pan zgoda

Wybory samorządowe 2018: Premier wyznaczył datę. Do urn pójdziemy 21 października

 • Dzisiaj 15:00
  Tylko nie Szlachetka, karierowicz pyszny i zadufany w sobie - tak się zachowuje

  Wszędzie się wciska, wszędzie startuje,
  Jak nie zostanie burmistrze to napewno na starostę spróbuje kolejny raz

  A to jest chore

  I gmina nie będzie miała maszynki do głosowania w sejmie, bo straci posła.
  A swoją droga nie jest zbyt lotny intelektualnie skoro nikim w Warszawie za czasów wielkiego PiSu nie jest.

Wybory Samorządowe 2018: Jarosław Szlachetka kandydatem PiS na burmistrza Myślenic [WIDEO]

 • 10.08.2018 - 12:15
  Czy to jakaś kpina?
  Bardzo smutna wiadomość.

  Jarosław Szlachetka to zwykły karierowicz. Gdzie on jeszcze nie startował? Startował już wszędzie, podczas ostatnich wyborów samorządowych na trzy stanowiska: na burmistrza i do sejmiku, jak sie nie udało na burmistrza to na starostę.

  Żenada.

Maciej Ostrowski nie będzie kandydował na burmistrza. Rekomenduje Krzysztofa Halka

 • 09.06.2018 - 6:53
  Rzekoma utrata 300 miejsc pracy? Panie drogi po co pan wklejasz caly artykul, no przykre, ale przypomne ze dzieki staraniom obecnego burmistrza mozemy byc dumni ze Specjalnej Strefy Ekonomicznej gdzie znalazło pracę i pracuje dzisiaj 1100 osób!

  !!!!!! I to jest konkret !!

  Te starania kilka lat temu docenił Minister Gospodarki, który przyznał nam 1 miejsce w Małopolsce jako najlepszy obszar do inwestowania!
 • 08.06.2018 - 22:06
  Dla niewtajemniczonych jest to Ranking Finansowy Samorządu Terytorialnego. Wśród wyróżnionych gmin miejsko-wiejskich znalazły się Myślenice, które uplasowały się na trzeciej pozycji w Polsce!!!!!!!
 • 08.06.2018 - 21:59
  No przykre ze taki brak kontrargumentow tylko sławetny dziennik polski I Zuo. A na margiesie wartość tego projektu wyniosła ponad 47 mln zł z których spółka gminna otrzymała dofinansowanie w wysokości przeszło 26 mln zł. Dodatkowo zainstalowano ponad 400 instalacji solarnych, a obecnie trwa wymiana piecy węglowych na gazowe i biomasę.

  A moze zamiast pisac o alkoholu napiszmy ze Gmina Myślenice jest III w Polsce!!!!

  To jest zaszczyt!!!!!
  I zaden smutny czlowiek nam tego nie zabierze :) choc tak bardzo Wam to nie pasuje fakty mowia same za siebie:)
  Przytulam cieplo :)

 • 08.06.2018 - 19:32
  Z czego mamy być dumni??

  No chyba żartujecie!
  Powodów jest cała masa - przytocze kilka'

  1. Z 300 mln zł pozyskanych ze środków zewnętrznych na realizację zadań i inwestycji dla mieszkańców. To daje 20 mln zł rocznie przez okres 15 lat. Możemy mówić o sukcesie, którego ukoronowaniem było przyznanie Gminie Myślenice pierwszego miejsca w kraju w pozyskiwaniu środków per capita

  2.Z inwestycji związanych ze sportem, turystyką i rekreacją, z termomodernizacji wszystkich placówek oświatowych, wymiany stolarki, docieplenia budynków.

  3.Ze Specjalnej Strefy Ekonomicznej gdzie znalazło pracę i pracuje dzisiaj 1100 osób!
  Te starania kilka lat temu docenił Minister Gospodarki, który przyznał nam 1 miejsce w Małopolsce jako najlepszy obszar do inwestowania!

  4.W ramach projektu „Czysta woda dla Krakowa…” uporządkowano gospodarkę wodno-ściekową budując 303,3 km sieci kanalizacyjnej i 139,3 km wodociągowej za łączną kwotę przekraczającą 317 mln zł z których 162 mln zł pochodziło z dotacji unijnych. Projekt sprawił, że dzisiaj gmina skanalizowana jest w 96%, a jedyną nieskanalizowaną miejscowością pozostaje Chełm.

  5.Ze Strefy Czasu Wolnego a w tym także rewitalizację przeszedł park miejski, powstała tu hala sportowa, w jej sąsiedztwie strzelnica, a obok kompleks sztucznych boisk i baza sportowa Dalinu i Wisły Kraków.

