t-34

"Dobra zmiana" PiS

 • Wczoraj 17:44
  My tu pitu pitu pitolimy, a w Pcimiu podobno zmądrzeli i chcą pogonić PiS !!! Podobno Zbyszek Bylica prowadzi w sondażach ????
 • 17.10.2018 - 22:19
  w ramach przerywnika w bezsensownych dyskusjach z Bagietką....

  Portal Onet.pl ujawnił, ile pieniędzy na rzecz ojca Tadeusza Rydzyka przelały ministerstwa. W ciągu jednego roku toruński redemptorysta otrzymał od polskiego rządu ponad 6 milionów złotych. Najbardziej hojne było ministerstwo sprawiedliwości.

  Poseł Mariusz Witczak w zapytaniu poselskim do wszystkich resortów i Kancelarii Premiera, poprosił o dane za okres od maja 2017 do maja 2018 roku. Polityk Platformy Obywatelskiej pytał o wsparcie dla instytucji powiązanych z ojcem Tadeuszem Rydzykiem: Telewizja Trwam, Radio Maryja, Fundacja Lux Veritatis oraz Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

  Jak podaje ''Onet'', z przesłanych odpowiedzi wynika, że resort sprawiedliwości przelał na konta instytucji związanych z Radiem Maryja blisko 2,15 mln złotych. Część środków z dofinansowania wydano m.in. na koncert kolęd w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Równie hojny był wicepremier Jarosław Gowin. Z budżetu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego popłynęło 2,11 mln złotych. Znaczna część pieniędzy trafiła do kasy Wyższej Szkoły Polityki Społecznej i Medialnej.

  Trzecie miejsce w zestawieniu zajmuje Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Resort dyplomacji zapłacił wyższej uczelni ojca Rydzyka i fundacji Lux Veritatis ponad 835 tysięcy.

  Dowiedz się więcej: Fakt: Rząd da Rydzykowi 100 milionów złotych na muzeum

  Na kolejnych miejscach znalazły się: Ministerstwo Środowiska (738 tysięcy złotych), Ministerstwa Kultury (140 tysięcy złotych), Ministerstwo Przedsiębiorczości (258 zł za prenumeratę) i Ministerstwo Finansów (120 zł za udział w konferencji). 8 ministerstw i Kancelaria Premiera nie przelały na konta instytucji związanych z Radiem Maryja i Telewizją Trwam ani złotówki - czytamy w ''Onecie''.

  - To spłacanie politycznych długów. PiS publicznymi pieniędzmi odwdzięcza się Tadeuszowi Rydzykowi za poparcie. O nic innego tu nie chodzi - komentuje Mariusz Witczak z PO.
 • 02.10.2018 - 23:21
  Czy Ty faktycznie wszystko co leci w TVP tak łykasz bez sprawdzenia ?????
 • 02.10.2018 - 22:51
  Bagietka napisał/a:
  Możesz to opisać w dwóch zdaniach bo nie chce się czytać tego bełkotu :)

  Układ Radomski z Superwizjera to bajka.
  Nie ma jeszcze żadnych decyzji dotyczących jednej z trzech tras dla S12 i samo to już dowodzi, że to bajka. W Radomiu rządzi Platforma.

  Czy Ty faktycznie wszystko co leci w TVN tak łykasz bez sprawdzenia :)
  Jak to w TV powiedzieli: wszystko co nagrali odnośnie PO to taśmy prawdy...
  Wszystko o Morawieckim to jakiś nic nieznaczący odgrzewany kotlet........

  A jak to bajka to zobaczymy co powie sąd jak PiS oskarży o zniesławienie.......
 • 02.10.2018 - 18:57
  Bagietka napisał/a:
  I robi. Ciężko tego nie zauważać ;)
  Takie tam z MSN Polska potwierdzające słowa Bagietki

  Panie prezesie, znaleźliśmy układ!

  Gdy PiS było u władzy 12 lat temu, Jarosław Kaczyński poszukiwał układu. – Trzeba przede wszystkim rozbić ten układ – mówił jako premier. Dziś o układzie jest ciszej, ale też się pojawił na kampanijnym szlaku. 9 września, Opole. Jedna z regionalnych konwencji PiS. Gościem jest Kaczyński. Mówi, że kluczowa jest „równość szans”, a tej najbardziej przeszkadzają lokalne układy i kliki. – Trzeba skończyć z tymi wszystkimi klikami, z tymi wszystkimi blatami – mówi Kaczyński.

