juventus_10

Połowa przestępstw w powiecie ma miejsce w Myślenicach. Rośnie popularność narkotyków i dopalaczy

 • 29.03.2019 - 15:06
  Zdelegalizujmy ustawą młodzież i wprowadźmy więcej pieszych policyjnych patroli w parku. Ależ tu starczego jadu.

Dlaczego podczas dni miast i wsi grają zespoły disco polo? CBOS zna odpowiedź

 • 26.08.2018 - 14:25
  Powodzianin_ napisał/a:
  Do konkluzji, że jak komuś przeszkadza, że disco polo gra na dożynkach i dniach miasteczek powiatowych to powinien uderzyć do swoich włodarzy i zadać im pytanie czemu wydają publiczne pieniądze i nabijają kabzy tym, którzy hurtowo w lipcu i w sierpniu oblatują Polskę, żeby zarobić na zagraniu dwóch-trzech piosenek.
  Ale kto zagrał 2-3 piosenki? Jak ja nie lubię takich uproszczeń. Konkretnie. KTO. To jest ich gaża i biorą tyle BO ludzie chcą to oglądać. Jak wystąpią lokalne zespoły, wezmą mniej pieniędzy ale ile mniej osób przyjdzie? Rozrywka też jest potrzebna. W moim przypadku bardziej niż Żłobki ale nie oburzam się na to że gmina płaci za Żłobki.

Jaros to pierwszy raper z tego miasta, który wystąpi na Dniach Sułkowic

 • 04.05.2018 - 9:56
  bartek napisał/a:
  To nie zmienai faktu, ze nie wystapiliscie.
  Ale w czym masz problem? Miał być koncert, byl promowany ale przez coś czego przewidzieć się nie dało został odwołany. Przywalasz się tylko żeby się przywalic bo nie jesteś organizatorem ani nawet byś nie przyszedł. Jak dowiedziałes się o powodzie odwołałania to powinieneś przeprosić mimo że z twarzą już nie wyjdziesz. A cisniesz dalej. Serio? Brzydze się takimi ludźmi. Dzieci internetu.

Panaceum - Lloret de Mar

 • 15.04.2018 - 15:23
  Najlepszy klip w Myślenicach :) Zapraszam do dyskusji

Raperzy z Myślenic nagrali klip. Zobacz o czym rapuje Panaceum [WIDEO]

 • 27.12.2016 - 18:10
  To bardzo proste. Demony to emocje i lęki, które ma każdy z nas - dlatego zeszyt rymów jest pokazany jako bestiariusz. Rymy, słowa zmieniają się w bestie i to sposób na poradzenie sobie ze światem. Więc całość jest o tym, że poprzez tworzenie muzyki można odreagować. Tłumaczenie każdej linijki jest bez sensu bo sam siebie nazwałeś ciemniakiem. Pytanie jak radziłeś sobie z tekstami Magika bo one do prostych też nie należą. Teledysk pokazany jest dosłownie, tekst to metafora. Można mówić dużo i czepiać się o wiele rzeczy zawsze ale nie zgadzam się, że jest to "płytkie".

Czy istnieją Busy Myślenice - Mszana Dolna

 • 12.06.2014 - 20:02
  Witam,
  Mam pytanie do osób, które orientują się w temacie czy i jak mogę dostać się z Myślenic do Mszany Dolnej busem lub autobusem? Nie znalazłem nigdzie informacji gdzie jest jakiś przystanek i jak często jeżdżą. :) Bardzo proszę o odpowiedź :)

Osiemnastka w Myślenicach

 • 24.01.2014 - 19:28
  Witam, do osiemnastki już kilka miesięcy a ja wciąż nie wiem gdzie, co i jak :) Czy moglibyście polecić mi jakieś miejsca w Myślenicach, gdzie można zorganizować taką imprezę. Myślę o małej liczbie gości. Powiedzmy 30 - 50 osób. Proszę również o informację jakich mniej więcej kosztów należy się spodziewać :)
  Pozdrawiam

Unia Europejska w gminie

 • 23.05.2011 - 16:32
  Witam,
  W związku ze szkolnym konkursem fotograficznym
  mam pytanie do Myśleniczan: Co w naszej gminie zostało ufundowane
  przez Unię Europejską
  ? Z góry dziękuję za odpowiedzi...
  Pozdrawiam
  J_10

Wybory 2010: Kandydaci na radnych miejskich

 • 02.11.2010 - 13:15
  Maniek napisal: [br]się okaże. 90 % nazwisk nic mi nie mówi a więc szykuje się zapewne rewolucja w radach- i dobrze stawiajmy na nowych ludzi może coś wniosą od siebie
  [u] Ja też tak myśle POWINNIŚY stawiać na NOWYCH ludzi!!![u]
 • 02.11.2010 - 12:59
  Jak dla mnie to chyba PIS ma tu najlepszą listę !!! (mówię o okręgu 1szym bo tam mieszkam)
 • 02.11.2010 - 12:50
  spoko spoko napisa���: [br]PiS nie otrzyma ode mnie ani pół głosu za poparcie GMO !
  Ja znam wielu Pisowców którzy nie popierają GMO! ZWAŁASZCZA Z 1 LISTY! Ty myślisz że jak z PISu to myślą tak jak Kaczyński i reszta! TO NIE PRAWDA!
Pokaż więcej komentarzy