Jasiek100

Wybory Samorządowe 2018: Sprawdź kto kandyduje do rady powiatu

 • 09.10.2018 - 21:14
  Wyborcy, zwróćcie uwagę na te farbowane lisy z PO, co to pozakładały teraz niewinnie brzmiące KWW albo się pochowały na listach PSL-u.
  Zwróćcie uwagę...

Wybory Samorządowe 2018: Zobacz kto kandyduje na radnego w Gminie Sułkowice

 • 07.10.2018 - 17:08
  Obecna władza w Sułkowicach jest już znużona i zmęczona. Siedzą na swoich stołkach już 12 lat. Jakby nie daj Bóg wygrali, siedzieliby 17 lat! Gminie grozi wtedy całkowita stagnacja. Już jest stagnacja. Projekty z rewitalizacji na przedostatnim miejscu w całej Małopolsce, na 182 gminy na przedostatnim miejscu. No można się załamać. Nie ma prawie żadnej kasy z zewnątrz, a coś by tu trzeba przed wyborami zrobić, no to wysprzedają co się tylko da. Tym się nie chwalą, propagandę i reklamę mają dobrą. Ale są uchwały rady, ogłoszenia o przetargach. Trochę działamy w nieruchomościach, to się wie. Zresztą teraz wszystko jest w internecie. Sprzedaże ostatnie- stare przedszkola, w Rynku i na górze. To w Rynku piszą, że poszło do rodzinki, ludzie nie mogą wybaczyć. Wielki teren boiska wiejskiego w Krzywaczce- co na to radni z Krzywaczki- pochwalili się ludziom??? Ze im sprzedali boisko? Już nigdy nie będzie wiejskie, na wiek wieków amen.
  Sprzedaż gminnych działek w Biertowicach- pochwalił się radny ludziom?
  I z tych sprzedaży dopiero się coś robi, jakieś dziury w ziemi kopie się. Ktoś nazwał, że jest to gospodarka rabunkowa i ja się z tym zgadzam!
  Najpierw zadziadowali totalnie zalew, a teraz będą go rewitalizować, a ile kasy na to pójdzie- naszych wspólnych gminnych pieniędzy? A potem znowu 5 lat będzie się zalew dziadować? A likwidacja straży miejskiej?
  teraz nie ma ani straży ani policji.
  No cofanie się w rozwoju. I żadne otwieranie ,,przewodów" nic tu nie pomoże. Bo wydaje mi się i wielu , wielu innych co na to patrzą, że tu już się nie chce.
  Nic nowego nie robić, środków nie ściągać, ani projektów energetycznych, ani solarnych, ani żadnych. Ludzi cyganić, propagandę w Klamrze wypisywać i tyle.
  A te skończone teraz na wybory budowy to przecież inicjatywy sprzed 8-6 lat! Teraz nic nowego. Kanalizacja w Krzywaczce też będzie na świętego nigdy. Jedna wielka ściema ,zwalanie na trudności prawdziwe i wymyślone. Pan Pułka obiecywał kanalizację w 2002 roku, to jeszcze za mało czasu miał na realizację?
  I gmina wydaje do tego dużą kasę na przegrane procesy. Ale co tam to przecież nie ze swoich pieniędzy tylko z gminnych. widocznie o takie gminne dobro serce nikogo z nich nie boli.
  Wyborca II

  Przegrani (gość) –06.10.18, 20:33:54

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1
  "Wyborca" ma rację.Wiele spraw w sądzie przegrali i to nie tylko Gmina, ale wszystko trzymają w tajemnicy przed wyborami.Bo to przecież skandal żeby tak trwonić pieniądze gminne ,czyli nas wszystkich,a w Gminie na nic nie ma pieniędzy.zwiń

  skomentuj
  Autor komentarza nie dodał zdjęcia  gmina przegrała z dyrektorką

  wyborca (gość) –05.10.18, 12:31:58

  Zgłoś naruszenie treści / 2
  Też to słyszałem z pewnego źródła, ale władze gminy bardzo pilnie strzegą tej tajemnicy, że się znaleźli teraz w czarnej dziurze. Ale zdaje mi się, że to już nowy burmistrz Pan Grabczyk będzie musiał rozwikłać problem 2 dyrektorów w szkole.
  W ostatnim czasie gmina przegrała parę spraw w sądach i przegrała grube tysiące, ąle tym się nie chwalą. Idzie tylko sama propaganda. Jak to mówił nasz proboszcz w Rudniku, że najlepszy burmistrz na świecie, a tu takie wtopy. Ale już niedługo, już niedługo. Zostały tylko dni...
  Byle do wyborów!zwiń

  skomentuj
  Autor komentarza nie dodał zdjęcia  dyrektorów 2?

  nauczycielka (gość) –01.10.18, 07:23:08

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 3
  Mówił nam znajomy radny z gminy, że wojewódzki sąd administracyjny unieważnił odwołanie naszej dyrektorki z sp2 Pani Pilch , bo było to rażące naruszenie prawa przez Pana Burmistrza. no to ładnie narobili. Mówili nam cały czas, że wszystko jest legalnie. I co teraz będziemy mieć 2 dyrektorów??? Może po wyborach już się coś ostatecznie wyjaśni i wreszcie w szkole będzie spokój a nie taka szarpanina nerwów
  No tu wklejam takie kawałki znalezione na forum. Jasiek.

