oloo

Sułkowice: Fotoradar już działa. Stanął na jednej najbardziej niebezpiecznych dróg w powiecie

 • 21.12.2018 - 17:05
  Hany83K:"może progi w w rejonie rynku? i jakiś kolo malikówki? i koło kużni zielonej?"progi zwalniające niezła myśl! dodatkowo na ul Kowalskiej,Wyzwolenia,Sportowej.Bo pseudo rajdowców cała masa.
 • 21.12.2018 - 14:09
  Brawo będą żniwa,brakuje jeszcze ograniczenia tonażu samochodów do 3,5 max 12 t. bo tiry omijają "wiatole" i jadą na skróty z Chyżnego na Skawinę,Kraków.I zakaz dla wózków widłowych,kpina żeby z drogi krajowej robić alejkę zakładową.

Sułkowice: Biorą się za rewitalizację gminy

 • 12.01.2018 - 20:42
  mirekm napisał/a:
  i gotowy sukces na kampanie wyborcza - nic tylko robic... pytanie do mieszkancow sulkowic - porownujac do myslenic czy dobczyc macie wrazenie ze wasze miasto sie rozwija?
  idź nad zalew zobaczysz rozwój Sułkowic w jednym miejscu.
 • 12.01.2018 - 20:21
  Rewitalizacja - dosłownie: przywrócenie do życia, ożywienie.Proponuje przywrócić do życia zalew w Sułkowicach,a w rynku to zamontować kamerki żeby wyeliminować dewastacje(nad zalewem też pilnowac).Następna pilna sprawa to bezpieczne przejścia dla pieszych,generalnie poprawić bezpieczeństwo na drodze przez Sułkowice,bo jadąc koło fabryki to nie wiadomo czy to publiczna droga,czy prywatna alejka zakładowa z wózkami widłowymi."swędzą" was pieniądze w gminie?nie ma na co wydawać? budynki publiczne sprzedane?
Pokaż więcej komentarzy