max1999

Wpadł w bariery ochronne przy Zakopiance. Jeden z drogowców trafił do szpitala

 • 18.02.2019 - 23:08
  Bzdury to Ty opowiadasz jeszcze około godziny 12.40 w strone Krakowa nie dalo się przejechać bo korek już był w Glogoczowie i dopiero trzeba było jechać przez glogoczow. Mimo że pisali RMF że ich redaktor dowiedział się że o 11 już puścili dwa pasy w kierunku Krk. Tak się właśnie dowiedział że o 13 stania bylo na okolo1h.

Myślenice: "Światełko" na płycie Rynku. Mieszkańcy wyrazili sprzeciw wobec fali nienawiści

 • 15.01.2019 - 23:16
  Mysleniczanin007 napisał/a:
  Wielkie halo o POlityczną partię szachów: pionek bije gońca na D7. Szach-mat. Jak to mawiają Piraci z Karaibów: "Dead man tell no tales."
  Martyrologia jest potrzebna do wzmocnienia więzi obywatelskich więc organizuje się publiczny "stunt" żeby publika miała z kim się utożsamiać.
  Zanim odpowiecie Państwo na mój komentarz, proponuje zasięgnąć informacji na temat Pawła Adamowicza by uniknąć niepotrzebnych konfrontacji.
  Śmieszą mnie słowa w których ktoś zawsze wyróżnia literki PO(skądinąd dziecinada to jest straszna)....czy Ty choć raz możesz się przymknąć i nie nawiązywać do polityki....zginął człowiek i nie ważne z jakiej partii był. Tak się rodzi nienawiść mamy tutaj piękny przykład. Najlepiej zamilcz i nie pisz nic, jak masz takie rzeczy pisać.

Powiat: Andrzej Pułka wicestarostą. Zobacz kto zasiądzie w zarządzie [WIDEO]

 • 10.12.2018 - 21:27
  PiterOlek napisał/a:
  Znana działacz socjalistyczny Kudas z SLD został etatowym członkiem zarządu powiatu. Za zasiadanie w zarządzie ma etacik w Strostwie. Bardzo ciekawa sprawa. Tomal to juz zupełnie odleciał , powinęła sie nózka Kudasowi to go na etacik do powiatu.

  Będą ze Szczotkowskim robić piaskownice po powiecie !
  powiedz to swojemu burmistrzowi, który przygotował etacik dla dwóch swoich vice....

Wybory Samorządowe 2018: Jarosław Szlachetka burmistrzem Myślenic

 • 23.10.2018 - 21:51
  Za 500plus za 1000 plus itp to kupili Ciebie i innych obecni rządzący. Wiec to większość ludzi razem z Toba poszla za kasa i to wy jecie im z reki. To wami steruja a Ty o tym nie wiesz. Szkoda czasu na komentowanie Twoich wypocin bo i tak wiesz swoje.
 • 23.10.2018 - 20:30
  Vivaldi napisał/a:
  Film KLER Ci kolego zaszkodził za bardzo? Już raz skomentowałem Twój nick 1999. Nie powinieneś jeszcze przez chwilę Disney Chanel pooglądać, bo nie wiele rozumiesz z kościoła a jeszcze mniej z wiary. Nie chcesz nie wierz ale nie zarzucaj hipokryzji nie do końca rozumiejąc o czym mówisz. A jesli na życie patrzysz tylko oczami to nie ma większej hipokryzji od tego co myślisz, że widzisz. Podrośniesz to się przekonasz.  :-))) nawet nie zdajesz sobie sprawy jak szybko zmieni się kurs niektórych skoro sternika czapką nakryli. Nie licz na to, że są tak lojalni jak w strukturach PiS, pękną szybciej niż Ci się wydaje. Obstawiam, że przynajmniej dwóch a wystarczy jeden :-) o głosowania jestem spokojny :-)
  Widac nie masz nic do powiedzenia jak tylko moj nick potrafisz skomentowac. Typowe pisowskie zagranie. Dalej zyj sobie w bajce w ktorej uwazasz ze Kościół nie ma wpływu na wladze, ze nie dochodzi w nim do pedofilii molestowania i siegania po dodatkowe miliony z rzadu, wymieniać można dalej. Pozatym wiara to jedno a ksiądz jest tylko pośrednikiem miedzy bogiem wiec jesli Ty chodzisz do kościoła dla ksiedza to ty nie rozumiesz co to wiara. Rozumiem to jest twoj Diseny...
 • 23.10.2018 - 18:02
  Bagietka napisał/a:
  W Osieczanach? Przecież to normalne. Kościół powinien bronić wiary widząc, że na burmistrza startuje osieczańska miłośniczka Czarnych Marszy i zabijania dzieci bez ograniczeń.
  I mówi to osoba, która do kościoła nie chodzi....sam kościół jest przesiąknięty obłudą wiec nie mów mi o wierzę. To tylko potwierdza jak księża mają gdzieś wiarę a widzą tylko władze i pieniądze.
  Ty widzisz tylko białe i czarne. Hipokryzja standard u pisowców.
 • 23.10.2018 - 16:17
  taki_gość napisał/a:
  A Pan usiadł i zapłakał ....
  W pewnym kościele w gminie ksiądz bez ogródek mowil zeby glosowac na pis....tyle w temacie kościoła i polityki.
 • 22.10.2018 - 20:38
  duża wieś = duże łajno

