xvzy

Policjant a sprawiedliwość

 • 06.07.2017 - 19:28
  To Pani Marysia, jako świadek powinna to na miescu zdarzenia powiedzieć policji lub iść na komende. A nie żalić się na forum. Po drugie- serio 90 km/h, gdzie baba z fordu się tak rozpedziła transitem. Od ronda, czy od zamknietego mostu do Polanki? Chyba ten ford ma superturbo :)Coś mi śmierdzi ten niby świadek.
  P.s. Porawiam ostatni post: kodeks drogowy, a nie karny. Prepraszam za błąd.
 • 06.07.2017 - 14:11
  Jak dla mnie to Pani z suzuki jest winna. To, że Pani z forda jechała za szybko i miała telefon ma znaczenie, ale Policja nie jest w stanie tego na miejscu udowodnić. Ale Pani z suzuki nie może wymuszać pierszwszeństwa i to może już Policja udowodnić. Nie może dać mandatu babie z forda bo jakaś pani Marysia twierdzi, ze jechała 90 km/h i że miała telefon przy głowie. To może tylko sąd rozpaczyć. Ale że kierowca przyjął mandat....to po kwiatkach.
  A gadanie o znajomościach w Policji świadczy o Pani niewiedzy odnośnie kodeksu karnego.
  Acha....po drugie, auto ubezpieczone z przeglądem może jezdzić i nic Pani, Pani Marysiu do tego.
  Wydaje mi się, ze Pani ma wiekszy problem odnośnie tej kolizją, niż kierujący suzuki.
  Nierozumiem Pani toku myślenia, czyżby w przeszłości skrzywdziła kiedyš Panią policja, a może Pani zna kierowce forda i nie darzy go sypatią, że pisze tu Pani takie głupoty.

Wynajem czy kredyt

 • 20.06.2017 - 20:43
  Co za głupie pytanie. Jeśli niestać Cię na kupno mieszkania lub budowe domu, ale stać Cię na wynajem odp jest prosta KREDYT. Sama 2 lata wynajmowałam i wiem co to jest. Ciągła podwyszka czynszu, na wszytko musze mieć zgode właściciela. Wiecznie coś się psuło, a właściel nie kwapił się do szybkiej naprawy, tobie natomiast żal kasy było wydać na naprawe, bo tego nie weźmiesz ze sobą. Pamietam, że co zimę miałam maksymalnie w mieszkaniu max 18 stopni,bo drzwi wejściowe były jak sito, to dostałam po wielkich prośbach koc do powieszenia i 50 zł podwyżki czynszu, bo przezemnie wiecej węgla kupują. Przykładów jest wiecej, można mnożyć. Ale jedno wiem teraz- rate mam niższą niż czynsz, mogę teraz za przeproszeniem nasrać na srodku salonu i nikt nie ma prawa mi zwrócić uwagi :-), nie mam np. 3 miesiecznego wypowiedzenia (bank mi nie zlicytuje chałpy po 3 miesiącach niepłacenia rat, bo to mu się poprostu nieopłaca), a za 20 lat w pełni bedzie to moje. A Twoja koleżanka dalej bedzie u kogoś mieszkać i dalej bedzie płacić.u

PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH OSIECZANY !!!!!

 • 10.03.2017 - 17:51
  [cytat=niebieskooka123]xvzy - tak mam.
  Acha.... W takim razie bez komentarza i nie ma już o czym pisać. Pozdrawiam
 • 10.03.2017 - 17:18
  niebieskooka123 napisał/a:
  Czy ja napisałam gdziekolwiek o likwidacji chodników świateł, znaków lub przepisów?. Uważam tylko że nawet na przejściu pieszy nie jest bezpieczny. Jak mi wytłumaczycie zachowanie kierowców w filmie który wysłałam? Jak będzie przejście to Twoje dzieci będą bezpieczne? Nie sądzę, muszą same zadbać o bezpieczeństwo, podczas przechodzenia patrzeć czy nie jedzie jakiś idiota który znalazł prawo jazdy w chipsach. Nie rozumiem waszego hejtu. Sama wiem jak kierowcy jadą szybko na prostej za kościołem, myślicie że zwolnią jak namalujecie zebrę? Przecież jest skrzyżowanie, później ograniczenie do 40. Czy ktoś na to patrzy? Najłatwiej jest minusować a nie przyznać że też się tak jeździ.
  Zastanawia mnie jedno. Czy Ty masz prawo jazdy?
 • 10.03.2017 - 16:43
  Boże nie mogę już czytać tu postów niebieskookiej. Zmiłuj się kobieto!!!! To najlepiej zlikwidujmy pasy w całej Polsce, wtedy bedzie lepiej, bezpieczniej dla pieszych.
  A najlepiej to zlikwidujmy chodniki, radary, światła, znaki drogowe itp. Po co nam wogóle coś takiego jak przepisy drogowe- przecież według niebieskookiej każdy kierowca to bezmyślny pirat drogowy, lepiej...potencjalny morderca.
  Tak jestem kierowcą. Tak- lubię szybką jazdę. I tak- jak widzę pasy zwalniam, zwłaszcza po zmroku. Ale przedewszystkim jestem rodzicem dwójki bardzo małych dzieci i niewyobrażam sobie tego, że sama codziennie ze strachem musiałabym przebiec drogę z nimi (jedno w wózku drugie ledwo dobrze chodzące), aby dostać się na drugą stronę!!!!!!
  Pasy muszą być. Potrzebne są zarówno pieszym, jak i kierowcom. I nikt mi nie wmówi, że pasy nic nie zmienią.

