epka1

Myślenicki Festiwal Lata 2018: Są wyniki ankiet. Chcecie Sławomira i disco polo

 • 09.02.2018 - 10:28
  kris111 napisał/a:
  Już sobie wyobrażam wiochę jeżdżącą starymi trupami z wiesjkim tuningiem i łokciem za szybą . masakra
  Nigdy nie zrozumiem stereotypowego myślenia.
 • 09.02.2018 - 10:27
  tikdotak napisał/a:
  ciężko nie znać słów piosenki która jest mordowana w każdym radiu po 5 razy na dzień :D
  Tak, bo disco polo w każdym radiu teraz leci ;-) NIE DOGODZISZ. Tyle w temacie.
 • 09.02.2018 - 10:26
  Endrju napisał/a:
  Wszyscy lecą na parkiet, bo na trzeźwo i siedząc ciężko słuchać tej muzyki :p
  Ale abstra*****ąc od tego, czy Myślenicki Festiwal Lata to jest jakieś wiejskie wesele lub festyn w Koziej Wólce? Przecież na koncercie nie będę tańczył, tylko słuchał.
  Rozumiem, że jest to JEDYNY powód, dla którego "lecą na parkiet"... :)
 • 09.02.2018 - 10:23
  profesor napisał/a:
  To dowód na to jakie potrzeby ma większość mieszkańców naszego regionu. Masowa rozrywka nigdy nie była górnolotna, a ludzie po raz kolejny podkreślają że chcą prostej muzyki, banalnych tekstów i rytmu. Do tego kiełbasy, piwa, pieczonych ziemniaków i więcej piwa. Pytanie jaki cel ma festiwal lata ?
  a czy to coś złego? Kiedyś też hejtowałam mało "ambitne" zespoły proponowane przez miasto. Dziś myślę, że Dni Myślenic to po prostu rozrywka. Fajnie się przejść i po prostu wyluzować.
 • 07.02.2018 - 8:34
  No i super. Niech w końcu wystąpi ktoś, przy kogo muzyce można się bawić, tańczyć, śpiewać. Nie rozumiem komentarzy typu "wiocha" itp. Już wiele razy się przekonałam, że nikt nie słucha disco polo, ale jak przyjdzie co do czego to na weselach pierwsi biegną na parkiet i o dziwo wszystkie słowa piosenki znają... Także nie przejmowałabym się tego typu opiniami. Moim zdaniem Sławomir lub Zenek świetnie rozerwą publiczność. I ściągną tu tłumy. Zobaczcie na wcześniejsze lata... Dobrze się bawiliście przy np. Igorze Herbucie? Raczej nie, bo to muzyka do słuchania, a nie do zabawy...
Pokaż więcej komentarzy