  poziom Twoich porównań, aż szkoda schodzić do Twojego poziomu choć czasem trzeba....
 • 22.10.2018 - 14:42
  k5296938 napisał/a:
  a i jeszcze jedno pana szczodkowskiego trzeba rozliczyc z jego wypowiedzi
  za to że mówił prawdę? to chyba posła trzeba za to rozliczyć.
 • 22.10.2018 - 14:14
  Udalo sie bagietka nie jest jednak bezrobotna...niestety ciemny lud to kupil dosłownie ciemny. Ja czekam w takim razie teraz na zloty pociag, tansza wode, wezel w Krzyszkowicach i jeszcze milon rzeczy ktore obiecal Szlachetka.

Wybory Samorządowe 2018

 • 23.10.2018 - 16:49
  misiunia napisał/a:
  No właśnie Ostrowski zadłużył i teraz nam mieszkańcom powiatu myślenickiego każe to wszystko spłacać a idealnym sposobem na pozyskanie pieniędzy na spłatę zadłużenia jest co no właśnie wycharatanie od zwykłych ludzi trochę grosza w ramach większych opłat bo przecież jaśnie Ostrowski
  nie da z własnej kieszeni na spłatę zadłużenia. Powiat myślenicki jak słyszałam najbogatszy powiat w Małopolsce ale zadłużony niezmiernie.
  Nie ma o czym gadać jak Ty nie wiesz czym jest powiat a czym gmina....
 • 18.10.2018 - 17:56
  Bagietka napisał/a:
  Ale co mam napisać o takim czymś co wstawia publicznie zdjęcie z założoną opaską ze swastyką?
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=192090735021155&set=a.163787524518143&type=3&theater

  I tak zbyt kulturalnie go nazwałam
  no i??? co związku z tym? jak wkleisz zdjecie goscia przebranego za więźnia, batmana czy kaczynskiego to od razu ta osoba ma byc tą osobą, za którą się przebrała na balu przebierańców?
  Jak ktoś przebierze się za policjanta lub księdza na balu to co bedziesz również scigała bo nie wolno?...
  Szukaj dalej sensacji....
 • 17.10.2018 - 18:56
  ZdolnaZDolnego napisał/a:
  Nie mam FB i mieć nie zamierzam, ale zaciekawiłeś mnie tym tatem:) aż nie chce mi się wierzyć, że ktoś blokuje pytających. Może te osoby pisały w obraźliwy sposób?
  Poseł tylko nie blokuje tych co go popierają,
 • 17.10.2018 - 13:15
  haha zapytaj posła na FB?, poseł na FB zablokował ludzi, którzy zadawali niewygodne pytania....czyli zablokował wszystkich tylko nie tych którzy mu tylko słodzą i gratulują...to rozumiem jest wolność w jego mniemaniu? Jak tak sie ma zachowywać burmistrz czyli jesli nie jego człowiek to ma go w d....i nawet nie odpowie na pytanie to ja dziękuje za takie podejście do ludzi...
 • 17.10.2018 - 0:00
  zapłacili to zmieniła zdanie...proste....
 • 10.10.2018 - 18:56
  Bagietka napisał/a:
  Zawsze się wtrącał i będzie się wtrącał. Ma do tego prawo i nic z tym nie zrobisz.
  Polityka wtrąca się w sprawy Kościoła to i Kościół wypowiada się w sprawach politycznych.
  heheh....bo co liczy na dofinansowanie nie wiadomo czego tak jak rydzyk tak? tak to ma wyglądać, niech rząd płaci na kościół, mało mają przywilejów w postaci działek za 1zl itp?
  Brniesz w fanatyzm, kościół ma byc bezstronny a nie mówić na kogo mamy głosować. Piszesz takie farmazony, że szkoda gadać. Nawet w miarę inteligentny człowiek o tym wie...ale widać Ty nie.
  Pis chyba miał niski poziom tych rozmów kwalifikacyjnych, na trolla internetowego jak zatrudnił takich użytkowników jak bagietka.
 • 10.10.2018 - 16:20
  Smiej sie smiej...bedziesz mial niedługo panstwo policyjne...nie mówiąc o kościele
 • 10.10.2018 - 15:14
  co to ma być? żartujesz chyba? w cale kościół się nie wtrąca w politykę.

