SredniPiotr

Wybory Samorządowe 2018: Kandydata PiS na burmistrza Myślenic poznamy w przyszłym tygodniu?

 • 04.08.2018 - 18:50
  sabała napisał/a:
  jaki emeryt ???? gość ma jakieś 36 może 37 lat prowadzi różne transmisje w telewizji kmy.pl.

  ale jeszcze raz piszę ja liczę na start pana Jarka Szlachetki !
  Każdy ma z Halkiem wygraną z kieszeni. Szlachetka bł by głupi wystawiając Sudra choć i tak wygra na 100 procent z Halkiem.

Wybory Samorządowe 2018

 • 16.07.2018 - 11:13
  gaby napisał/a:
  Tylko Krzysztof Halek na ten moment.
  Ostrowski-Halek brzmi jak małżeństwo tylko się zastanawiam czy to wpadka przed , czy z rozsądku. Wydaje mi się ta pierwsza opcja.

  Ludzie startujcie - dajcie jakiś wybór dla nas. Znów będzie wybór pomiędzy Ostrowski-Halek i pis to jak dżuma i cholera. Potrzeba trzeciego a nawet czwartego kandydata, czy musimy znów wybierać mniejsze zło i o zgrozo tym mniejszym złem jest pis ! Coś niebywałego !
 • 12.07.2018 - 14:57
  Jak narazie nie ma wyboru kompletnie - kiedy ktoś poza Halkim się określi ?

Burmistrz - wyrok sądu w sprawie ZUO

 • 21.06.2018 - 19:56
  Super ! Bo już myślałem ze nie będzie na kogo głosować , musi być trzeci czy czwarty by rozwalić sitwę Ostrowskiego i pis.

Maciej Ostrowski nie będzie kandydował na burmistrza. Rekomenduje Krzysztofa Halka

 • 16.06.2018 - 7:21
  Dlaczego wyśmiewasz człowieka nim go poznasz ? Co Ci dał Ostrowski że tak go wielbisz ? Ja myśle że to dobrze że będzie można wybierać pomiędzy kandydatem PIS , Hakiem - PIS i innymi . Że to nie podoba się Twojemu Ostrowskiemu - trudno. Niech się raczej modli by został ktoś z poza PIS (czyli ten trzeci bo Halek to PIS lekko przemalowany) .
 • 15.06.2018 - 22:09
  Spokojnie będzie na 100% trzeci kandydat który powalczy. Na "mieście" już wiadomo kto pewnie niebawem się ujawni. Może w końcu coś nowego będzie w Myślenicach nie tylko Ostrowski i PIS !

  Wszystko w głosach mieszkańców.

Inwestycja koło Jana

 • 13.03.2018 - 16:29
  Bardzo ciekawi są inwestorzy na tej działce :) no cóż .... dwaj bracia (ale nie bracia O.)

Kto pomoże ?

 • 29.01.2018 - 22:25
  Bardzo dziękuję na za chęć pomocy na dzień dzisiejszy sprawa jest już na drodze formalnej zobaczymy jaki efekt jeśli się będzie wlekło lub będą chcieli ukręcić sprawie łeb to powalczę z mediami lokalnymi i ogólnopolskimi ale nie tymi co siedzą u niego w kieszeni. Z tego co mam na skrzynce wynika że jest wielu pokrzywdzonych i nie jestem sam zatem możemy razem powalczyć. Dziękuję i do roboty proszę Państwa.
 • 28.01.2018 - 21:22
  Mam przykrą sprawę z jednym z myślenickich deweloperów , chciałem tym zainteresować itv no ale mnie olali (widziałem reklamy tej firmy u nich więc chyba to sprawa interesów). Gdzie mogę nagłośnić sprawę, bo wszyscy chcą wyciszyć, a poszkodowanych jest więcej.

Numer PESEL w numerze rachunku

 • 02.03.2017 - 16:11
  Zgłaszałem to już przy śmieciach bo tam jest identycznie, nikt nie widzi w tym problemu. Ochrona danych osobowych to fikcja i ma się ją gdzieś !

Media w Myślenicach

 • 15.07.2016 - 15:22
  ITV M-ce to firma komercyjna znaleźli źródło dochodu (pis) to mają stały dopływ zleceń i kasy - proste. To nie jest TV z misją tylko rozwiązanie komercyjne a że pis płaci na lewo i prawo to mają ich na wyłączność.
  Dla mnie akurat to proste. Inna sprawa że to już zarzyna ten projekt ale to zmartwienie ITV.
 • 12.07.2016 - 7:51
  Jeśli zobaczysz co dzieje się w "niezależnych mediach publicznych" to nie ma się co dziwić że podobnie jest na dole. Biorą przykład z Kurskiego i robią tak samo - PiS jest cacy i super reszty nie ma lub są beee.

