xvzy

PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH OSIECZANY !!!!!

 • 10.03.2017 - 17:51
  [cytat=niebieskooka123]xvzy - tak mam.
  Acha.... W takim razie bez komentarza i nie ma już o czym pisać. Pozdrawiam
 • 10.03.2017 - 17:18
  niebieskooka123 napisał/a:
  Czy ja napisałam gdziekolwiek o likwidacji chodników świateł, znaków lub przepisów?. Uważam tylko że nawet na przejściu pieszy nie jest bezpieczny. Jak mi wytłumaczycie zachowanie kierowców w filmie który wysłałam? Jak będzie przejście to Twoje dzieci będą bezpieczne? Nie sądzę, muszą same zadbać o bezpieczeństwo, podczas przechodzenia patrzeć czy nie jedzie jakiś idiota który znalazł prawo jazdy w chipsach. Nie rozumiem waszego hejtu. Sama wiem jak kierowcy jadą szybko na prostej za kościołem, myślicie że zwolnią jak namalujecie zebrę? Przecież jest skrzyżowanie, później ograniczenie do 40. Czy ktoś na to patrzy? Najłatwiej jest minusować a nie przyznać że też się tak jeździ.
  Zastanawia mnie jedno. Czy Ty masz prawo jazdy?
 • 10.03.2017 - 16:43
  Boże nie mogę już czytać tu postów niebieskookiej. Zmiłuj się kobieto!!!! To najlepiej zlikwidujmy pasy w całej Polsce, wtedy bedzie lepiej, bezpieczniej dla pieszych.
  A najlepiej to zlikwidujmy chodniki, radary, światła, znaki drogowe itp. Po co nam wogóle coś takiego jak przepisy drogowe- przecież według niebieskookiej każdy kierowca to bezmyślny pirat drogowy, lepiej...potencjalny morderca.
  Tak jestem kierowcą. Tak- lubię szybką jazdę. I tak- jak widzę pasy zwalniam, zwłaszcza po zmroku. Ale przedewszystkim jestem rodzicem dwójki bardzo małych dzieci i niewyobrażam sobie tego, że sama codziennie ze strachem musiałabym przebiec drogę z nimi (jedno w wózku drugie ledwo dobrze chodzące), aby dostać się na drugą stronę!!!!!!
  Pasy muszą być. Potrzebne są zarówno pieszym, jak i kierowcom. I nikt mi nie wmówi, że pasy nic nie zmienią.

ginekolog -jakiego polecacie?

 • 23.01.2017 - 12:47
  lieszkaniec10251 napisał/a:
  to nie jest kwestia "kariery polskiego pacjenta" za wizytę płacę, jako pacjentka/klient czuję brak szacunku do siebie zawsze z ta samą wymówką "przepraszam mała obsuwa wyjątkowo dzisiaj" po to płacę i rejestruję się wcześniej, żeby nie kwitnąć na poczekalni, znam innych lekarzy (niekoniecznie gin. gdzie jest więcej szacunku do pacjenta- to Ty utrzymujesz takiego czy innego Pana)
  Masz 100 % racji. Jakbym miała umówioną wizytę na 14.00, przychodzę do gabinetu i znów bym musiała sobie kolejkę rezerwować bo są babki z godziny 18.00. To to tym Paniom kazałabym spadać i wrócić o 18.00 i od kopa bym zmieniła lekarza. Ja też korzystałam z usług u prywatnego ginekologa i nigdy takiej kpiny nie widziałam.
 • 25.11.2016 - 19:57
  Ot to cały Checinski. Prowadzi nieuczciwą konkurencję. Rozumiem zachwalanie typu: "...mam najlepszy, najnowocześniejszy sprzęt... " lub w trzecim miesiącu zna już płeć ;) Ale obrażać innych lekarzy ( zresztą to nie jego pierwszy raz) to już według mnie lekka przesada. Może dlatego jego żywot w naszym szpitalu dobieg końca. Dodatkowo odkąd nie pracuję w M-ce radzi by rodzić w Krk, czyżby nasze położnictwo i ginekologia podały bez Niego w ruinę? Nie mówię bo 4 lata temu bardzo przy pierwszym porodzie mi pomógł. Ale to było dawno i niestety wiele od tego czasu się zmieniło.

