wyrocznia

ZS im A. Średniawskiego (myślenice) co myślice o tej szkole

 • 27.04.2019 - 19:24
  maite napisał/a:
  jest tu ktoś po organizacji reklamy? mogę prosić o szczegółową relację? bo zastanawiam się dosyć mocno nad tym kierunkiem ale poczytalam negatywne opinie i się obawiam :p
  O jakich negatywnych opiniach myślisz?
 • 19.04.2019 - 16:24
  Tak, jest taka możliwość;)

Nauczyciele mówią "Dosyć!". Trwa strajk w szkołach w całym kraju

 • 08.04.2019 - 12:44
  taki_gość napisał/a:
  Strajkuje i nie bierze pieniędzy, a Ty możesz dostać 80% poborów za każdy dzień strajku przez 60 dni.
  Kuzik prawda. Zgodnie z informacją zamieszczoną na stronie urzędu miasta - taka rekompensata nie przysługuje w szkołach na terenie Myślenic, ponieważ szkoły rzekomo zapewniają opiekę świetlicową. W rzeczywistości żadne dziecko nie chce być same w szkole, więc rodzice nie mają wyboru i muszą z nim pozostać w domu.
 • 08.04.2019 - 9:01
  Reforma jak i strajk jest potrzebny w oświacie, ale nie w takiej formie. Tracą na nim przede wszystkim dzieci i młodzież, która niebawem rozpoczyna egzaminy. Zamiast powtarzać materiał przydatny do egzaminu to zastanawiają się czy ich szkoła jest otwarta, a jeśli tak czy będzie dla nich miejsce na szkolnej świetlicy. Jeśli nauczyciele wybierają taką formę protestu - OK, ale zróbcie to po zakończeniu egzaminów. Inaczej doszczętnie stracicie zaufanie w oczach dzieci, młodzieży jak i rodziców.

"Korupcja polityczna?"Burmistrz komentuje wybory prezydium.Odpowiada mu wiceprzewodnicząca

 • 20.11.2018 - 7:12
  Dla mnie osobiście najważniejsze było hasło "Bez układów". Ostatnimi głosowaniami w radzie pani Ambroży udowodniła iż są to puste słowa, więc jeśli będzie chciała w przyszłości ubiegać się o to stanowisko - mojego poparcia już nie uzyska.

Krzysztof Halek: Bezpieczeństwo na Zakopiance mogą zapewnić bezkolizyjne przejazdy [WIDEO]

 • 11.09.2018 - 21:27
  Dlaczego nie warto zagłosować na Pana Halka? Przed ogłoszeniem swojej kandydatury po zwykłym "Dzień dobry" nie raczył odpowiedzieć żadnego słowa, z zadartym nosem przechodził obok jak gdyby nigdy nic. A teraz? Całuję rączki i "szczerze" się kłania. Jednak największym mankamentem jest bycie marionetką obecnego burmistrza. Mam wrażenie, że pan Halek kandyduje tylko dla chęci władzy i poprawy swojego statusu społecznego.

Pieszy na Zakopiance cudem uniknął śmierci [WIDEO]

 • 17.01.2018 - 16:46
  Kładka kładką, ale w tym miejscu piesi regularnie przechodzą przez zakopiankę, bo znajdują się tam przystanki autobusowe. Dlatego w tym miejscu jest ograniczenie do 70km/h - pomimo znajdującej się w okolicy kładki.

Rozpoznajesz go? Dotkliwie pobił mężczyznę w myślenickim szpitalu

 • 12.10.2017 - 18:36
  Mamy rozumieć, że panowie "ochroniarze" przebywający w szpitalu zaspali, a policja pomimo owocnych poszukiwań nie znalazła sprawcy w ciągu 4 miesięcy?
Pokaż więcej komentarzy