Strozaninek

KOD - Komitet Obrony Demokracji

 • Strozaninek 19.01.2019 - 14:23
  Dlaczego blondynka nie kupi doładowania w supermarkecie? Bo myśli ze w Biedronce będzie taniej.
 • Strozaninek 19.01.2019 - 10:03
  Bezogrodek powiem ze nie.
 • Strozaninek 19.01.2019 - 9:29
  Trzymam kciuki żebyś wyszedł z aspirującej szlachty w końcu do poziomu szlachty dorwanej do koryta, jednakże pamiętaj ze z koryta można tez być odsuniętym. Tutaj jest na forum taki jeden gagatek ok 60. ktory kiedyś był przy korycie, a teraz jedyne co mu zostało to beletrystyka pisana na blogu.
 • Strozaninek 19.01.2019 - 9:05
  Bo lubię się tak zgrywać jak Ty. Bo lubię dyskredytować internetowych showmanow, którzy z pisania w internecie zrobili sobie lek na samotność i marazm w życiu prywatnym. Bo nie ma tu administracji i każdy może napisać dowolna glupotke, która i tak nie zostanie usunięta, bo Kubie wyobrażać sobie jak musisz kwiczeć przed ekranem, ze właśnie zostałeś ośmieszony. Nasz forumowy Papkin tym razem pokonany...
 • Strozaninek 19.01.2019 - 8:47
  Mam inne autorytety, nie są nimi skompromitowani dziennikarze, internetowe błazny, zakompleksieni belfrowie czy populistyczni politycy.
 • Strozaninek 19.01.2019 - 8:26
  Właśnie się zrównałes z poziomem Leppera.

  https://www.youtube.com/watch?v=nCgXGdHuaGI

  Fajne macie elity w tej opozycji. Ten którego linkujesz stracił moralne prawo do pouczania kogokolwiek.
 • Strozaninek 19.01.2019 - 7:57
  Być może tym, ze linkuje do wypowiedzi faceta, który jest skompromitowany. Jeśli takie są elity opozycji to Boże chroń Polskę...

Wisła Kraków bez licencji. Co z bazą w Myślenicach?

 • Strozaninek 05.01.2019 - 17:50
  aina napisał/a:
  Czytaj ze zrozumieniem umowa była podpisana nie z klubem Wisła Kraków tylko z telefonika, która płaci ...
  Czyżby gluptasie?

  http://forum.miasto-info.pl/myslenice/14485,upadek-wisly-krakow-problemem-gminy-myslenice.html
 • Strozaninek 05.01.2019 - 12:08
  Umowa najmu obiektów została zawarta na okres 20 lat, a jako kluczowe kluczowe zabezpieczenie interesów spółki Sport Myślenice wskazywano gwarantowany okres 10 lat najmu obiektów.
  Czy poprzednia administracja dokonała weryfikacji i audytu Wisła Kraków S.A., ze pozwoliła na tak długoterminowy okres najmu i czy Miasto mogłoby podać czy są dowody, ze dopominali sie o należności?

  Czy to znowu przykład Krakowskiego „jakostobedzie” i zbiorowej ekstazy ze to Wisła i nie może upaść?

  Swoją droga, gangrena jaka zjada ten klub i zbiorowa choroba sztokholmska fanów tego klubu jest przerażająca. Tym bardziej życzę Wiśle upadku. Będziecie sobie mogli pograć z Pcimianka i Dalinem.

Dom Stróża

 • Strozaninek 01.08.2018 - 15:22
  Skoro jest ogloszenie w necie to nic nie ujawniasz.
  Moze bedziemy wiedziec w ktorym miejscu dana inwestycja

Raba wystąpiła z koryta. Prognozy przewidują kolejne deszczowe dni [WIDEO]

 • Strozaninek 19.07.2018 - 9:37
  https://meteomodel.pl/tabele-gfs/

  Można tam sobie wyfiltrować Myślenice. Dziś i jutro ma padać, potem już będzie spokojniej. Nie powinno się nic stać, jeśli w rejonach takich jak Półrzeczki nie nastąpi nagle jakieś wysokie zjawisko orografii (opady wzrastające wraz ze wzrostem wysokości). Raba wyszła z brzegu na chwilę, bo w Półrzeczkach spadło łącznie 200 litrów/m2 w dwie i pół doby - to prawie 140% normy miesięcznej dla tego miejsca.