Krzywaczka: Potwierdzono wirusa ptasiej grypy H5N8

 • 07.01.2017 - 14:52
  Dlatego sklep Jan sprzedaje drób po hurtowych cenach. " Dziś kurczak jedynie po 3.99 zł za kg". Taką cena to ja widziałam chyba z 10 lat temu.

Ogrzewanie domu ....pompa ciepła

 • 22.12.2016 - 10:51
  To ja wam powiem tak. Dom stary z 60 lat ma. Brak piwnic, brak ocieplenia, okna plastikowe ( nie najwyższej klasy), powierzchnia ok. 170. Palę odgórnie -węgiel, drzewo bukowe. Temperatura w zimie ok 22-24, chodzę nonstop w krótkim podkoszulku.
  Opał kosztował mnie ok.2200 -2300 zł, w tym liczę drzewo spalane na ciepłą wodę w lecie. Butla gazowa do kuchenki za 50 zł raz na dwa, trzy miesiące kupowana. Rachunek prosty jestem do przodu ;) p.s.Nie pale śmieciami, dym z komina wręcz przezroczysty. A o nowych domach nic nie powiem, być może w nich sprawdza się wyłącznie gaz. Pozdrawiam

Zagraniczny gość

 • 27.11.2016 - 21:38
  Potwierdzam to oszuści. Moją znajomą tak oszukali. Niby Pan zadbany, pożądane auto, dobra wizytówka. "....Brak paliwa, zostałem okładziny a wracam z rodziną z wczasów. Oddam i to cztery razy więcej. Ble...ble...ble..."
  Myślałam, że grasują tylko na autostradach przy granicy, ale widzę, że to już jakaś plaga.
  P.s. Polak naiwny, miły, znienacka zaskoczony pomoże, a później tylko się gada że jesteśmy narodem rasistowskim.

Nowy pracownik w wydziale promocji /starostwo powiatowe/

 • 07.11.2016 - 17:40
  Boże!!! Tylko pojawił się to "Kibel z Vegi" i już z wątku zrobiła się komedia. I co Administrator nie za działa, a moje posty to masowo usuwał. Podejrzane. Admistratorze najlepiej to usuń moje konto. Bo nie pasuje tu do niektórych osób, czy osoby hehe...

Marsz w obronie praw kobiet - Rynek Myślenice pon. 03.10.2016 g.13:00

 • 21.10.2016 - 20:26
  WKibic napisał/a:
  Zapomniał (a ) eś dodać, że owo łajno Muu, śweżym strumykiem z Kibla podlewane,nad którym unosi się pienie sójki, delikatnym tchnieniem jaśminu jest wzbogacane.
  Aaaa... faktycznie. Punkt dla Ciebie.
 • 19.10.2016 - 20:28
  A gdzie jest nasza głośna "muuuuu....", oraz jej kolega świeży strumyk z "kibla", no i jak można zapomnieć o śpiewającej nad kupą łajna z kibla, które wcześniej narobiła"muuuuu"- nasza "Sójka". Ejjjjj... tęsknię za Wami. Nudno tu bez Waszych lub Twoich wpisów!!!!!

