osinskiszkola

GIMNAZJUM W SZKOLE PAŃSTWA OSIŃSKICH

 • 14.06.2016 - 11:53
  Witam, oczywiście każdy z Państwa może mieć opinię, ale czasem jest ona krzywdząca.
  Jak kupić skoro, szkoły dla młodzieży są BEZPŁATNE, a nasza pomoc polega na tym że nasi uczniowie otrzymują od nas podręczniki i dofinansowujemy wycieczki by wspierać potrzebujących pomocy.
  Aby otrzymać u nas ocenę pozytywną, a co za tym idzie promocję ,niezbędne jest zdobycie odpowiedniej wiedzy i umiejętności, oraz jest wymagana przepisami frekwencja. Tak jak w innych szkołach wiedzę i umiejętności sprawdzają zewnętrzne komisje.

  A czym się nasza szkoła różni od szkół państwowych? Przede wszystkim, jesteśmy szkołą małą, możemy więc indywidualnie podejść i poznać potrzeby każdego ucznia.
  Dzięki temu że nasi nauczyciele poświęcają czas na dodatkowe konsultacje i ćwiczenia, wiele osób, które miały problem skończyć inną szkołę, mogły ją skończyć u nas.

  Nie wszyscy dobrze się czują w dużych szkołach gdzie uczeń często jest anonimowy, takie osoby również doskonale się u nas odnajdują. Wśród absolwentów mamy wiele osób, które właśnie u nas uwierzyły w swoje możliwości i osiągają sukcesy w życiu, min otrzymują Stypendium Prezesa Rady Ministrów, odkrywają w sobie różnego rodzaju uzdolnienia.

Strażacy z Myślenic z Tytułem Mistrza Polski

 • 27.05.2016 - 13:05
  Gratulujemy:) Życzymy dalszych sukcesów.
Pokaż więcej komentarzy