Rutger

26 Finał WOŚP. W Myślenicach padł kolejny rekord! Zebraliśmy 133 187,81 zł

 • Dzisiaj 12:51
  Bartol26 napisał/a:
  uuuuuuuu powiało grozą . To faktycznie ten twój ''brudstok'' to takie złoooo... aż mnie ciarki obleciały .
  nie ''ten twój'' tylko tych co tam się zbierają , popierają i kasę na to dają!

  toż to już teraz wiesz co to jest! dlatego ja nie daje i nie dam owsiakowi ani grosza!
 • Dzisiaj 11:50
  Bartol26 napisał/a:
  Nie spotkałem się żeby ktoś go wysławiał a o ''brudstoku'' szczerze to nie słyszałem jak żyję.
  trzeba było sobie włączyć m.in. tvn czy onet to co na czerwone to o owsiaku a co do brudstoku to jest to coroczny spęd nad odrą gdzie hasłem jest róbta co chceta czyli: alkohol leje się litrami , narkotyki , wolny sex , taplanie się w błocie i czyhające sekty!
 • Dzisiaj 10:57
  prywatnie idąc twoim tokiem rozumowania twoje chore poglądy są zbliżone do nazistowskich i hitlerowskich i tyle w temacie!

  a co do wośp'u to przeszkadza mi ta nachalność ta propaganda , promocja polityczna , granie na uczuciach ludzkich oraz ten cały powiązany z nim brudstok!
 • Dzisiaj 9:24
  prywatnie napisał/a:
  A dziekuje, dla niektórych może to co robi ta partia to normalność. To w takim razie tylko pogratulować...
  niestety prywatnie według ciebie ''dla niektórych'' dzisiaj to jest prawie 45% poparcia społecznego!

  ale tak jak mówię nie wszyscy co są przeciwko lewactwu (w tym ku,rew,skiej unii euro'pejs'kiej) są za pis'em! zarówno pis jak i po w pier'do'lił'o nas w kolejny zabór jakim jest ue!
 • Dzisiaj 8:43
  prywatnie napisał/a:
  I znów najazd działaczy PiS na media, z takim buraczeniem to przepraszam ale nie zajedziecie.
  .

  prywatnie ty naprawdę masz coś z głową! Oszalałeś na punkcie pis , ty wszędzie widzisz pis , Putina , Kaczyńskiego i ks. Rydzyka. A to co ty wyprawiasz ma znamiona choroby psychicznej!

  Chce cię uświadomić że nie wszyscy co są przeciwko lewactwu są za pis'em także nie w mawiaj mi czegoś o czym kompletnie nie masz pojęcia!

  Nie wiem czy to wreszcie dotrze do tej twojej chorej głowy?!
 • Dzisiaj 8:10
  Ja tylko nad jednym się zastanawiam czy kiedykolwiek przeczytam , dowiem się z takich mediów jak tveny , onety , wp , MiastoInfo czy od gówna wyborczego o akcjach charytatywnych organizowanych przez patriotów , kibiców?! A jest ich naprawdę dużo! Dlaczego te media milczą na ten temat a wychwalają i wysławiają owsiaka i brudstok?!

Myślenicki Festiwal Lata 2018: Kto powinien zagrać i co zmienilibyście w tej imprezie?

 • Dzisiaj 12:30
  W ostatnich latach festiwal lata to totalne dno!

  Na festiwalu lata powinni wystąpić AKCENT , WEEKEND I MIG :) Zabawa murowana!

Od 2018 roku zapłacimy więcej za odbiór śmieci. Czy opłaty będą rosły nadal?

 • 11.01.2018 - 16:28
  Trzeba wreszcie oczyścić tą lewacką ''Stajnie Augiasza'' = to władza gminy. Bo to co oni już od kilku lat wyprawiają to już ludzkie pojęcie przechodzi! PO'obstawiali się stanowiskami i pierdzą tylko w stołki. Zwykła buta potrafiąca tylko zdzierać od ludzi pieniądze. Cały ten urząd miasta to jedna klika to jeden układ czterech panów. Pana o , b , ł , sz
  Czas na zmiany!

Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami miasta

 • 10.01.2018 - 3:28
  sh_ma napisał/a:
  A jak zaczęli przedstawicieli władz zapowiadać, to w ciągu kilku minut większość ludzi poszło do domu.
  pisząc przedstawiciele władz , kogo masz na myśli?

  Moim zdaniem jeżeli ktoś z władz przemawia , bierze udział w przemarszu w imię wartości , robi to nie na pokaz ja nic nie widzę w tym złego! Tylko trzeba istotną rzecz dodać że nie można dwóm panom służyć. a o to jeden z przykładów: ktoś bierze udział w orszaku Trzech Króli w Święcie Objawienia Pańskiego a jednocześnie popiera aborcje czy związki homoseksualne i bierze udział w czarnym marszu śmierci czy marszu dewiantów. a to niestety jedno drugiemu zaprzecza!
 • 09.01.2018 - 13:23
  C+M+B ''Christus mansionem benedicat'' Niech Chrystus błogosławi temu domowi.
  Niech Chrystus błogosławi Katolickiej Polsce.
  Bóg Honor Ojczyzna Tradycja!

Myślenicka drogówka ma nowy radar. Sprawdzą go w ten weekend

 • 06.01.2018 - 9:17
  kafar napisał/a:
  Zachęcam do częstego przekraczania prędkości.
  Musi być kasiora na moje 15 dzieci z programu +500.
  kafar po twoim wpisie wnioskuje że ty to pewnie kawaler konia bijący i 500 + na dzieci zazdroszczący i na rowerze jeżdżący :)
 • 05.01.2018 - 13:02
  Byle by tylko kasę zdzierać z ludzi!

Nawet 30 złotych za wjazd do centrum Krakowa?

 • 05.01.2018 - 11:48
  Wielu ludzi w tym rodzice z chorymi dziećmi jeździ do lekarzy w Krakowie i też musieli by jeszcze dodatkowo płacić! Przecież to istny BANDYTYZM!

Skrzynka: Znaleziono martwego lisa. Miał wściekliznę. Trzymajcie zwierzęta domowe pod kluczem

 • 05.01.2018 - 11:32
  Miał wściekliznę! To nie był to czasami tomasz?! :)

Korzystał z cudzej karty płatniczej. Szuka go policja

 • 02.01.2018 - 10:03
  Jak zwykle , zdarzenie miało miejsce pewnie z pół roku temu!

Myślenice: Trwa budowa Muzeum Niepodległości. Czy uda się je ukończyć przed 11 listopada 2018 roku?

 • 28.12.2017 - 3:41
  Mnie tylko jedno ciekawi czy w tym muzeum usłyszę , oglądnę coś na temat takich bohaterów jak m.in. Roman Dmowski , August Emil Fieldorf , Adam Doboszyński , Anna Walentynowicz , Stefan Wyszyński czy o NSZ i Żołnierzach Wyklętych bo jak na razie myśleniccy włodarze i gminni historycy milczą na ich temat A jedynie w dzień niepodległości można usłyszeć coś o Józefie Piłsudskim. Pewnie za nurtem neo-socjalistyczno-liberalnym w tym muzeum będą wychwalać wałęsę , frasyniuka i michnika. A ja dziękuje za takie muzeum!

Pamiętali o rocznicy wprowadzenia stanu wojennego

 • 25.12.2017 - 17:47
  prywatnie napisał/a:
  Debilizm
  co prywatnie prymitywie puszczają ci nerwy jak farmazona UBywatela :)

  Pewnie za dużo nażarłeś się pierogów ruskich i Władimir na życzenia nie odpowiedział :)
 • 25.12.2017 - 15:17
  Targowica w wigilię. SZ'kod'NIK do Ubywatela PRL .Zaśpiewajmy jakąś kolędę.Hm może tą. Niechaj gwiazdka ........ O ta jest świetna.! No to wszyscy razem! :)
 • 24.12.2017 - 12:34
  prywatnie żebyś ty nie musiał zwiewać wraz z kolesiami lewakami m.in. z PełO - ZŁO przed wymiarem sprawiedliwości za to wszystkie zło co na robili za czasów ich rządów. Mam nadzieje że wreszcie dla nich zostaną pootwierane cele więzienne i wreszcie dosięgnie ich ręka sprawiedliwości.
  A zapomniałbym ciebie to nie dotyczy ze względu na twój stan umysłu. Ty masz dożywocie ale w kobierzynie :)
 • 23.12.2017 - 17:41
  NIE dla plugastwa. NIE dla SZ'kod'NIKÓW
  https://pl-pl.facebook.com/Nie-popieram-KOD-u-735509323217634/

