesz dlatego w nawiasach.
  Ważne jest bardzo ustawienie mikrofonów. Parametry ustawiam w zależności jak słychać z przodu (nie wszystko wg. 'schematu'). Większość mikserów ma możliwość cięcia do 75hz więc warto z tego korzystać jak i umiejętnie z korekcji kiedy nie ma się oprzyrządowania.
  To jak ja robię. Myślę, że wsio wyjaśniłem.

  Pozdrawiam.
 • Marcin 21.05.2011 - 0:15
  No ba :P. Ja sobie nie wyobrażam dziś po omacku w tym hałasie na scenie coś ustawiać. Słuchawki nie oddadzą tego co jest na foncie. Trochę nie profesjonalne podejście jak na profesjonalistów :P. Poza tym jakby powycinali niepotrzebne częstotliwości dla mikrofonów to by im tak nie sprzęgały. Przecież lepszych warunków jak drewniana scena nie można sobie wymarzyć :E.
 • Marcin 20.05.2011 - 16:24
  No trochę kaleczy ten angielski :D. Wokalista jakoś tak nie pewnie, bez życia śpiewa... takie mam odczucie.
 • Marcin 20.05.2011 - 9:04
  Poprawiam się :D. W poprzednim poście zapomniałem o Fame Fatal. MANeKING, Tourette, Clock Machine prezentuję też bardzo wysoki poziom. MANeKING wcisnąłbym po Cinemonie bo wokal za głośny i mam wrażenie że w drugim utworze jakby się mijał. Fame Fatal, zespół zgrany, jednak wokalista musi popracować sporo. Za głośno był z resztą. Daję nad The Bastard. Clock Machine, wokal ok. Nie wiem co to drugie było ale znajoma bardzo melodia? Wcisnąłbym ich pod Mutant Mass. Tourette... wokalista za cicho, w drugim kawałku trzeba się wsłuchiwać aby coś zrozumieć. Technicznie nie mam zastrzeżeń. Pod Clock Machine.

  To tyle. Ja nie rozdaję miejsc bo nie mam, aż takiej władzy :D. Staram się obiektywnie ocenić technicznie, wokalnie, oraz całość utworu na ile potrafię, na ile mam czas stosując swoją klasyfikację którą w cale nie muszą niektórzy brać pod uwagę. Takie spojrzenie niestronnicze.
  Coś na odmianę bo temat skupia się w większości na kłótniach :E. To byłoby na tyle...

  P.S. Tak trudno jest pokroić filmy w SV i wrzucić wszystkie na YT? Wcale dużo czasu nie trzeba :D.
 • Marcin 20.05.2011 - 0:01
  Jako, że trochę słyszałem już, nie przepadam za taką muzyką no i nie tylko umiem kręcić 'gałami', to postaram się wypowiedzieć na temat tego co widać na video. Zasłużenie HellHaven na pierwszym miejscu. Dopracowane kawałki, zgrany zespół i dobry wokal. Utwory mają 'power' w dobrych momentach i wg. nie są nudne; spoko perkusista; przyjemnie się tego słucha. Mutant Mass wg. mnie powinni uplasować się na drugiej pozycji. Fajnie się tego słucha. Zespół wydaje mi się zgrany. Wokal jakby z deka za głośno. Są pewni na scenie. Cinemon... bardzo fajnie urozmaicone kawałki, technicznie fajnie, dobry perkusista (wygląda na takiego z doświadczeniem), czasami monotonne. Black Jack fajnie grali, ale wokal musi popracować... nie jest źle. The Only, tylko drugi kawałek mi się podobał. Słaby wokal. W drugim kawałku wokal już ok ale miałem wrażeni że dziewczyna nie może się odnaleźć w kawałku :). Nie mam nic do 'coverów'. Nie były zabronione. Zespół musi popracować nad zgraniem. The Bastard na końcu ponieważ wokal był skopany przez akustyka lub wokalistę. Ciężko było coś zrozumieć; cicho strasznie.