  Gdyby dbano o udrażnianie koryta Raby takie opady nie powodowałyby powodzi. No ale, obszar natura 2000 i od 2010 roku przez wezbrania 2010, 2011 i 2014 nikt nie pokwapił się zabrac pupcie i oczyścić koryto - to mamy co mamy. Radnym-bezradnym należy podziękować. Wlaśnie tu brak przygotowania z geografii na poziomie szkoły średniej się ujawnia!!!

Jakie wykształcenie powinien mieć radny? Prawie dwie trzecie z nich nigdy nie była na studiach

 • Strozaninek 16.07.2018 - 10:51
  http://wyborcza.pl/7,155287,23678695,podwoja-pensje-obajtkowi.html


  Drodzy Radni, trzeba się uczyć i dokształcać. Pan Daniel się uczył i proszę zobaczyć jakie są tego efekty. Proszę się inspirować przykładem, dążyć do doskonałości. Dla nas, dla Polski. Żeby Polska była Polska.
 • Strozaninek 14.07.2018 - 10:08
  carna napisał/a:
  Szkoda tylko że wykształcony nie znaczy mądrzejszy. Przykład: w Pcimiu jedna osoba za śmieci płaci 7,90 a w Sieprawiu najdrożej w powiecie czyli aż 12 zł..... Wniosek z tego, trzeba wybierać radnych tych mądrzejszych bez wykształcenia.
  Przecież koszty są zależne od wielu czynników. Jak ktoś jest minimalnie mądry to to rozumie. Okres centralnie sterowanych cen minął w roku 1989. Niestety jak widać, proletariat tęskni za starymi dobrymi czasami limitów, kolejek i towarzyszy.
 • Strozaninek 14.07.2018 - 7:22
  Pietras napisał/a:
  a jakie wykształcenie miał Król Polski Kazimierz Wielki ????
  chyba skończył filozofię na UJ w Krakowie ... KTOŚ WIE???
  ..............................................................................
  dlatego zastał Polskę drewnianą a zostawił murowaną ???
  WYKSZTAŁCENIE ma znaczenie ale nie powinno być jakimkolwiek kryterium w wyborze radnych. Nawet czym prostszy człek tym mniej kombinuje i układy formuje :-) POZDRÓWA
  Powiedz te bzdurym niektórym radnym-bezradnym, walającym się po centrum pewnej wsi zadu....nym przy zdobieniu choinki na święta. Wykształcenie ma podstawowe.

  alehandro napisał/a:
  Tak Ja !! Posiadam rowniez dyplom ukonczenia 7 klasy podstawowej w polskich szkołach. A jak sobie chce porozmawiać z aptekarzem to ide do apteki.
  Jesteś więc ze starego pokolenia.  Podsumujmy: nie ważne, że radny ma zerowe przygotowanie, ważne że jest dobrym człowiekiem i że jest "swój". To prawda. Prości ludzie, wybierają innych prostych ludzi. A władza to odzwierciedlenie poziomu wyborców.

Robi się ciepło. Rusza sezon na wypalanie traw. Grozi za to mandat a nawet areszt

 • Strozaninek 10.04.2018 - 17:47
  Przeciez to ty wszystkich wyzywasz i ponizasz za pochodzenie, to nie dziw sie ze zbierasz tego owoce. A skasowales konto bo jestes przegranym czlowiekiem...
 • Strozaninek 10.04.2018 - 8:08
  Konto usunięte napisał/a:
  Ale przecież twój najlepszy kumpel to wieśniak strózaninek , ale masz kumpla: cyt. ''obłuda , dziwne przeświadczenia no i ludzie , których nie idzie przekonać do prawidłowego postępowania''
  Oj rutger, podetrzyj sobie odbyt

Aktorzy Grupy Teatralnej Misterium z Myślenic wystąpili w „Ziarnie”

 • Strozaninek 31.03.2018 - 16:08
  śp. Rutger byłby dumny!

Liceum w Myślenicach, czy warto?

 • Strozaninek 26.03.2018 - 5:02
  Ech @jestemnikim, nick adekwatny do poziomu wypowiedzi. Żebyś tak chociaż miał rację... Strasznie naiwne podeście do życia.

  I LO jest obecnie lepsze niż było kiedyś - nie ma już dwóch matematyczek, które nie potrafiły uczyć, nie ma też pani od fizyki która siała postrach...

Niedziela z zamkniętymi sklepami. Jak oceniacie zmianę przepisów?