  Przychodzi baba do lekarza a lekarz pyta: jakieś choroby psychiczne w rodzinie?
  baba odpowiada: szwagier chodzi na marsze kod'u :)
 • 18.12.2017 - 22:20
  prywatnie a ty przebywając w kobierzynie jaką przybrałeś postać ruska , putina czy trolla bo już nie wiem :)

  deformacja mózgu totalna!
 • 18.12.2017 - 22:00
  Żeby ręka sprawiedliwości miała sens najpierw trzeba przede wszystkim oczyścić sądy i administrację jej podległą oraz parlament , policję , wojsko , samorządy , uczelnie , szkoły , media. Trzeba przeprowadzić głęboką dekomunizacje i lustracje żeby żaden komuch czyli m.in. tajny współpracownik , ub'ek , e'sb'ek , milicjant , pzpr'owiec , sędzia z tamtego zbrodniczego systemu a także aferzyści z ostatnich lat do końca swoich dni nie pełnili żadnych stanowisk związanych bezpośrednio z państwem polskim. Co najwyżej jeżeli nie przekroczyli wieku emerytalnego mogą sprzątać ulice.
 • 18.12.2017 - 20:54
  A to niektóre z afer za rządów czerwonej zarazy (lewicowo-liberalnej) afera alkoholowa , afera moskiewska , afera olina , afera orlenu , afera starachowicka , taśmy oleksego , afera hazardowa , afera podsłuchowa (2014-2015) , afera beata sawicka , afera reprywatyzacyjna , afera amber gold. Ja się pytam gdzie wtedy były sądy?! Czy ktoś poniósł za to karę?! Poza tym dlaczego nie dosięgła sprawiedliwość oprawców stanu wojennego m.in. takich bandytów jak wrona jaruzelski , kiszczak czy kociołek ? Jeszcze pogrzeby mieli z honorami na których była ta lewacka trójca kwaśniewski (pijany w Charkowie na grobach polskich oficerów pomordowanych przez NKWD) wałęsa ( zarejestrowany jako tajny współpracownik o pseudonimie Bolek) komorowski (szogun) Afera goniła aferę , nikt kary nie poniósł , byle by elitom żyło się dobrze. Jak to jeden powiedział nie jaki rzepliński były prezes TK. ''Trzeba zmienić wszystko, żeby wszystko pozostało po staremu''
  Totalna opozycja stracili władzę i przywileje , teraz tracą sądy to kwiczą jak te świnie odrywane od koryta!
  Mam taką nadzieje że kiedyś przyjdzie taka władza ''ręka sprawiedliwości'' że rozliczy tych wszystkich czerwonych bandytów z pod znaku sierpa i młota!
 • 17.12.2017 - 17:14
  Przede wszystkim do prywatnie https://wpolityce.pl/polityka/372144-nasz-wywiad-prof-kik-opozycja-jest-w-rekach-zlych-ludzi-ktorzy-podpaliliby-kraj-aby-odzyskac-wladze-cos-nieprawdopodobnego-w-demokracji
  a odnośnie twojego linku nie interesuje mnie opinia jakiegoś lewaczyny w purpurze pieronka =piekło'nka


