Almanzor

Kiedy zmieniacie opony na letnie?

 • 17.03.2017 - 10:13
  Ja zmieniam opony na letnie zgodnie z nazwą, kiedy zacznie się lato :-)

Kacper Depta – kolejny zawodnik Orlików Myślenice, który trafił do Wisły

 • 19.12.2016 - 12:28
  Dokładnie, na tym etapie dla chłopca i jego rodziców jest to niewątpliwa nobilitacja, ale jak pisze Adzygmunt, na tym niestety koniec. Myślę, że oddawanie młodych dobrze zapowiadających się zawodników z Myślenic do klubów tylko dla tego, że mają nazwę, jest bez sensu.

Wisła Kraków

 • 26.08.2016 - 23:08
  Kibel z Vegi do raportu :-) Gdzie twoje buahahaha ? Jeszcze się wakacje nie skończyły a z-wisła znów wygrała inaczej. Nie no nie będę się śmiał bo nie pasuje robić jaj z pogrzebu :-)
 • 09.08.2016 - 17:37
  Kibel z Vegi napisał/a:
  Dzieci jeszcze dobrze wakacji nie zaczeły a DUPOVIA już zebrała wpierd** od AMATORÓW Z MACEDONII BUAHAHAHAHAHA mocie puchary wieśnioki mocie puchary BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA od amatorów z macedoni BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ŚLEPY FILIPAK WIDZIAŁ PUCHARY HAHAHAHAHAHAHAHAHA
  Z zwisła od Cracovii BUAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH !
 • 05.08.2016 - 21:22
  Kibel z Vegi napisał/a:
  laseczko w paski ty i twój kompleks WISŁY :D nic nie wiesz bo tępak jesteś, nie wiesz kto na prawdę kasę wykłada, meresina to słup (bednie pismaki pisały i niech piszą dalej) jeżeli wiesz co to znaczy ;D ale co ty wiesz kibicu załosnego podklubu ze ślepym filipakiem znającym się na piłce niczy ty laseczko w paski :D zawsze nad wami Pejsy, ZAWSZE NAD WAMI :D śmierdzący kałem klubie krakowio z kurnika przy kałuży ;)

  Ps. skończyłeś już onanizować się nad transferem kapustki ? buahahahahaha

  ps2. BATY OD AMATORÓW Z MACEDONI !!! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA pejso klub nawet od januszy bęcki dostaje HAHAHAHAHAHAHAHA
  I co piesku jak tam po pierwszej połowie, dalej buahahahaa ?

Notariusz

 • 25.04.2016 - 10:21
  Zdecydowanie polecam Pana Lucjana Niepsuja lub jego syna. Mają kancelarię w bloku na przeciwko sądu. Korzystałem kilkakrotnie z ich usług i zawsze wszystko OK.

"Wielkanocny Apel"-(utwór satyryczny}

 • 29.03.2016 - 9:43
  " ...daj spokój, Kaziu..." S. Bareja "Miś"

List do Pana Macieja Ostrowskiego Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice

 • 05.11.2015 - 21:03
  Ja napiszę wprost i bez zbędnego filozofowania , ostatnio stało się modne "wezwanie do merytorycznej dyskusji". Trzeba się jednak zastanowić co tak na prawdę ten termin oznacza i czy w ogóle jest nad czym dyskutować. Ja stoję za stanowisku że termin "merytoryczna dyskusja" jest terminem sztucznie wyuczonym za zwyczaj przez ludzi, którym brak argumentów a którzy mimo wszystko w jakiś sposób chcą się ratować przed śmiesznością i co tu kryć kompromitacją. Nawiązując do listu otwartego Pana Andrzeja Nowaka uważam stanowczo Panie burmistrzu, że po prostu skompromitował się Pan i że człowiekowi na takim stanowisku to nie przystoi. Nie przypuszczam, a raczej mam nadzieję, że nie wpadł Pan sam na ten "genialny" pomysł tylko podsunęli go Panu doradcy. Dla tego czym prędzej zalecam kopnąć ich w "cztery litery" i zacząć działać po swojemu tak jak robił to Pan dawniej.

