@jedna

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • 25.11.2010 - 9:57
  Niestety od dziewczyn wiem iż pan Pieterwas rozwiazał umowę najmu na lokal. Więc nie zobaczymy już dziewczyn w tej samej ekipie.

Myślenice: Raba znowu groźna

 • 02.09.2010 - 12:46
  Ej Ty! a czy On się wogóle za to wziął? Zresztą chyba znasz słowo ironia, no chyba że akurat Cie na tej lekcji nie było. To by tłumaczyło dosłowność interpretacji tego co napisałam.
 • 02.09.2010 - 11:57
  A może po prostu poczekajmy aż nam cooperek popłynie razem z oczyszczalnia, może po drodze weźmie most, zatopi wszystkie działki polowe osieczan i woda sobie wróci na stare korytko. Kochany burmistrz będzie mógł rozpaczać że to natura go wyrolowała, pewnie chciała by na niego nie głosować i dlatego te deszcze.

WIELKA WODA 2010 - TWORZYMY RAPORT Z POWIATU

 • 02.09.2010 - 12:06
  No i oczywiście mają rację, przecież rzeka by wtedy mogła nie wylać, miała by zbyt wiele miejsca w swoim korytku. Cholerka a może byśmy ją jeszcze spłycili w niektórych miejscach. Utworzyło by się piękne rozlewisko akurat pod rezerwat dla jakichś ptaszków. Po co ludziom domy, będziemy mieszkać zapobiegawczo na tratwie
 • 02.09.2010 - 11:45
  No i oczywiście kretyni jak mieli czas by chodź trochę zrobić z tą rzeką to pierdzieli w stołki. A teraz nagle woda ich zaskoczyła. Zaskoczy ich nie raz jeszcze. Co do wałów przy oczyszczalni to powinni się cieszyć że jeszcze stoją. Kampania jednak wystartowała więc możemy się spodziewać obietnic i to w większej ilości niż plonów w tym roku. Działkowcom na pewno domki się uniosą na tych obietnicach.

Który dostawca internetu?

 • 31.08.2010 - 20:09
  inet oczywiście, ewentualnie przerobiłam tez playa. reszta to nic nie warta

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

 • 31.08.2010 - 19:33
  Cóż większości łatwiej się ocenia po opowieściach jakichś tam znajomych naszych znajomych. Nie będąc na miejscu nie przekonasz się jak jest. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z opieki w naszym szpitalu. Boleć musi, wyjścia nie ma. Jeżeli liczycie na poród bez jakiegokolwiek bólu to nigdzie się nie doczekacie. Trzeba było myśleć zanim wzięłyście się do roboty.:)
Pokaż więcej komentarzy