pit87

Europark - dekada -> UWAŻAJCIE!

Piasek/pospółka gdzie kupić

 • 10.01.2018 - 10:51
  Witam odgrzebuje temat
  gdzie w Myślenicach lub okolicach kupię zasypkę do fundamentów ??

  lub czy ma może ktoś namiary na transport 3 lub 4 osiówke?? na przywóz ziemi z lubnia do Pcimia??

Więciórka: Przykościelna hodowla dzikich zwierząt do likwidacji?

 • 10.12.2017 - 12:41
  Teraz tak ksiadz ktory sie tym zajmowal zostal wydalony z parafii iz rzekomo ma dziecko niby z zakonnica wiec mini zoo musialo zostac zamkniete. Z tego co wiadomo na takie zoo mozna liczyc na ue dotacje. Wiec cuda sie podzialy w wieciorce heh wiecej takich ksiezy panow a do kosciola nikt nie bedzoe chodzil i sluchal co peplaja.

Kwiaciarnia w Myślenicach

 • 02.06.2017 - 21:35
  Ja kupowałem w tej kwiaciarni co jest w janie. Ceny takie jak wszędzie ale bardzo ładnie kobitka go zrobiła.

Myślenice: Pod estakadą powstanie parking. Ma pomieścić prawie 100 samochodów

 • 23.05.2017 - 21:01
  podobno wykonawca ma być firma , która robi most na polankę :)

Budowa domu

 • 16.05.2017 - 21:23
  Witam czy w Myślenicach lub okolicach istnieje możliwość wynajmu szalunków ??? lub może ktoś posiada takie . Szalowanie ściany fundamentowej dom jednorodzinny.
 • 31.10.2016 - 20:30
  witam
  projekt jest na etapie ustaleń więc jakie materiały wybiorę takie będą pytałem tylko czy ktoś jesszcze buduje z żużlobetonu "hasioka"

  Projekt to nie taka rzecz święta w każdej chwili możesz zmienić co chcesz jeśli chodzi o materiały. Co innego kwestia obliczeń wytrzymałościowych, przenoszenia ciężarów to już architekt wylicza.

  Zresztą domy , które stawiali dziadkowie stoją po dzień dzisiejszy bez projektantów i z materiałów jakie mieli pod ręką :)
 • 30.10.2016 - 11:01
  Witam serdecznie
  Prosił bym priv podanie kontaktów na dobrą betoniarnię, skład stali gdzie kupię zbrojenie i skład budowlany gdzie zakupię pustaki itp. pozdrawiam


  a i co Państwo sądzicie o budowie domu z pustaka żużlowego jest tańszy ale podobno chorobo twórczy choć znam ludzi którzy mieszkają po 50 lat w takich domach i żyją dalej czyżby zmowa producentów ceramicznych itp. ??

Wyjazdy zagranicę

 • 29.04.2017 - 14:16
  Witam czy ktoś pracuje zagranicą i ma możliwość polecenia firmy lub agencji pracy?? Lub ma możliwości załatwienia pracy ??

Wymuszenie Pierwszeństwa zakopianka KMY xxxx

 • 20.03.2017 - 18:04
  to od tych Sułkowic cały czasz lewy aż do skrętu na jawornik piknie :) oby tak dalej Ktoś tu widzę a UK pracuje :) i na weekend wpadł do Poland :)

  Opel winny a Ty wrzucaj dalej takie filmy na miasto info będziemy analizować itp itd :) tu sami policjanci, sędziowie , :) może suba ci dam na YT :)
 • 20.03.2017 - 17:40
  ja tu widzę ,że na....lasz tym lewym pasem od " zakopca do krk " zapewne??
  a odnośnie pokazywania rejestracji toi nie możesz niestety po drugie widać w pewnym momecie twarz kierującego. "sprawa do sądu "

  Zresztą takie sytuacje to codzienność na ulicach całego świata .

  Przestroga jedna nie jedziemy non stop lewym pasem , patrzymy w lusterka przy zmianie pasa.

  "Winni" jesteście oboje :P

  na pewno ty nikomu nie wymusiłeś pierwszeństwa :):) podaj swoją rejestracje może tez trafisz lub jesteś już na YT :)

LIKWIDACJA DOMU GRECKIEGO- DECYZjĄ NASZYCH WŁODARZY

 • 02.08.2016 - 17:32
  aleex napisał/a:
  OK, fajnie, że muzeum ma mieć nową siedzibę... Tyle, że zmiana nazwy i "zmiana formuły wystawienniczej" to dobry myk - przerobiony w innych miastach, żeby zmienić dyrekcję muzeum. Nowym dyrektorem - a właściwie dyrektorem nowego muzeum został Jarosław Pietrzak, nauczyciel historii z Gimnazjum nr 1.