Myślenice: Milion złotych na rozwój e-usług dla szpitala

 • 22.10.2015 - 10:26
  Szkoda że wybory nie są co roku bo mieli byśmy tutaj drugi Kuwejt :-), ale oczywiście i to cieszy.

WYBORY PARLAMENTARNE 2015: Na kogo głosować i dlaczego?

 • 20.10.2015 - 12:34
  lulu napisał/a:
  Proponuję przeczytać dzisiejszy dodatek myślenicki do dziennika polskiego bo jakoś cichutko na ten temat pieniacze gdy przegrali cicho sza jak myszki pod miotłą
  No też właśnie czytałem i ciekaw jestem, że jakoś cisza na ten temat. Szkoda że Gazeta Myślenicka w tak prymitywny sposób dała się wkręcić w co tu kryć rynsztokowy nurt polityki lokalno - ogólnopolskiej. Mam nadzieję, że resztki honoru nakażą jednak na przeprosiny i sprostowanie. Co prawda od trzech lat nie kupuję myślenickiej ale najbliższe dwa numery z ciekawości kupię.

MMA Maximus Warriors: Walki w klatce w Sułkowicach

 • 08.10.2015 - 20:35
  Sorry za tak dosadne słowa, ale trzeba być niepełnosprawnym umysłowo, aby moje słowa o strzelnicy potraktować dosłownie a nie jako sarkazm. No cóż może za dużo wymagam od innych. Natomiast MMA ma tyle wspólnego ze sportami walki co "ciepły lód" z prawdziwym. To zwykła chuligańska bijatyka nie godna jakiejkolwiek promocji.
 • 07.10.2015 - 21:33
  A ja bez ogródek napiszę. Ciekaw jestem jakie gówno przywleczecie jeszcze do naszego powiatu ?

STAROSTA JÓZEF TOMAL MA POSTAWIONE ZARZUTY PROKURATORSKIE

 • 31.07.2015 - 22:10
  A ja posłużę się cytatem z serialu "Czarne chmury" jako osobnik o udowodnionych szlacheckich korzeniach, "... może i oskarżony ale Starosta. Kat niechaj Go wiesza ale lżyć i poniewierać go nie pozwolę..." Dopóki nie zapadnie prawomocny wyrok do tego momentu wszelkie dywagacje są jedynie pomówieniami. Nie jestem fanem Józka, chociaż się znamy, można nawet powiedzieć że za sobą nie przepadamy ale zwykła ludzka uczciwość nakazuje mi to napisać.

Zakupy w Galerii Myślenickiej przed świętami Bożego Narodzenia?

 • 06.02.2015 - 12:34
  Jednym słowem w okolicach świąt Bożego Narodzenia nastąpi definitywny pogrzeb, i tak już dogorywającego, myślenickiego drobnego handlu. Najdziwniejsze jest to że zgotowany przez rodzimych kupców. Odkąd sięgam pamięcią, kupcy zrzeszeni w Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej, zabiegali u burmistrza aby nie wpuszczał obcych na nasz teren a teraz sami to robią ?! Tego pojąć nie mogę ! Co dziwniejsze np Media Ekspert to konkurencja śmiertelna dla samego Prezesa Galerii Myślenice ??? Cóż są rzeczy o których nie śniło się filozofom a co dopiero drobnym myślenickim kupcom, nawet w sennym koszmarze.

Bez czego nie wyobrażasz sobie Świąt Bożego Narodzenia?

 • 14.12.2014 - 19:36
  Ja od paru lat nie wyobrażam sobie świąt bez wizyty na myślenickiej strzelnicy.

Chełm: Stacja narciarska ma nowego właściciela

 • 24.11.2014 - 17:54
  muza napisał/a:
  Módlcie się o śniegi ujemne temperatury bo inaczej jedynie narty wodne wam zostaną
  Nooo narty wodne to jest coś. Zastanawiam się kiedy do naszego zaścianka to dojdzie że w tej chwili w większości kręgów jazda na nartach to obciach i plebejska rozrywka, tylko w Myślenicach niezmiennie budzi płomienne emocje.

