Rutger

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018: Czy powinny odbyć się w święto narodowe 11 Listopada? [SONDAŻ]

 • 28.09.2017 - 4:06
  11 listopada jest raz w roku a wybory mogą być w każdy inny wolny dzień.

  11 listopada to ja świętuje w Warszawie na Marszu Niepodległości!

Sucha Polana: Uczcili pamięć partyzantów

 • 18.09.2017 - 16:46
  CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!
  BÓG HONOR OJCZYZNA!

Policja ostrzega: Uważajcie na włamywaczy

 • 13.09.2017 - 13:00
  Usunięto mój wcześniejszy wpis mimo że wielu się zgadzało z nim! Dlatego teraz go modyfikuje

  ZŁAPAĆ I UCIĄĆ OBYDWIE ŁAPY A NA CZOLE WYPALIĆ LITERKĘ ''Z'' (ZŁODZIEJ)

Strażacy z Myślenic pomagali poszkodowanym w nawałnicy na Pomorzu

 • 28.08.2017 - 14:38
  Do Wkibic ja nie mieszam nikogo do polityki , ja w przeciwieństwie do takich ludzi jak ty i szetyna potrafię pogratulować i podziwiać trud i bohaterską postawę strażaków. A takie knajackie żule z PełO-ZŁO potrafią atakować wszystko i wszystkich tych co są przeciwko nim! Na szczęście i chwała Bogu że jest to już ich dogorywający skowyt i szloch. Ta banda zdrajców już nigdy nie dojdzie do władzy bo większość normalnych i porządnych ludzi nigdy na nich nie zagłosuje , strażacy też nie zapomną tego co mówił o nich szetyna! Wkibic zobacz na sondaże to zobaczysz jaką ocenę dają ludzie tej bandzie z PełO -ZŁO a i jeszcze jedno WKibic ty sobie lepiej posłuchaj języka swoich ulubieńców z kawiarni sowa , jaką piękną łaciną się posługują.
 • 26.08.2017 - 12:11
  Strażacy - bohaterowie którzy niejednokrotnie narażali i narażają własne zdrowie i życie aby ratować i pomagać innym w potrzebie. Chwała strażakom za ich bohaterstwo i trud. Gratulacje dla strażaków z Myślenic!
  A taki oszołom , bezczelny typ , ''knajacki lwowski żulik'' niejaki szetyna po ostatnich nawałnicach w Polsce bezczelnie atakuje strażaków, zarzucając im, że nie ratowali umiejętnie harcerzy w Suszku. Szkoda słów. Chwała Bogu że już nigdy do władzy nie dojdą te bandziory , anty-polacy z PełO-ZŁO. Strażacy wam tego nie zapomną ''knajacki żulu''

Myślenice: Tu powstanie Centrum Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Starszym

 • 20.08.2017 - 20:40
  Ci co dają mi minusy do mojej wcześniejszej wypowiedzi to pewnie są zwolennikami szKODników , PełO - ZŁO czy dupoczesnej i na to stare miejsce po starej melinie , chcieliby dzisiaj stworzyć dom-squot dla uchodźców-imigrantów-terrorystów , dla wszelakich mentów i zboczeńców. Zamiast dbać o ludzi którzy tak naprawdę potrzebują pomocy dla ludzi niepełnosprawnych , czy ludzi starszych oni woleli by pewnie wspierać nierobów i degeneratów wszelakiej maści. Ot to dzisiejsza lewacka tolerancja!
 • 20.08.2017 - 13:01
  I bardzo dobrze , wreszcie wysiedlili tych degeneratów cyganów i całą tą patalogie. Zamiast tego brudnego squata - sodomy i gomory w końcu powstanie coś pożytecznego dla ludzi!