  Szef PiS podkreśla, że „nie może być tak, że w Polsce są uprzywilejowani, są te tzw. elity z własnego nadania”. – Nie może być tak, żeby były jakieś nadzwyczajne kasty, które o wszystkim decydują. Oczywiście wniosek jest jasny: tylko PiS może porozbijać te lokalne układy. Oczywiście, że Kaczyński ma rację! W wielu miejscach – na poziomie gmin czy miasteczek, a nawet dużych miast, takie układy powstają. Powstają tam, gdzie rządzi Platforma, gdzie rządzi PSL czy SLD, a także tzw. bezpartyjni włodarze. Ale o rozbijaniu układów mówi PiS, które także układy samo buduje. Panie prezesie, do ich rozbicia wystarczą pańskie decyzje – o wyrzuceniu z partii cwaniaków! Poniżej przedstawiamy dwa przykłady działań, z którymi chciał walczyć szef PiS.

  Układ zgierski – poseł ustawił sobie samorząd

  Marek Matuszewski jest posłem niemal od zawsze. Choć nie ma nawet matury, sprawności może mu pozazdrościć niejeden profesor. W Łódzkiem stworzył pajęczynę powiązań rodzinnych. Żona posła to Jolanta Matuszewska (49 l.). Jest wspólniczką w biznesie samochodowym. Firma Ignac-Pol ma w Zgierzu dwie stacje benzynowe, a od niedawna także myjnię samochodową. Wybudowała ją niemal w środku... miejskiego parku. Protestowała opozycja, a władze Zgierza tłumaczyły, że teren jest przeznaczony pod usługi i nie mają na to wpływu. A Zgierzem rządzili wówczas protegowani... Matuszewskiego.

  Niedawno się pokłócili i część radnych z prezydentem na czele opuściła PiS. Ich miejsca na listach zajęli „swoi”. Jako szwagierka posła przedstawia się Alicja Antczak. – Ona nie jest moją rodziną! – broni się poseł. Racja, bo to... cioteczna siostra jego żony.

  Dostała nr 1 w okręgu zgierskim na liście PiS do Sejmiku Województwa Łódzkiego. Z kolei mąż pani Antczak, Zbigniew jest radnym powiatu zgierskiego z listy PiS. Gdy PiS wygrało wybory krajowe, Antczak dostał posadę dyrektora w PGE GiEK SA. W rok zarabia tam ponad 257 tys. brutto. To nie wszyscy Antczakowie w polityce. Syn państwa Antczaków, Rafał, dostał jedynkę na liście PiS do powiatu zgierskiego, a jego żona Dominika Antczak – do Rady Miasta Zgierza. Poseł Matuszewski ustawia też bliższą rodzinę.

  W jednym z okręgów listę do Rady Miasta Zgierza otwiera syn Piotr. Córka Karolina też odnalazła w sobie powołanie do polityki – dostała dwójkę na liście w wyborach do rady powiatu, a ma już dobrą posadę w kolejnej spółce Skarbu Państwa – w PGNIG w Łodzi. – To są młodzi, inteligentni ludzie, zatwierdzeni przez struktury, od lat związani z PiS – zapewnia Matuszewski. I dodaje: – A pani Wassermann? Gdyby tata pani Wassermann żył, to pewnie by kandydował. Chrześniak posła to Michał Banaszczyk, do niedawna radny powiatu zgierskiego, który musiał jednak zrezygnować z mandatu. Jest dyrektorem Oddziału Elektrociepłowni w Zgierzu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. W tych wyborach wystartuje dyrektor biura poselskiego Matuszewskiego, Zbigniew Linkowski. Dostał nr 3 do sejmiku. Jego młodszy brat Michał Linkowski jest kandydatem do rady miasta Zgierza z drugiego miejsca (zza pleców syna posła).

  W układzie Matuszewskiego jest też Krzysztof Łebedowski. To radny powiatu zgierskiego i szef miejskiej elektrociepłowni. Zarabia w niej 193 tys. zł rocznie. Z nr 1 na liście do powiatu wystartuje jego żona Katarzyna. – To rodzina Linkowskiego – mówią nasi rozmówcy ze Zgierza. Panie prezesie, walkę z układami wystarczy zacząć od rozbicia swoich własnych!

