epka1

Motocyklista jechał środkiem Zakopianki. Uderzył go samochód. Wszystko nagrał inny kierowca [WIDEO]

 • 01.08.2018 - 8:33
  Wygląda przerażająco :( Niestety nieraz sama doświadczyłam "wyrastania spod ziemi" motocyklistów na Zakopiance i teraz milion razy sprawdzam lusterka zanim zrobię jakiś manewr. Mam nadzieję, że nic strasznego się nie stało temu panu... :(

Nieprawidłowe parkowanie to nie wszystko. Komendant chce,aby policja była obecna w życiu mieszkańców

 • 24.07.2018 - 8:05
  PANIE KOMENDANCIE a ja proszę by ścigać tych śmieciarzy co to piją i butelkę hyc pod czyjeś ogrodzenie... Słoneczna, Armii Krajowej, Okulickiego... To po prostu śmietniska... (Ja codziennie sprzątam po takich)

dermatolodzy w Myślenicach

 • 10.07.2018 - 11:40
  Byłam u pani Bochni w Telefonice i cóż. Nie zrobiła na mnie piorunującego wrażenia, ale jej leczenie przyniosło skutek już na 2-3 dzień od rozpoczęcia terapii. Jedyny minus to strasznie drogie leki zapisuje, warto jej powiedzieć, że prosicie o coś tańszego. (jeden krem 80 zł)
 • 04.07.2018 - 12:18
  Niestety ja również nie polecam dr Gduli. Choć jest bardzo miła, uprzejma, wesoła, to niestety mam sporo zastrzeżeń do jej podejścia do problemu pacjenta. Do pani doktor trafiłam jako nastolatka. Miałam może 14 lat. Od razu, bez żadnych badań zaleciła mi kurację hormonalną Diane 35 na ciężką postać trądziku. Nie muszę mówić, że te tabletki to największy syf, jaki można zafundować swojemu organizmowi. Przez ok. 2 lata leczenie u pani doktor (prywatne) nie zaskutkowało polepszeniem ani nawet złagodzeniem ostrego trądziku. Bardzo żałuję, że do niej trafiłam. Teraz szukam dobrego dermatologa na wysypkę skórną, co sadzicie o Pani Bochni która przyjmuje w Telefonice?

Maciej Kubiak został powołany na Komendanta Powiatowego Policji

 • 28.06.2018 - 9:13
  Gratulacje! Mam nadzieję, że faktycznie będę się czuć bezpieczniej gdy alkoholicy z okolic DEKADY znikną

Myślenice: Najwięcej zgłoszeń dotyczy ulicy Sobieskiego

 • 12.06.2018 - 8:33
  pan Kracy napisał/a:
  A co to ma wspólnego z bezpieczeństwem?
  To, że bardzo duża liczba przestępstw i napaści jest popełniana po spożyciu alkoholu. (są badania na ten temat) Sory, ale ja jako kobieta nie czuję się bezpiecznie przechodząc koło grupy pijusów, którzy mierzą mnie wzrokiem góra-dół.
 • 07.06.2018 - 15:44
  RobbieRotten_mce napisał/a:
  To raczej akcja ANTY śmieciowa. Proszę się nie czepiać normalnych ludzi którzy mają ochotę napić się piwka nad Rabą. Ilość promilicyjnego konfidenctwa jest zatrważający. Nie zamkniecie nas w dusznych barach. Tego procętu już nie powstrzymacie!!!
  Nie czepiam się normalnych ludzi lubiących się napić piwka. Czepiam się śmieciarzy lubiących się napić piwka. Zdecydowana różnica. Nad Rabą też przyroda tonie w śmieciach. Masakra!
 • 30.05.2018 - 8:21
  A może w końcu jakaś akcja ANTY alkoholowa w centrum? (Dekada, Słoneczna, Okulickiego, Armii Krajowej) ??? Codziennie widzę tam nowe butelki po tanich winach, puszki po piwie. I to w ciągu dnia! Wielokrotnie zgłaszałam tę sprawę straży miejskiej, ale nikt nic z tym nie zrobił...