Myślenice: Protest przed sądem. Mieszkańcy przeciwko zmianom w ustawie o Sądzie Najwyższym

 • 27.07.2017 - 20:25
  Strozaninek napisał/a:
  https://wiadomosci.wp.pl/jan-olszewski-pis-przejelo-zle-praktyki-6148675609237121a

  Pisiory i trolle pisu. To tez kwik kwik komunistow? Schowajcie się pod ziemie. Macie konflikt na prawicy. Nawet zatwardziali prawicowcy nie chcą firmować tak złych projektów ustaw. Czekam aż jakiś rocznik 198x coś napisze o wymiekaniu przy zwalczaniu komuny.
  co ty mi tu chamie ze wsi z Janem Olszewskim wyjeżdżasz jak ty nie masz zielonego pojęcia kim on był i co zrobiono z jego rządem. Każdy normalny i zdrowo myślący człowiek nawet dziecko wie że dzisiejszej totalnej opozycji-totalnym sz'kod'nikom z PełO , dupoczesnej , pslEWAKI nie chodzi o żadne dobro sądownictwa tylko i wyłącznie o rozwalenie tego rządu o ponowne przejęcie władzy i odzyskanie starych sb'eckich przywilejów! Dlatego przez zagranice (donosicielstwo) i ulice (w prowadzanie anarchii) chcą za wszelką cenę ponownie rządzić!
 • 27.07.2017 - 11:57
  prywatnie: jeżeli ty zaczniesz odpowiadać na pytania to wtedy możesz oczekiwać moich odpowiedzi!

  na tą chwile odpowiedź jest taka
  kod=SZ'kod'NIKI kwik świń oderwanych od koryta :)
 • 25.07.2017 - 23:45
  XXXL napisał/a:
  Wolne sądy od komunistów i mafii w togach. Czas na zmiany.
  1000% racji Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę!
 • 25.07.2017 - 17:15
  prywatnie napisał/a:
  Moich na szczescie tacy jak wy nie wypacza, same spolecznie sie weryfikuja. I weryfikuje to, ze ja i wielu Polakow potrafi rozroznic cywilizowany kraj i cywilizowane prawa od dziczy i bezprawia. Na szczescie :)

  Dzialacze PiS: to czego chce Kaczynski to jest mrzonka. Przegracie jak za nim pojdziecie. To droga do nikad.
  cywilizowany kraj taki jak lansuje dzisiejsza totalna opozycja (totalne SZkodNIKI polski) to: zadymy i chamstwo na ulicach , zwyrodnienia w teatrach gdzie obraża się uczucia katolików i profanuje się krzyż , zapraszanie terrorystów tzw uchodźców no i te zboczone parady równości gdzie dwóch chłopów obściskuje się w ohydny sposób a nie zapominajmy jeszcze o czarnym marszu śmierci , gdzie te wredne babska popierają zabijanie nienarodzonych dzieci! I to jest ta ich , tych SZkodNIKÓW wspaniała cywilizacja , którą spokojnie można nazwać cywilizacją śmierci.

  Bóg Honor Ojczyzna = cywilizacja życia!

  fałszywa tolerancja , róbta co chceta , multikulturowość , ue = cywilizacja śmierci!
 • 25.07.2017 - 14:18
  Tiger72 dobrze prawisz , a gdzie te SZkodNIKI były jak ludzi pozbawiali umów o pracę i lądowali na pracy śmieciowej za upadlające stawki nawet 2,5 zł na godzinę , gdzie te dziady były jak do górników POlicja strzelała czy na Marszach Niepodległości biła czy kopała. Gdzie są gdy w ''polskim teatrze'' w ordynarny i ohydny sposób ''klątwa'' obraża się uczucia religijne katolików oraz znieważa się wielkiego Polaka jakim był Święty Jana Paweł ll. I ot to cała prawda o tych SZ'kod'NIKACH!. Jednym słowem to przydupasy totalnej opozycji - totalnych szkodników polski!
 • 25.07.2017 - 13:20
  Tiger72 napisał/a:
  Ostatnie zdanie do Ciebie.Tych których tak wielbisz i chodzą na manify tworzą Tacy ludzie jak pan w ponższym linku dlatego do mnie Twoja "wizja" KOD owskiego świata nie przemawia również.Żegnam.
  http://pislamizacja.pl/adam-a-michnik-do-dziennikarza-jak-ty-skursynu-zmadrzejesz-18/?m
  Tiger72 100% racji i bardzo dobry przykład jaki podałeś tego chama i zdrajcy który z kiszczakiem chlał gorzałę a jego brat wydawał wyroki śmierci na Polskich Patriotach!

  totalna opozycja (PełO-ZŁO , dupoczesna , pslEWAKI , SZ'kod'NIKI , UBywatele rp) = totalne chamstwo , totalne kłamstwo , totalne złodziejstwo , totalna , buta , totalne oszołomstwo oraz totalni zdrajcy i konfidenci a to się = totalne sku;,rwy.;syństwo!