  Jeśli za media uznamy strony www to najgorsza jest strona umig Myślenice tam nic nie ma jak jest z błędami. Zobaczcie ostatni wpis o zbiorniku. Ktoś zrobił kopiuj-wklej bez sprawdzenia, przeczytania błędy w tekście, nie działające linki i znaki zapytania w śmiesznych miejscach.

"Dobra zmiana" PiS

 • 14.07.2016 - 14:10
  Dobra diagnoza dobrej zmiany : http://www.polskatimes.pl/fakty/polityka/a/walesa-jeden-z-blizniakow-nie-zyje-drugi-jest-nienormalny,10405533/

  Cytat : "...
  - Poczytajcie sobie medyczne badania na temat bliźniaków jednojajowych. Jak jeden zginie, to drugi już do końca życia jest nienormalny. Tym bardziej, jeśli czuje się odpowiedzialnym za jego śmierć. Pierwsze co musi zrobić to zrzucić odpowiedzialność za śmierć na innych, i wierzyć że to nie jego wina. W ten sposób tworzy "wirtualną rzeczywistość" do której może dorzucać co mu się podoba. Żyje w urojonym świecie, a rządzi niestety rzeczywistymi ludźmi - napisał w czwartek były prezydent.
  .."
 • 13.07.2016 - 9:40
  Walker84 napisał/a:
  I co z tego ma niby wynikać ?? Przecież to było wiadome od dawna. A z tym PKB to nawet napisał " w dłuższej perspektywie" Jak ktoś ma problemy ze zrozumieniem to przykro mi bardzo.

  A i znów link z propagandówki lisa.
  Nie mój drogi pisiorki zawsze mówiły są pieniądze na 500+ , nie ma obaw. Teraz w końcu przyznali że ich nie ma. Więc niestety nie kłam jak Kurski i to Ty czytaj lub słuchaj co twoi wybrańcy mówią.

  Jeśli Wasze gazetki będą publikować prawdę to też dam linka ale tam nawet Obamę przerobią pod siebie - taka jest właśnie dobra zmiana.
 • 12.07.2016 - 16:39
  Dobra zmiana jednak nie taka dobra : http://www.newsweek.pl/biznes/mateusz-morawiecki-500-plus,artykuly,388941,1.html#fp=nw , chyba minister Morawiecki powiedział pierwszy raz prawdę. To o czym wszyscy mówili już dawno w końcu potwierdził minister rządu - brawo za odwagę a rachunek zapłacimy wszyscy.
 • 06.07.2016 - 8:20
  Krystyna Pawłowicz to po prostu cham i takie osoby muszą być piętnowane i eliminowane z publicznej debaty. Ciężko mówić przy niej o debacie :

  http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/czy-ja-moge-kontynuowac-nie-musisz,1542210.html?playlist_id=12799

  Zero szacunku do innych, zero kultury to zaprzeczenie jakiejkolwiek moralności i zaprzeczenie człowieka z wykształceniem takim osobom uczelnie powinny cofnąć nadane tytuły. Ale to dokładny obraz PISu.
 • 27.06.2016 - 15:37
  Co Ty teraz biorą się za wychowanie "dobrego Polaka" poprzez "dobrą zmianę".
  Znów wywracamy wszystko do góry nogami.
  Więcej historii bo nie musi umieć pisać, liczyć czy mówić w obcym "kapitalistycznym i złym" języku byle zna jedynie słuszną i "prawdziwą" historię.

  Ręce opadają, już sobie wyobrażam pół roku o "zamachu smoleńskim", pojawienie się religii na maturze. Współczuje nauczycielom ale sami sobie wybrali, to mają i nam przy okazji.

  Dodatkowe lekcje historii a nie lepiej matematyki ? która leży na maturach ?

500+ w Myślenicach

Nowe rachunki po podwyżce wody

 • 08.07.2016 - 14:54
  krowka123 napisał/a:
  Raz zdobytej władzy nigdy nie oddamy i nie a co liczyć na referendum.Ta gmina jest opleciona siecią takich powiązań że są nie do ruszenia .Część żyje z władzy a druga część się jej boi i dziękuje za byle gówno co władza łaskawie zrobi .
  Ten początek jak zacząłem czytać to myślałem że o pisie piszesz !
 • 08.07.2016 - 13:12
  Krowka123 jest pis w radzie i co ? Też nic nie może ? Rządzić nie umiecie w opozycji też nie umiecie - to co wy umiecie ? Rozdawać stanowiska to umiecie - ok.

