Rutger

Droga Krzyżowa przeszła ulicami Myślenic

 • 22.03.2018 - 17:38
  RobbieRotten_mce napisał/a:
  Jestem w pełni za wolnością oraz ekspresji religijnej w miejscach publicznych jednak jestem za pełnym zakazem złego aktorstwa, dlatego ta droga nie powinna się już więcej odbyć.
  Zaznaczam iż popieram PiS całym swoim sercem, zabierz stąd całą lewacką swołocz Panie Prezesie <3 <3
  a klątwa z profanacją krzyża powinna się odbywać ?!

  Zwolennik pisu a droga krzyżowa mu przeszkadza! To jest właśnie obraz pseudo katolików , z tzw. kato- lewicy!
 • 20.03.2018 - 21:14
  eddie tych których ty nazywasz kolesiami , którzy uczestniczyli w scenach męki pańskiej na pewno byli lepsi od tego pseudo reżysera i pseudo aktorów którzy występowali we wstrętnym przedstawieniu jakim była klątwa gdzie m.in. profanuje się święty znak , symbol jakim dla katolików jest krzyż! To co tam się wyprawiało nie miało nic wspólnego ze sztuką! Tam gdzie były odgrywane te ohydne zboczone sceny na rozkaz ministra spraw wewnętrznych powinna wkroczyć policja i powinno się tych pseudo aktorów powsadzać do ciupy. Ja nie wiem gdzie był wtedy rząd , gdzie był wtedy pis kiedy było łamane prawo?!
  W Polsce nigdy nie powinno dochodzić do takich przedstawień jak klątwa!

  Chwała i szacunek dla tych młodych aktorów myśleniczan którzy odgrywali sceny z męki Jezusa Chrystusa.
 • 20.03.2018 - 8:24
  To jest piękna sztuka , pochwała i szacunek dla wszystkich aktorów. To jest przedstawienie
  , a nie jakieś zboczone , ohydne , wstrętne widowiska ''klątwa'' która atakuje nas Polaków , wiarę katolicką i największego z Polaków Świętego Jana Pawła II. Ci pseudo reżyserzy i aktorzy od klątwy powinni trafić do więzienia!

Sułkowice: Zajechali mu drogę. Kopali i bili 19-letniego kierowcę - potem świadka zdarzenia

 • 20.03.2018 - 13:50
  Miś Grizli ja pisze o Polsce gdzie dostęp do broni legalnie m.in. ma policja i nielegalnie mają bandyci. Zwykły normalny obywatel raczej takiego pozwolenia nie dostanie i w razie konfrontacji z bandytami , przykładem mogą być tu Sułkowice ofiara nie ma raczej żadnych szans a na pomoc od stróżów prawa jest już za późno!. Jeżeli chodzi o sądy w Polsce to na samą myśl o nich to ''scyzoryk w kieszeni się otwiera'' Jak to jedna z pseudo sędzin powiedziała że sędziowie ''to jest zupełnie nadzwyczajna kasta ludzi'' czyli ponad ludzie gdzie'' rączka rączkę myje'' oni mogą kraść , po pijoku jeździć i nic im za to nie jest a w innym przypadku zwykłego obywatela ale nie sędziego niewinnego człowieka skazuje się na 25 lat więzienia za czyn którego nie popełnił. Reasumując w Polsce prawo i ochrona jest dla bandytów i sędziów a dla zwykłego pospólstwa jest zasada radź sobie sam ale i tak dostaniesz po dupie . Takie państwo od 1989 roku stworzyła banda lewacko-liberana gdzie państwo składa się z panów i niewolników. A jak dzisiaj chce się zrobić porządek z sądami to jest wielki kwik tych świń które tracą przywileje i ponad'ludzkość!
 • 14.03.2018 - 11:17
  mega13 napisał/a:
  Master plan... gorzej że oni też mogli by mieć broń i ofiara mogła by już nie mieć czasu sięgnąć po swoją...
  a gdyby ofiara była przygotowana , najprawdopodobniej uratowała by swoje życie a tak bez uzbrojenia czekałaby ją pewna śmierć!
 • 14.03.2018 - 10:08
  gust4wrg napisał/a:
  Z drugiej strony. Bandyci sami by mogli ich wcześniej zastrzelić. F0ck the logic...
  ''gust4wrg'' wyobraźmy sobie taką sytuacje , że do sklepu lub galerii handlowej wchodzi szaleniec z bronią w ręku. Jeżeli ani sprzedawca , ani kupujący ludzie nie będą uzbrojeni to taki bandyta może z nimi zrobić co chce. Jeżeli zaś mają pistolety to mogą zrobić z delikwentem porządek.Taka zasada sprawdza się wszędzie.
  Źli ludzie , bandyci przeważnie posiadają broń palną a jeżeli ludzie dobrzy będą bezbronni to przestępczość będzie coraz bardziej szaleć

