seba

Myślenice: Upamiętnili żołnierzy poległych w czasie II Wojny Światowej

 • 19.08.2017 - 21:39
  Trochę szacunku ! Ksiądz Adam ma już swoje lata !, pytanie dla czego Burmistrz złamał prawo i wjechał do lasu Państwowego prywatnym samochodem, tak jak bardzo wielu ludzi !!, PRAWO JEST JEDNAKOWE DLA WSZYSTKICH BEZ WZGLĘDU NA STANOWISKO

Linia kolejowa z Krakowa przez Świątniki Górne do Myślenic. Czy to możliwe?

 • 14.08.2017 - 22:53
  profesor napisał/a:
  Ja tylko zapytam jaki jest koszt budowy takiej linii, kto za niego zapłaci, którędy dokładnie będzie przebiegać oraz w jaki sposób przeprowadzony zostanie proces wywłaszczania lub pozyskiwania terenów po których pojedzie kolej?
  Panie, jesteś bardziej negatywny nastawiony do wszystkiego niż ja, nie można tak !, Hajs był jest i będzie w końcu płacimy podatki, z podatków opodatkowanych podatkiem plus akcyze.
  Oddał bym wiele za taką możliwość dojazdu, na razie podróż "komunikacją miejską" jest gorsza niż w krajach trzeciego świata, nienawidzę busów i wszystkiego co z nimi związane, czasem jednak trzeba w to dziadostwo wsiąść bo nie ma innego wyjścia jak samochód się popsuje

Gdzie można organizować grilla?

Pcim: Pioruny, woda i After Party na Dzień Kliszczaka

 • 04.08.2017 - 20:18
  dla czego taka impreza nie była nigdzie reklamowana !!!! After Party jest 100x lepsze niż te wszystkie gwiazdeczki z festiwalu lata razem wzięte !

Kraków nie chce busów w centrum. Jak będziemy dojeżdżać?

 • 13.06.2017 - 12:03
  BRAWO !!!!
  niech nasi włodarze biorą się do roboty !! Istnieje możliwość stworzenia lini aglomeracyjnej na trasie Kraków Myślenice - wiem bo o to pytałem, sęk w tym, że to nasze władze muszą wyjść z tą inicjatywą do Miasta Krakowa !!!!.

  Precz z trującymi śmierdzącymi traktującymi jak zwierzęta ludzi BUSAMI !!!!

Znalezione dokumenty

 • 27.05.2017 - 18:59
  Po co piszesz na forum wrzuć do skrzynki na listy zaniosa do właściciela albo wyślij Poczta będzie cię to kosztowało nie całe 2 zl

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

 • 22.05.2017 - 14:34
  Byłem wczoraj sprawdzić nowy kebab na Rzemieślniczej 23 (na wprost galerii), i powiem tak ... wziąłem dodatkowe mięso, a mimo to go prawie nie było ... a to co było wyglądało jak spalone paski. kebab ze zwykłą ilością mięsa jest chyba wegetariański ..... Nie polecam, potem pół nocy mnie bolał brzuch jak na kebsa to tylko do TURCJI !!

Widzieliście ten projekt? Tak mógłby wyglądać myślenicki Rynek po rewitalizacji

 • 13.05.2017 - 7:32
  nawiązując do wypowiedzi peggysue, zastanawiam się dla czego nikt jeszcze nie wpadł na ten pomysł aby odbudować i odrestaurować "zamczysko" na Zarabiu przecież była by to nie lada gratka dla turystów
 • 11.05.2017 - 18:43
  nie ma sie co ekscytowac miała być rewitalizacja osiedla nie było miała być super ścieżka rowerowa nie ma nasz samorząd potrafi budować tylko sklepy.

Runmageddon Myślenice 2017: Rekordowa frekwencja. W zawodach wystartowało 5000 zawodników

 • 28.04.2017 - 6:58
  Oby tylko pogoda nie pokrzyżowała planów organizatorom, i nie było powtórki z powodzi jaka lubi przejść przez zarabie z braku inwestycji p. powodziowych.
  Stan wody na razie się podnosi a prognozy nie są zbyt optymistyczne

Powiat myślenicki: Policja wystawiła 115 mandatów za prędkość. To dane z jednego dnia

 • 07.04.2017 - 17:33
  Oby jak najczęściej takie akcje ... super inicjatywa, codziennie w drodze do domu mijają mnie samochody które na ograniczeniu do 40 zapie***ą 80-90 km/h. Trzeba to ukrócić !

DEBATA: Czy w Myślenicach jest miejsce dla komunikacji miejskiej?

 • 06.04.2017 - 10:51
  Panie narrator, chyba za dużo żeś się Pan oczytał, po twoim niku też nie można dopatrzyć się danych osobowych typu imię i nazwisko, więc "o co kaman" ?? Lotnik zaczął naprawdę ważną dyskusję na temat istotnej choć niestety mało realnej inwestycji która by się w naszym miasteczku przydała, mamy być miejscem wypoczynku i zapleczem turystycznym Krakowa, a nie ma u nas praktycznie nic, komunikacja miejska była by naprawdę krokiem na przód w kierunku rozwoju Myślenic.

