max1999

Wybory Samorządowe 2018: Jarosław Szlachetka kandydatem PiS na burmistrza Myślenic [WIDEO]

 • 11.08.2018 - 14:09
  Bagietka napisał/a:
  Wymiar Sprawiedliwości przesiąknięty postkomuną na górze w SN, KRS, TK, który zawsze bronił patologii politycznej i układu Magdalenki. Nadzwyczajna kasta ma inne prawa, że może nie stosować się do zasad ogólnych? Nie sądzę a tak było od lat. Czas na zmiany a te wprowadza się od góry i zawsze na początku są to zmiany kadrowe w których pozbywa się tych, którzy wydają decyzje w dół.
  500+ socjal skierowany w ludzi a nie w baronów i ich rodzinne układy i fundacje. Negowanie tego jest negowaniam polityki całego zachodu, który tak samo działa. Dlaczego u nas ma być gorzej dla zwykłego obywatela. Napiszesz, że zabierają by dawać. Chyba normalne. EU cały czas zabiera jednym by rozdawać innym. Zmieńmy politykę Unii to zmienimy także u siebie.
  Ty tak na serio to piszesz??500 plus skierowany na ludzi nie baronów? Powiedz to samotnej matce z jednym dzieckiem ktora nie lapie sie na zadne 500 plus. A ludzie ktorzy wlasnie sa baronami i maja 3 dzieci i zarabiaja krocie, maja na dwoje 500 plus. Powiedz mi teraz czy to sprawiedliwe? Jak mowil prezes "damy na kazde dziecko". A to zdanie co piszesz ze normalne jest ze zabieraja by dawac innym, rozwiewa moje watpliwosci jak glupi mamy naród.
 • 11.08.2018 - 1:01
  jakie obietnice spełnił Pis, które zapowiadał przed wyborami? słucham? bo chyba nie 500 plus na pierwsze dziecko dla wszystkich jak mówił, chyba nie zmniejszenie podatku od paliwa (jak to prezes mówił ze za Po, 75% ceny to sam podatek , miało się to zmienić i co?), chyba nie zwiększenie kwoty wolnej od podatku, która dotyczy 0,5 % ludzi w Polsce itp, itp...nie grabi pod siebie, tylko pod kogo bo chyba nie mówisz o premiach dla ministrów, o rozdawnictwie milionów dla Rydzyka?...
 • 10.08.2018 - 15:08
  Nie rozumiem tego. Za kazdym razem mowil ze dzieki temu ze jest posłem tyle zalatwia, dziala dla dobra nas, mieszkancow a tutaj taka decyzja. Dla dobra kogo teraz będzie sprawowal ta funkcje jesli nie będziemy mieli juz przedstawiciela z Myślenic w sejmie?

Planowana podwyżka za Wodę - jak długo będą nas doić?

 • 04.08.2018 - 12:00
  sabała napisał/a:
  bedą doić dopóki nie wygra wyborów ktoś z PIS i zrobi z tym porządek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  hahahah......i jeszcze raz hahahaha. Dojenie na poważną skale to masz dopiero w rządzie....
 • 03.08.2018 - 10:16
  jak skad z z biuletynu radnych pis, który rozdają pod kościołem....
  w KRK za m3 wody jest 3.90 netto
 • 01.08.2018 - 23:30
  a co chcesz tramwaje w Myślenicach? nie myte busy czy palący panowie to nie brak komunikacji, nie odwracaj kota ogonem.
 • 01.08.2018 - 19:05
  Powodzianin_ napisał/a:
  Nie jestem PiSowcem, swoje urojenia zostaw w kieszeni.

  http://gazeta.myslenice.pl/mniej-mieszkancow-myslenic

  http://www.myslenice.pl/miasto/liczba-mieszkancow

  No jak byk mieszkancow Myslenic ubywa.


  Mowimy o miescie Myslenice, a nie o gminie Myslenice. To dwa rozne podmioty.
  Ty na serio to porównujesz?
  Moze jeszcze liczyłeś zgony i urodzenia, zameldowania, wymeldowywania itp. ??
  nie szukaj juz na sile.
  A busy ze są nie myte to tez wina Myślenic? ze pala w busach tez wina Myślenic? serio sie pytam?
 • 01.08.2018 - 0:02
  ze co?????? analogicznie. jesteś młody wiec nie wiesz jak było kilkanaście lat wcześniej, wiec co porównujesz?? takie bzdety wymieniasz ze szok. To wyjeżdżaj do Krakowa np. to sie dowiesz jak jest....a najlepiej za granice jak tak Ci zle.
  w Krakowie w cale nie ma śmierdzących busów? powiem Ci ze masz jeszcze śmierdzące tramwaje...a to wina komunikacji czy ludzi którzy sie nie myją?
  polityka pro eco ? powiedz ludziom żeby nie palili syfem...
  młodzież ucieka ale tylko dlatego ze każdy chce zarabiać min 3 tys netto z jak najmniejszym wkładem pracy taka prawda...
  drogi powiatowe....w cale nie sa proste i ochodnikowane. choć jedna powiatowa drogę widziałeś? piszesz zeby pisać.