  6. Ze zdobycia III miejsca Miasta i Gminy Myślenice w ogólnopolskim rankingu finansowym Jednostek Samorządu Terytorialnego!!!! Czy ktoś z Was nie jest z tego dumny????

  Myślenice zostały wyróżnione jako jedyny samorząd z Województwa Małopolskiego


  Jest mnóstwo powodów! Bądźmy rozsądni ! Myślmy Kochani!
  Wiemy że Pisiorki cierpią, ale fakt jest jeden - JESTEŚMY DUMNI Z MYŚLENIC
 • 08.06.2018 - 17:59
  Tyle tu kłamstw szanownych uzytkownikow ze smialo powinny byc zgloszone w odpowiednie miejsce aby uzytkownicy wytlumaczyli sie z tych oszczerstw ktore wymyslaja I mnożą. Ktos wkoncu powinien sie tym zajac

  Pan Halek to bardzo dobry kandydat, doswiadczony I kompetentny. Zawsze pomocny. To nasz obecny pOSEŁ Jaruś tak bardzo pałał zadza wladzy ze startowal wszedzie, do sejmiku, na burmistrza, na staroste I do sejmu. To jest kabaret! Mało ktora gmina moze poszczycic sie takim karierowiczem :) pozdrowka dla Szlachetki i dobra rada - usmiechnij sie czasem ! Wiemy ze zapowiedzial ze Pis MuUuuSI odbic Myslenice z rak zloczyncow, bo strasznie sie tu zyje, gmina sie stoczyla.
  To naprawde trudne do wmówienia inteligentnemu mieszkancowi, bo kazdy kto ma glowe na swoim miejscu jest dumny z Myslenic!!!
 • 08.06.2018 - 6:05
  Bardzo dobra decyzja, konkretnie I jasno. Pan Krzysztof to bardzo madry gosc, mialem okazje go prosic o pomoc ws drogi powiatowej I od razu wzial sie za rozwiazanie problemu. Zawsze wesoly I usmiechniety, na tych ponurakow z PiSu juz patrzecnie moge, wiecznie niezadowoleni, miny pogrzebowe, czy oni maja takie smutne zycie ze nie stac ich na odrobine zyczliwosci?

Pcim: Piotr Hajduk został wójtem

 • 26.07.2016 - 10:58
  To było do przewidzenia - wieloletni kumpel J.Szlachetki i D. Obajtka wójtem - bez doświadczenia i kompetencji- wszytko zostaje w rodzinie.

Gmina Pcim - zachować, czy sprzedać?

 • 22.06.2016 - 8:01
  Apollyon napisał/a:
  On już jest Zwycięzcą w tych wyborach .
  No proste każdy z nas ktokolwiek by to nie był a startował z list PiS w gminie Pcim to by wygrał nawet Wacek Konopka :) haha
  "Na sznurku" - ot i cała prawda :)
 • 21.06.2016 - 12:03
  Nie powiązany? Przeciez to wieloletni członek PiS, kiedyś nawet startowal z list PiS w wyborach samorządowych ale z marnym skutkiem.
  A młodych i wykształconych jest wielu. Ten ma po prostu biggg plecy
 • 15.06.2016 - 13:30
  A ja się pytam - czym się Pan Hajduk zasłużył i jakie ma kompetencje na to stanowisko oprócz znajomości????
  :)
 • 14.06.2016 - 10:25
  A kieedyś - lata temu - Hajduk i Szlachetka pracowali razem w biurze poleskim przez jakiś krótki okres. :)
 • 14.06.2016 - 10:22
  prywatnie napisał/a:
  Co sie w ogole dzieje w tym Pcimiu? Widze, ze w ogole jest o czym czytac. W Dzienniku Polskim znajduje artykul, ze jakis koles rzadzi se bo tak mu sie chce, rzadzi nielegalnie. Co to za ludzie do Pcimia sie wprowadzaja i skad, z kosmosu? Ten Hajduk pcimski czlowiek czy krakus jakis?
  Co jest grane?
  Hajduk to wieloletni kolega Szlachetki. Mieszka od niedawna w Gminie Pcim. Od lat pracował w urzędzie MiG M-ce na zwykłym stanowisku,

  Czy nie uważacie, że wójt Obajtek i nasz drogi Poseł Szlachetka posadziliby tam człowieka którym nie można sterować?

List do Pana Macieja Ostrowskiego Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice

 • 04.11.2015 - 10:14
  Żenada.
  Jak widzę niektórzy próbują robić "halo" z wpisów pana Burmistrza na fb. Ale macie radość że doszukaliście się czegoś do czego można by się przyczepić i rozdmuchać, a w rzeczywistości dobrze wiecie że Maciej Ostrowski to świetny polityk z klasą i uznaniem, nigdy nie kandydował tu i tam i jeszcze tu ....haha Cieszy się szacunkiem za wszystkie dotychczasowe działania i inwestycje, dzięki którym miasto tak pięknie się rozwija.

