Jerry Kaszel Jerry Kaszel

Światłowody w gminie Myślenice

 • Jerry Kaszel 11.01.2018 - 0:08
  Lokalni przedsiębiorcy nienadążają żeby doprowadzić taki internet stricte w Myślenicach, a co dopiero w okolicznych wsiach.
 • Jerry Kaszel 28.12.2017 - 23:51
  Ale czy szanowni forumowicze rozumieją, że do takiej rozbudowy dojdzie co najwyżej za 6-7 lat przy obecnym podejściu do sprawy? Na wielu wsiach chociażby w powiecie suskim czy nowotarskim usługi internetu światłowodowego są oferowane. Mniej zaawansowani użytkownicy nie wiedzą nawet, że w obecnych czasach jest możliwość posiadania takiego internetu. Wydaje mi się, że gdyby mieszkańcy gminy masowo ruszyli z jakimś wnioskiem mogłoby cokolwiek ruszyć w tej sprawie. Od wielu lat internet światłowodowy to standard, a nasza gmina i powiat wiecznie są omijanie w kwestiach telekomunikacji.


  Edit. Dzwoniłem do Orange i po skierowaniu pisma do głównego oddziału w Skierniewicach (najlepiej z jak największa liczbą mieszkańców) może to coś zmienić.
 • Jerry Kaszel 27.12.2017 - 18:47
  Ale Olimplan nie oferuje swoich usług dla wsi należących do gminy, a do samego miasta.
 • Jerry Kaszel 27.12.2017 - 4:13
  Witam,

  Czy wiadomo coś na temat rozbudowy infrastruktury światłowodów w naszej gminie? Póki co, z obecnymi ofertami lokalnych dostawców internetowych i Orange można sobie zagrać w Pasjansa Pająka (w trybie offline oczywiście) przy tak żenujących prędkościach i przede wszystkim stabilności.

  Być może znajdą się tu osoby chętne do zbierania jakiś podpisów lub działań w sprawie doprowadzenia takiego internetu? Nie mówię w tym momencie o mieście Myślenice, a o gminie. Konkretnie tragedią jest internet w Jaworniku, Zawadzie oraz w Krzyszkowicach!

  Pozdrawiam,
  CJ

Dietetyk

 • Jerry Kaszel 27.12.2017 - 4:07
  Tylko Kraków. Polecam iść do lekarza i poprosić o skierowanie. Następnie umówić się w Centrum Leczenia Otyłości w Krakowie. Wizyty są totalnie bezpłatne, refundowane przez NFZ.
Pokaż więcej komentarzy