AaaniaW

Makabra w Stróży. Razem z kolegą skatował żonę

 • 17.03.2016 - 12:11
  krowka123 napisał/a:

  Nie chcę przytaczać linków do wiadomości lokalnych o których pisały media a MI dopiero po kilku dniach.Jak trzeba to znajdę???Czego się boicie?Prawdy?
  Wystarczy wspomnieć niedawną kwestię lodowiska...

Myślenice-Tarnówka: Pieszy zginął na Zakopiance. Kto pomoże ustalić jego tożsamość?

 • 25.11.2015 - 11:00
  Pan miał na sobie robocze buty, a na ubraniu trociny. Oczywiste, że trzeba szukać informacji w okolicznych tartakach, stolarniach etc.
 • 24.11.2015 - 22:44
  Tiger72, to trochę dziwne, że połowa osób, które znasz, ma na sobie trociny... Myślę, że to jest kluczowe dla opisu.

POTENCJALNY MORDERCA W CZARNYM OPLU SIGNUM

 • 05.11.2015 - 22:06
  POTENCJALNY MORDERCA W CZARNYM OPLU SIGNUM KTÓRY DZISIAJ OKOŁO GODZ. 21.15 NA ULICY PIŁSUDSKIEGO NA ODCINKU OD SĄDU DO SKRĘTU W ULICĘ SZPITALNĄ WYPRZEDZAŁ DWA SAMOCHODY W GĘSTEJ MGLE.
  CZŁOWIEKU JAK NIE MASZ MÓZGU TO NIE SIADAJ ZA KÓŁKO - MOGŁEŚ ZABIĆ CZŁOWIEKA KTÓRY SKRĘCAŁ W ULICĘ SZPITALNĄ MIGACZ DO SKRĘTU W LEWO WŁĄCZYŁ W MOMENCIE GDY WYPRZEDZAŁEŚ GO Z DUŻĄ PRĘDKOŚCIĄ SEKUNDĘ PÓŹNIEJ WJECHAŁ BYŚ MU W DRZWI I BYŁA BY MASAKRA. DODATKOWO Z PRZECIWKA RÓWNIEŻ JECHAŁO AUTO KIEROWCA KTÓREGO MOCNO SIĘ ZDZIWIŁ PEWNIE GDY WYŁONIŁEŚ SIĘ Z MGŁY NA JEGO PASIE. TYLE JEST WYPADKÓW POD LICEUM I DALEJ TRAFIAJĄ SIĘ TAK NIEMYŚLĄCY NIEŚMIERTELNI JAK ty.
  LUDZIE JEŻELI GO ZNACIE TO - NA POLICJĘ NIE DZWONIĘ BO TO BEZ SENSU OLEJĄ SPRAWĘ JUŻ TO PRZERABIAŁEM - OBY NIE BYŁO ZA PÓŹNO TAKICH LUDZI TRZEBA TĘPIĆ. NIE ZAUWAŻYŁEM NUMERU REJ. - PRĘDKOŚĆ I MGŁA BYŁY SŁUSZNE. CZARNY (RACZEJ) "TUNINGOWANY" OPEL SIGNUM NA CIEMNYCH FELGACH.
  CHCESZ SIĘ ZABIĆ PRZYP... W DRZEWO DLACZEGO KTOS NIEWINNY MA ZGINĄĆ Z TOBĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sfingował napad. Może trafić za kratki na 8 lat

 • 18.10.2015 - 11:17
  A w jaki sposób ci ludzie mogli "przypadkowo zginąć"??? Oczywiście zachowanie podejrzanego było karygodne, ale nie wprowadzajmy przesadnego dramatyzmu.

MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA W MYŚLENICACH:)

 • 10.09.2013 - 23:48
  Rachunki wynoszą ok. 200 zł na 2 miesiące. Dotyczy to rodziny 4-osobowej (z dwojgiem małych dzieci), która spędza w domu znaczną ilość czasu. Dane są autentyczne.
 • 10.09.2013 - 9:02
  Mała uwaga w temacie, niby oczywista, ale jak wynika z powyższych postów czasem niedostrzegana. Szukając mieszkania do wynajęcia w bloku (spółdzielnia, wspólnota) należy zwrócić uwagę nie tylko na wysokość tzw. odstępnego, ale także na wysokość czynszu. W blokach, w których jest centralne ogrzewanie, wysokość czynszu może mocno zaskoczyć. Dla przykładu podam, że w mieszkaniu o powierzchni 36m2 w bloku nr 5 na osiedlu czynsz wynosi ok. 350 zł, zaś w mieszkaniu o powierzchni 41m2 przy ul. Solidarności (nowe budownictwo) jest to ok. 100 zł. Nie wspomnę już o cenie ciepłej wody w bloku nr 5. Dlatego różnica w cenie wynajmu jest czasem tylko pozorna. Trzeba przy tym brać pod uwagę standard mieszkania, otoczenie itd., co dla wielu osób ma kapitalne znaczenie.

Ruiny zamczyska na Uklejnie

Dobry żart tynfa wart

 • 14.07.2011 - 22:21
  Wrócił baca z pielgrzymki do Rzymu. Na lotnisku wita go pokaźna grupa górali. Baca stanął na progu samolotu, twarz skierował w stronę swych przyjaciół, uniósł ręce w górę i donośnym głosem woła:
  - Aveee, Aveee!!!
  Górale szepczą między sobą:
  - Widać, że u Papieża był. Wrócił odmieniony, święty.
  A baca woła dalej:
  - A we samolocie żem rzygoł jak pieron!

POJEMNIKI NA ODZIEŻ UŻYWANĄ W MYŚLENICACH

 • 26.04.2011 - 22:45
  Dokładnie to samo widziałam w Niemczech pod nazwą Flohmarkt czyli pchli targ. Istna rewelacja. Świetne rzeczy w śmiesznych cenach.
Pokaż więcej komentarzy