  A teraz czekam na 1000 minusów :) oszołomy jedne!
 • 23.07.2017 - 18:33
  szybciej szybciej naciskaj tą myszką jeszcze tylko 22 minusy he he
  lepszy od aarona szechtera czy hieny lisa propaganda w pełnej krasie a może jeszcze 1000 minusów
  czekam dawaj dawaj szybciej szybciej aż do 1000 minusów :)
 • 23.07.2017 - 18:24
  Sprostowanie:
  Proszę o 100 minusów ''nie oszołomy'' tylko oszołomie jeden z 50 ip he he he

  kwik świni oderwanej od koryta!
 • 23.07.2017 - 18:18
  Walker84 napisał/a:
  Panie Rutger nie ma sensu z tym całym stróżankiem dysputować.

  Podobnie zresztą z plusami i minusam. Zaraz dostanę pewnie z 50 minusów od tych opłacanych klakierów.
  !
  Nic dodać nic ująć , pewnie za te zbiorowiska na rynkach i przed sądami też kasę dostają. Ale jeżeli o Warszawę chodzi to coś słabo płacą bo tylko 4 tysiące niewolników znaleźli albo kijowski nie płacący alimenciarz im kasę zaje'ba'ł he he
  opozycja totalna = świnie oderwane od koryta
  Proszę o 100 minusów oszołomy jedne buha ha ha
 • 23.07.2017 - 18:00
  prywatnie napisał/a:
  Powtarzam: dajcie ludziom zyc.
  to wy dajcie ludziom normalnie żyć po chodnikach i ulicach chodzić a rządowi wybranemu w demokratycznych wyborach dajcie rządzić! Wasze pięć minut tzn te 30 lat już się skończyło. Czas na dobre zmiany!
 • 23.07.2017 - 17:22
  prywatnie a takie osobniki którzy wyłażą i popierają te marsze takie jak m.in. tw bolek , aaron szechter , adam mazguła , andrzej celiński , aleksander kwaśniewski , włodek cimoszewicz , mateusz kijowski , tomasz lis i inne resortowe dzieci to niby kto to jest?! aż śmierdzi wstrętnym lewactwem pzpr'erem sb-ecją i ubecją a reszta ludzików to albo są opłacani przez biznes który traci jakieś przywileje albo w ogóle pojęcia nie mają o co tak naprawdę chodzi a wychodzą tylko byle wyjść bo np: nie lubią Jarosława Kaczyńskiego!
  A ogólnie to kwik świń oderwanych od koryta!
 • 23.07.2017 - 14:55
  kwik, kwik, kwik, kwik, kwik, kwik, kwik, kwik, kwik, kwik, kwik, kwik, kwik, kwik, kwik, kwik, kwik, kwik
  kwiczcie , ujadajcie , szczekajcie dodajcie sobie te plusiki tyle waszego , władzy już nigdy nie odzyskacie
  Prawdziwi Polacy już dawno się na was wyznali a m.in. za nie sprawiedliwe wyroki za upadlające wynagrodzenia nawet 2,5 na godzinę za ośmiorniczki , amberd goldy i za Smoleńsk! Ludzie wam nigdy tego nie zapomną! 3 x tak panie prezydencie!
 • 23.07.2017 - 14:12
  Strozaninek napisał/a:
  Ponieważ wygrana w wyborach nie oznacza mandatu na robienie wszystkiego co się chcę i jak się chce. pozwolisz też MIASTOWY chamie, że nie będę rozmawiać z ruskim trollem, który namawia do wojny domowej pomiędzy polakami. Pluję na Ciebie. Spasiba.
  strozaninie chamie ze wsi ja wiem że chciałbyś żeby ta twoja wiocha stróża była niemiecka ale nie doczekanie twoje. twoje argumenty są takie że tamta władza mogła robić sobie co chcieć czyli grabić , gwałcić i plądrować jak się to mówi a ta władza nie może nawet spokojnie rządzić Dalsza dyskusja z tobą ''chcący być niemieckim wsiokiem'' nie ma sensu Sram na ciebie chamie! Auf Wiedersehen
 • 23.07.2017 - 13:42
  Strozaninek wsioku jak na razie to totalna opozycja a przede wszystkim główni liderzy tacy jak petru , szetyna czy kamysz namawiają i nawołują społeczeństwo do wyjścia na ulice polskich miast i robienia ulicznych protestów i zadym. a nie liczą się z tym że to oni mogą podpalić Polskę bo z drugiej strony barykady są zwolennicy władzy którzy jak na razie liczą się z ogromnym poparciem bo aż 40%
  strozaninek wsioku jakby takiemu jak Ty zależało na braterstwie to sam byś namawiał do spokoju i do odstąpienia od manifestacji , gwarantuje jak skończą się manifestacje jestem pewien że będzie spokojniej!
  Strozaninek wsioku jakbyś był obiektywny to dlaczego nie ustosunkowałeś się do postów o bandyckich metodach jakie stosowała władza PełO-ZŁO?! a może jest tak że tobie nienawiść przesłania oczy do dzisiejszego rządu który został wybrany w demokratycznych wyborach i dostał mandat zaufania od społeczeństwa na sprawowanie władzy. Dlaczego tacy jak ty nie pozwolicie normalnie dać rządzić temu rządowi tylko cały czas ujadacie i kwiczycie?!
 • 23.07.2017 - 13:22
  Strozaninek napisał/a:
  Spójrz ty na swoje posty.