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

 • 14.09.2016 - 21:48
  Nie rozumiem. Pacjent jest lekarzem i ma decydować czy naturalny poród czy cc? Chyba sobie żartujesz, u "zawiedzionej " faktycznie widać, że ktoś zawalił , ale napewno nie ona. To lekarz odpowiada za mamę i dziecko , to on podejmuje decyzje o dalszych losach porodu, a nie ty, pacjent. Np.- wiecie co ten poród chyba mi nie idzie, chyba nie dam rady zróbcie mi cc, a personel - ok klient nasz pan. Hehe.. A teraz poważnie dziewczyna idzie do szpitala rodzić ( i to pierwszy raz) i zapewne jak każda z was, z podejściem, że tu się nią zajmą fachowo, bo mają o tym wiedzę, której ona nie musi posiadać. Jakbyśmy takie wszystkie mądre były, to by nam szpital do rodzenia nie byłby potrzebny. Po drugie, 10 dni po terminie to nie katastrofa, każdy wie że dziecko może urodzić się 14 dni przed lub po terminie. Każdy ci to lekarz powie. Po trzecie usg i waga dzidziusia,nie są podawane precyzyjnie, czyli dziecko może ważyć 4 kg. A po porodzie okazuje się, że ma np. 3,600. Więc wyluzuj trochę "Norma".
  Ale nie prawdą jest, że trzeba mieć ginekologa, który pracuje w szpitalu. Ja np miałam. Rodziłam dwa razy w M-ce i ani razu przy nim. Jakoś się nam termin nie zlały. Doktor jak na złość zawsze miał wtedy urlop.Hehe... I nie odczułam jakiegoś gorszego traktowania. Tak naprawdę nikogo nie obchodziło to, kto prowadził moją ciążę
 • 25.01.2016 - 17:41
  Tula napisał/a:
  rozśmieszyłaś mnie doprawdy :))) wolę słuchać rad mojego lekarza :)
  ciesze się, ze wywołuje uśmiech u obcych osób ;) Ale tak poważnie, chodziło mi o to, że nie potrzebujesz profesjonalisty w naszym szpitalu, bo z tego co czytam, to Ty więcej wiesz niż niejeden lekarz hehehehe....
  P.S. pisze, również, że na chwile nie zostawiła byś samego swojego dziecka, to jestem ciekawa, jak będziesz rodzić drugie, razem z pierwszą pociechą na sali porodowej? Przemyśl trochę najpierw, zanim coś pouczającego napiszesz. Dobra koniec tych uszczypliwości hehehe....Pozdrawiam przyszłe mamusie, dacie radę, w Myślenicach wbrew pozorom nie jest tak źle :))))
 • 20.01.2016 - 21:10
  Z tego co piszesz Tula nie wiem czy się chwalisz swoją wiedzą, czy naprawdę szukasz profesjonalnej osoby. czytając twoje posty uważam, że jesteś lekko nawiedzona jeśli chodzi o karmienie( bez obrazy). Dobra rada matki 2 dzieci, która miała ogromne problemy z karmieniem (krwawe rany na piersiach, guzy, zastoje pokarmu, zapalenie) wyluzuj trochę, bo cię macierzyństwo szybko zeżre.

naprawa rtv w myślenicach?

 • 06.08.2016 - 13:08
  Mi naprawił. Namiary tylko na priv ;)
 • 05.08.2016 - 9:32
  Jest taki Pan z Polanki mieszka kawałek za kosciołem.

Pęknięta matryca i szybka w telefonie

 • 24.07.2016 - 13:46
  Tak moderator ma usunąć wątek? Chyba tylko na Twoją korzyść Renia, bo jak dla mnie to Ty się co nowy post tylko błaźnisz.Napiszę krótko, wielki mieszczuch,a słoma z butów tak wystaje, że aż nasz miejski asfalt upier....la tzn brudzi Reniu p.s. Zgadamy się z poprzednikami- wstyd, że takie osoby jak Ty, pracują w oświacie, większą kulturę mają ludzie na kasie. A co do telefonu, to faktycznie Twoje pytanie powinno zawierać model. I nie próbuj już tak usilnie się tu bronić, już napisałaś co wiedziałaś. Z sytuacji już nie wybrniesz,pokazałaś klasę hehe....
Pokaż więcej komentarzy