Wujek d

Myślenice: Wyjazd z Cegielskiego nie należy do łatwych. To skrzyżowanie zastąpi rondo

 • 06.07.2018 - 10:48
  Wyjedźcie bez problemu ze zdrojowej w kierunku ronda nielotów ...

Crossy, quady i inne mechaniczne wynalazki w lesie to problem znany od lat

 • 15.05.2018 - 16:26
  kacki2 napisał/a:
  Zapraszam Policje na Plebańską Górę w Myślenicach. Od strony Lipki jest prawdziwa autostrada jeśli chodzi o motory, kłady i samochody terenowe.
  TRUSKAWKA napisał/a:
  My mieszkańcy Pcimia Działy i Kudłaczy zapraszamy Policję i Straż Leśną w soboty ,niedziele i w dni wolne od pracy . To co się dzieje przez tych szalonych cyklistów i quady to szok .Ludzie uciekają ze szlaku Pcim Działy-w kierunku Poręby szaleństwo po leśnych dróżkach przez las . Pojazdy są bez tablic rejestracyjnych, a kierujący mają zamaskowane twarze .
  prywatnie napisał/a:
  Cóż za problem, teraz każdy ma telefon przy sobie, zawsze można wrzucic filmik jak gówniarze na crossach po pieszych szlakach szaleją. Jak policja zechce ruszyc tylki to pare miesiecy i bedzie po sprawie.
  Mieliście kogoś w ORMO? Zapytajcie swoich dziadków czy przypadkiem podpieralaczy
  Nie tępili;)
 • 12.05.2018 - 21:18
  marr napisał/a:
  Powiedz gdzie mieszkasz to przyjdę i zrobię kupę na Twojej wycieraczce a jak będziesz miał coś "na przeciw" to będę się darł na cały głos że "gwałcisz moją wolność osobistą". Las jest dla zwierząt pacanie i dla ludzi którzy chcą się w ciszy i spokoju relaksować a nie dla "pojazdów silnikowych" - wie to każdy i tylko debil będzie mieszał do tego pis i politykę.
  Ośle tu właśnie leży błąd w przepisach prawa które winny być jak w Arizonie został byś odszczelony gdybyś wtargną na posesję. I proszę zacznij czytać ze zrozumieniem choćbyś to po literce dziesięć razy miał przeczytać, że chodzi mi o ograniczanie swobód obywateli na każdym kroku w coraz szerszych aspektach życia!
 • 12.05.2018 - 21:08
  waciak napisał/a:
  Ludzie idą do pracy aby zarobić a później aby realizować swoje hobby ten las zagajnik droga polna jest tak samo ich jak każdego w tym kraju. Zieleni nie niszczą bo to nie są czołgi i nigdy nie widziałem aby ktoś autem jeździł po lesie ( jeżdzi się drogami) . Rozumiem problem ale aby coś zabronić to trzeba dla równowagi na coś pozwolić tu wolno tam nie wolno komunikat prosty Poziomom wieśniactwa, zła w tym kraju sięgnął maksa wszyscy chcieli by się wypowiadać a najchętniej decydować co powinni lub nie powinni robić inni. Od pewnego czasu mam uczucie , że jedyne akceptowane zachowania to tłusta kiełbasa na grillu , Sławomir w tele , i msza w kościele. Czasami mam uczucie że bardziej akceptowane przez państwo polskie było by aby wszyscy siedzieli w barze na piwie i oglądali mecze.
  Mądralom piszącym o sztucznych torach proponuje aby zamiast spotykać się z kobietami kupili sobie gumowe lalki same zalety wyglądają jak żywe, mało mówią nie boli ich głowa i tańsze w utrzymaniu
  Panom z leśnictwa przypominam że zarządzają MOIM lasem który jako obywatel oddałem im w dzierżawę to do roboty i sprzątać a nie polowanka (bo mnie się to na przykład niepodoba-- bo tacy myśliwi oczywiście mogą do lasu samochodami , bo oni mają misję . Drogi leśne niszczą zrywki drzewa i ciężki sprzęt.
  Dobrze gadasz. Uważam za słuszne żeby ci polać
 • 11.05.2018 - 21:10
  marr napisał/a:
  rozumiem ze to "d" to skrót od wulgarnego określenia części naszego ciała :)... w nadleśnictwie to jakiś pis rządzi? na quadach to jeżdżą zwolennicy nowoczesnej? na jaki uj wstawiasz tu odniesienia do polityki skoro temat nic z nią wspólnego nie ma?
  no widzisz na taki "*****" żeby pewna mądra cześć ludzi zobaczyła że stopniowo w podobno wolnym kraju nie wolno nam nic. Bij pianę pajacu dalej skoro pozwoliłeś sobie na obrażanie mnie proszę uprzejmie rewanżuje się;)
  Ps polityka chodź nią gardzę szczerze jest wszędzie tam gdzie należy ukarać ludzi celem pozyskania pieniędzy których nie mają już z czego wydawać amen
 • 11.05.2018 - 14:02
  Pislandia plagiatuje niedoszłego prezydenta Białegostoku "nie będzie niczego" a ich wyznawcy przyzwalają samo sobie baty kręcić i dokręcać śrubę z dnia na dzień pozdrawiam hejterow

Czy Karol Strasburger obraził mieszkanki Jawornika występujące w „Familiadzie”?

 • 21.03.2018 - 14:51
  Artykuły w takim stylu odzwierciedlają wartość tego portalu

Myślenice: Od 9 marca nie wjedziesz autem na Rynek

 • 23.02.2018 - 7:43
  Historycznie rynek był dworcem i placem targowym ..

Myślenice: W tym roku przebudują most na Rabie i ulicę Zdrojową

 • 02.02.2018 - 7:55
  Rondo na zarabiu ... Nie wierzę.... Akurat przy OSP zwykle skrzyżowanie całkowicie załatwia sprawę o każdej porze dnia i nocy. Zupełnie inna kwestia jest kiedy trzeba skręcić w lewo z kontynuacji ulicy zdrojowej w Osieczanach w kierunku mostu Osieczanskiego
Pokaż więcej komentarzy