ginekolog -jakiego polecacie?

 • 23.01.2017 - 12:47
  lieszkaniec10251 napisał/a:
  to nie jest kwestia "kariery polskiego pacjenta" za wizytę płacę, jako pacjentka/klient czuję brak szacunku do siebie zawsze z ta samą wymówką "przepraszam mała obsuwa wyjątkowo dzisiaj" po to płacę i rejestruję się wcześniej, żeby nie kwitnąć na poczekalni, znam innych lekarzy (niekoniecznie gin. gdzie jest więcej szacunku do pacjenta- to Ty utrzymujesz takiego czy innego Pana)
  Masz 100 % racji. Jakbym miała umówioną wizytę na 14.00, przychodzę do gabinetu i znów bym musiała sobie kolejkę rezerwować bo są babki z godziny 18.00. To to tym Paniom kazałabym spadać i wrócić o 18.00 i od kopa bym zmieniła lekarza. Ja też korzystałam z usług u prywatnego ginekologa i nigdy takiej kpiny nie widziałam.
 • 25.11.2016 - 19:57
  Ot to cały Checinski. Prowadzi nieuczciwą konkurencję. Rozumiem zachwalanie typu: "...mam najlepszy, najnowocześniejszy sprzęt... " lub w trzecim miesiącu zna już płeć ;) Ale obrażać innych lekarzy ( zresztą to nie jego pierwszy raz) to już według mnie lekka przesada. Może dlatego jego żywot w naszym szpitalu dobieg końca. Dodatkowo odkąd nie pracuję w M-ce radzi by rodzić w Krk, czyżby nasze położnictwo i ginekologia podały bez Niego w ruinę? Nie mówię bo 4 lata temu bardzo przy pierwszym porodzie mi pomógł. Ale to było dawno i niestety wiele od tego czasu się zmieniło.

Krzywaczka: Potwierdzono wirusa ptasiej grypy H5N8

 • 07.01.2017 - 14:52
  Dlatego sklep Jan sprzedaje drób po hurtowych cenach. " Dziś kurczak jedynie po 3.99 zł za kg". Taką cena to ja widziałam chyba z 10 lat temu.

Ogrzewanie domu ....pompa ciepła

 • 22.12.2016 - 10:51
  To ja wam powiem tak. Dom stary z 60 lat ma. Brak piwnic, brak ocieplenia, okna plastikowe ( nie najwyższej klasy), powierzchnia ok. 170. Palę odgórnie -węgiel, drzewo bukowe. Temperatura w zimie ok 22-24, chodzę nonstop w krótkim podkoszulku.
  Opał kosztował mnie ok.2200 -2300 zł, w tym liczę drzewo spalane na ciepłą wodę w lecie. Butla gazowa do kuchenki za 50 zł raz na dwa, trzy miesiące kupowana. Rachunek prosty jestem do przodu ;) p.s.Nie pale śmieciami, dym z komina wręcz przezroczysty. A o nowych domach nic nie powiem, być może w nich sprawdza się wyłącznie gaz. Pozdrawiam

Zagraniczny gość

 • 27.11.2016 - 21:38
  Potwierdzam to oszuści. Moją znajomą tak oszukali. Niby Pan zadbany, pożądane auto, dobra wizytówka. "....Brak paliwa, zostałem okładziny a wracam z rodziną z wczasów. Oddam i to cztery razy więcej. Ble...ble...ble..."
  Myślałam, że grasują tylko na autostradach przy granicy, ale widzę, że to już jakaś plaga.
  P.s. Polak naiwny, miły, znienacka zaskoczony pomoże, a później tylko się gada że jesteśmy narodem rasistowskim.