Wybory Samorządowe 2018: Ostatnie godziny kampanii. Trwa wojna plakatowa

 • 19.10.2018 - 21:19
  Bagietka napisał/a:
  Przyznam wtedy rację Korwinowi Mikke o procentowym udziale idiotów w społeczeństwie i dodam do tego kolejne 10%
  Widać waszą wolność słowa...jak wszystkich którzy nie są z wami uznajecie za idiotów. A Ty w szczególności nie masz żadnego szacunku do osób, które się z Tobą nie zgadzają. Do celu po trupach, to wasze hasło przewodnie a nie uczciwość itp.
 • 18.10.2018 - 15:03
  A Ty to jak? Piszesz długie posty w godzinach pracy od rana do wieczora, czyhasz na posty nie sprzyjające posłowi i na każdy odpisujesz w kilka minut? Pracujesz na etacie....a nie na etacie w sztabie Pis, bo nikt pracujący normalnie, nie byłby w stanie tyle pisać o tych godzinach. Co TY w ogóle porównujesz, z każdym postem pogrążasz siebie. Tobie widać dużo obiecał, bo nikt normalny nie siedziałby tyle na forum jak Ty...
 • 18.10.2018 - 14:09
  Bagietka napisał/a:
  Ty chyba nie rozumiesz co on mówi?
  95% regulacji przeprowadzanych w Sejmie to dostosowanie prawa unijnego na podstawie dyrektyw przychodzących z Unii Europejskiej. Sejm ma już tak ograniczone możliwości tworzenia prawa, że gadanie tego chłopca jest zwyczajnie śmieszne.
  O widze ze sztab Ci szybko podsunął karteczke co masz napisać. Ty nie rozumiesz co piszesz. Mowie o wydawaniu pieniedzy podatnika na prawo i lewo przez posla.
 • 18.10.2018 - 13:49
  Bagietka napisał/a:
  Masz ciekawy autorytet. Szkoda, że to ciemniak co słychać już po pierwszych kilku zdaniach z poniższego wystąpienia.
  Facet nie ma pojęcia o czym mówi.

  https://youtu.be/cTaP7T0Hp38
  obrażaj dalej tyle tylko potrafisz...są fakty są dane, dalej broń w zaparte swojego boga....

Wybory Samorządowe 2018: Mocna końcówka kampanii. Poseł odpowiada na film internauty

 • 19.10.2018 - 17:25
  Bagietka napisał/a:
  Co tu odpowiadać? Zakłamany atak odbije się przeciw zleceniodawcy. Wg mnie to sprawa wpłynie na plus dla Szlachetki podobnie jak dzisiejsza decyzja TSUE w sprawie cofnięcia wieku emerytalnego dla sędziów.
  Ludzie głupi nie są i wiedzą, że tego typu atak to polityczna zagrywka.
  W Konstytucji
  art 180
  pkt 4. Ustawa określa granicę wieku, po osiągnięciu której sędziowie przechodzą w stan spoczynku.

  a Konstytucja jest najwyższym aktem prawnym i żaden TSUE nic z tym nie poradzi.
  Tobie jakby dali przed nos dowody to dalej bys szla w zaparte....
  Masz jeszcze nieco ponad 6 godzin pracuj pracuj bo po niedzieli mozesz byc juz bezrobotna.