  Matuszewski się tłumaczy

  – Pani Alicja Antczak , kandydatka do Sejmiku Województwa Łódzkiego nie jest moją rodziną. Mój syn, Piotr Matuszewski, kandydat na radnego jest od lat w strukturach PIS. Jeśli zostanie wybrany będzie aktywnie działał między innymi na rzecz rozwoju sportu w Zgierzu. Co do mojej córki, posiada tytuł architekta i była wielokrotnie namawiana przez mieszkańców powiatu do udziału w wyborach. Do rad miast i powiatu zgierskiego z innych komitetów kandydują między innymi: syn Posła Artura Dunina, ojciec Posła Łukasza Rzepeckiego, czy ojciec (były senator) Józef Dziemdziela i jego syn Paweł Dziemdziela – odpowiada na pytania Faktu poseł Matuszewski.

  I dalej tłumaczy: Idąc tym tokiem rozumowania, gdyby żył śp. Minister Zbigniew Wasserman jego córka, jak się okazało wybitny polityk, poseł Małgorzata Wasserman nie powinna kandydować. W związku z zapytaniem o myjnię w parku stwierdzam, że nie jest w żadnym procencie własnością czy współwłasnością mojej żony.

  Układ radomski – bitwa mieszkańców o życie ich wsi

  Poseł PiS i jego siostra, radni PiS i wpływowy lokalny biznesmen z synem – to osoby, które mogą zarobić krocie na zmianie planu przebiegu drogi ekspresowej S-12 w okolicach Radomia. Sprawę ujawnił „Superwizjer” TVN. 14 grudnia 2017 r., szkoła podstawowa w Kowali. Trwa spotkanie mieszkańców wsi i lokalnych samorządowców z przedstawicielami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Nieoczekiwanie drogowcy prezentują całkiem nowy plan budowy drogi S-12. Fragment ekspresówki miał przechodzić przez lasy i nieużytki, a teraz będzie przecinać gminę na pół przez tereny zabudowane. Potem powstaje pomysł połączenia dwóch wariantów po to, by droga przechodziła bliżej Radomia. Mieszkańcy podejrzewają, że cel zmian jest niecny: ktoś chce zarobić na działkach.

  Wiadomo, że kiedy GDDKiA buduje drogę, musi wykupić grunty. Wartość mało atrakcyjnych działek nagle rośnie. „Superwizjer” ustalił, że wiele działek na terenie, przez który ma przechodzić S-12, należy do Dariusza Wójcika – to przewodniczący rady miejskiej z PiS i wiceszef jej radomskich struktur – oraz do siostry... posła PiS i byłego prezydenta Radomia Andrzeja Kosztowniaka. Dzisiaj poseł kieruje w Sejmie specjalnym zespołem ds. budowy trasy S-12. Dzięki temu na wgląd w całą dokumentację. Nowy wariant trasy przebiega też przez osiedle domków wybudowane przez firmę Romana Saczywko. To lokalny potentat budowlany, który rozwinął skrzydła, gdy w Radomiu rządziło PiS. To osiedle okazało się klapą. Teraz domy może wykupić... GDDKiA i zrównać je z ziemią.

  Opozycja domaga się w Sejmie informacji ministra infrastruktury w tej sprawie oraz działań CBA i prokuratury. Jednak w PiS usłyszeliśmy, że do wyborów samorządowych „o sprawie ma być cicho”.
 • 11.09.2018 - 22:46
  Dokładnie tak...
  Takie dążenia to raczej kierunek PiS totalnej. Dała na to setki dowodów w przeszłości i daje obecnie....
  Jak to powiedział prezes "I nikt nie wmówi nam, że czarne jest czarne a białe jest białe"....
  Bagietka jest tak samo odporna(y) na argumenty jak towarzysz walker (chyba, że to on??).
  No ale wybory idą rzucili więc towarzysza do walki elektronicznej, napisali mu co ma mówić, pewnie jaką stawkę za partyjną czujność 24/h ustalili no to się chłopak/dziewczyna produkuje, posty pisze, minusy i plusy zgodnie z poleceniem wpisuje ........
 • 28.08.2018 - 19:20
  Jaki piękny sposób !!!!! Zróbmy tak samo w szpitalach !!!!!