Nowy pracownik w wydziale promocji /starostwo powiatowe/

 • 07.11.2016 - 17:40
  Boże!!! Tylko pojawił się to "Kibel z Vegi" i już z wątku zrobiła się komedia. I co Administrator nie za działa, a moje posty to masowo usuwał. Podejrzane. Admistratorze najlepiej to usuń moje konto. Bo nie pasuje tu do niektórych osób, czy osoby hehe...

Marsz w obronie praw kobiet - Rynek Myślenice pon. 03.10.2016 g.13:00

 • 21.10.2016 - 20:26
  WKibic napisał/a:
  Zapomniał (a ) eś dodać, że owo łajno Muu, śweżym strumykiem z Kibla podlewane,nad którym unosi się pienie sójki, delikatnym tchnieniem jaśminu jest wzbogacane.
  Aaaa... faktycznie. Punkt dla Ciebie.
 • 19.10.2016 - 20:28
  A gdzie jest nasza głośna "muuuuu....", oraz jej kolega świeży strumyk z "kibla", no i jak można zapomnieć o śpiewającej nad kupą łajna z kibla, które wcześniej narobiła"muuuuu"- nasza "Sójka". Ejjjjj... tęsknię za Wami. Nudno tu bez Waszych lub Twoich wpisów!!!!!

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

 • 14.09.2016 - 21:48
  Nie rozumiem. Pacjent jest lekarzem i ma decydować czy naturalny poród czy cc? Chyba sobie żartujesz, u "zawiedzionej " faktycznie widać, że ktoś zawalił , ale napewno nie ona. To lekarz odpowiada za mamę i dziecko , to on podejmuje decyzje o dalszych losach porodu, a nie ty, pacjent. Np.- wiecie co ten poród chyba mi nie idzie, chyba nie dam rady zróbcie mi cc, a personel - ok klient nasz pan. Hehe.. A teraz poważnie dziewczyna idzie do szpitala rodzić ( i to pierwszy raz) i zapewne jak każda z was, z podejściem, że tu się nią zajmą fachowo, bo mają o tym wiedzę, której ona nie musi posiadać. Jakbyśmy takie wszystkie mądre były, to by nam szpital do rodzenia nie byłby potrzebny. Po drugie, 10 dni po terminie to nie katastrofa, każdy wie że dziecko może urodzić się 14 dni przed lub po terminie. Każdy ci to lekarz powie. Po trzecie usg i waga dzidziusia,nie są podawane precyzyjnie, czyli dziecko może ważyć 4 kg. A po porodzie okazuje się, że ma np. 3,600. Więc wyluzuj trochę "Norma".
  Ale nie prawdą jest, że trzeba mieć ginekologa, który pracuje w szpitalu. Ja np miałam. Rodziłam dwa razy w M-ce i ani razu przy nim. Jakoś się nam termin nie zlały. Doktor jak na złość zawsze miał wtedy urlop.Hehe... I nie odczułam jakiegoś gorszego traktowania. Tak naprawdę nikogo nie obchodziło to, kto prowadził moją ciążę
 • 25.01.2016 - 17:41
  Tula napisał/a:
  rozśmieszyłaś mnie doprawdy :))) wolę słuchać rad mojego lekarza :)
  ciesze się, ze wywołuje uśmiech u obcych osób ;) Ale tak poważnie, chodziło mi o to, że nie potrzebujesz profesjonalisty w naszym szpitalu, bo z tego co czytam, to Ty więcej wiesz niż niejeden lekarz hehehehe....
  P.S. pisze, również, że na chwile nie zostawiła byś samego swojego dziecka, to jestem ciekawa, jak będziesz rodzić drugie, razem z pierwszą pociechą na sali porodowej? Przemyśl trochę najpierw, zanim coś pouczającego napiszesz. Dobra koniec tych uszczypliwości hehehe....Pozdrawiam przyszłe mamusie, dacie radę, w Myślenicach wbrew pozorom nie jest tak źle :))))
 • 20.01.2016 - 21:10
  Z tego co piszesz Tula nie wiem czy się chwalisz swoją wiedzą, czy naprawdę szukasz profesjonalnej osoby. czytając twoje posty uważam, że jesteś lekko nawiedzona jeśli chodzi o karmienie( bez obrazy). Dobra rada matki 2 dzieci, która miała ogromne problemy z karmieniem (krwawe rany na piersiach, guzy, zastoje pokarmu, zapalenie) wyluzuj trochę, bo cię macierzyństwo szybko zeżre.

naprawa rtv w myślenicach?

 • 06.08.2016 - 13:08
  Mi naprawił. Namiary tylko na priv ;)
 • 05.08.2016 - 9:32
  Jest taki Pan z Polanki mieszka kawałek za kosciołem.
Pokaż więcej komentarzy