  Ps. Pięknie minusujesz z tego swojego sztabu...
 • 19.10.2018 - 16:56
  maniecka napisał/a:
  Przecież Szczotkowski to kuzyn Ostrowskiego!!!!!!
  a może brat, może wujek?

  Po prostu pozamiatał....

  3....2....1....bagietka czekamy.....

Wybory Samorządowe 2018: Kto wójtem, kto burmistrzem? Typujecie zwycięzców

 • 17.10.2018 - 18:51
  Bagietka napisał/a:
  Trzeba coś robić by były tego efekty a nie tylko stawiać "prywatne" tablice propagandowe przed szkołami z wyłącznością na Halek & Przyjaciele. Jeszcze się pewnie okaże, że zapłaciliśmy za to z pieniędzy gminnych :)

  #DotrzymujemySłowa
  A Szlachetka i reszta poPisu wynajeła sobie tablice pod kościołem w Jaworniku za szkłem? co o tym powiesz? a banery na ogrodzeniu policyjnym? zdjete bo zdjete ale po interwencji dopiero, ale sam fakt wywieszania nielegalnego.
  Ty już masz takie klapki na oczach, że dziwie się, że jeszcze coś widzisz jak piszesz te bzdury...
 • 17.10.2018 - 0:03
  Bagietka napisał/a:
  Obejrzała. Nie chodzę do kościoła. Przeszłość PRL ma każdy mający swoje lata.
  nie chodzisz do kościoła? jak to tak możesz...prezes wie?

Krzysztof Halek podpisuje kontrakt dla Myślenic, prezentuje program i kandydatów na radnych [WIDEO]

 • 10.10.2018 - 0:36
  Vivaldi napisał/a:
  https://www.youtube.com/watch?v=NyPQ6722bZE

  posłuchać parę razy i się wyciszyć, każdy znajdzie w tekście coś dla siebie i koniecznie....oddychać :-) wynik za kilkanaście dni i tak uważam już za przesądzony. Powoli pakować gadżety z biurek do kartonika. Pojeździć, pochodzić po tych co przetargi wygrywali, może znajdzie się jakaś praca, może któryś da robotę :-) wiem, że będzie ciężko ale jakoś przeżyjecie, może Unia pomoże, w końcu można za darmo przez UP zrobić jakiś kurs na spawacza, hydraulika, podnieść kategorię prawa jazdy, wierzę w Was, że dacie radę żyć jak normalni ludzie. Trzymam za Was kciuki, nie ma się co martwić, przecież budżet gminny to nic innego jak budżet domowy - rządzi się tymi samymi prawami......z założenia powinien być in plus.
  ......szkoda słów, nie ma jak pisać o ludziach, których nawet się nie zna takie rzeczy.
  Ale no tak, wy liczycie na ich stołki...zazdrość przemawia? Co vivaldi widzę ze ogarnąłeś wszystkie kursy przez UP bo siedzisz w temacie. Teraz rozumiem chcesz sie przebranżowić jak reszta towarzystwa?
  Pycha ....pycha sie to nazywa.
 • 09.10.2018 - 14:48
  Banery mówisz.... tak jak dzisiaj Szlachetki i Fity na ogrodzeniu Policyjnym....hahaha
 • 09.10.2018 - 14:21
  Wszędzie wejdą, mówisz o swoim guru J. SZ rozumiem bo na razie to on wszędzie "wchodzi" i sie lansuje.
 • 09.10.2018 - 14:05
  jakbyś dala choć raz na zbiórkę to wiedziałabyś, że zbierający się uśmiechnie itp a nie będzie płakał. Bo tak wygląda każda zbiórka, (wośp, przez Ciebie pewnie nie akceptowany, każdy sie śmieje, ma dobry humor itp) Ludzie się cieszą, że ktos pomaga, śmieją itp.
Pokaż więcej komentarzy