  Opłaty sądowe w górę. Resort sprawiedliwości ma nowy pomysł na kolejki
  Przez 12 lat opłaty sądowe stały w miejscu, a dochody poszły w tym czasie mocno w górę. Między innymi w ten sposób ministerstwo Zbigniewa Ziobry wyjaśnia powody podwyżek w uzasadnieniu do projektu kodeksu postępowania cywilnego, który jest właśnie konsultowany.
  Dzięki zmianom w przepisach kolejki w sądach wreszcie mają zniknąć

  O sprawie pisze w poniedziałek "Fakt". Oprócz wzrostu dochodów społeczeństwa, ministerstwo podaje też inny powód podwyżek. Są to długie kolejki w sądach. Jeśli trzeba będzie wysupłać z kieszeni więcej pieniędzy, to jest szansa, że w tych najbardziej błahych sprawach strony sporu odpuszczą sobie batalię sądową. I znajdą pozasądowy sposób rozwiązania swojego problemu.

  "Sądy zalewa nadmiar spraw drobnych, który powoduje przeciążenie sądów, przez co wydłuża się oczekiwanie na rozstrzygnięcia w poważniejszych sprawach" - podaje resort w uzasadnieniu.

  I tak na przykład za opłatę w postępowaniu egzekucyjnym mamy płacić 100 złotych zamiast obecnych 40. W ten sam sposób zmieni się opłata stała od zażalenia na postanowienie. Z 60 do 100 zł ma wzrosnąć opłata od wniosków sprawie zmian w księdze wieczystej.

  Pojawi się też nowa opłata - za sporządzenie uzasadnienia do wyroku. Dlaczego? "By napisać uzasadnienie w ustawowym terminie 14 dni, sędzia musi się odrywać od innych, obiektywnie pilniejszych i ważniejszych spraw. Walnie przyczynia się to do przedłużania się postępowań sądowych, na co z kolei - i słusznie - utyskują obywatele" - wyjaśnia resort w uzasadnieniu.
 • 13.08.2018 - 20:59
  Fiasko audytu rządu PO-PSL. Kontrola PiS wykazała bardzo niewiele

  Nieco ponad dwa lata temu premier Beata Szydło oraz ministrowie jej rządu zapowiadali, że rozliczą 8 lat rządów koalicji PO-PSL. 27 miesięcy później efekty kontroli prezentują się jednak dość mizernie.
  Beata Szydło zapowiadała rozliczenie PO i PSL

  Z sejmowej mównicy Beata Szydło podkreślała, że "demokracja to również odpowiedzialność za czyny i słowa". Ówczesna premier stwierdziła, że poprzedni rząd dopuścił się ogromnych nadużyć, które politycy PiS zdołali oszacować.

  - Przez 8 lat rządów PO-PSL straciliśmy około 340 miliardów złotych. To 8 lat działania 500+, 5000 przedszkoli, 250 szpitali, 1200 km autostrad - wyliczała. Szefowa rządu stwierdziła również, że "PO i PSL nie rządziły państwem - to było trwanie i czerpanie z władzy profitów".

  Łącznie do prokuratury wpłynęło około 40 zawiadomień o popełnieniu przestępstwa przez poszczególne ministerstwa. Najwięcej z nich skierowano przeciwko Ministerstwu Środowiska (13), Ministerstwu Energii (11) oraz Ministerstwu Spraw Zagranicznych (8). Najaktywniejsze w składaniu zawiadomień były organy podlegające koordynatorowi służb specjalnych Mariuszowi Kamińskiemu. Złożyły ich w sumie 19.

  Tylko dwa postępowania zakończyły się aktem oskarżenia - po jednym przeciwko resortom środowiska i sprawiedliwości. Kilkanaście spraw zostało umorzonych, pozostałe postępowania trwają.

