Zuza00

Myślenicki Festiwal Lata 2019: Kto powinien zagrać na Zarabiu? Ruszyła ankieta

 • 15.12.2018 - 22:31
  Niezapomniana impreza plenerowa..? Chyba dla panów sprzątających od godziny 4 rano ten pozostawiony syf. Kto by nie wystąpił, cała impreza będzie wyglądała tak, jak zwykle. Wydaje mi się, że nasz Festiwal Lata z roku na rok coraz to gorszy. :(

Reaktywacja skoczni narciarskiej w Myślenicach? "Na razie to tylko przymiarki..."

 • 14.12.2018 - 23:30
  Mysleniczanin007 napisał/a:
  Skoki narciarskie? Podejrzewam że zero kandydatów ale za to w "Skoku w Bok" moglibyśmy zorganizować Mistrzostwa Powiatu i to zarówno w kategorii męskiej jak i żeńskiej. Ten sport w naszej gminie wiedzie prym! ;)
  A tak na marginesie to "spoko luzik". Bono się spina bo "umoczył" a reputacja każe mu się odgryźć. Ja na wakacjach to mnie zima nie dotyczy :) Pozdrawiam.
  A masz jakieś statystyki na temat skoków w bok? ;) Miłego wypoczynku w takim razie.
 • 14.12.2018 - 21:16
  Panowie powyżej wyluzujcie. ;) Artykuł dotyczy skoczni, więc w tym temacie należy się wypowiadać. Co do pomysłu reaktywacji tego obiektu - ja jestem na nie. Po co? Ilu Myśleniczan zawodowo uprawia skoki narciarskie? 6? Może 10? Druga sprawa: finanse - budowa i koszty utrzymania są dosyć duże. Myślę, że najpierw należałoby zrealizować przynajmniej część obietnic wyborczych (nie mówię, że wszystkie, bo to niemożliwe). :) Uważam, że żadna skocznia nie jest nam potrzebna. Jeśli chodzi o sporty zimowe - są lodowiska, czegóż chcieć więcej? ;)

Jarosław Szlachetka: Mam nadzieję, że z całą Radą będę pracować razem dla Myślenic

 • 09.11.2018 - 15:28
  kibic111 napisał/a:
  Dajcie szanse nowemu burmistrzowi. Ma teraz 5 lat działania. Mam tylko nadzieję, że na końcu kadenceji nie będzie tłumaczenia, iż nie udało się zrobić bo "przez osiem(15) ostatnich lat Polki(Myśleniczanki) i Poalcy (Myśleniczanie)"...
  Przewidywalny scenariusz.
 • 08.11.2018 - 12:29
  Jarosław Szlachetka: ,,Mam nadzieję, że z całą Radą będę pracować razem dla Myślenic" - nadzieja matką głupich... Jest po wyborach, a tutaj dalej nadzieje, obietnice i deklaracje.

  ,,Na ten sukces ciężko zapracowałem przez okres ostatnich trzech lat jako poseł". - Hmmm, z tego co wiem, był jednym z najbierniejszych posłów.

"Muzeum Niepodległości to wotum dziękczynne myśleniczan za wolność i niepodległość"

 • 09.11.2018 - 15:25
  Bagietka napisał/a:
  Niestety jest to prawda i konsekwencje głupiego inwestowania KREDYTÓW I DOTACJI, jakby to idiotycznie nie brzmiało, przez poprzedniego Burmistrza, który już się pięknie usadowił w TELEFONICE, zgodnie z obietnicami szefostwa.
  Pytanie brzmi. Za jakie decyzje były burmistrz dostał intratne stanowisko?
  Nie decyzje, lecz znajomości... ;) A na otwarcie Muzeum przyjdę, chociaż, tu się zgodzę - lokalizacja fatalna.

Harbutowice: Zakończyli remont zabytkowej studni. Jak przed laty popłynęła nią woda

 • 03.11.2018 - 9:43
  Też mi się wydaje, że pijaczki zaraz ten kranik gwizdną i do skupu złomu z nim...

Myślenice: Policjanci mieli pomagać sutenerom. Są zatrzymania

 • 31.10.2018 - 12:20
  bill napisał/a:
  Tak wygląda dobra zmiana w której do Policji przyjmuje się ludzi z ogłoszeń w Urzędzie Pracy, bo już nikt nie chce tam pracować. Jeszcze chwilę i PiS zrezygnuje z funkcjonariuszy Policji a w to miejsce powoła funkcjonariuszy Partyjnych do przestrzegania ładu i porządku.
  I będzie jeszcze większy burdel niż teraz. ;)
 • 31.10.2018 - 8:47
  Ależ wstyd dla Myślenic... Panowie się nie popisali, zwykłe dno. A takich przypadków jest pewnie jeszcze więcej wśród ludzi na innych ważnych stanowiskach.

