dzekson

Zakaz ruchu w małpim gaju

 • 18.08.2017 - 16:54
  Lepszym rozwiązaniem byłoby ograniczenie ruchu już na wysokości Górnego Jazu, tam tez jest duży parking i można przycupnąć jak niektórzy lubią i miejsce do nawrotki. Nie ma potrzeby paradnego przejazdu wzdłuż strefy rekreacji aż do parku linowego - wilk syty i owca cała.

MSG-Tytus opinie

 • 30.06.2017 - 16:54
  Aktualnie nie ma lepszej w Myślenicach

PSY na ścieżce rowerowo-biegowej na Zarabiu

 • 03.01.2017 - 12:34
  Często spotykam psy puszczone luzem i na smyczy na ścieżce pomimo bezwzględnego zakazu wyprowadzania tam tych zwierząt. Czy ktoś zrobi z tym porządek ? Czy ma dojść do tragedii ? W pierwszej kolejności apeluję do właścicieli psów do stosowania się, a następnie do władz o egzekwowanie zakazu !

Spotkanie z Januszem Szewczakiem

ALARMUJECIE: Właściciele nie pilnują psów, bo te..."nie gryzą"

 • 15.05.2015 - 9:28
  Codziennie korzystam ze ścieżki rowerowo-biegowej i codziennie spotykam spacerowiczów z psami bez smyczy i kagańca. Zwracam im uwagę, iż jest tablica informująca o zakazie wyprowadzania psów, reakcja jest jednakowa - wzruszanie ramionami. Proponuję mandaty !! Panie Burmistrzu gdzie jest Straż Miejska ?? Zarabie to nie psia toaleta !!

Twój pies zaginął? Szukaj go w Nowym Targu

 • 25.11.2012 - 20:06
  Proponuję wprowadzić wysokie podatki + pozwolenie od posiadania psa. W pierwszej fazie przybyłoby bezpańskich na ulicach ale w dłuższym okresie doporowadziłoby do sytuacji w której mielibyśmy jedynie odpowiedzialnych i świadomych właścicieli. Za brak pozwolenia lub zapłaty podatku wprowadzić wysokie kary pieniężne. No i państwo miałoby na utrzymanie schronisk.

Władysław Piaściak:Po remoncie dworku,wróci do niego przedszkole

 • 21.11.2012 - 10:38
  W pełni zgadzam się z argumentami Pani M. Proszek. Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów. Obserwator z miasta.
Pokaż więcej komentarzy