 • Strozaninek 25.03.2018 - 20:47
  Einstein napisał/a:
  Chyba, stamtąd pisze, tylko jakimś cudem dorwał się do internetu.
  Wstyd mi za niego, przepraszam Ciebie i innych ludzi urazonych zachowaniem mojego brata z domu Pana.
 • Strozaninek 25.03.2018 - 20:40
  Kobierzyn.
 • Strozaninek 25.03.2018 - 19:58
  Przeczytaj czego uczył. Wolna wola polega na tym, że człowiek sam decyduje czy chce żyć w zgodzie z dekalogiem, czy to olewa i zostanie potępiony.

  Szatan jest w nas samych. Objawia się brakiem umiejętności kulturalnej rozmowy, brakiem szacunku dla drugiego człowieka, zacietrzewieniem, wyzywaniem, ośmieszaniem, ubliżaniem innym. Wszystkim tym co reprezentujesz sobą Ty sam. Antytezo chrześcijanina.

  Anyway, wypisuje się z dalszej dyskusji. Wydaje ci się, że swoją postawą zmienisz świat. Retoryka, która stosujesz jest wulgarna i tylko utwierdzi otoczenie, że fanatyzm religijny obojętnie spod jakiej flagi jest szkodliwy. Tym bardziej jeśli jest obudowany w nacjonalizm, pod płaszczykiem patriotyzmu.
 • Strozaninek 25.03.2018 - 19:51
  anula napisał/a:
  A może zamiast pisać te ograniczone myślowo bzdury zasłyszane w telewizjach, które mają za zadanie zrobić ci papkę z mózgu poczytał/a byś cosię więcej, poogladal/a? Tragedia jak ludziom się wydaje, że są wolni , i że wyglaszają własNe opinie. Co do obrażania. Do tego wpisu nie obrazilam Cię personalnie, nie rozumiem wiec dlaczego Ty starszych się mnie obrazić. Człowiek inteligentny powinien zapoznać się z opinią każdej ze stron i wyrobić sobie własny pogląd. Ty tego nie potrafisz i atakujesz ludzi bo to Twoja jedyna linia obrony. Wyszła ode mnie właśnie koleżanka peacujaca w Lidlu. Pracownicy Lidla śmieją się z każdego niedzielnego sklepowego spacerowicza. Mają Was za nie mających własnego życia, ulomnych umysłowo idiotów. Chyba się nie mylą?
  Cytujesz komentarz nieskierowany do Ciebie - nie będę więc komentował Twojej wypowiedzi nacechowanej negatywnie i nienawistnie.
  Zmienisz język - wróć. Na pewno nie jesteś człowiekiem inteligentnym, jeśli prowokują Cię internetowe posty. Idąc Twoim tokiem rozumowania sama nie masz rodziny, bo zamiast czas spędzać z rodziną w niedzielę o godzinie 19:50 siedzisz przed komputerem i kłócisz się w sieci. Ambitnie.
 • Strozaninek 25.03.2018 - 19:39
  Jan Paweł II nauczał o miłosierdziu
  http://www.polishcenter.org/graf/papapolish.pdf
  https://www.milosierdzieboze.pl/pap.php

  Jan Paweł II o arogancji Kościoła i wiernych
  https://wiadomosci.wp.pl/jaroslaw-gowin-papiez-przestrzega-kosciol-przed-arogancja-6108702572130945a

  Moje świadectwo wiary
  http://forum.miasto-info.pl/myslenice/7202,policjant-sluzbista-podczas-procesji-na-osiedlu.html

  Popieranie 500+
  http://miasto-info.pl/myslenice/11768,sulkowice-pierwsze-trojaczki-w-historii-miasta.html

  I to by było na tyle. Po raz kolejny udowadniasz, że jesteś chamem, jesteś wtórny i nudny.
  Przy sądach też nabijałeś się, z mojego pochodzenia (przytyki do bycia ze wsi), też pisałeś o byciu oderwanym od koryta lewakiem. W tym temacie, który dotyczy handlu robisz dokładnie to samo. Ta sama retoryka.

  przypomnę ci tylko stróżaninku że ta wiara w którą obaj wierzymy mówi żeby dzień święty święcić i że w niedzielę należy powstrzymać się od wykonywania prac niekoniecznych!
  Dlatego nie kupuje w niedziele, ale zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy są katolikami i uważam, że nie jest rolą Państwa, aby słuchał KK i wdrażał prawdy wiary w przepisy prawa. Konstytucja RP gwarantuje świeckość państwa.
  Bóg nauczał: masz człowieku WOLNĄ WOLĘ.