  Poza tym - mamy ciekawy zbiór etnograficzny eksponatów z regionu. Mamy miejsce, które jest prawdziwym centrum kulturalnym Myślenic. Mamy instytucję, która działa prężnie i z rozmachem... wiec dlaczego trzeba "naprawiać" to co działa dobrze?
  że co działa dobrze ?? raz człowiek tam był i to za szkoły a większość ludzi z powiatu nawet nie wiedzą o istnieniu tego "muzeum"

Pcim: Kto zostanie wójtem? Wybory 24 lipca

 • 23.06.2016 - 18:33
  nie wiem chodź się domyślam

Pcim

 • 11.05.2016 - 17:54
  HEHE taka tam akcja zbierania śmiecie przez "tanią nie świadomą siłę roboczą" http://www.gminapcim.pl/aktualnosc/935.html zdjęcie nr 4 ostatnie a właściwie to co się znajduje na nim :) Reklama Pcimia :)
 • 29.01.2016 - 19:54
  Obajtka nie ma to myszy harcują :)
 • 29.01.2016 - 17:04
  W jaki sposób można przyśpieszyć pracę gminy aby szybciej zakończyła prace nad zmianą planu zagospodarowania przestrzennego ? co miesiąc mówią to inną datę zakończenia prac i tak już ponad od 2-3 lat. Braku funduszy na taką inwestycje chyba nie ma skoro radni podnoszą sobie zarobek.
 • 18.01.2016 - 19:41
  Koko napisał/a:
  czy orientuje się ktoś może z terenu gdzie można starać się o dofinansowanie do budowy studni głębinowej
  Najlepiej zadzwoń do jakiejś firmy , która wierci studnie głębinowe może oni coś wiedzą na temat takich dotacji lub do gminy ale znając z autopsji w gminie niczego się nie dowiesz bo tam nikt nic nigdy nie wie.

  NA 100% Gmina nie daje takich dofinansowań ( studnia we własnym zakresie)
 • 22.12.2015 - 12:24
  poprawka nie 17 a 28 grudnia ma być.

  Czy radni mogą mi podnieść miesięczną pensję w końcu są wybrani dla nas i działają w naszym interesie :) I jeśli będzie taka możliwość proszę o podanie wysokości ustalonych diet na oficjalnej stronie Gminy Pcim dziękuję.

  Skoro nie mogę się doprosić i otrzymać dokładnej daty zmiany planu zagospodarowania chciałbym aby wszelkie informacje o etapie prac były dostępne na stronie Gminy . Bo szanowni włodarze nie odpowiadają na e-maile a na telefonicznych rozmowach zbywają. Nie chce mi się wam przeszkadzać w Gminie gdy ciężko pracujecie przy kawce i ciasteczku prowadząc prywatne rozmowy z koleżankami bądź członkami rodziny .
 • 21.12.2015 - 7:55
  Zawiadomienie o XIII sesji Rady Gminy Pcim z 17.12.2015
  8. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia miesięcznej diety dla radnych Gminy Pcim. Na taki zabiegi pieniądze się znajdą.

  A jak nowego planu zagospodarowania nie ma taki i nie będzie miał być na wiosnę 2015 miał być na jesień , miał być pod koniec 2015 i nie będzie !
  Przez tą biurokracje człowiek na własnej ziemi nie może nic zrobić od 3 lat nie można zacząć budowy swojego domku no bez jaj.

  Polskie prawo powinno zezwalać na budowę domków jednorodzinnych dajmy na to do 120m2 na własnej działce jedynie po zgłoszeniu budowy do Gminy i tyle.

praca - myslenice i okolice

 • 08.04.2016 - 17:01
  konary4 napisał/a:
  Widzę żę rozmowa z tobą nie ma jakiegokolwiek sensu... masz własne teorie itd ale ok każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie... oburzenie..? bo pracujesz u kogoś i nie interesuje cię nic oprócz 8h pracy ok fajnie...

  chodzi nie tylko o pieniądze ale osoba która chce zarabiać musi tez potrafić pracować, praca przy komputerze a praca z klientem i odpowiedzialność za włosy i skórę głowy to różnica
  p.s ciesz sie ze masz tak dużo salonów w M-ce masz prawo wyboru...

  ... proponuje otworzyć Ci działalność i znaleźć odpowiedniego pracownika :)
  Tak właśnie mam swoją DG i kilka osób pracujących ja szanuje ich oni mnie odpowiednia pensja za odpowiednią pracę i ot to tyle w temacie. Działalność przemysł czyli produkcja.
 • 05.04.2016 - 17:57
  a czego się spodziewasz robota to nie życie! każdy chce mieć czas na swoje zajęcia, marzenia. Wiem dla was pracodawców najlepiej by było tyrać po 12-18h dziennie za tą samą kasę.

