Panaceum

Panaceum

To ostatnia szansa na obejrzenie „Kłamstwa” Grupy Misterium. Jak zdobyć bezpłatne bilety?

 • 21.11.2017 - 17:22
  Warto zobaczyć! :)

Panaceum - Arytmia

 • 01.09.2017 - 17:30
  Po ponad pół roku zapraszamy do obejrzenia kolejnego klipu :)
  https://youtu.be/2RBqTnkK4wY

  A to jeszcze nie wszystko ;) W planach mamy dwa kolejne na ten miesiąc.
  Pozdrawiamy!
 • 24.01.2017 - 17:05
  Dziękujemy bardzo :) Oczywiście, będziemy nagrywać dalej i w planach jest stały progres. Nowy kawałek będzie w całkiem innym klimacie i niedługo się pojawi ale jeszcze chcemy wszystko dopracować. Myślę, że się spodoba.

  Chcielibyśmy też prosić Forumowiczów o pomoc w zbieraniu lajków pod konkursem na support przed koncertem Eldo. Jeśli ktoś ma facebooka i trochę czasu i chciałby pomóc to zapraszamy na kliknięcie pod komentarzem Maćka z "Arytmią".

  https://www.facebook.com/eldoeternia/photos/gm.388167978199563/1263765310344758/?type=3&theater

  Z góry dzięki! :))
 • 26.12.2016 - 18:14
  Cześć,

  jesteśmy dwójką raperów z Myślenic i chcieliśmy się pochwalić pierwszym studyjnym kawałkiem zrealizowanym w studiu SoundProve w Krakowie :)
  Mamy nadzieję, że się spodoba ;)

  https://www.youtube.com/watch?v=sPp61lfGbl0&feature=youtu.be

Szymon Gumularz Mistrzem Polski w szachach do 16 lat

 • 23.03.2017 - 23:18
  Gratulacje Szymon! :)

  (@RobbieRotten_mce Tobie powinni odciąć Internet, ewentualnie palce, żebyś nie mógł tego jadu na klawiaturę przelewać. Wtedy nie miałbyś też dylematów z masturbacją.)

Zespół Echo wydał płytę. Jak brzmi „Minuta po północy?” [ODSŁUCH]

 • 19.02.2017 - 22:17
  Czekamy do 00:01 ! :)) Pozdro

Raperzy z Myślenic nagrali klip. Zobacz o czym rapuje Panaceum [WIDEO]

 • 10.01.2017 - 2:01
  "nawet podziemie raperskie trzyma dobry poziom, wasz jest słaby"
  to temat na dłuższy esej. Generalnie podziemie to wszystko to co nie jest legalnie wydane. Więc podziemiem jest 12 latek wrzucający do sieci kawałek na mikrofonie od Skype'a i podziemiem może być raper mający kilka milionów wyświetleń. Więc niestety niezbyt trafiona, żeby nie powiedzieć, że głupia ta uwaga. Czy jest słabo? Spotkaliśmy się z różnymi opiniami ze świata rapu i nie tylko. Więc to tylko i zaledwie Twoja opinia.

  "potraktowanie Bukowskiego jako tylko alkoholika spod Tesco tochę niesprawiedliwe"
  Bukowski w niektórych książkach sam się tak traktował i nazywał. Jest znany głównie z podejścia do życia, alkoholu, kobiet i hazardu. A jeden kawałek zawierający luźne nawiązanie do niego nie ma być streszczaniem jego autobiografii. Czy potraktowaliśmy go niesprawiedliwie? Sparafrazowaliśmy "Fragmenty Winem Poplamionego Notatnika" porównując to do naszych kawałków, które nie stanowiły spójnej całości.

  Co do Pana dwa posty wyżej to hmm... Nie ma sensu odpowiadać ale skoro znawca hip hopu w szerokich spodniach to chociaż zacytuję Pezeta ;)
  "Jak bede chciał to bede nawet w leginsach za......lał, choćby na przekór takim ludziom, których takie rzeczy kłują w oczy."

  PS. Raczej nie ma sensu odpowiadać na żaden hejt czy pseudokonstruktywną krytykę ale cóż, tym razem odpowiedziałem... bo jeszcze ktoś Wam uwierzy ;)
 • 27.12.2016 - 11:37
  Znajomemu Księdzu się podoba i proszę nie mówić o żadnym "lewackim wychowaniu" - to nie miejsce na polityczne prowokacje. Nie ma też obrazy Kościoła i przypinanie takich łatek to czysta złośliwość ;) Czasem myślę, że w najbardziej wulgarnym i mrocznym rapie nie ma tyle złości, złośliwości i jadu co na zwykłym Internetowym forum. W pierwszym przypadku jednak trzeba się wysilić i zrobić coś więcej niż wystukać kilka liter na klawiaturze.

  Dziękujemy jednak tym, którzy nas docenili i spróbowali też zrozumieć naszą muzykę :) Nie spodziewaliśmy się takiego odbioru szczerze mówiąc. Ponad 1000 wyświetleń w jeden dzień to jak na początek sporo. Jesteście super! :D
 • 26.12.2016 - 22:32
  Wow... Nie wiedzieliśmy, że dostaniemy się na pierwszą stronę tutaj ale bardzo Nam miło :)

  Co do maskar w szkole, tematyki... Tematyka będzie różna, to pierwszy kawałek i na pewno nie ostatni więc proszę się tak bardzo nie oburzać. Klimat miał być klimatem horroru i inspiracji postacią Jokera więc wszystko jest takie jak miało być. A o czym jest ten kawałek? Wydaje mi się, że najlepiej jeśli każdy interpretuje muzykę na swój sposób. Dla mnie kawałek jest o tym, żeby swoje demony uwalniać choćby w muzyce.

  Co do masakr w szkołach... W Polsce nie było ich zbyt wiele ;) I NIGDY NIE BYŁY SPOWODOWANE MUZYKĄ. Nigdy.

  Ogólnie jeszcze raz dziękujemy, że ktoś nam chce pomóc i wrzucił to na miasto-info. Tworzenie muzyki i klipu było świetną frajdą i o to w tym chodzi. Osobom powyżej polecam trochę zluuuuzować, serio. Choćby w sposób jaki wspomniany Magik to robił ;)
Pokaż więcej komentarzy