  BTW jak coś piszesz w sposób w którym chcesz się pokazać jako "inteligencja" wiedz, że nie liczą się słowa tylko czyny.

Projekt linii komunikacji miejskiej.

 • 04.04.2017 - 14:57
  LOREN napisał/a:
  uważam że Myślenice są tak małe i zapchane że komunikacja miejska tym bardziej zablokuje ruch ..a dodatkowe przystanki spowodują wszędzie korki..wystarczą busy
  Ile "Busiarze" zapłacili Ci za ten komentarz ? chyba że jesteś jednym z nich ?.
  komunikacja miejska ma za zadanie zmniejszenie ruchu samochodowego w miastach a tym samym rozładowanie korków .... myślenie nie boli ... chociaż może niektórych ....
 • 03.04.2017 - 14:02
  To raczej nie przejdzie przy dzisiejszej władzy, wszak woleli oddać całość komunikacji prywatnym przewoźnikom niż utrzymywać PKS przez co teraz do Krakowa ludzie jeżdżą jak trzoda na rzeź :(.
  Sam bym kupił miesięczny w Myślenicach :) szczególnie przydała by się taka linia osobom starszym które nie mogą daleko chodzić pieszo

Ścieżki rowerowe Myślenice

 • 27.03.2017 - 6:51
  Cześć,
  w ubiegłym roku był artykuł o planowanych ścieżkach rowerowych wzdłuż koryta Bysinki, temat ucichł, a ścieżki by się przydały, nie ma u nas jak bezpiecznie jeździć rowerem, a z braku komunikacji miejskiej oraz coraz większych korków w Myślenicach rower jest najlepszą chodź niestety nie najbezpieczniejszą alternatywą poruszania się po naszej mieścinie.
  jest też temat wydłużenia istniejącej ścieżki w kierunku Osieczan, bo obecnie ścieżki istniejące, których mamy jak na lekarstwo kończą się w lesie.
  Czyżby temat ścieżek jest tylko nie realnymi obietnicami ?

Ceny paliwa Myslenice

 • 25.03.2017 - 13:52
  Zastanawiam się czy Orlen na Sobieskiego zmienił właściciela ?? jeszcze z początkiem roku podobno był "Państwowy" i faktycznie był sporo tańszy od reszty stacji w Myślenicach a tak gdzieś miesiąc temu się to zmieniło ??
 • 10.03.2017 - 13:49
  Ostatnio na stacjach poza Myślenicami możemy zauważyć spadki cen paliw a u Nas ?? ceny stoją w miejscu ....
 • 19.02.2017 - 17:49
  Na LPG pomiędzy LUKOIL (wyjazd z Krakowa) a ORLEN lub BP (Myślenice) jest ponad 30gr różnicy na 1 litrze, ja się już chyba wyleczyłem z tankowania w naszym rodzinnym mieście, ale cóż, tak jest jak większość stacji należy do 1 właściciela.

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

 • 24.03.2017 - 8:04
  Sobieraj to sadysta ! nie polecam, tylko Kraków !

Wymuszenie Pierwszeństwa zakopianka KMY xxxx

 • 20.03.2017 - 17:18
  Panie, byłeś pewnie w "Martwej strefie" nikt Ci tego specjalnie nie zrobił, po prostu cię nie widział, na Twoim miejscu usunął bym nr rejestracyjne bo możesz przez to miec problem.

Dni Sułkowic 2017: Zagrają Piękni i Młodzi oraz Video

 • 19.03.2017 - 13:07
  Super ! dużo lepsze gwiazdy niż na DM i D. Dobczyc razem wzięte !!!! takie małe miasteczko a taki gest Gratulacje !

Myślenicki Festiwal Lata 2017: Kto powinien wystąpić i co zmienić w tej imprezie?

 • 29.01.2017 - 15:50
  DISCO PONAD WSZYSTKO spróbujcie zaprosić kogoś z czołowych zespołów rodzimej sceny zobaczycie co się będzie działo np:
  BOYS,
  After Party
  Eratox

  :)

Jak zasugerować lekarzowi cesarke?

 • 26.01.2017 - 12:30
  podobno koperta jest wskazana w takiej sytuacji :)

Co tam Panie w polityce?