  Wole być wsiokiem ze wsi, niż pizdą, która w sieci kozaczy, cytuje kiboli, chce "siłowo" tłumaczyć protestującym swoje argumenty... Zdajesz sobie sprawę, że grożenie komuś pobiciem jest karalne?
  Czy teraz jak zdobędziecie sądy, to liczycie, że nie zostaniecie skazani w końcu :wasi: są przy korycie.

  Pluje na takich jak Ty i wstydzę się za ciebie, że też jesteś Polakiem. Pustym intelektualnie.
  ''strozaninek wsioku''
  jakbyś czytał ze zrozumieniem moje posty to byś wiedział jaka władza stosowała siłowe argumenty co do ludzi którzy mieli odmienne zdanie niż ''oni'' Kto był przeciwko tamtej władzy to pała , więzienie , czy szykany. A dzisiaj możesz spokojnie sobie wychodzić na ulice , maszerować , obrażać i szykanować ludzi i nie pozwalać pracować dziennikarzom tv publicznej i innym prawicowym mediom-tak robi dzisiejsza opozycja.
  Ja tylko przestrzegam totalną opozycje o zaprzestanie tego jazgotu i mowy nienawiści , wypuszczania ludzi na ulice , ludzi którzy tak naprawdę nie wiedzą o co chodzi , że po drugiej stronie są też ludzie (zwolennicy rządu) którzy też tego mogą nie wytrzymać i ruszą w obronie Polski!