  Post factum - Tobie się serio wydaje, że stosując taką retorykę i język przekonasz kogokolwiek do swoich racji? Pod tym względem jesteś jak Franjo Tuđman oraz Slobodan Milošević - oni też byli tak zacietrzewieni w swoich „racjach”. I zobacz do czego to doprowadziło!
 • Strozaninek 25.03.2018 - 19:03
  Śmiechawy jesteś nadal. Przygotowałem się do Twojej odpowiedzi w tym stylu, dlatego proszę.
  Tutaj masz przykłady mojego braku związku z PO.
  http://miasto-info.pl/myslenice/10678,daniel-obajtek-prezesem-arimr.html
  http://forum.miasto-info.pl/edukacja/5101,likwidacja-gimnazjum.html

  Długo będziesz sobie dopowiadać rzeczy? Pamiętaj, że popieranie danej opcji politycznej nie oznacza bycie bezkrytycznym wobec rzeczy, które ona proponuje. Mogą mi się pewne rzeczy nie podobać? Mogą. Na tym polega demokracja.
  Przy korycie nie mogłem być, urodzony jestem po roku 1992. Zacznij być GRZECZNY i MIŁOSIERNY tak jak to wiara w którą OBAJ wierzymy mówi. Inaczej nie będziesz lepszy od Niesiołowskiego z którego się tak nabijasz. Wstyd i hańba. I to w niedzielę palmową.
 • Strozaninek 25.03.2018 - 18:29
  Podobnie jak anulka albo masz faktycznie jakieś problemy, albo świadomie trollujesz i rozwalasz dyskusje, dyskusja jest o handlu i zakazie handlu w niedziele, nie o islamie, aborcji itd. Uściślając

  islam - popieram PiS
  aborcja - jestem za zakazem, nie podoba mi się aborcja eugeniczna
  zakaz handlu - jestem przeciw
  nie jestem lewakiem

  Wyśmiewam tylko sposób Twojej argumentacji. Powołujesz się na katolicyzm, łamiąc podstawową zasadę tej wiary - miłosierdzie. Jesteś niemiły, napastliwy, arogancki, wszędzie widzisz PO i oponentów politycznych. W tym względzie moje porównanie jest zasadne. Twoje niestety nie.
  Nie dziwię się, jeśli wasze elity polityczne (bo wyglądasz na działacza politycznego) mają takie podejście.

  https://www.pudelek.pl/artykul/126944/kaczynska_nie_zamieszka_z_nowym_mezem_jej_starsza_corka_go_nie_akceptuje/

  Napisz dowolną inwektywę, nie obrazisz mnie, nie dotkniesz mnie. Czytam MI regularnie, Twoje wypowiedzi są po prostu nudne. Cały czas lewaki i świnie od koryta. Nuda.
  Smutny, zakompleksiony człowiek z "miasta".
 • Strozaninek 25.03.2018 - 18:09
  Katolickie miłosierdzie. Z tymi świnimi to musisz się bardziej starać, bo tę narrację stosujesz od prawie roku.

  http://miasto-info.pl/myslenice/11753,myslenice-protest-przed-sadem-mieszkancy-przeciwko-zmianom-w-ustawie-o-sadzie-najwyzszym.html
 • Strozaninek 25.03.2018 - 17:50
  Ty natomiast to alter ego pani profesor Pawłowicz?
  "Miastowy" xD iksde.
 • Strozaninek 25.03.2018 - 17:36
  Kobierzyn.

Weronika Muniak wróciła do domu. Jej poszukiwania trwały od 3 tygodni

 • Strozaninek 25.03.2018 - 16:27
  Tfu, ohyda
 • Strozaninek 25.03.2018 - 16:22
  anula napisał/a:
  OSZUŚCI. trzeba było nie puszczać w świat niepełnych czyli w tym przypadku fałszywych informacji. Trzeba było załatwić wszystko w swoim gronie a nie jojcyć na internerach i w telewizjach, skoro wiedzą była dla wybranych a pieniadze ciągło się od wszystkich. Jestem za tym żeby pomagać. Ale przy zbiorkach kasy musi być pełna przejrzystość. Tu jest żenada. Kpicie sobie z ludzi, którzy się martwią i chcą pomóc a potem się dziwicie, że nie pomagają.
  Fanatyczka i stara panna.
Pokaż więcej komentarzy