Podpisanie umowy na rewitalizację myślenickiego Rynku

 • 25.10.2018 - 19:53
  piotr291023 napisał/a:
  Tylko strach pomyśleć jak to wyjdzie, obecny rynek jest piękny, ma charakter, wpisuje się w otoczenie, nie dominuje. Stojąc na placu widać miasto dawnej galicji ale również górski charakter - dużo rodzajów kamienia, dużo zieleni, naturalność. Nie wiem czy moda - by wszystko się świeciło, było granitowe, płaski, modne, by zamiast klimatycznych latarni postawić proste słupy z oświetleniem LED, punkty świetlne w posadzce, fontanne interaktywną - to dobry powód by zmienić klimat Myslenic nieodwracalnie, jak to się stało w przypadku Nowego Targu, gdy teraz - mieszkańcu plują sobię w brodę ze mieli rynek zielony, a zastali betonowy ...
  Będzie trochę nowoczesności, ale też z tego co wiem, to Nowy Rynek będzie nawiązywał do tego miejsca z okresu lat 30-tych XX wieku. A stare historyczne klimaty są piękne. :)

Pamiętacie zespół Echo? Swoje pięciolecie uczcili teledyskiem do „Krzyku motyla” [WIDEO]

 • 24.10.2018 - 23:43
  Pierwsze słyszę...

Wybory Samorządowe 2018: Pełne wyniki do Rady Powiatu

 • 24.10.2018 - 22:34
  pan Kracy napisał/a:
  Tzn. że będzie jak było a niby większość oczekuje zmian.

  I o obwodnicy zachodniej będzie można tylko pomarzyć
  A czego się panie Kracy spodziewałeś? Będzie tak jak było. Większość oczekuje zmian? Chyba większość marzycieli albo naiwnych, którzy dali się nabrać na piękne słówka przedwyborcze.
 • 24.10.2018 - 19:29
  Sradowazy napisał/a:
  Same stare skorumpowane dziadygi...
  Wesołe jest życie staruszka... - Jak to śpiewał Pan Wiesław Michnikowski. ;)

Wybory Samorządowe 2018: Jarosław Szlachetka burmistrzem Myślenic

 • 23.10.2018 - 21:46
  max1999 napisał/a:
  W pewnym kościele w gminie ksiądz bez ogródek mowil zeby glosowac na pis....tyle w temacie kościoła i polityki.
  Podejrzewam, że nie tylko w jednym kościele... PiS wie, z kim trzymać sztamę, żeby zdobyć dodatkowe poparcie - z jakąś inną wpływową instytucją. ;) A katole przydymieni kościelnymi kadzidłami zagłosowali...
 • 23.10.2018 - 14:23
  Dictionary napisał/a:
  A jakie Szlachetka ma doświadczenie? Ratownika na basenie???? I stanowisko po układach w gminie Pcim?? Proszę Was.... Będziemy słyszeć przez następne 4 lata że nic się nie da zrobić bo gmina w takim a nie innym stanie.. dokładnie jak to słychać codziennie w TVP o 19.30 :) taka gorzka prawda..
  Tak to jest, jak ludzie wybierają ,, jedyną słuszną opcję", może z przyzwyczajenia albo ślepo wierząc obietnicom. Chociaż z drugiej strony, partia nie ma nic do braku funduszy i pozostawionych długów. Co najwyżej chodnik gdzieś zrobią, żeby nie było, że nic nie robią.
 • 22.10.2018 - 21:41
  cygnus napisał/a:
  Poraża mnie wasza w wiara w nowego burmistrza. Jak pisałem przed wyborami, nie było godnego kandydata na fotel burmistrza tego pięknego miasteczka. Halek? Szlachetka? To miał być wybór?
  Licytowanie się obietnicami może podniecało marzycieli teraz czytam o nadziejach na realizacje obietnic. Nadzieja matką.
  Połowa z tych obietnic pewnie i tak nie dojdzie do realizacji. Nie ukrywajmy, Myślenice zadłużone po poprzednim burmistrzu. Z tego też co się orientuję, Szlachetka niczym się nie wykazał na poprzednich stanowiskach, czyżby teraz nagle miało się to zmienić? Ciekawe.

Wybory Samorządowe 2018: Trwa liczenie głosów. Czekamy na wyniki

 • 22.10.2018 - 15:04
  Łatwo przyszło, mam nadzieję, że za 5 lat łatwo pójdzie. Zobaczymy ile z tych obietnic zostanie spełnionych, bo na pewno nie wszystkie i dalej będzie taki syf jak przedtem. Liczą się czyny, nie słowa, bo mówić można wiele. Wkrótce przyjdzie rozczarowanie. Może wtedy ludzie otworzą oczy.