Oddział powstał i rozwija się z każdym tygodniem. Kolejny nabór na wiosnę

 • 13.11.2014 - 19:22
  eudob napisał/a:
  Jak jest kilku niezupełnie dorosłych ludzi którzy chcą się bawić w wojsko to dobrze, byle się tylko bawili.
  Natomiast jeżeli ci mężczyźni mają nieść pomoc w przypadku klęsk żywiołowych czy akcji poszukiwawczych to po co te "kałachy".
  Dokładnie, myślę, ze podobnym "inicjatywą" powinna się przyjrzeć ABW.

Wybory Samorządowe 2014: Znamy kandydatów na burmistrzów i wójtów

 • 03.11.2014 - 21:01
  WKibic napisał/a:
  prymitywny artykuł, prymityw Lis... nie nabrałeś ani ogłady, ani świadomości, Twoją inteligencję obraża coś innego, nie umiesz paru sensownych zdań ułożyć. Jakie to Ty studia kończyłeś?
  http://miasto-info.pl/myslenice/9846,informacja-wojta-gminy-pcim-daniela-obajtka.html
  Masz coś jeszcze do powiedzenia co mogło by podważyć werdykt niezawisłego sądu ??? Jak byś miał za grosz honoru to byś się do kretówki schował.
 • 23.10.2014 - 10:43
  Zastanawiam się jak podłym trzeba być człowiekiem aby walkę przed wyborczą zaczynać od oczerniania i opluwania innych. Jasno wynika z tego że konkurencja Daniela Obajtka nie ma nic do zaproponowania społeczeństwu Pcimia poza wylewaniem pomyj na innych. Przeraża mnie fakt, że po ewentualnej wygranej, czego rzecz jasna nie zakładam, ich metody się nie zmienią. Po ludzku szkoda mi Daniela Obajtka, ale jestem przekonany że społeczność Pcimia nie da się wmanewrować w taki, nie bójmy się tego tak nazwać, syf.
 • 20.10.2014 - 22:10
  WKibic napisał/a:
  najwięcej emocji budzą Panowie Obajtek i Szlachetka, czyli cała ofensywa PiS-u idzie z Pcimia... czytajcie dzisiejszy Dziennik Polski , to nam przejdzie ochota na głosowanie na Szlachetkę
  Bogu dziękuję że mnie rodzice wysłali na studia, gdzie nabrałem nieco ogłady i świadomości. Ten prymitywny artykuł po prostu obraża moją inteligencję jak go czytam a o Tobie nie wspomnę bo nie chcę Cię też obrażać. To co pisze a raczej opowiada Lis to tak naprawdę ciosy w samego siebie, prymityw i tyle. Nie oszukujmy się, kwoty jakie podaje są niewyobrażalne dla wiejskiej firmy i pozostałe przez niego fakty są z pogranicza.... Ja rozumiem że jest kampania i wszystkie chwyty są dozwolone a raczej dopuszczalne nie mniej jednak niech "kryształowo czysty" Maciej pierwszy weźmie kamień i rzuci.

Rondo "Dom Grecki" gotowe. Jak oceniacie wykonanie?

 • 02.11.2014 - 13:25
  Marek Stoszek napisał/a:
  Skończone będzie wtedy jak zrobią wszystko i uprzątną plac budowy, póki co tak nie jest i nie ma co bić piany.
  Dzisiaj ok 11 godziny na "ukończonym" rondzie przy skręcie w ul. H. Jordana, na pozostawionym bloku kostki, widocznym po prawo na zdjęciu, jakaś pani przerysowała samochód. Jeżeli wg. niektórych tak mają wyglądać ukończone prace to ja dziękuję. A co z chodnikiem od strony urzędu przy początku ul. Sobieskiego. Partanina i dziadostwo nic więcej nie dodam.

