daisy

Czarna samica kruka

  • 02.09.2015 - 12:23
    Chciałabym wszystkim polecić książkę Dariusza Pawłowskiego "Czarna samica kruka", połączenie thrillera psychologicznego i horroru. Autor napisał ją w taki sposób, że czyta się szybko ze względu na język, ale jednocześnie akcja wciąga i przenosi w inny świat. Już sama okładka książki budzi zainteresowanie u czytelnika tajemnicze i mroczne barwy. Warto przeczytać, nawet jeśli ktoś nie jest przekonany do gatunków.

Jakie książki czytacie i co polecacie ?

  • 01.09.2015 - 13:53
    Tak na prawdę czytam wszystko i wszędzie, bo uwielbiam to robić. Ostatnio przeczytałam i mogę polecić połączenie thrillera psychologicznego i horroru Dariusza Pawłowskiego "Czarna samic kruka", wspaniała książka, od pierwszych stron przenosi czytelnika w inny świat. Polecam!
  • 28.08.2015 - 12:33
    Ostatnio przeczytałam książkę Dariusza Pawłowskiego "Czarna samica kruka", połączenie thrillera psychologicznego i horroru, opisana praca policji, seryjnego mordercy, profile psychologiczne. Książka pozwala na przeniesienie się do innego świata. Ta książka pomogła mi się przekonać to takiego gatunku literatury.
Pokaż więcej komentarzy