Dziubek

Wybory Samorządowe 2018: Kandydata PiS na burmistrza Myślenic poznamy w przyszłym tygodniu?

 • 08.08.2018 - 22:03
  Ja tam wiem ze kandydatem PISiorków będzie Fita.

Zabytkowa Szkoła w Krzyszkowicach.

 • 17.11.2017 - 22:30
  Michu weź i tak nie ubolewaj nad biednym i uciskanym panem burmistrzem. Prześledź trochę historię gminy to zobaczysz ja pan burmistrz i jego klika niczego się nie boją. Byłem na kilku zebraniach w których uczestniczył pan burmistrz i bardziej cynicznego i nadętego człowieka nie widziałem. Popatrz na sprawy związane z ZUO i niedawno umorzone postępowanie w sprawie mahloi jakich się tam dopuszczano i pewnie dopuszcza nadal bo skoro to mała szkodliwość czynu to hulaj dusza piekła nie ma. A może przypomnieć sprawę pewnej pani z Dobczyc (to akurat do innej osoby z otoczenia burmistrza). I Ty Michu będziesz zawodził ze ta kupka gruzu coś może burmistrzowi? Referendum? Zalosne. Widać ze nie znasz tematu. Pierwsze zebranie jakie odbyło się w związku z rozbiórką starej szkoły tylko pokazało bezsensownośc jakichkolwiek głosowań bo kiedy chciano głosować burmistrz stwierdził że taki wniosek jest bezzasadny. Wtedy była pełna sala. Dziwnym trafem na kolejnym zebraniu kiedy przyszła garstka naiwniaków takiż wniosek Jego Wspaniałomylność Burmistrz juz zakceptował ale wiedząc że na sali są SWOI. Wtedy tez i niby mieszkańcy Krzyszkowic opowiedzieli sie za rozbiórka. Wiesz ile płacono za wynajem części szkoły pod sklep? Bo ja wiem. I z tych pieniędzy można było chociaż dorażnie coś poprawić w tym budynku a przez te wszystkie lata zrobiono tam tyle co kot napłakał. Wierz dalej w krzywdę burmistrza to któregoś dnia obudzisz się z ręką w nocniku twierdząc że coś tu śmierdzi.

Militaria Krzyszkowice

 • 13.11.2017 - 20:13
  Orientuje się ktoś co od kilku tygodni wywożą samochody należące do wojska z Krzyszkowic?

Ruszyły kontrole pieców. Strażnik miejski sprawdzi czym palisz

 • 10.11.2017 - 22:56
  Niedługo pleban będzie mi mógł wejść do domu i sprawdzić czy kropidło się nie zeschło bo takie uprawnienia dał mu burmistrz na mocy ustawy. Cytując klasyka:"Gdzie moja wolność? Gdzie moja swoboda?"!!!!!

Krzyszkowice stara szkola

 • 09.08.2016 - 19:16
  A po co komu asfalt "pod lasem"? Lubię chodzić tam z dzieckiem na spacery. Dzięki tym dziurom jest tam w miarę bezpiecznie bo nawet czubek za kierownicą ma na tyle rozumu żeby nie deptać tam gazu w podłogę bo se swoje autko uszkodzi. Poza tym jest to chyba jedno z nielicznych miejsc w najbliższej okolicy gdzie taki spacer można odbyć. Okolica jeszcze w miarę cicha z powietrzem przefiltrowanym przez las. Rejon starego młyna wraz z jazem tworzy fajna atmosferę tego miejsca - no może gdyby trochę uporządkować to miejsce. Szkoda że właściciele już nie żyją. Niewinnego człowieka? Pokaż mi takiego:D Pozdrawiam spacerowiczów:)
Pokaż więcej komentarzy