Ekspert Dekoral

Zatuszowanie nierówności

 • 31.08.2017 - 18:50
  Najlepszym sposobem na zatuszowanie nierówności ściany i tynkarskich niedociągnięć jest zastosowanie efektu dekoracyjnego. Jeśli jest to pojedyncza ściana, to możemy pokusić się o jakiś efekt strukturalny i tu można łączyć i stosować różne kolory – zarówno jasne, jak i ciemne. Jeśli niedociągnięcia dotyczą wszystkich ścian, to najlepszym sposobem byłoby zastosowanie efektu przecierki o dosyć harmonijnej i niezbyt kontrastowej kolorystyce. Przy nierównościach ścian zdecydowanie należy unikać ciemnych kolorów i stosowania farb o satynowym połysku.

Plamy na ścianie

 • 24.08.2017 - 11:46
  Miejsca, narożone na przetarcia najlepiej pomalować farbą odporną na zabrudzenia i szorowanie - np. Dekoral Clean&Color. Można również pokryć newralgiczne miejsce satynowym lakierem dekoaracyjno ochronnym w kolorze transparentnym. Poza zabezpieczeniem powierzchni ściana uzyska dodatkowy walor dekoracyjny. :-)

Jaki kolor do miętowego?

 • 14.06.2017 - 17:11
  Witam
  Do koloru miętowego pasują odcienie granatu, fioletu, różu i oczywiście szary. Ważna jest też intensywność tych kolorów i czy ma to być pokój dla dziewczynki czy chłopca.
Pokaż więcej komentarzy