  Niech się radni pis wypowiedzą jak jest jak głosują bo wiadomo że chyba z burmistrzem się nie lubią bo chcieli innego ale jakoś nie wyszło, więc niech się teraz wykażą.
 • 08.07.2016 - 13:05
  Inna sprawa że co chwile ktoś wyskakuje z odwołaniem a jeszcze nigdy nikt nic nie zrobił. Burmistrz to jedno a rada to drugie to klakiery burmistrza wszystko przegłosują.
 • 07.07.2016 - 14:26
  Dlaczego u nas zawsze władzy wszystko uchodzi na sucho ? Woda droga, podatki najwyższe ostatnio kombinacje burmistrza i rady z planem zagospodarowania - ludzie może by tak dość tego było ?

  Rącza - rączkę myje (w coraz droższej wodzie) i wszystko spływa ze ściekami (też drogimi) za nasze pieniądze i tylko nasze !
 • 06.07.2016 - 14:22
  Dziś rodzice dostali rachunek za wodę i ścieki - zwala z nóg. Obawiam się że w Myślenicach 500+ przeznaczymy na Pana Ostrowskiego, Urbańskiego i cały ten bałagan. Rachunki są chore.
 • 24.06.2016 - 16:34
  Jeśli Was interesuje to procedura wygląda tak, z inicjatywą referendalną występuje grupa co najmniej 15 mieszkańców miasta lub 5 mieszkańców gminy, którzy mają bierne prawo wyborcze lub lokalna struktura partii politycznej lub organizacja społeczna. Referendum może zainicjować także rada gminy/miasta. Szczególną przesłanką ku temu jest nieudzielenie absolutorium włodarzowi za wykonanie budżetu w poprzednim roku. Jeżeli referendum inicjują mieszkańcy, muszą zebrać pod wnioskiem podpisy jednej dziesiątej uprawnionych do głosowania w danej gminie/mieście.

  Wynik referendum jest ważny, jeżeli wzięło w nim udział co najmniej 60 procent tych, którzy wzięli udział w wyborach prezydenta/burmistrza/wójta.
 • 24.06.2016 - 15:44
  Braxza napisał/a:
  Innymi słowy PŁAĆ i PŁACZ, a przy kolejnych wyborach drogi mieszkańcu miasta Myślenice, przypomnij sobie o tym i nie daj się już nabrać na to, że w kolejnej kadencji Ci którzy obecnie rządzą w naszym mieście obniżą Ci rachunki za wodę i ścieki.
  Zastanawia mnie dlaczego mamy czekać do kolejnych wyborów ? Referenda na świecie działają w Polsce też. Wcale nie tak trudno odwołać burmistrza, niedaleko od nas się udało.

  Zaraz będzie że to polityczne czy coś ale to chyba nasze lokalne i zawsze wszyscy narzekają po wyborach ale w trakcie głosują tak że nawet nie ma drugiej tury. Do kiedy mieszkańcy mają wszystko gdzieś nic się nie zmieni tylko będą narzekać.

  Zobaczcie na referendum w sprawie Brexitu nie na wynik na frekwencję to robi wrażenie 72% u nas nie do pomyślenia, no chyba żeby zrobili podobne jak Szwajcaria to by było 90%, gdyż u nas tylko jak rozdają to jest OK .

  Może czas pokazać że u nas też jest niezadowolenie tylko lokalne ?
 • 24.06.2016 - 7:59
  krowa - lecz się dobrze ci radzę jeszcze możesz się wyleczyć.
 • 23.06.2016 - 14:31
  Pani Mario u nas wszystkie dziury zapycha się przez wodę, śmieci itd. Do kiedy włodarze miasta się nie zmienia i na takich którzy chcą coś zrobić dla mieszkańców i biorą ich zdanie pod uwagę tak będzie.
  Długi i koszty zadłużenia musi się czymś płacić, MZWiK dostają dotacje od Gminy, podnoszą cenę wody i ścieków i nadal jest mało.
  Mamy drogą wodę, ścieki, śmieci i najwyższe stawki na podatki. Resztę każdy sobie sam dopowie.

  Niestety wybory za 3 lata no chyba że się zorganizujemy jak robią to inne miasta i gminy ale w Myślenicach to nierealne.

Platforma Obywatelska w Myślenicach

 • 04.07.2016 - 16:06
  Kto obecnie rządzi w PO w Myślenicach i czy są jakieś struktury ?

.NOWOCZESNA w Myślenicach. Jak się przyłączyć ?

 • 20.06.2016 - 15:08
  Ufff jak dobrze że mój szef ma czarne BMW bo już myślałem że o niego chodzi.
Pokaż więcej komentarzy