  Tak więc gustawie zanim napiszesz coś o ''pipeprz;@onej logice'' najpierw się zastanów co piszesz!
 • 14.03.2018 - 9:19
  Gdyby była zalegalizowana broń palna tacy bandyci chcąc atakować innych już by się zastanowili czy aby ich potencjalna ofiara nie wypali do nich z broni.
  Posiadanie broni palnej powinno być zalegalizowane.
  Każdy powinien posiadać broń palną, żeby móc się bronić przed bandytami!

Lubisz wyskoczyć "na piwko" lub "flaszkę" w plener? Przygotuj się na mandat

 • 18.03.2018 - 8:04
  mirekm napisał/a:
  niedlugo w tym kraju bedize mozna isc tylko do kosciola
  mirek jak ci się w Polsce nie podoba to ja ci proponuje jechać do Niemiec , Szwecji czy Francji w tamtych krajach będziesz mógł iść tylko do meczetów , a spróbuj tam wypić alkohol to się przekonasz na własnej skórze jak cię wychłostają co to jest picie!

Mógł zagrać w Wiśle Kraków, ale... naruszył dobre imię klubu

 • 14.03.2018 - 16:52
  Przecież dzisiaj dla większości kopaczy - grajków piłka nożna to zawód a przede wszystkim dobra kasa.
  oni te kopacze nie wiedzą co to wierność , sentyment czy przywiązanie.

Myślenice: W tym roku przebudują most na Rabie i ulicę Zdrojową

 • 12.03.2018 - 10:39
  bono napisał/a:
  Nie porównuj tych dwóch telewizji, TVP, nawet za komuny nie robiła takiego gnoju jak obecni propagandowcy.

  Tamci zapraszali Maciarewiczów i podobnych do programów, obecni dziennikarze pracowali też dla tamtych rządów.
  Ci robią indoktrynację narodu. O czym my rozmawiamy, albo jesteś ślepy, albo nieszczęśliwy.
  Chłopie co ty za głupoty wypisujesz , za rządów PełO-ZŁO z Przyklejonym Sojuszem Lewicy to była jedyna propaganda czyli tvn-y , onety , wp , polsaty , gówno wyborcze oraz telewizja publiczna. Wszystko dla nich i na ich usługach!
 • 06.02.2018 - 20:33
  prywatnie zacytuje ci słowa wielkich ludzi' a zarazem patriotów
  Prymasa Tysiąclecia, kardynał Stefana Wyszyńskiego mówił: „Działajcie w duchu zdrowego nacjonalizmu. Nie szowinizmu, ale właśnie zdrowego nacjonalizmu, to jest umiłowania Narodu i służby jemu”

  ''Prawy porządek chrześcijańskiego miłosierdzia nie zabrania prawowitej miłości Ojczyzny, ani nacjonalizmu; przeciwnie, kontroluje on go, uświęca i ożywia''
  Pius XI „Caritate Christi Compulsi”

  Czy według ciebie te osoby były chore?! i czy według ciebie taka forma nacjonalizmu to choroba?!

  Jeżeli tak to według mnie nie masz prawa nazywać się Polakiem a z Narodem masz tyle wspólnego co nic!
  Poza tym ty żyjesz cały czas w zakłamaniu lansowanym przez lewacko-liberalne partie i media które przez swoją politykę (anty-rodzinną , polityką multikulturową) prowadzą do zniszczenia i wynarodowienia danego państwa. A przykładami takich państw są właśnie Niemcy i Francja które powyżej podałeś i dodałbym jeszcze Szwecję i Wielką Brytanie i całe Niderlandy.

  prywatnie jak tam jest tak dobrze to proszę masz okazje tam pojechać , ja nie wiem co ty tu jeszcze robisz w tej złej Polsce a pewnie ci się jeszcze korytko oderwało to najwyższy czas jechać do tego islamabadu :)

  tak właśnie wszyscy z totalnej opozycji lamentujecie , kwiczycie , skamlecie jak tu w Polsce źle a nikt z was z tej Polski nie chce jechać. co strach przed ciapatymi maa wielkie oczy , co nie? i taka ta zachodnia Europa miodem i mlekiem płynąca!
 • 06.02.2018 - 19:16
  prywatnie tak właśnie merkel do porządku przywołała tuska :) co racja to racja!
 • 06.02.2018 - 13:06
  ale fajnie tyle minusików propaganda Info niczym tvn i tvp he he he kogo wy chcecie nabrać!