 • 01.01.2017 - 17:33
  sh_ma napisał/a:
  Napisałem i dobrze wychować.
  Twoje uwagi co do poczynania PiSu z jednej strony dotyczą stosowania tych samych metod dzialania co stosowalo PO, a z drugiej strony po prostu konsekwencji realizacji obietnic wyborczych. PiS jak zadna inna partia w Polsce po 89 roku konsekwentnie realizuje swój program wyborczy, nawet wowczas gdy w perspektywie dalekowzrocznej jest on nie realny, czyli głupi
  i tym samym funduje obywatelom pranie mózgu ... nie ma nic za darmo.
 • 01.01.2017 - 6:51
  sh_ma napisał/a:
  Jeżeli nie możesz nigdzie znaleźć informacji naten temat to znaczy że nie wiadomo czy jest ona wiarygodna. A jak chcesz sobie zzapewnic dobrą starość to jedynie zrobić i dobrze wychowac co
  Najmniej 3ke dzieci. No co innego przy srednich zaarobkach bym nie liczyl
  chciałbym aby nie była z wiarygodnego źródła, ale niestety była, a co do dzieci, ostatnio byłem na pogrzebie kobiety która miała 4 a żadne nawet na pogrzeb nie przyszło.
 • 31.12.2016 - 20:44
  Ostatnimi czasy w radiu usłyszałem informację która mnie zaniepokoiła, a o której nie mogę znaleźć od kilku dni nic w internecie.

  mianowicie, pewna stacja podała informację o tym, że w przyszłym roku rząd PIS który tak krytykował decyzję PO ma zamiar zlikwidować OFE i wchłonąć nasze pieniądze na poczet ZUS, ale to nie wszystko, rząd ma w planach :
  * zabieranie 2% z naszych wypłat na "nowe subkonto emerytalne"
  * nakaz dopłacania 1,5% na "nowe subkonto emerytalne"
  * Państwo ma odkładać 0,5% na "nowe subkonto emerytalne".
  Wg. owej stacji można dobrowolnie zrezygnować z tej opcji wysyłając od niej odwołanie w przeciągu 3 miesięcy, jednak nie mogę doszukać się gdzie i w jaki sposób to zrobić oraz od kiedy te 3 miesiące będą liczone.
  Nie muszę chyba mówić o tym, że bardzo wątpię aby Państwo zadbało o moją przyszłość, i jeśli sam nie odłożę na starość, to nic nie będę miał i tym samym nie zgodzę się aby ktoś zabierał kolejną część mojej wypłaty, zwłaszcza, że już teraz 80% mojej pensji idzie na podatki, ubezpieczenia, inne opłaty itd.

Powiat: Radni przyjęli rekordowy budżet na 2017 rok. Na co zostaną wydane pieniądze?

 • 31.12.2016 - 9:32
  a może by tak zacząć myśleć o jakimś normalnym transporcie publicznym na trasie Kraków Myślenice ?? PKS wykończyli, a BUSY to jakaś porażka, ludzie z 3 świata mają lepsze warunki, wiem że jest nie realne aby przez Myślenice poprowadzić kolej, ale z tego co wiem w UE są na to potężne środki, na razie wystarczyło by aby w godzinach szczytu przejeżdżało trasę busów kilka normalnych pełnowymiarowych autobusów.
  kolejną ważną sprawą była by komunikacja miejska na terenie miasta, wiem że prywatni przewoźnicy to najprostsze rozwiązanie ale nie powinno być docelowym, każde szanujące się miasteczko ma jakąś tam komunikację.
  Proponował bym dążyć chociażby do tego aby Autobusy Aglomeracyjne z Krakowa przyjeżdżały do nas od czasu do czasu, zyskają na tym wszyscy oprócz przewoźników.

NIE BEDZIE SYLWESTRA NA RYNKU!!!

 • 12.12.2016 - 21:55
  a ja mam nadzieję że frekwencja będzie żadna, współczuje nowemu zastępcy dyrektora mokisu który wymyślił to rozwiązanie, jeśli nie wypali cała wina spadnie na niego : ).
  LUDZIE POKAŻCIE ŻE NIE JESTEŚCIE MARIONETKAMI NIE IDŹCIE DO KINA W SYLWESTRA MACIE NA TO CAŁY ROK !!!

SYLWESTER 2016: Zamiast fajerwerków i imprezy pod chmurką - noc filmowa w kinie

 • 09.12.2016 - 12:47
  najlepsza napisał/a:
  Ludzie czemu Wy wszystko krytykujecie.... Przecież to nie jest obowiązkowe!!! Nie musicie tam iść!! Możecie spędzać Sylwestra tam gdzie chcecie. Moim zdaniem pomysł jest super! W większych miastach zawsze jest sylwestrowy maraton który ma swoich odbiorców i to z roku na rok a trzeba za niego zapłacić około 100 zł za osobę tu macie to za darmo i jeszcze narzekacie. POPIERAM tę akcę i na pewno przyjdę na Sylwestra do MOKISU. :) Pozdrawiam wszystkich krzykaczy :D
  Bynajmniej absolutnie się nie zgadzam, sylwester kojarzy się z fajerwerkami a nie z siedzeniem w kinie, fajerwerki na rynku były odkąd pamiętam, to jest koniec pewnej tradycji, zauważyłem coraz więcej "fuszerek" jeśli chodzi o organizację czegokolwiek, przypomnijcie sobie Festiwal Lata w tym roku ...
 • 09.12.2016 - 9:49
  Na stronie Mokisu pojawił się plakat informujący o "sylwestrowej atrakcji" i puszczają przez całą noc .... 2 filmy plus koncert queen . Chyba to nie wymaga komentarza ....
Pokaż więcej komentarzy