  Ponadto, nie obraża środowiska z którego wyrósł - jak Szlachetka Pana Posła i założycieli PiSu w powiecie Myślenickim, nie dając im nawet dość go głosu na zebraniach.

  Co więcej, Szlachetka podzielił "swoje środowisko" na pół i tak zraża do siebie ludzi, że wcale się nie dziwię jak nikt nie będzie chciał z nim współpracować. bardzo dobrze że są inni posłowie z naszego okręgu do których władze będą mogli zwrócić się o pomoc, czasem to naprawdę nie trzeba wiele - wystarczy umówić jakieś spotkanie w ministerstwie, zawnioskować o kasę na konkretny cel.

  Niestety osoba która udaje że podpisuje sie imieniem i nazwiskiem na forum a w rzeczywistości tego nie czyni nie jest tą osobą. Oczywiście specjalnie załozył pan "NOWAK" konto żeby napisac list- komedia - czemu nie zrobił tego również na papierze podając swój adres tak aby burmistrz mógł mu odpowiedzieć? Cynizm.

  Niestety prawda jest taka że gdyby porównać dotychczasowe działania burmistrza Ostrowskiego i Szlachetki to wygląda to tak:

  Szlachetka - był radnym gminnym - zrezygnował poszedł do Pcimia za większa kasę.
  Ostrowski- był w tym czasie już burmistrzem, wcześniej wiceburmistrzem - od zawsze związany i oddany gminie Myślenice

  Szlachetka - wystartował na burmistrza ale dodatkowo tez do Sejmiku Wojewódzkkiego, żeby w razie czego mieć zaplecze finansowe
  Ostrowski- wystartował tylko na burmistrza jak dotąd

  Szlachetka - przegrał wybory i zamarzył sobie nagle powiat - że będzie starostą - przegrał

  Szlachetka - znów postanowił zawalczyć o pieniązki - wystartował na kolejny stołek i przy obecnej koniunkturze PiSu i poparciu tej partii w naszym powiecie nie było szans żeby nie wejść więc został posłem

  Naprawdę nie zdziwię się jesli władze naszego powiatu, gminy i inne nie będą miały ochoty współpracować z tym panem - skoro można osiągnąć swoje cele prosząc innych o pomoc, tym bardziej że inni zadeklarowali współprace. Ponadto brak szacunku do innych jaki przemawia przez Szlachetkę pozostawiam juz bez komentarza.

  A do głowy przychodzi jedna myśl: "karierowicze niech się udławią swoją kasą"

Jarosław Szlachetka: Jestem do dyspozycji wszystkich, którzy zechcą współpracować

 • 29.10.2015 - 9:28
  def_ibrylator napisał/a:


  Ale Pan Jarosław zaczął pracę jako polityk lata, lata temu. Ja tylko chcę, żeby mi ktoś udowodnił, że Pan Jarosław COKOLWIEK zrobił dla nas. Czas leci, posty mijają, a tu ani jednego konkretu. Jeżeli nawet jego zwolennicy nie potrafią podać żadnej informacji, to o co chodzi ? To ja coś mam nie tak z głową ?
  Dokładnie, niektórzy piszą żeby poczekać na efekty jego pracy jako posła - ja się pytam jak można dobrze pracować będąc tak łasą osobą na każde stanowisko? Przecież to aż razi po oczach co ten pan wyprawia!!!

WYBORY PARLAMENTARNE 2015: Na kogo głosować i dlaczego?

 • 22.10.2015 - 9:21
  Lightman napisał/a:


  A Szlachetka powinien odpowiadać na pytania na swoim profilu a nie je kasować. Skoro je kasuje "bo mu się nie podobają" to ja już nie mam nic więcej do dodania.
  Takich mamy kandydatów. Żal. A pan "aaa" wypowiadający się tu w każdym temacie i zawsze bijący pokłony przed Szlachetką jest aż zabawny w tej obronie, zero obiektywizmu, zawsze tylko można przeczytać "ja głosuję za Szlachetką, to mój kandydat" - aż nudne, ale dobrze że Szlachetka Cię ma bo kto by go tu tak mocno bronił.

  Fakty są jasne - ludzie mają dość karierowicza Jarosława kandydującego na każde stanowisko.
 • 09.10.2015 - 11:40
  Fakt, piszą o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Szlachetkę - coś musi być na rzeczy, skoro koło terenowe PIS wydaje oświadczenie aby nie popierać kandydata dla którego najważniejsza jest "kariera", ale aby głosować na innych kandydatów z tej listy.

