LOREN

Wybory Samorządowe 2018: Grażyna Ambroży kandyduje na burmistrza Myślenic. Co proponuje?

 • 21.09.2018 - 10:54
  Bagietka napisał/a:
  Obejrzałam filmik z rynku i usłyszałam tanie populizmy o wszystkim i o niczym. Jedynym rzeczowym argumentem jest to, że startuje ona jako pierwsza kobieta, kandydatka na burmistrza Myślenic.

  Zatrważające jest natomiast to, że Pani Grażyna, w tym zapewne ważnym dla niej dniu, w którym chciała się pokazać publicznie z najlepszej strony, jako przyszła Pani burmistrz, czytała wszystko z karteluszki :(

  Taka porażka na samym starcie. Niebywałe.
  W sumie racja..przeczytałam program uważnie i połowę rzeczy nie rozumiem.tak jak napisałaś "o wszystkim i o niczym"..ta Pani nie bardzo będzie mieć przebicie ...

Krzysztof Halek: Bezpieczeństwo na Zakopiance mogą zapewnić bezkolizyjne przejazdy [WIDEO]

 • 11.09.2018 - 15:10
  turysta 56 napisał/a:
  Proszę Państwa , burmistrz nie jest od bezpieczeństwa na Zakopiance , priorytetową sprawą dla tego miasta jest cywilizowana komunikacja - linia aglomeracyjna do Krakowa oraz rosnące ceny : śmieci , ścieków i wody .
  DOKŁADNIE!! bardzo mnie dziwi że właśnie od tego tematu obietnic rozpoczął Pan Halek , a gdzie sprawy ważne dla "każdego " mieszkańca gminy? przedszkola, place zabaw, rachunki, służba zdrowia, itp?
  PS: Niech Pan poczyta komentarze zwykłych ludzi i wyciągnie wnioski..
 • 10.09.2018 - 15:31
  Tylko kandydat który obieca obniżyć stawki za wodę i ścieki zyska mój głos

Tancerki Lady Fitness zdobyły drugie wicemistrzostwo Europy

 • 30.08.2018 - 12:38
  wszystko dobrze..tylko dlaczego one tą tak okropnie umalowane....czy to konieczność>??

IRON MAIDEN... Koncert w Tauron Arena.

 • 29.06.2018 - 8:17
  a ja Thirty Seconds To Mars..29 sierpnia

Pizzeria w myślenicach

 • 12.03.2018 - 11:42
  W Myślenicach niema dobrej pizzy.
  W Krzywaczce w ten weekend otwarła się Pizzeria Trento, pizza i jedzenie jak we Włoszech, warto przyjechać i zjeść prawdziwą pizzę,POLECAM

Projekt linii komunikacji miejskiej.

 • 04.04.2017 - 14:24
  uważam że Myślenice są tak małe i zapchane że komunikacja miejska tym bardziej zablokuje ruch ..a dodatkowe przystanki spowodują wszędzie korki..wystarczą busy

Kuchnia orientalna w Myślenicach

 • 04.04.2017 - 9:24
  Rita 21 napisał/a:
  Kucharz z restauracji "pod blachą" powinien zjeść chińską na zamkowej 1 w Krakowie i poznać smak kuchni orientalnej.Jak dla mnie to ani wygląd ani smak nie przypomina potraw wietnamsko-chińskich.Mięso spalone,przesolone i brak przypraw chińskich.Takiego kurczaka jak podają w tej restauracji można w domu przyrządzić.Sorki,ale ja nie z tego przysłowia "DOBRA ŚWINIA WSZYSTKO ZJE"
  zgadzam się z opinią..jedzenie wstrętne, nie doprawione ,nie wiem co ludzie w nim widzą, a ten pomarańczowy sos do ryżu-ohyda!

Ceny paliwa Myslenice

 • 11.03.2017 - 9:27
  Bolek napisał/a:
  Jak zawsze lubiłem tankować na Orlenie (na tarnówce) tak teraz już moje auto tam się nie pojawi. Ze stacji, która miała bardzo dobre ceny, stała się wasalem stacji pana wszystkich tutaj znanego. Ale spoko, dla nich jestem tylko klientem, który rocznie wlewa ok 8 tysięcy złotych do baku ale kiedy takich 100 klientów zrezygnuje to wtedy zaboli. Zdecydowanie wolę już w głg na orlenie zatankować czy w Krakowie, gdzie 95 jest tańsza o około 25-40 groszy.

  Przestańcie tankować na myślenickich i jawornickich Orlenach i BP, chcieli nabić sobie kabone, to niech nabijają ale nie na nas. Podobno w Zakopanym na takich cwaniaczków znalazł się patent. Miasto postanowiło wybudować własną stację, gdzie paliwo ma być tańsze min. 50 gr na litrze. Szybko spuchną tamtejsze orleniki ;)
  racja,popieram .zawsze tankowałam na Tarnówce a teraz wolę podjechać 2 km od miejsca pracy i zatankować przy Zakopiance w Głogoczowie, zobaczymy jak długo właściciel Orlena nie odpuści.

Zapowiada się wzrost opłat za wodę. Spłacamy długi

 • 06.03.2015 - 8:29
  przypuszczam że wielu urzędników oraz burmistrz czyta nasze komentarze i wyciągnie wnioski..
  czekam z niecierpliwością na informację co ustalą.
 • 03.03.2015 - 10:02
  Może wystosujemy pismo do Burmistrza zanim nowe taryfy zostaną zatwierdzone i będzie po fakcie?
 • 03.03.2015 - 8:43
  Zgadzam się z przedmówcą, zróbmy coś wspólnie..bo każdego przerażają co dzień rosnące koszty...a z czego zapłacimy rachunki jak pewnego dnia stracimy pracę lub zdrowie? to niedopuszczalne jak włodarze miasta nie liczą się z mieszkańcami... zróbmy coś! wyjdziemy na ulicę w ramach protestu!
Pokaż więcej komentarzy