Wybory Samorządowe 2018: Poznaj kandydatów na radnych w twojej miejscowości

 • 01.10.2018 - 0:11
  Zastanawiam się ilu z tych kandydatów wcześniej zrobiło coś dla innych ??? No nie wiem .... Działało społecznie, należy do organizacji społecznych, udziela się we wsi (mieście) jest aktywna, chodzi na zebrania wiejskie, pracowało w różnych komitetach (np dawniej były "modne" komitety gazowe czy wodociągowe). pisze projekty do pozyskania pieniędzy itd....
  Ludzie zamiast kłócić się z pisowską Bagietką lepiej piszcie o konkretnych ludziach...
  NA KOGO PO PROSTU WARTO ??????

Wybory Samorządowe 2018

 • 28.09.2018 - 22:58
  Ludzie a po co wy z tą pisowska bagietką rozmawiacie ??? Ich po prostu trzeba ignorować i obchodzić jak coś śmierdzącego a uważać, żeby nie wdepnąć..... Jest tu dość ciekawych ludzi z którymi można dyskutować, sprzeczać się, wymieniać poglądy itp....
 • 19.09.2018 - 22:45
  Bagietka napisał/a:
  A kto załatwił pracę żonie? Nawet nie tylko, bo kto stworzył cały wydział dla żony i "przyjaciół"?
  W sumie fakt, że można wciągnąć żoną na listę bo to skutkuje niemożnością zatrudnienia jej w urzędzie gminy w którym uzyskała mandat, ale są wtedy inne możliwości ;)
  A tak jaśniej o co ci chodzi ??? Nie każdy ma czas siedzieć na kompie 24/h i śledzić kto gdzie i z kim...
 • 09.09.2018 - 0:46
  Ano nie są i na PiS nie zagłosują bo widzą co się w Polsce przez nich dzieje.......

Myślenice: Ten most to główna droga prowadząca na Zarabie. Właśnie ruszył jego remont

 • 26.09.2018 - 21:20
  Czy będzie również chodnik do samych Osieczan ??
  Czy będzie oświetlenie do samych Osieczan ??
  Czy nie dałoby się przy drodze uwzględnić ścieżki rowerowej >>

Wybory Samorządowe 2018: Jarosław Szlachetka przedstawił program. Nazwał go „Planem dla Myślenic”

 • 09.09.2018 - 0:45
  No i skończyły się argumenty, kiedy ktoś ci prawdę w oczy powiedział ........
  Więc zaczynamy wyzwiska ????

Wybory Samorządowe 2018:Gdyby odbyły się w sierpniu burmistrzem Myślenic zostałby...[WYNIKI SONDAŻU]

 • 06.09.2018 - 21:43
  Bagietka napisał/a:
  wyjechał czy ktoś go uciszył?
  No pewnie zabili go i uciekł.....
 • 03.09.2018 - 18:21
  Bagietka był tu kiedyś taki pisowski Walker 84 , a potem chyba zmądrzał........

KOD - Komitet Obrony Demokracji

 • 06.09.2018 - 18:47
  Ja rozumiem, że wybory i rzucono cię na pole walki elektronicznej z drugim sortem. Ale po co otwierać nowe tematy jak starych dość ????

Wybory Samorządowe 2018: Komitety Wyborcze Wyborców zarejestrowane w naszym powiecie

 • 05.09.2018 - 20:57
  No tak będzie ok. Na pewno bo ty tak mówisz. Wszelkie fakty ze spółek, firm państwowych, stadnin itp oczywiście to potwierdzają. Sami fachowcy zatrudnieni.
  Jak to mówią " A świstak siedzi i zawija w sreberko......."
 • 03.09.2018 - 18:18
  Patrząc na politykę PiSu w Polsce to u nas będzie tylko gorzej (może lepiej dla swoich z PiSu).
  Więc walka o koryto będzie zaciekła. Bagietko powiedz wprost wywalimy tamtych wsadzimy swoich. Niech ludzie to wiedzą i zdecydują. A czy będzie lepiej ??? Patrząc na to co się dzieje w kraju wątpię.....
 • 02.09.2018 - 19:55
  A potem będziecie płakać i narzekać, że rodzina na swoim......... Czy ten Polak to musi być zawsze taki naiwny ???

Pcim: KOD zakłócił rozpoczęcie roku szkolnego z udziałem wicepremier Beaty Szydło [WIDEO]

 • 03.09.2018 - 20:47
  Kto sieje wiatr ten zbiera burzę..... Pamiętacie buczenie pisowców na cmentarzu w Warszawie??
  A swoją drogą protest przy szkole to mogli sobie podarować....

