gral

Serial TTV kręcony w Myślenicach właśnie miał premierę. Jak oceniacie „O mały włos”?

 • 23.10.2018 - 23:53
  Totalna żenada , nie róbcie wstydu Myśleniczanom ...

Widzieliście ten projekt? Tak mógłby wyglądać myślenicki Rynek po rewitalizacji

 • 11.05.2017 - 23:29
  Witam, a może by ktoś pomyślał o otwarciu nowych , pięknych toalet , gdzie można spokojnie pójść z dzieckiem , a nie trwonić kasę na niepotrzebną wymianę bruku . Ładną kostką sobie nikt tyłka nie podetrze . Co do zieleni jak najbardziej...

Tak wygląda Rondo "Mleczarnia" na 2 dni przed terminem. Upłynni ruch w tym miejscu?

 • 01.11.2015 - 14:40
  Rondo jak rondo , tylko po cholerę zawsze naukładają na środku tych krawężników z granitową kostką ??? nie mogę tego zrozumieć czemu to służy ? bo chyba nie wygodzie jazdy i bezpieczeństwu . Co za baran to projektuje ?.

SKANDAL W JASIENICY

 • 22.03.2015 - 7:32
  BRAWO ,BRAWO , przynajmniej ktoś potrafi z całej tej afery zrobić pożytek i napisać coś sensownego ... Pozdro Ziom.
 • 18.03.2015 - 22:37
  Jak by kto ktokolwiek z was miał odrobinę rozumu i własnego zdania , to by się nie zajmował pierdołami i jątrzeniem ... " kto z kim i jak długo i za ile , kto co zje i z kim " tylko zajął by się własnymi problemami domowymi , tacy z was katolicy jak z koziej d*** trąbka , 95% z was nigdy nie przeczytało biblii , ale szkalowanie innych macie na pierwszym miejscu . Jeśli chodzi o wybory to chyba nit nie jest ślepy , kto co zrobił a raczej nie zrobił i za co dostanie nagrodę na jaką zasługuje , a my mieszkańcy co z tego mamy.? .. Miejsce wyborów a jakie to ma znaczenie , wpadasz skreślasz i po sprawie .
Pokaż więcej komentarzy