Czarosław

Okna

 • 21.03.2018 - 11:50
  Kupując niedawno okna do domu też mieliśmy problem z wyborem firmy.Wybraliśmy Pagen i jesteśmy zadowoleni.Dobra obsługa- nie wciskają tylko doradzają,cenowo i jakościowo też lepiej niż reszta. Warto poprosić o wycenę kilka firm i wtedy ma się jasny obraz sytuacji.Dobrze jest też popytać znajomych którzy kilka lat wcześniej montowali okna czy po tym czasie są nadal zadowoleni.

Tak będzie wyglądać myślenicki Rynek w 2020 roku. Na jego przebudowę gmina otrzymała 25 mln zł

 • 02.03.2018 - 15:40
  bono napisał/a:
  Moje nie, nie mam zwierząt i nie mam zamiaru płacić za czyjeś fanaberie.
  Bo w schroniskach jest co, wilki, sarny, szczury, króliki lisy? nie, są psy. A skąd się psy biorą, żyją jako dzikie? Psów dzikich nie ma.
  ?????? Ktoś coś chyba brał.
 • 02.03.2018 - 12:15
  Zwierzęta z naszej gminy trafiają do schroniska w Nowym Targu.Ktoś ma tu chyba jakiś problem z przysfajaniem tekstu bo wybiera z niego to co mu na rękę.Skoro jesteś taki mądry to sam pomyśl jak obciążyć tych " którzy pieski reprodukują" a nie wbijaj do mnie zębów.
 • 02.03.2018 - 7:36
  Mieszkańcy wybierają tych którzy te stawki ustalają więc widocznie ludziom one pasują skoro od lat te same twarze.Wybieramy ich żeby rządzili to po co później pretensje.Uważam że każda gmina powinna mieć swoje wysypisko, oczyszczalnię , schronisko i inne przydatne mieszkańcom obiekty.A to że powinniśmy mniej płacić za śmieci , wodę i ścieki to już osobny temat.Rynek ma swój urok i uważam że są bardziej potrzebne inwestycje niż jego modernizacja.Ja piszę o schronisku inni o parkingu który też uważam jest bardzo potrzebny.Proszę nie nazywać moich pomysłów głupich.My też psy i koty wozimy do innych gmin i to one mają z nami problem.
 • 01.03.2018 - 20:01
  My też wozimy do innych miejscowości a ci co bawią się pieskiem dwa miesiące i później wyrzucają to raczej się nim nie zajmą.Lepiej wywieźć do schroniska do innej miejscowości i nie widzieć problemu panie/ni bono.
 • 01.03.2018 - 12:10
  Zamiast muzea budować lepiej by zwierzętom pomogli.Bezdomne psy i koty wywozi się do innych miast gdzie słuch o nich ginie zamiast jakieś schronisko lub przytulisko wybudować.Czasami pies się zgubi i zostaje przewieziony do schroniska.Gdyby takie było u nas wielu właścicieli udało by się odnaleść i na pewno by było w Myślenicach więcej adopcji bo nie każdy ma możliwość jeździć po schroniskach.
Pokaż więcej komentarzy