modlitwaniepomoże

Przeprosiny dla Firmy ARNDEX

 • 28.12.2017 - 7:05
  Rozumiem, że temat wrażliwy. Zatem zamykam wątek. Jedno mnie cieszy, że przynajmniej osoby, które obrażają innych w sieci czy w pomawiają innych nie są bezkarne. Brawa dla Pana Stanisława, że pokazał że nie można sobie pozwolić wchodzić na głowę
 • 27.12.2017 - 21:41
  Witam serdecznie. Na stronie forum pojawiły się przeprosiny dla Firmy ARNDEX.
  Wielki szacunek dla Pana, który obraził właściciela firmy i ma odwagę bądź nakaz sądowy uchylić czoła Panu Kawie, jednak uczciwym i takim okazującym szacunek innym użytkownikom Myślenice info było by wskazanie odnośnika, którego dotyczy nań "przeprosinowy" anons...Czy jest szansa zapoznać się z tymi nieprawdziwymi komentarzami kierowanymi pod adresem pana Stanisława? Łatwiej było by się odnieść do całej sytuacji i na pewno była by ona wyznacznikiem ku przestrodze dla innych, którzy nie przebierają w krzywdzących i mijających się z prawdą słownych środkach .... Podrawiam Maciej :-)

Więciórka: Przykościelna hodowla dzikich zwierząt do likwidacji?

 • 09.12.2017 - 11:57
  michałkot napisał/a:
  No to napisz jak taki mondry jesteś czemu tak sie dzieje
  No właśnie mądry nie jestem dlatego pytam? Wiem skąd inąd, że rotacja wśród księży jest duża. Ale być może to właśnie to, że to mała wioseczka? U nas (duża parafia) księża tak się nie zmieniają. Właśnie zastanawia mnie ten fenomen. Tylko nie sprowadzajmy wszystkiego do tacy
 • 09.12.2017 - 0:08
  OKOKI napisał/a:
  Dlaczego interwencja dopiero teraz?? Każdy wiedział co się tam dzieje. Wójt tez dobry ananas. Rżnie teraz głupa.Ale jak to na wsi bywa ksiądz to pan i szlachcic.Dobrze że znalazła się jakaś dobra dusza i poinformowała kogo trzeba.
  Ototototo.... Każdy wiedział i nic nie robił....Jak przysłowie głosi....Kupki się nie rusza....bo potem długo śmierdzi...A jak to bywa na wsi ? Gadają za plecami a srają pod nogami....Najpierw jeden przed drugim, a potem jeden na drugiego.... :-) Ot taka mentalność małej wiejskiej społeczności.....A ksiądz.....Wiadome było od początku, że długo nie zagrzeje miejsca....tak jak inni jego poprzednicy...A dlaczego tak się dzieje?
Pokaż więcej komentarzy