  wsioku także zastanów się zanim coś znowu głupiego napiszesz!
  Wstyd to mi jest za takich chamów jak ty!
 • 23.07.2017 - 13:03
  Strozaninek napisał/a:
  Kozak w necie, pizda w świecie - Rutger.
  zero pojęcia , zero argumentów, zero mózgu
  co ślina na język przyniesie , ale co tu się spodziewać po chamie ze wsi ''strozaninek'' któremu na dodatek słoma z butów wystaje! oczywiście nie obrażając innych mieszkańców wiosek
 • 23.07.2017 - 12:50
  Do ''prywatnie'' zwolennika rządów PełO-ZŁO a mściwego na obecne władze. Przedstawie ci pokrótce demokracje za 8 lat bandyckich rządów PełO-ZŁO i pslEWAKI. Kto sprzeciwiał się ówczesnej władzy m.in. górników wychodzących na ulice 'po'licja traktowała z broni gładkolufowej , ludzi którzy maszerowali w Marszu Niepodległości 'po'licja bestialsko biła i kopała i zamykała oraz rozwiązywała zgromadzenie , Podczas marszu 2013 roku karygodna prowokacja ze strony władzy ''na zlecenia przez ministra spraw wewnętrznych podpalenia budki na terenie ambasady Rosji'' Sprawa następna niewinnego człowiek który na wiecu z udziałem komorowskiego trzymał krzesło te ''wspaniałe sądy'' skazały na odsiadkę więzienia. To tylko nie liczne bestialskie poczynania tamtej władzy. Kto był przeciwko nim ten dostawał odsiadkę , był karany a w najlepszym wypadku dostawał pałą lub był szykanowany w pracy z której i tak został zwolniony bo i takie przypadki miały miejsce za tamtych bandyckich rządów! DZISIAJ PRAWDZIWI POLACY CIERPIĄ ŻE PO ROKU 1989 W POLSCE NIE DOSZŁO DO DEKOMUNIZACJI. Dzisiaj na ulicach byśmy nie mieli tej błazenady i tego ścierwa które chce do końca zniszczyć nasz kraj. Panie Prezydencie niech się pan nie boi , większość Polaków za panem stoi! 3 razy TAK :) A jak trzeba będzie to MY wyjdziemy i pokażemy tej bandzie gdzie jest ich miejsce!
 • 23.07.2017 - 10:49
  Tiger72 napisał/a:
  Uważaj Rutger bo jeszcze nie skończyłem czytać a już miałeś trzy minusy:)
  Tiger72 mam gdzieś ''tej propagandy'' te ich minusiki i plusiki. Ale niech wiedzą że nie tylko administrator z ramienia lokalnych władz tu siedzi :) Oni też wiecznie nie będą u władzy! rÓWNOŚĆ , wOLNOŚĆ dEMOKRACJA ha ha ha
 • 23.07.2017 - 10:34
  Mimo że nie jestem zwolennikiem pis ja w porównaniu do tych wszystkich dupokratów pod sztandarem PełO- ZŁO , dupoczesna , SZ'kod'NIKI , UBywatele rp , Srazem , psl'EWAKI i inne wstrętne lewactwo szanuje to że pis wygrał wybory i rządzi. Natomiast te świnie które zostały oderwane od koryta , kwiczą że nie mogą rządzić , a w ostatnim czasie mieli na to całe 8 lat! Jak jeden oszołom powiedział ''jak se wygracie wybory to sobie będziecie wszystko przegłosowywać'' i co teraz?! PełO-ZŁO myślało że będzie wiecznie rządzić ale niestety dla nich tak się nie stało! A obecne sondaże same mówią za siebie 38% PIS , 19% PełO-ZŁO , 8% Kukiz'15 , 7% dupoczesna reszta poza sejmem Większość sondażowa jest za reformami - Dziękuje! A czerwone świnie na czele z takimi autorytetami jak m.in. agent bezpieki TW Bolek , Aarona Szechter z propagandy prlowskiej gówna wyborczego czy funkcjonariusz SB niejaki adam mazguła nadal będą drzeć mordy. Pis za bardzo się z nimi cacka a powinni w tym przypadku brać przykład z TW Bolka który kazał chwytać za pały i lać. Tak więc nie wiem na co czeka jeszcze Minister SWiA Mariusz Błaszczak! Do pał i rozgonić to wstrętne lewactwo! Za to co z nami robiono za czasów rządów PełO-ZŁO na Marszach Niepodległości po 100 kroć powinni odczuć to na własnej skórze!
 • 23.07.2017 - 8:34
  Kolejny kwik kwik kwik świń oderwanych od koryta oraz prosiąt które mają wyprane mózgi przez tvn-owską propagandę i pseudo-wolność lansowaną przez róbta co chceta. Niech sobie ten śmieszny łańcuch robią nawet stąd do swojego guru do donalda truska i tak nic już im - tym świniom nie da. Raz na zawsze trzeba skończyć z tym parszywym komunizmem!