  albert7575 100% racji.
  Brak dekomunizacji po roku 89 i gruba krecha mazowieckiego doprowadziło do tego że ta czerwona zaraza po dziś dzień ma się dobrze. Niestety to co robi pis to stanowczo za mało Większość z tych bandziorów , tajnych współpracowników , zdrajców , lewaków , przekrętów już dawno powinno gnić w więzieniach a tu dwa lata rządów i nic. Obecna władza ma wszystkie narzędzia w rękach! Za przeproszeniem p.ie.rdolą się z nimi albo są przestraszeni lub też co poniektórzy umoczeni!
 • 17.12.2017 - 15:22
  prywatnie ty już nie jesteś chory ty po prostu jesteś pierd.ol..nięty. Bo jaki by nie był temat to ty wszędzie widzisz putina i rosję A ja mam w dupie całego putina i całą tą kur.ews..ką unie euro'pejs'ką. A temat nie jest o putinie i rosji tylko o sz'kod'nikach!
 • 15.12.2017 - 18:34
  prywatnie twoje logo czyli pani doktor świadczy o tym że jesteś stałym bywalcem u lekarza i tu na pewno nie chodzi o jakieś przeziębienie tylko niestety o twój stan umysłu. Da się zauważyć że te wizyty nic ci nie pomagają. prywatnie tak prywatnie ci doradzę zmień lekarza!
 • 15.12.2017 - 7:58
  Co za hipokryzja i chamstwo sz'kod'ników. Sami odwołują się do lewackich poglądów z epoki pzpr a w ich protestach nie raz uczestniczyli byli funkcjonariusze milicji i służb bezpieczeństwa a oni teraz robią teatrzyk w postaci przypomnienia o stanie wojennym. adam mazguła były członek pzpr , oficer stanu wojennego dzisiaj działacz sz'kod'ników na jednym z protestów przeciwko zniesieniu przywilejów emerytalnych powiedział cyt. ''Oczywiście były tam (w czasie stanu wojennego) jakieś bijatyki, jakieś ścieżki zdrowia, ale generalnie jednak dochowano jakiejś kultury w tym całym zdarzeniu'' Zwykła bezczelność , chamstwo i hipokryzja Przypominam gdzie byli sz'kod'niki jak za rządów PełO-ZŁO-P'rzyklejony S'ojusz L'ewicy milicja biła i kopała młodych ludzi , gdzie byli jak ludzie pracowali na umowach śmieciowych za ''jałmużnę wypłatę'' , gdzie byli jak milicja pacyfikowała robotników. Kogo ci sz'kod'niki chcą nabrać?! bo na pewno nie zdrowo myślących. Każdy już wie po co powstał ten twór i kto w ich szeregach jest. Tu nie chodzi o żadną obronę demokracji. Tu chodzi o utratę przywilejów m.in. byłych sb'eków i o utratę władzy i stanowisk (rząd , sądy , policja , prokuratura).

  sz'kod'niki = kwik świń oderwanych od koryta

Myślenice: Protestowali przeciwko reformie sądownictwa

 • 03.12.2017 - 17:46
  Sradowazy ja do schizofrenii jeszcze dodał bym wściekliznę i chorobę szalonych krów. A szczególnie tą zarazę można zobaczyć po totalnej opozycji po zachowaniu m.in. bolka , szechtera , lisa , truska , obłu'budki , sztirlin wielgus , sralińskiej , gertycha , alimenciarza ,sz'kod'ników , ub'ywateli zresztą cała ta totalna opozycja jest chora ze wściekłości. Istne wściekłe waryjaty co straciły koryta i przywileje a co dobitnie dało się zauważyć na ich zgromadzeniach jak szaleli , jak przeklinali , dziennikarzy przepychali , tupali i kwiczeli!
  Kaftan bezpieczeństwa i do waryjatkowa z nimi.

Wybory władz terenowych w PiS

 • 03.12.2017 - 17:45
  Sradowazy ja do schizofrenii jeszcze dodał bym wściekliznę i chorobę szalonych krów. A szczególnie tą zarazę można zobaczyć po totalnej opozycji po zachowaniu m.in. bolka , szechtera , lisa , truska , obłudki , sztirlin welgus , sralińskiej , gertycha , sz'kod'ników , 'ub'ywateli a zresztą cała ta totalna opozycja jest chora ze wściekłości. Istne wściekłe waryjaty co straciły koryta i przywileje a co dobitnie dało się zauważyć na ich zgromadzeniach jak szaleli , jak przeklinali , dziennikarzy przepychali , tupali i kwiczeli!
  Kaftan bezpieczeństwa i do waryjatkowa z nimi.
 • 03.12.2017 - 13:03
  prywatnie napisał/a:

  Nasuwa sie bajka: https://www.superkid.pl/wiersz-kruk-i-lis
  A ten lis to nie czasami ''hiena'' tomasz resortowe dziecko! :)
Pokaż więcej komentarzy