  Tak jak w waszym sondażu na partie polityczne 50% na PełO-ZŁO koń by się uśmiał heee

  kwik świń oderwanych i odrywanych od koryta :) ha ha ha
 • 06.02.2018 - 12:03
  mieszkanko 38 letnia ja w porównaniu do ciebie nie muszę brać relacji z mediów ponieważ byłem i bywam na miejscu! I widziałem tą agresję i wściekliznę to chamstwo i nienawiść ze strony tych (totalnej opozycji) co tak usilnie starasz się bronić. To co wyprawia w Polsce i zagranicą ta twoja totalna opozycja to dawno takiego czegoś nie widziałem i nie miało miejsca!

  Kibicom z waszą kulturą to powinniście się w pas kłaniać!
 • 06.02.2018 - 10:57
  mieszkanko 38 letnia czy uczestniczyłaś w jakieś manifestacji? czy byłaś na pielgrzymce kibiców czy byłaś tam na miejscu?! jeżeli nie , a twoja relacja i twój obraz jest wzięty z tvnu , onetu czy gówna wyborczego to naprawdę nie mam o czym z tobą pisać! Jak się to mówi za przeproszeniem w ''dupie byłaś i gówno widziałaś''

Myślenice pamiętały o Żołnierzach Niezłomnych

 • 08.03.2018 - 9:47
  Cześć i Chwała Bohaterom!

Dni Dobczyc 2018: Zagra Weekend, Baciary i Myslovitz

 • 21.02.2018 - 21:09
  powodzianin a ty jakiś niepełnosprytny jesteś czy co (co tu ma lubienie czy nie lubienie kogoś) , chyba wyraźnie piszę co przez ostatnie lata władze Myślenic mają do zaoferowania mieszkańcom.
  Dla mnie to jest bida z nędzą a takie wieśniacze tańce to bardziej pasują do Pcimia niż do Myślenic
  i tyle w temacie!
 • 21.02.2018 - 13:20
  powodzianin tu nie chodzi o Weekend czy o Baciary tylko o samą organizacje imprez. Niestety przez ostatnie lata w Myślenicach ta organizacja jest bardzo słaba ( dawniej powiedzmy 10 lat wstecz była bardzo dobra) Dzisiaj czy to Dobczyce czy Sułkowice biją Myślenice ''na łeb na szyję'' Wydaje mi się że ten brak imprez jest spowodowany dużym kosztem tego co wyprawia się co roku , a chodzi o ten bidny wieśniaczy taniec w postaci ciapatego folkloru który jest organizowany dla niewielkiej grupki myśleniczan związanych z folklorem ziemi myślenickiej. A przez to reszta społeczeństwa cierpi , tęskniąc za dawnymi dniami Myślenic!

  A jeżeli chodzi o kulturę to się możesz wybrać do teatru!
 • 15.02.2018 - 7:39
  Bidne Myślenice z ''Margaryną i Lemonem'' uczcie się od Dobczyc jak organizować imprezy , gdzie naprawdę ludzie się bawią! A to wszystko przez myślenickie władze taka bida. Z roku na rok tylko ten bidny ciapaty folklor i wieśniaczy taniec dla jednej grupy ludzi! A reszta społeczeństwa cierpi!

Małe bezrobocie w regionie. Duży problem przedsiębiorców?

 • 21.02.2018 - 19:02
  Lukaszz napisał/a:
  Co masz na myśli pisząc o pladze ?
  Jest taka księga jak Biblia , tam sobie znajdziesz co to było.
 • 21.02.2018 - 9:05
  seba napisał/a:
  Oczywiście, że mają problem, sam muszę codziennie dojeżdżać codziennie do Krakowa, bo w Myślenicach jest zmowa dotycząca wynagrodzeń i w większości przypadków jest to najniższa krajowa.
  lepiej im zatrudnić Ukraińca za najniższą krajową niż dołożyć i dać lepiej zarobić krajanowi.
  seba to co napisałeś to prawda i trzeba się z tym zgodzić

  wszelacy imigranci to niestety plaga!
 • 21.02.2018 - 7:08
  A za rządów mafii PełO-ZŁO z Przyklejonym Sojuszem Lewicy dość że bezrobocie było duże , a jak była jakaś praca to na umowach śmieciowych i to nawet za stawkę 2,5 zł na godzinę! Tylko urzędasy z sądem na czele i biznes opływały w kasie.
  Ale co się dziwić jak mafia nami rządziła!