KOD Myślenice: Wyrażamy stanowczy sprzeciw wobec ustaw o KRS oraz sądów powszechnych

 • 17.07.2017 - 11:56
  Lukaszz napisał/a:
  Masz na myśli LEcha Wałęsę, Frasyniuka, Krzywonos lub legendę solidarności z Krakowa Edwarda Nowaka ? Gdzie był Kaczyński kiedy w/w byli internewani i prześladowani przez SB ?
  I Ty masz czelność tych ludzi nazywać "komunistycznymi świniami" ?!
  Aż przykro patrzyć na ludzi, mających tak sprany mózg.
  Zastanów się nad tym co piszesz. Co Ty możesz wiedzieć o Solidarności ?

  Pozdrów, komunistycznego prokuratora w szeregach PiS na przykład Pawłowicza.
  synku to ty chyba nie wiesz co piszesz i nie masz pojęcia o czym i o kim piszesz , albo rodzina komunistów zdeformowała ci mózg

  Wyjaśniam: lech wałęsa =TW BOLEK=konfident Stwierdzono ,udowodniono przez Instytut Pamięci Narodowej. bolek wałęsa agent sb który za judaszowskie sb-eckie srebrniki donosił na własnych kolegów na opozycjonistów którzy walczyli o wolną Polskę , dzisiaj wraz z andrzejem milczanowskim broni byłych oficerów służby bezpieczeństwa

  władek frasyniuk pochłonięty przez świat biznesu ( nie wiadome źródło gotówki na prowadzenie firmy , skąd frasyniuk, skromny związkowiec miał miliony na założenie własnej drogiej, o zasięgu międzynarodowej, firmy transportowej ) przeciwnik lustracji , dlatego dzisiaj się boi rozliczyć stary system. Zwykły hipokryta który od lat krytykuje przeciwników postkomunistycznych oligarchów. W ramie w ramie z sb-eckimi aparatczykami m.in. z płk .adamem mazgułą (dla którego stan wojenny był kulturalnym wydarzeniem) z michnikiem (brat stefana oskarżanego o zbrodnie stalinowskie, sędzia i adwokat, działacz komunistyczny, informator i rezydent Informacji wojskowej) na manifestacjach sz'kod'ników krytykuje i chce obalić demokratycznie wybrane władze

  krzywonos - fałszywa legenda solidarności , łamistrajk wylansowana przez obecne władze po-zło z komorowskim na czele.

  To żadne legendy. Powtarzam to jeszcze raz to zwykłe świnie które zostały oderwane od koryt gdzie za sobą mieli postkomunistyczne instytucje takie jak sądy i trybynał z lewakiem rzeplińskim na czele

  zwykły kwik kwik kwik świń ale na szczęście to już dogorywanie!
 • 17.07.2017 - 9:27
  kod = Sz'kod'niki jedyne co się nasuwa na usta to kwik ubeckich , komunistycznych świń oderwanych od koryta , tracących przywileje i ochronę jaką im gwarantowały sądy. Wreszcie zbliża się koniec tego wstrętnego sbeckiego-lewactwa i ich po-bratańców!. Tylko debile się nabiorą na ich sztuczki z utratą demokracji!

Wojewoda Józef Pilch podał się do dymisji. Obiecywał otwarcie zalewu dobczyckiego

 • 10.06.2017 - 8:24
  prywatnie napisał/a:
  Hah, optymista albo partyjny aktywista. Madry rzad nie rozdaje kielbasy wyborczej, madry rzad zmniejsza obciazenia obywateli.

  500+ Kaczynski kupi sobie ludzi? - Watpie. Buractwo i tyle.
  prywatnie: ale ty jesteś pusty , jakbyś miał chociaż troszeczkę wiedzy to byś wiedział że na zachodzie od dawna jest wsparcie dla rodzin i dotacje na dzieci i tam nikt nie ma z tym problemu , a ty przyczepiłeś się tego programu 500+ jak rzep psiego ogona. Pewnie ci żal że ty nie dostajesz nic od państwa bo nawet nie wiesz co to rodzina i co to jest mieć dzieci. Pozostało ci bicie konia :) i toczenie piany na portalach społecznościowych. Dla twojej wiedzy. Wprowadzenie programu 500 plus, dzięki któremu materialna sytuacja wielu polskich rodzin uległa znacznej poprawie i dzięki m.in. temu programowi Polska gospodarka stała się najszybciej rozwijającą w ue.
Pokaż więcej komentarzy