  Jeżeli powinno być inaczej to miejcie pretensje do siebie, do realizatora, do kamerzysty :E.
 • Marcin 19.05.2011 - 13:28
  To że go nie było słychać to wina akustyka/realizatora. Jakoś na nagraniach studyjnych jest wsio ok.

  Ale macie ludzie problemy :E.
 • Marcin 17.05.2011 - 19:16
  FJ miałem to samo pisać ale się powstrzymałem :D.

  "fj jr"- to jest twoje odczucie. Z doświadczenia powiem, że było słabo jak na tyle zespołów. 'Gitarowcy' kręcili piece bo nie mieli monitorów :).
  Może jakby było głośniej i więcej na fb to może i byłoby więcej ludzi... ja nawet plakatu nie widziałem choć prawie codziennie jestem w Myślenicach :E. Może tam gdzie chodzę nie rozwieszają? :D
 • Marcin 17.05.2011 - 18:26
  Boże ile tu anonimów :D. Jakie nagłośnienie... dwie aktywne Mackie tylko no sorry, piece je zakrzyczą :D.

Być forumowiczem to manifestować wielkie niezadowolenie

 • Marcin 16.05.2011 - 11:11
  Wg. mnie bardzo dobry temat. Niech się ludzie dowiedzą jak wygląda forum i ludzie w ich mieście :). Popieram Bartka i Grzegorza w 100%. Ludzie boją się pokazać twarz. Nie wiem kto wpadł na taki słaby pomysł aby można było pisać anonimowo? Nie znam żadnych for z taką możliwością oprócz tego. Pozwalając na takie coś było pewne że większa część będzie wypisywać głupoty. Teraz administracja nie jest w stanie ocenić co jest prawdą a co oczernianiem. Zero kontroli. Na forum toczą się 'walki' konkurencyjnych sklepów, firm, pizzerii, kebabów itd.

WIES PARTY!!!!! Koniec z nudnymi dyskotekami !!!

 • Marcin 04.05.2011 - 17:15
  "Ja przynajmniej leżeli ktoś mi krzyczy że ktoś mu zrobi to za połowę tego co ja powiedziałem to mówię grzecznie że ja w tedy idę na piwo z kolegami. I kończę temat."
  -No i widzisz... w tej kwestii się zgadzamy...

  "Szczeniak" u mnie znaczył kogoś raczkującego w dziedzinie, czasem przemądrzałego.

  Reszty nie komentuję bo nie ma sensu bo i nie na temat.

  Powodzenia
 • Marcin 03.05.2011 - 12:40
  Sorki ale DJ musi nie tylko grać ale i mówić (np. rmf). DJ to pojęcie dość ogólne i często źle rozumiane. Złą opinię DJ budują głównie ludzie którzy myślą, że z dwiema chińskimi kolumnami i komputerem można zastąpić gościa który robi to samo za większą kwotę. Niestety legalność działalności i profesjonalny sprzęt kosztują bo niby dlaczego my DJ tyle płacimy za sprzęt skoro można kupić chińskie z pierwszych stron 'alledrogo'. Tu pojawia się pojęcie jakości usług. Mnie np. denerwuje kiedy jakiś szczeniak zabiera mi sylwestra biorąc te 500zł.... A ja głupi kupuję licencję co roku...

  Ja wiem że tradycjonalistom ciężko zaufać DJ przy mniejszych funduszach. DJ robi to samo co kapela z tą różnicą że wygląda to inaczej no i nie fałszuję.

  Możecie spróbować z tą imprezą. Na pewno muzyka spodoba się większości. Jednak uważam że ochrona musi być bo popychanki na tego typu imprezach prawie zawsze. Co do zespołu to jak ma staż 2dni to należy go przesłuchać. Ja jestem zwolennikiem dawania szansy młodym... Pozdrawiam.
 • Marcin 02.05.2011 - 12:05
  ...to nie brać pseudo :).
Pokaż więcej komentarzy