PKKK

Nieprawidłowe parkowanie to nie wszystko. Komendant chce,aby policja była obecna w życiu mieszkańców

 • 23.07.2018 - 23:01
  Gamrat był po układzie zrobił czystki i poszedł w wielkim poważaniu miał społeczeństwo a nowy komendant co najwyżej może zrobić turniej piłki nożnej bo raczej czegoś innego nasi policjanci nie potrafią a broń Boże jakieś pokazy czy coś. Krzywdę by sobie zrobili i innym dlatego nie ma i nie będzie nic po za mandatami bo komendant musi się rozliczyć w KWP z wyników i statystyk to jest priorytet.

Rozpoznajesz go? To złodziej grasujący w Myślenicach

 • 11.07.2018 - 18:22
  A w KPP Myślenice jeszcze ktoś pracuje ???? Czy tylko zaprzyjaźnione BSW i ich przyjaciele.

Maciej Kubiak został powołany na Komendanta Powiatowego Policji

 • 28.06.2018 - 23:22
  Pan Komendant może i ma swoje zdanie i pomysł co by zrobić po zajęciu stanowiska ale niestety jest tylko osoba do wykonywania poleceń jakie przyjdą z województwa i wyżej dlatego nic nie zrobi jak poprzednik który był namaszczony po przez układ jak to bywa w polityce. Przyszedł zrobił co mu kazali i poszedł w nagrodę bliżej domu. Pozdrawiam i współczuję pracy w tym czymś. A BSW nie śpi jak pan Le... który krąży wokół komendy i próbuje znów wcisnąć nieprawdę prokuraturze bo wyniki są potrzebne. Panie komendancie jak pan będziesz miał problem z jakimś policjantem dzwon pan do Pana Piątki on ponoć pomaga razem z kolegami coś wymyślić żeby nieposlusznych usadzic.

Piłka nożna, A-klasa: Wygrana Górek z Wrzosami

 • 06.06.2018 - 17:26
  Szokiem można nazwać postawę sędziego w tym meczu któremu ewidentnie przeszkadzało zbyt mocne słońca. Brak nakrycia głowy spowodował koszmarne błędy z jego strony miedzy innymi nie podyktowanie dwóch rzutów karnych dla Wrzosów a na domiar złego miejsce jego zamieszkania może tylko dać do myślenia gdyż sąsiaduje on z Górkami. Bardzo dobry mecz w wykonaniu obu drużyn szkoda tylko że arbiter tego spotkania nadaje się jedynie do sędziowania rozgrywek szkolnych. Miejmy nadzieję że działacze PZPN kiedyś będą na takim spotkaniu i zaczną coś robić w tej sprawie ponieważ drukowanie meczu podchodzi pod utratę licencji i nie tylko. W przyszłym sezonie może się to nie powtórzy i zespoły zagrają kolejne dobre spotkanie. Powodzenia Górki i Wrzosy.

Myślenice: To koniec z parkowaniem na płycie Rynku. Trwa montaż nowego oznakowania

 • 27.03.2018 - 20:34
  Oczywiście zezwolenie będą mieli wszyscy znajomi znajomych z UMiG i reszta okolicznych działaczy.

Dobczyce: Pijany traktorzysta chciał przekupić policjantów

 • 24.01.2018 - 10:36
  A może traktorzyste na policjanta przyjąć bo brakuje a pewnie był by mądrzejszy od tych co go zatrzymali. 200 zł przecież to jest naciągane pod statystykę bo przełożeni kazali a podlizać się trzeba. Szkoda ze panowie nie zatrzymują do kontroli przełożonych wracających z 7 smaków bo to dopiero wynik....
Pokaż więcej komentarzy