UWAGA NA WŁAMYWACZY! Żeby okraść dom wystarczą im 3 minuty

 • 18.02.2018 - 22:14
  renaw napisał/a:
  Już po Twoim wpisie widać , że jednak tak być w żadnym wypadku nie może!
  a ja uważam że m.in. przez takich jak ty złodzieje i inni przestępcy nadal będą czuć się swobodnie bo ze strony właścicieli okradanych posesji nic im nie będzie grozić! chyba że ich parasolką postraszysz :)

  Źli ludzie posiadają broń , a jeżeli ludzie dobrzy będą bezbronni to przestępczość będzie szaleć!
 • 18.02.2018 - 20:59
  Zalegalizować prawo do posiadania broni palnej!
  Każdy powinien posiadać broń palną, żeby móc się bronić przed bandytami!

Pacjenci Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego potrzebują waszej pomocy

 • 18.02.2018 - 19:15
  ja nikomu nie przeszkadzam wyrażam tylko swoje zdanie , chcesz to dawaj nawet kijowskiemu czy mazgule.

  Dlaczego tylko przez 8 lat rządów tej bandy z PełO-ZŁO - Przyklejony Sojusz Lewicy nie zbieraliście , a ludzie w Polsce przymierali głodem nie mając pracy , albo robiąc za jałmużnę nawet za 2 ,5 zł na godzinę!

  Kogo wy chcecie nabrać tymi akcjami na pewno nie mnie i innych zdrowo myślących też nie nabierzecie!
 • 18.02.2018 - 18:54
  odezwał się łukaszek zwolennik rudego i całej tej lewackiej ferajny z pod znaku PełO-ZŁO!
 • 18.02.2018 - 16:37
  Chodzi o to że co jest jakiś artykuł na MiastoInfo związany z Myślenicami to głównym bohaterem jest ten gościu , wydaje mi się że jest to związane z poglądami i przynależnością polityczną.
  To kogo i co lansuje się na tym portalu przypomina mi stary kawał o tym, jak koleś pojechał do Moskwy i pisał pamiętnik.

  Poniedziałek – otwieram gazetę – Lenin.
  Wtorek – włączam radio – Lenin.
  Środa – włączam telewizor – Lenin.
  Czwartek – idę do uniwermagu, a tam zdjęcie Lenina.
  Piątek – idę do opery, a tam… portret Lenina.
  Sobota – idę do kina, a tam film o Leninie.
  Niedziela – boję się otworzyć lodówkę. :)

  To jest tak jakby w Myślenicach nie było innych ludzi tylko wszyscy związani ze sz'kod'nikami i PełO-ZŁO

  A o kibicach którzy też organizują akcje charytatywne to już nikt nie napisze!
 • 18.02.2018 - 7:31
  Sradowazy napisał/a:
  To szKODniki na "biednego" Kijowskiego już nie zbierają?
  no właśnie , a co to już bidny kijowski nie potrzebuje? , to może trza pomóc teraz mazgule?!

  To jest hipokryzja sz'kod'ników

  a tego gościa co organizuje tą pomoc to pokazuje się go jak dawniej lenina w Moskwie (nie było info i miejsca bez lenina) co artykuł na MiastoInfo to on jest!

Biertowice, Rudnik: Kapliczka i kaplica przejdą renowację

 • 08.02.2018 - 15:31
  eddie napisał/a:
  Amerykanie latają w kosmos a my kapliczki budujemy. To jest polska zaściankowa.
  I chwała Bogu że kapliczki , bo na zachodzie europy buduje się meczety!

  Polska Bogiem Silna! a Europa zachodnia coraz bardziej osłabiona!

  ''Nigdym ja ciebie, ludu, nie rzuciła,

  Nigdym ci mego nie odjęła lica,

  Ja - po dawnemu - moc twoja i siła!...''

  Bogarodzica.

Myślenicki Festiwal Lata 2018: Są wyniki ankiet. Chcecie Sławomira i disco polo

 • 08.02.2018 - 7:07
  I bardzo dobrze że wygrało disco polo! :)

  To co było w ostatnich latach na festiwalu lata to jedno wielkie dziadostwo!

  Ten wynik to sprzeciw wobec dzisiejszych władz samorządowych!
Pokaż więcej komentarzy