asiek

Myślenicka Karta Rodzina 3+: Projekt zakwestionowany przez wojewodę

 • 05.10.2013 - 8:22
  A propo, zasmuca mnie ton niektórych komentarzy. Ja wiem, że chodzi o podatki itd. Ale trzeba wspierać rodziny i instytucje kulturalne. Jeśli ktoś tego nie rozumie to zrozumie za parę lat. pozdrawiam.
 • 05.10.2013 - 8:16
  Powinni się postarać doprowadzić sprawę kart do jakiegoś rozsądnego końca, bo inaczej "wrażenia" będą gorsze niż jakby nie było tematu. Ja osobiście liczyłam na basen i na kino, bo mam trójkę dzieci i wyjście na basen całą rodziną ( z uwagi na wiek dzieci potrzebnych dwóch opiekunów) to już koszt 50zł). A pieniądze na początku roku szkolnego wiadomo, bardzo by się przydało. Sama jestem na uropie wychowawczym... Pozdrawiam i trzymam kciuki ;)

Coraz więcej osób wybiera zalew w Sułkowicach. Warto?

 • 05.08.2013 - 22:16
  W niedzielę poziom wody w zbiorniku był niższy o ok 1 m. Może ktoś wie, jak wygląda bieżąca sytuacja?

zaplanujmy park miejski

 • 07.10.2008 - 15:21
  Czy macie pomysł, gdzie w Myślenicach mógłby być park miejski?
  W Myślenicach nie ma parku z prawdziwego zdarzenia... przydałaby się jakaś miniaturka parku chorzowskiego, albo taki krakowski park jordana... Bardzo ubolewam, że w powstałym planie zagospodarowania miasta nie ma miejsca na powierzchnie parkowe, wszystko przeznaczone jest pod zabudowę mieszkalną. Teren ponad osiedlem tysiąclecia ma być zabudowany, a gdzie przestrzeń dla ludzi, a przede wszystkim dla dzieci? Ciężko na 2h spacer wybrać się na Zarabie, bo większość czasu będzie się szło ruchliwymi ulicami. Więc gdzie z wózkiem się wybrać? Wózków coraz więcej ;)
Pokaż więcej komentarzy