Podróżnik Iti odwiedza Myślenice. Czyli czego nie dostrzegamy na co dzień

 • 12.06.2018 - 8:31
  Szkoda, że filmik zmontowany ze zdjęć. Może bardziej dynamiczne kadry by się lepiej oglądało :P

Czy kiedyś pojedziemy pociągiem do Krakowa? Samorządowcy podpisali umowę

 • 07.06.2018 - 15:41
  Tyyyyle razy już słyszałam o tej kolei... I co? Lata mijają, a w temacie nic się nie dzieje. Tylko pitu pitu

Znamy gwiazdy Myślenickiego Festiwalu Lata. Pierwszy raz miasto otwiera się na disco polo

 • 26.04.2018 - 8:07
  Zapowiada się naprawdę dobrze. :)
  Jedyne co mnie zastanawia to fakt po co na dni Myślenic zapraszać więcej niż raz tą samą gwiazdę? Ira już przecież kiedyś była. Byli naprawdę świetni, ale przecież gwiazd na rynku muzycznym jest od groma. To tylko moje zdanie. :)

Podróż autostopem z Myślenic do Hanoi na drugim miejscu w ogólnopolskim konkursie

 • 20.04.2018 - 8:23
  No i fajnie. Warto się nawzajem wspierać. :) Pozdrawiam

Niedziela z otwartymi sklepami. Jak oceniacie zmianę przepisów?

 • 27.03.2018 - 14:05
  W soboty w Tesco kolejki na kilka metrów... Słyszałam ostatnio, jak jedna z kasjerek mówiła, że wolała przychodzić w niedzielę do pracy, a mieć przynajmniej spokojną zmianę. A teraz w soboty mają urwanie głowy...
  Tyle w temacie :)
  PS: Zabawne, że dzień dla rodziny z zakazem i bez zakazu handlu zgromadził na Zarabiu podobną liczbę spacerowiczów. Czyżby zakaz nie przynosił spodziewanych efektów? :D

Lubisz wyskoczyć "na piwko" lub "flaszkę" w plener? Przygotuj się na mandat

 • 16.03.2018 - 8:09
  oj zeby tak straż miejska ścigała prawdziwych pijusów... uliczki w okolicy galerii dekada to prawdziwe śmietnisko. Pełno puszek po piwie, butelek po winiaczach. I co, i mimo wielokrotnego zgłaszania sprawy przez mieszkańców nikt z tym nic nie robi. Centrum miasta...

Myślenicki Festiwal Lata 2018: Są wyniki ankiet. Chcecie Sławomira i disco polo

 • 09.02.2018 - 10:28
  kris111 napisał/a:
  Już sobie wyobrażam wiochę jeżdżącą starymi trupami z wiesjkim tuningiem i łokciem za szybą . masakra
  Nigdy nie zrozumiem stereotypowego myślenia.
 • 09.02.2018 - 10:27
  tikdotak napisał/a:
  ciężko nie znać słów piosenki która jest mordowana w każdym radiu po 5 razy na dzień :D
  Tak, bo disco polo w każdym radiu teraz leci ;-) NIE DOGODZISZ. Tyle w temacie.
 • 09.02.2018 - 10:26
  Endrju napisał/a:
  Wszyscy lecą na parkiet, bo na trzeźwo i siedząc ciężko słuchać tej muzyki :p
  Ale abstra*****ąc od tego, czy Myślenicki Festiwal Lata to jest jakieś wiejskie wesele lub festyn w Koziej Wólce? Przecież na koncercie nie będę tańczył, tylko słuchał.
  Rozumiem, że jest to JEDYNY powód, dla którego "lecą na parkiet"... :)
 • 09.02.2018 - 10:23
  profesor napisał/a:
  To dowód na to jakie potrzeby ma większość mieszkańców naszego regionu. Masowa rozrywka nigdy nie była górnolotna, a ludzie po raz kolejny podkreślają że chcą prostej muzyki, banalnych tekstów i rytmu. Do tego kiełbasy, piwa, pieczonych ziemniaków i więcej piwa. Pytanie jaki cel ma festiwal lata ?
  a czy to coś złego? Kiedyś też hejtowałam mało "ambitne" zespoły proponowane przez miasto. Dziś myślę, że Dni Myślenic to po prostu rozrywka. Fajnie się przejść i po prostu wyluzować.
 • 07.02.2018 - 8:34
  No i super. Niech w końcu wystąpi ktoś, przy kogo muzyce można się bawić, tańczyć, śpiewać. Nie rozumiem komentarzy typu "wiocha" itp. Już wiele razy się przekonałam, że nikt nie słucha disco polo, ale jak przyjdzie co do czego to na weselach pierwsi biegną na parkiet i o dziwo wszystkie słowa piosenki znają... Także nie przejmowałabym się tego typu opiniami. Moim zdaniem Sławomir lub Zenek świetnie rozerwą publiczność. I ściągną tu tłumy. Zobaczcie na wcześniejsze lata... Dobrze się bawiliście przy np. Igorze Herbucie? Raczej nie, bo to muzyka do słuchania, a nie do zabawy...
Pokaż więcej komentarzy