  Czy Ty dajesz 30% utargu miesięcznego ?? Nie zapominaj, że teraz życie młodych jest inne niż 20-30 lat temu teraz tylko pośpiech brak czasu dla siebie i innych. Ceny rosną nieproporcjonalnie do zarobków.

  Jeśli byś płaciła więcej niż minimalna to na pewno byś znalazła kogoś dobrego. Ale niestety w twoim fachu ci co mają doświadczenie otwierają własną DG i dlatego mamy np w Myślenicach kilkadziesiąt zakładów fryzjerskich a nie mówiąc już w okolicznych wioskach czy w KrK.

  Polecam Ci pracę 24h sama zaosczędzisz na pracowniku który by tylko tracił czas twój i swój w pracy:P
 • 04.04.2016 - 19:03
  konary4
  więc jaką stawkę oferujesz na start osobie z kwalifikacjami i doświadczeniem ?? rodzaj umowy , czas pracy ? skoro nie możesz trafić na pracownika??

  A może nie pamięta wół jak cielęciem był ?:P sama zapewne jeśli pracowałaś na etat u kogoś chciałaś zarobić więcej. No chyba, że od razu własna firma?
  lub zdobyłąś doświadczenie pracując w którejś z firm fryzierskich i miałaś już dość pracy za marną kasę i postanowiłaś sama otworzyć DG. ?
 • 04.04.2016 - 18:58
  konary4 napisał/a:
  Witam... zgadzam się w 100% z to prawda tylko problem polega na tym jeszcze że ludziom się nie chce pracować i to jest problem dzisiejszych czasów.... znaleźć osobę odpowiedzialną z umiejętnościami jest nie lada wyczynem...

  Poszukuje samodzielnej fryzjerki już dłuższy czas do pracy ale zawsze jest jakieś ale... nie pokaże co potrafi na dzień dobry tylko od razu żądania... dzisiejsza młodzież czyż nie tak jest moi drodzy ?
  A jeżeli się znajdzie osoba z umiejętnościami , odpowiedzialna i z chęciami do pracy to czy była by Pani zapłacić odpowiednią pensję?? czy standardowa odp. pracodawcy "na twoje miejsce jest wielu chętnych" lub " niestety w tym roku nie możesz liczyć na podwyżkę bo bo ....." ??????????

  Wina leży po obu stronach barykady :P

  Pracownik musi zasłużyć na odpowiednią pensję i takową pracodawca powinien dać, a pracownik musi na takową zarobić wzorową pracą.

  Jeśli widzę, że pracownik się stara i osiąga to co pracodawca chce to nie można go nie doceniać a jeżeli bimba sobie no to dziękować i do widzenia.

MMA i inne sztuki walki Myślenice

 • 04.04.2016 - 19:04
  Czyli w Mc-e nie ma klubu mma, boksu ???

Przekształcanie działek

 • 29.03.2016 - 16:51
  taka sama sytuacja jest w Pcimiu też nie można się doczekać od kilku lat na przekształcenie działek. To jest chory pomysł z tymi przekształceniami dla celów budowy domku jednorodzinnego np. do pow. użytkowej 120m2 powinno odbywać się bez takich ceregieli jak przekształcenia. Wkońcu nie buduje hali lub super marketu o gigantycznych powierzchniach !!!

... NA PASACH!

 • 29.01.2016 - 19:45
  nie pierwszy i nie ostatni raz taka akcja dopóki ktoś nie straci życia a jeśli nawet to i tak inni będą to robić. Ludzie uważajcie na tych drogach.

Domek Skomielna Czarna

 • 29.12.2015 - 20:57
  Posiada ktoś z piszących w tym temacie dom ?? Jeśli tak to proponuję iż w następne święta pomogę w dekoracji oświetlenia :) i zrobimy coroczny zjazd u ciebie :)
 • 27.12.2015 - 10:03
  Prawdopodobnie synowie wyjechali za chlebem zagranice i ich starszy ojciec sam nie jest wstanie udekorować oświetlenia :( Gmina Tokarnia powinna zadbać o pomoc w dekorowaniu wkońcu to wizytówka Skomielnej Czarnej w okresie świąt.

Zakaz palenia węglem

 • 13.12.2015 - 19:51
  Młodzież szybciej "popada" nie ze stanu powietrza lecz np. z nadmiaru energetyków nosz ku... jak widze dzieciaka z około 12 lat i z 1l butlą energetyko to masakra to gó... szybko uzależnia . Nadcisnienie, nerki, wątroba, serce itp. 1l codziennie !!! no bo pobudza !!! jasne pobudza do szybszej choroby.
Pokaż więcej komentarzy