matkapolka

Dobczyce:Dyrektor szkoły zawieszona po tym jak zaprosiła na lekcję obcokrajowców. Może stracić pracę

 • 28.02.2019 - 20:55
  Przykre.... Wstyd mi za nasz kraj :(

"Korupcja polityczna?"Burmistrz komentuje wybory prezydium.Odpowiada mu wiceprzewodnicząca

 • 22.11.2018 - 11:46
  wyrocznia napisał/a:
  Dla mnie osobiście najważniejsze było hasło "Bez układów". Ostatnimi głosowaniami w radzie pani Ambroży udowodniła iż są to puste słowa, więc jeśli będzie chciała w przyszłości ubiegać się o to stanowisko - mojego poparcia już nie uzyska.
  A tak z ciekawości na kogo miała głosować aby pokazać że jest bez układów? A może miała wstrzymać sie od głosu? Nie udzielam sie w polityce ale krew mnie zalewa jak muszę czytać farmazony tego typu. Z tego wynika, że jak przy ostatnich głosowaniach "Bez UKŁADÓW" wsztrzymalo by sie od głosów i przewodniczącym został by kandydat z PiS, to "Bez UKŁADÓW" pokazałoby że jest bez układów heh.... Dobre :) Moim skromnym zdaniem obojętnie kto by zostal przewodniczącym rady to i tak mówili by że "Bez Układów" przeszło do układów, więc Pani Ambroży najprawdopodobniej wybrała wedlug niej mniejsze zło. Tylko czy to będzie takie dobre dla nas mieszkańców? Pani Grażyno wiem że obecnie w Pani rękach są decyzje Rady Miejskiej i mam nadzieję, że to będą faktycznie decyzje podjęte dla naszego dobra - dobra mieszkanców.

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

 • 02.11.2017 - 11:55
  Bardzo polecam dr. Iwonę Grażyńską. Przyjmuje na ul. Jagiellońskiej w Myślenicach w gabinecie stomatologicznym Eweliny Szlachetki. Dentystka bardzo profesjonalna, dokładna a przy tym bardzo sympatyczna. Chodzę do niej ja i moje dzieci ( do których ma rewelacyjne podejście) Minus dla niektórych może być tylko taki , że się ceni ale ja nie żałuję żadnej złotówki u niej wydanej. BARDZO POLECAM
Pokaż więcej komentarzy