  Ewidentnie Szlachetka wszystkich już do siebie zraził i z wszystkimi się kłóci, a sam ma nie jedno za skórą...

Wybory Prezydenckie 2015: Andrzej Duda wygrywa II turę. W powiecie ponownie nokaut

 • 25.05.2015 - 14:12
  Barwo Andrzej Duda!!!!!!!!!!!!! Cudowna wiadomość dnia!
  Polska się obudziła. Polska dostrzegła w końcu co to są prawdziwe wartości.
  Polacy nie pozwolą już więcej pluć w twarz Kościołowi, okradać i sprzedawać wszystkie nasze zasoby naturalne, kłamać i oszukiwać.

ginekolog -jakiego polecacie?

 • 25.02.2015 - 13:30
  peggysue napisał/a:


  Panie Kocot…Kobiety na porodówce to nie są krowy które przyszły się ocielić, a jak Pan nie odróżniasz działania kwasu walproinowego od lamotryginy z topiramatem , to albo się Pan nie wypowiadaj, albo zadzwoń do takiego który jest w tym temacie wszechwiedzący, zawsze mogę Panu podać numer do CLPi M K-ów, ul. Fieldorfa Nila.
  Moja żona też przyżyła w zeszłym roku koszmar na oddz.ginekologicznym zafundowany przez dr Kocota. Ponieważ ciąze prowadził nam lekarz z Krakowa nie mieliśmy tu nikogo "swojego", a dr Kocot nie dość że żonę ochrzanił to jeszcze nastraszył w perfidny cyniczny sposób, tragedia, nie będę opisywać szczegółów, ale jeśli jeszcze raz kiedykolwiek coś takiego nas spotka składamy oficjalną skargę! Teraz żałuję że tego nie zrobiliśmy. Gdyby nie dr Chęciński i dr Micał, którzy okazali się być bardzo życzliwi, pomocni, doradzili co robić i przynajmniej wiedzieliśmy na czym stoimy, to miałbym bardzo złe zdanie o tym szpitalu.

Dobczyce: Wybory burmistrza 12 kwietnia

 • 06.02.2015 - 20:58
  Lightman napisał/a:
  Pan Szlachetka nie startuje przypadkiem ?
  Haha pewno niedoszły burmistrz Myślenic i starosta Myślenicki Szlachetka rozważa taką opcję :):):):)

czego brakuje w Myślenicach i co w nich zmienic???

 • 29.12.2014 - 14:23
  bura1988 napisał/a:
  Co byscie powiedzieli na sklep z ekologiczna zywnoscia?
  Świetny pomysł! Sklep ekologiczny baaaaaardzo by się przydał! Jak coś takiego powstanie to proszę o info, będe pierwszym klientem!

Radni wybrali zarząd powiatu

 • 29.12.2014 - 14:08
  Lightman napisał/a:
  Osobiście uważam, że dobrze się stało, że przestój w powiecie się zakończył. Mimo iż PiS niekoniecznie będzie rządzić to i tak ma większość radnych i z ich głosem trzeba się będzie liczyć. Nie martwię się o to. Nie wiem czy głównym negocjatorem był poseł Łatas ale nawet jeśli to ja jestem zadowolony z efektów negocjacji. Można było się tak jak p. Szlachetka na wszystko i wszystkich obrażać, robić konferencje prasowe itp itd z których nic nie wynikało. Tzn. miało wyniknąć ciepła i dobrze płatna posada dla naszego wszędzie nadającego się niedoszłego burmistrza-starosty p. Szlachetki.
  [...]

  A p. Szydło chyba przekonała się, że lepiej postawić na posła niż naszego niespełnionego burmistrza-starostę p. Szlachetkę.
  Naprawdę świetnie napisane - to co zacytowałem, ale i pozostałe słowa. Gdyby tylko p. Szlachetka przeczytał je "ze zrozumieniem" i przejrzał na oczy jaki bałagan robi. Tyle miał planów, a tu nic mu nie wypaliło...

  Dobrze że w powiecie w końcu mamy spokój - mam nadzieję, że teraz radni pożegnają się z tymi sztucznymi podziałami i obrażaniem się /partie/ oświadczenia/ konferencje - kpina/ i razem rozpocznie się PRACA dla Myśleniczan, bo tego oczekują. Nie róbmy wielkiej polityki w tak małym mieście, to jest po prostu śmieszne. Niestety to niechlubne postępowanie zaczyna wprowadzać J.Szlachetka. Temu panu już DZIĘKUJEMY!
Pokaż więcej komentarzy