Zalew dobczycki: Pól miliona na projekt zagospodarowania terenu

 • 22.10.2014 - 13:39
  carna napisał/a:
  Po raz kolejny ktoś tu z kogoś robi idiotów. Przy każdych wyborach powraca jak bumerang sprawa zalewu. Potem wszystko cichnie i tak do kolejnych wyborów. Co zrobiono w tej sprawie do tej pory. Nic poza hucznym otwarciem korony zapory i dwoma rejsami statku. W takim tempie to jeszcze przez 30 albo 50 lat władza będzie ściemniać przy okazji każdych wyborów, tylko że ,,lud'' już tego nie kupuje.. Najciekawsze jest to co jest w planach; plaża ( po co komu plaża skoro do wody nie będzie można wejść ) Wieże widokowe do obserwacji ptaków,,,( no bez jaj, ilu mamy w powiecie ornitologów ,,pięciu ", ) Społeczeństwo potrzebuje , plaży , kąpieli i małej gastronomi ,żeby w dni wolne można było zażyć kąpieli wodnej, słonecznej, zjeść coś i napić się .
  108 % racji,co wybory to sprawa zalewu powraca, staje się to już lekko śmieszne.

Wybory Samorządowe: Pierwsi kandydaci na stanowisko burmistrza Myślenic

 • 17.10.2014 - 14:43
  Myślę że Pan Synowiec nie będzie nas trzymał w niepewności do 23.59.59 i wcześniej ogłosi światu początek swej zbawczej misji.
 • 15.10.2014 - 13:50
  Robert Gruwa napisał/a:
  Ej ej ej ej ej Almanzor i inni jemu podobni ludzie Ostrowskiego czy też Szlachetki.....
  Almaznor co ty wypisujesz ??? Pytałeś wczoraj dwóch menagerów i co i to jest ..... ?
  Normalnie zaraz pęknę ze śmiechu. To że jakiś dwóch Twoich kolegów kogoś nie zna to nie znaczy że on nie istnieje !!! Chłopie ogarnij się bo to co napisałeś wygląda na tekst 10 latka.
  Michał Synowiec pewnie wystartuje na stołek burmistrza i jest pewne, że raczej nie wygra ( chociaż kto wie co zrobi lud Myślenic po tym jak wyszły na jaw ogromne długi naszego miasta), ale pewne jest, że odbierze cenne głosy któremuś z dwójki Ostrowski - Szlachetka, a te cenne głosy mogą zadecydować o wygranej w wyborach.
  No i co z tym Panem Synowcem wybawcą i jedyną nadzieją ludu myślenickiego, czy w piątek zabłyśnie dla nas jutrzenka nadziei, czy raczej usłyszymy piosenkę "...nad naszą wsią przeleciał meteoryt..." ? Pytam bo tak się napinałeś a tu póki co cisza. Gdyby jednak startował to proponuje hasło " Kto głosuje na Synowca otrzyma sterowca".
 • 27.09.2014 - 11:19
  Robert Gruwa napisał/a:
  Almanzor, Grzegorz Kaczor, Sójka, ...... to trzy może cztery osoby które niekojarzą nazwiska Synowiec, a które piszą, że nikt nie wie kto to jest M. Synowiec. Panowie i Panie Almaznor, Sójka, Kaczor naprawdę to, że Wy nie znacie tej osoby nie znaczy, że inne osoby z 18 000 mieszkańców miasta go nie znają !
  Ja na przykład znam Michała i co więcej dzwoniłem wczoraj z ciekawości do niego odnośnie tego czy startuje na stanowisko burmistrza i uwaga w trakcie rozmowy mimo zapewnień, że to jeszcze nic pewnego, dało się wyczytać, że chyba jednak startuje.