Krzysztof Halek: Gmina Myślenice może być doskonałym miejscem do uprawiania sportu i do rekreacji

 • 19.10.2018 - 21:25
  OKOKI napisał/a:
  Ciekawe który z nich wymyśla te bzdety ,on sam czy jego pryncypał Ostrowski ,to już jest żenujące.
  Panie Okoki, o których bzdetach mówisz? Jeśli masz na myśli wszystkie obietnice, to wiadomo, że Pan Halek wręcz desperacko chce po prostu przypodobać się różnym grupom społecznym, żeby zdobyć poparcie. Dla każdego coś dobrego. Tutaj żłobek, tu kąpielisko, tam parkingi, a jeszcze może coś dla sportu... :) Brakuje jeszcze tylko jakiejś obietnicy związanej z Kościołem...
 • 19.10.2018 - 19:00
  Meteor2018 napisał/a:
  Nie wiecie dlaczego nie można komentować sąsiedniego materiału posła szlschetki ?
  Bo przecież prawda i tylko prawda jest jedyna. Nie wiedziałeś, że Pan Szlachetka (i jemu podobni) nie lubią, gdy ktoś ma inne zdanie? ;) Komentarze są wyłączone, bo widocznie kandydat nie życzy sobie żadnej polemiki i wyrażania własnego zdania. Ciekawe, czy się czegoś obawia?
 • 19.10.2018 - 14:53
  Mądrala napisał/a:
  Moja waga 70 kg jak tak mam wyglądać po tych ćwiczeniach jak kandydat Halek (ponad 100kg)to bardzo dziękuję.
  Pan Halek to tylko do zdjęcia tak sportowo zapozował... :)
 • 19.10.2018 - 12:08
  Skąd Pan powyżej ma takie informacje, co dzieje się na lekcjach? Pytam z ciekawości, bo niedawno czytałam komentarz pewnej użytkowniczki, która pod niebiosa wychwalała Pana Halka jako człowieka i dyrektora, a także odnowioną dzięki niemu szkołę, do której chodzi chyba jej córka.
 • 19.10.2018 - 11:16
  blakmet napisał/a:
  Połowę??? Połowę to w ciemno bym brał. Myślę że może 10.procent się uda
  Uda się więcej... Bo przecież zawsze można jeszcze bardziej zadłużyć miasto, byleby tylko zrobić, tak jak to czynił poprzedni burmistrz...
 • 19.10.2018 - 9:16
  taki_gość napisał/a:
  I Ty jeszcze wierzysz w bajki?
  Dokładnie, zwykła kiełbasa wyborcza. Po wyborach się okaże (jeśli by wygrał), że na połowę z tych obietnic może nie starczyć funduszy... ;)
 • 19.10.2018 - 8:55
  Najpierw żłobek, później służba zdrowia, parkingi, kąpieliska, teraz sport i rekreacja... Ciekawe, co jeszcze zaproponuje do 21 października? Oby jego obietnice i zamiary nie poszły na ilość, zamiast na jakość...

Krzysztof Halek: Służba zdrowia podobnie jak rodzina jest największą wartością każdego z nas [WIDEO]

 • 19.10.2018 - 15:00
  Bagietka napisał/a:
  Koncert Życzeń Halka Trwa w Najlepsze.

  Co jeszcze przez te dwa dni uda im się wymyślić bo z tego co widzę to budżet gminny jest z bardzo elastycznej gumy.
  Szkoda tylko, że w zadłużeniu gminy jesteśmy blisko niechlubnego podium.

  Przed wyborami podobnie jak to robił Ostrowski: Wszystko kupimy i wszystko zrobimy. Będziemy jak Święty Mikołaj. Dla każdego coś fajnego a po wyborach? Niestety zapomnijcie wyborcy.
  Co najwyżej zrobimy wam chodnik ale to dopiero na miesiąc przed kolejnymi wyborami bo przecież musimy się wtedy pokazać :)
  Wiadomo, chodnik będzie, ale bez latarni, bo by za drogo wyszło.

Senior Roku Małopolski: Stefan Patyk z honorowym wyróżnieniem

 • 17.10.2018 - 21:34
  taki_gość napisał/a:
  W Pcimiu chyba nie, ale na Rynku i przed sądem owszem
  A jednak... Stary człowiek i MOŻE. Nagroda za wieloletnią działalność się należy jak bum cyk cyk.
 • 17.10.2018 - 10:34
  Ciekawe czy był niedawno w Pcimiu..? ;)

Papież Franciszek otrzymał kopię obrazu Matki Boskiej Myślenickiej

 • 16.10.2018 - 19:35
  Mysleniczanin007 napisał/a:
  Powiedz to tym dzieciom które całe żyją w traumie.
  Dokładnie, dobrze piszesz, trauma i to już pewnie do końca życia. Takich wydarzeń z dzieciństwa nie da się wymazać z pamięci. Tak à propos traumy - polecam obejrzeć Kler. Nic dodać, nic ująć. :)
 • 16.10.2018 - 11:36
  Cieszycie się z tego (co poniektórzy), jakby to było nie wiadomo co. Papież dostał obraz, i? Pewnie kolejny, który razem z wieloma innymi wyląduje na strychu albo gdzieś w piwnicy.

Serial TTV kręcony w Myślenicach właśnie miał premierę. Jak oceniacie „O mały włos”?

 • 16.10.2018 - 11:22
  Na którym programie leci?
Pokaż więcej komentarzy