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018: Który z wójtów i burmistrzów będzie ponownie kandydować, a kto się waha?

 • 06.04.2018 - 12:32
  Piotrusiowi Panu na Sułkowicach już dziękujemy. Jesteśmy już bardzo zmęczeni pustymi obietnicami przez 12 lat.
  Hany83K napisał/a:
  Panu Burmistrzowi Pułce - już dziękujemy... zwykłą paplanina - ten człowiek nie zrobił nic , co obiecywał zwykłym mieszkańcom (...)WSTYD PANIE PUŁKA - DOŚĆ JUŻ PANA W TEJ GMINIE
  .
  No to nie możemy pozwolić na jeszcze 5 lat marazmu! I słuchania obiecanek cacanek.
  To takie nasze sułkowickie ,,słońce Peru mistrz bajeru". Jeden w gminie a drugi w powiecie.
  Już dość, dość, dość!

Sułkowice: Zajechali mu drogę. Kopali i bili 19-letniego kierowcę - potem świadka zdarzenia

 • 14.03.2018 - 16:16
  Likwidacja straży miejskiej, zlekceważenie sprawy, jak się pojawiała możliwość na posterunek policji to porażka władzy gminnej, tak burmistrza jak i radnych. Teraz się trzeba bać wyjść wieczór na ulicę. Porażka! Gdzie był jaki rozum! My się zwyczajnie cofamy. Sułkowice to stan umysłu- to stan umysłu obecnej władzy. Na co oni liczyli likwidując straż? Było gdzie indziej szukać oszczędności.

Sułkowice zlikwidowały straż miejską

 • 14.02.2018 - 9:02
  Straż podlega burmistrzowi i robi tylko to co on im każe. Burmistrz z radnymi zlikwidował straż, no to pewnie palenie śmieci, wypuszczanie szamb do rowu i rzeki i wałęsające się psy, bo je straż łapała, nie są dla nich problemem. No i totalna dewastacja zalewu. no fajnie jest. Na różne inne zbędne bajery gminę stać. I zawsze jeszcze można podnieść za wodę i śmieci, jak zrobili na ten rok.
 • 12.02.2018 - 17:35
  Coś się nam ta nasza gmina kochana cofa w rozwoju. A to sprzedają gminne budynki, a ciekawe też komu.. Likwidacja straży, policji też dawno niema. no to będą se wypuszczać szamba palić śmieci i robic co komu pasuje. Na zdrowie na pewno to nikomu nie wyjdzie. Oj strasznie krótkie nogi ma taka polityka. Dowód na mądrość to na pewno nie jest.

Linia kolejowa z Krakowa do Myślenic? Sułkowice mówią: Nie!

 • 14.02.2018 - 8:51
  Sułkowicom trzeba nowej prężnej władzy w gminie. Jak czystego powietrza. Ta ekipa co jest teraz jest wypalona i nie chce się. Popatrz na zalew, likwidację strazy miejskiej i tak dalej. Jakże oni nam ronda zrobią. trzeba nowych ludzi z pomysłem, żeby im się chciało pracować dla ludzi. i rozwoju Sułkowic.
 • 12.02.2018 - 17:14
  Widać radni mądrzejsi od władzy burmistrzowskiej. W kasie gminnej pustki. Radni nie tacy prędcy rzucać kasą na lewo i na prawo. jakby ta linia szła nawet przez Krzywaczkę to chyba dworca by tam nie było? No i co by z tego miały Sułkowice i inne wsie i Krzywaczka? Kiełbasą wyborczą było czuć od początku. Bo zwykłym ludziom z tego nic. tylko burmistrz i jego urzędniki robili miny na zdjęciach i się promują.
  Trochę za drogie te zdjęcia

Daniel Obajtek - były wójt Pcimia został prezesem PKN Orlen

 • 12.02.2018 - 17:02
  Ludzie, opamiętajcie się, czy to źle, że awansował gość z naszego powiatu? Z polowy tych wpisów to aż kipi zawiść! A jego poprzednicy to jakichże to byli Harvardach? i nie boli to że brali miliony? Jak jeden wystawi głowę z kotła to trzeba go natychmiast próbować wciągnąć z powrotem? Prawdziwe polskie piekło. A posypcież se głowy popiołem...
Pokaż więcej komentarzy