  Co ja mogę powiedzeć o Michale jako osoba która zna go od dziecka i z podwórka i ze szkoły. Z pewnością to fantastyczny mąż i ojciec. Wiekowo to jest jeszcze sporo przed czterdziestką. Wiem, że obecnie zajmuje stanowisko menagera ds. marketingu w dużej krakowskiej firmie, pozwólcie, że nazwy nie wymienię :). Tak jak już tu napisano, w dziedzinie w której pracuje odnosi fantastyczne sukcesy na arenie całej Europy. Jest doskonałym menagerem więc z pewnością mógłby być doskonałym menagerem jako burmistrz. Pytacie co już zrobił dla Myślenic ? Nie wiele, bo nie miał ku temu możliwości. Jedno jest pewne - nie zrobił tego do czego doprowadziły obecne władze miasta, czyli do olbrzymiego zadłużenia Myślenic. Jestem przekonany, że Synowiec zrobi dla miasta wielkie rzeczy i wyciągnie je z długów jeśli w dniu wyborów oddamy na niego swój głos. Temu miastu potrzebny jest ktoś z zewnątrz, kto naprawi to wszystko co obecne władze zrobiły niedobrego. Aby uratować Myślenice od bankructwa potrzebny jest nie polityk typu. Szlachetka czy Ostrowski, a potrzebny jest menager z doświadczeniem takim jak Synowiec, mimo tego, że 4-5 osób na tym forum nie kojarzy tego kandydata, to w Myślenicach są tysiące osób które Michała znają i na niego zagłosują.
  Resztę o tym kandydacie przeczytacie kiedy już ruszy kampania.
  Przykro mi ale dalej nie kojarzę Pana Synowca, wczoraj pytałem dwóch managerów z bardzo prężnych firm krakowskich o zasięgu światowym oraz kolegów z uczelni o tej profesji i nikt o nim nic nie wie. Nie podoba mi się też ta nagła egzaltacja na forum jego osobą. Podejrzewam że może to być sprzymierzeniec obecnego burmistrza i wystartuje aby nie co zabrać głosów i podzielić głosujących. W czasie ostatnich wyborów moi koledzy zabawili się w cichy sondaż na potrzeby własne i przewidzieli wynik Pana Kielana niemal co do % teraz poproszę ich o to samo, choć ja jestem przekonany a zdanie swoje opieram na wywiadzie terenowym że faworytem jest Szlachetka.
 • 26.09.2014 - 10:40
  Dokładnie zgadzam się z Grzegorzem Dominikiem Kaczorem albo ktoś kandyduje albo się zgrywa i robi sobie reklamę, poza tym kim jest Pan Synowiec i czym różni się dajmy na to od Panów Kowalskiego, Nowaka, Oskwarka czy Oprzędka ? Może niech on się zaprezentuje bo na razie jest postacią wirtualną lub abstrakcyjnym bytem. Po drugie jak wczoraj zobaczyłem w GM skład listy Macieja Ostrowskiego to popłakałem się ze śmiechu, nie przypuszczałem że urzędujący burmistrz jest aż w takiej desperacji, dziwię się też niektórym z jego listy bo jeszcze pół roku temu "rzucali na niego kamieniami" a teraz przyjaciele. Na koniec chcę powiedzieć że podpisuję się pod hasłem Pana Szlachetki "Czas na zmiany" dodał bym NAJWYŻSZY, głosuję zdecydowanie na Szlachetkę.

Wybory samorządowe 2014: PiS zaprezentował kandydatów

 • 13.10.2014 - 9:00
  Ale numer a do Rady Miasta nikogo nie dają ?

Rusza remont krytego basenu. Będzie zamknięty do 1 grudnia

 • 12.10.2014 - 12:14
  Kolejny remont przed wyborami, jakie to wzruszające.

WYBORY SAMORZĄDOWE 2014

 • 10.10.2014 - 7:38
  Ha ! Czyli jednak miałem racje. Od razu wiedziałem że Pan Synowiec to jakaś ściema. W takim razie sądzę że szanse Jarosława Szlachetki znacznie wzrosną ! Czas na zmiany.

Weź paragon: Teraz kontrole będą trwały cały rok

 • 06.10.2014 - 11:03
  Nie za bardzo tylko rozumiem slogan reklamowy tej akcji wiszący w US " weź paragon nie bądź dragon" ?
Pokaż więcej komentarzy