Szkoła podstawowa nr 1 - czy wróci

 • 03.09.2018 - 19:40
  A po co ??? Nie może działać jako część dwójki tak jak teraz ???

Wybory Samorządowe 2018: Krzysztof Halek przedstawia filary swojego programu

 • 28.08.2018 - 15:40
  Co się dziwić ?? Prezes nie kazał to nie głosował i tyle....
  Niestety zobaczycie, że go wybiorą bo Myślenice i okolica do bólu pisowska, więc zagłosowaliby nawet na kołek z płotu byle by był z PiSu. A dziwić się będą dopiero później.......
 • 27.08.2018 - 13:04
  Niestety tak będzie wyglądała ta kampania...... konkurencja nie cofnie się przed niczym...... wykorzysta nawet prywatne zdjęcia.....
  Jako nauczyciel to skandal - a pił w szkole czy prywatnie ???? Weźcie się od gościa od..... cie, bo prywatnie może sobie robić wszystko co jest zgodne z prawem, a chyba jeszcze można imprezować...

Osieczany: Czy kopiec im. Józefa Piłsudskiego może stać się atrakcją turystyczną regionu?

 • 18.08.2018 - 20:13
  Jejku człowieku aleś się przyczepił....... Już bez komentarza bo to bez sensu... Taki Gość będzie decydował kto i gdzie będzie się spotykał. Weź skrytykuj jeszcze komitet opieki nad kopcem (czy jakoś tak) co go to w szkole założyli (był o tym reportaż w ITV) Bo tam też dyrektor, sołtys i nie daj Boże jakiś kodziarz i przeciwnik PiSu . Dno i dwa metry mułu po prostu........
 • 18.08.2018 - 19:16
  Podzwoniłem..... popytałem..... Byli tam złożyć kwiaty, zresztą z inicjatywy Staszka Gubały i Pani Sołtys. Nie witali specjalnie żadnych KODziarzy..... Było tam w sumie chyba z kilkanaście osób z Osieczan i Myślenic i tyle... Tak właśnie rodzą się plotki Taki Gościu.
  Nie przychodzili wcześniej bo kopcem zajmowało się Gimnazjum więc nie było sensu wcinać się między wódkę a zakąskę i tyle.... Więc po co dorabiać tu jakąś głupią i niepotrzebną teorię ???? To źle, że więcej osób zaczęło interesować się tym kopcem ????
 • 17.08.2018 - 21:46
  taki_gość napisał/a:
  W rocznicę śmierci Marszałka
  To znaczy, że nie mieli prawa złożyć kwiatów ???? Ciekawe ilu PiSowców tam było wtedy żeby oddać cześć Marszałkowi ??? Ktoś może wie ?? Teraz pewnie pokażą się tłumnie i KODowców nie wpuszczą bo to przecież drugi sort..
  Zresztą Staszka też pogońcie bo to przecież lewicowiec zatwardziały......
 • 17.08.2018 - 0:02
  taki_gość napisał/a:
  To się już tam stało, kiedy KOD przyszedł palić znicze a Pani Sołtys, Dyrektor Szkoły w Osieczanach i Przewodniczący Rady przybyli ich witać :(

  Piłsudski się w grobie przewraca.
  A kiedy to było ???

Wybory samorządowe 2018: Premier wyznaczył datę. Do urn pójdziemy 21 października

 • 17.08.2018 - 21:41
  Bagietka napisał/a:
  Nie wklejaj propagandy, która nijak ma się z prawdą.
  Samo pozwolenie na wyłudzenia VAT to setki miliardów naszych pieniędzy. Do tego ponad 150 miliardów ukradzione z OFE. Te twoje nagrody to jak pył w piaskownicy. Nawet znaleźne zdefraudowanych przez poprzedni rząd pieniędzy byłoby stokroć większe.
  Ktoś ukarany ?? Jacyś winni ?? coś ?? gdzieś??? Już trzy lata rządzą a złodziejów z PO jak na lekarstwo .... jakoś nie widać nie słychać, a PiSiaczki mają już sądy, służby , prokuraturę i cały aparat państwowy . Więc gdzie te złodzieje z PO ??? Pewnie wyjdzie jak z zamachem Antoniego......
Pokaż więcej komentarzy