Myślenice: W tym roku przebudują most na Rabie i ulicę Zdrojową

 • 10.02.2018 - 0:35
  Rutger napisał/a:
  Kampanie wyborczą czas zacząć , muzeum niepodległości , parkingi a teraz mosty! Czy kolejny raz ludzie dadzą się na to nabrać , bo przed wyborami się będzie mówić ''jakie pikne te Myślenice''?! A przecież to kolejny kredyt do spłacania! i Myślenice najbardziej zadurzonym miastem , więc znowu trzeba wodę podnieść , śmieci i podatki (dziękuje)

  Ludzie obudźcie się i zacznijcie wreszcie myśleć!
  chłopie kiełbasę wyborcza to Ty dostałeś a nawet 500 takich kiełbas i co źle Ci?
  Sam korzystasz to co teraz gadasz?
  Mówisz o propagandzie oglądasz TVP i co tam nie ma nie? Wszytko obiektywnie przedstawione.?
  Patriota z Ciebie taki jak Ci wszyscy co chodzą w koszulkach Żołnierzy Wyklętych umieszczają zdjęcia na FB i.......to by było na tyle....

Tak będzie wyglądać nowa siedziba starostwa

 • 09.02.2017 - 22:45
  służbista napisał/a:
  Wiejski nauczyciel ma rozmach.
  a tobie znowu słoma z butów wychodzi.....wracaj do warszawki

  polecam maść na ból dupy, co poniektórym się przyda...

  a państwa komentujących zapraszam do nowego zbudowanego ze złota kościoła waszego wielebnego, jedynego w którego wierzycie, do nowej większej Warszawy, prywatnego folwarku waszego mentora prezesa Jarosława, oraz Polski chronionej przez drony.

  A Wy tu o jakimś starostwie prawicie, gdzie sami korzystać będziecie.
  Choć nie dla tych co narzekają ZAKAZ wstępu....a jak.

Pcim: Most na Suszance otwarty

 • 08.11.2016 - 17:52
  eudob napisał/a:
  I słusznie. Popieram przypominanie tego faktu. O takim "umorzeniu" należy przypominać społeczeństwu abyśmy wiedzieli na kogo oddajemy głos w wyborach. Tacy ludzie nie powinni zajmować stanowisk publicznych.
  Typowa obłuda pisowców . Zobacz na kogo sami glosowaliscie w tych wyborach i ich wyrokach prawomocnych. Vide PAN K. Starosta jakos tego wyroku nie ma wiec nie gadaj bzdur. SluzBista zeby czasem o tobie NIKt niczego nie wklelij bo bys sie zdziwil ...SluzBisto..
 • 07.11.2016 - 23:41
  to tez juz pisales...naucz sie prawa a potem pisz bzdury skopiowane z kodeksu....
 • 07.11.2016 - 20:05
  Jeszcze jedno sluzbisto kto ci napisal regulke i ile dostajesz za wklejanie jej w kazdym temacie??
 • 07.11.2016 - 19:57
  Dorota1993 napisał/a:
  To pryszcz.... Zatrudnia osoby w Starostwie, które są mu wygodne, potrzebne lub bliskie (sąsiedzi, koledzy polityczni) na stanowiskach, które wymagają doświadczenia i ogromnej wiedzy. Tworzy "wirtualne stanowiska" bez konkursów... Ci ludzie nie mają podstawowej, teoretycznej wiedzy o tym co robią.
  Ty widac tez nie masz zadnej wiedzy. Skad niby masz takie dane nie dostałaś pracy tam i juz wypisujesz takie rzeczy.??
 • 07.11.2016 - 19:49
  służbista napisał/a:
  Jak widać starosta Józef Tomal nadal pokazuje się publicznie i uważa, że wszyscy zapomnieli o jego dużych problemach z wymiarem sprawiedliwości, ale tak nie jest. Przypominam, że starosta Józef Tomal był oskarżony o czyny z art.199§1 kk, art.190a§1kk w zw. z art.11§2kk w zw. z art.12kk, to kwalifikacja prawna z wokandy zawieszonej na drzwiach sali 20 Sądu Rejonowego w Myślenicach w dniu 10.11.2015r o godz. 8,30. Starosta nie został uniewinniony, tylko skorzystał z art.59a§1kk , który brzmi: "§ 1. Jeżeli przed rozpoczęciem przewodu sądowego w pierwszej instancji sprawca, który nie był uprzednio skazany za przestępstwo umyślne z użyciem przemocy, naprawił szkodę lub zadośćuczynił wyrządzonej krzywdzie, umarza się, na wniosek pokrzywdzonego, postępowanie karne o występek zagrożony karą nieprzekraczającą 3 lat pozbawienia wolności, a także o występek przeciwko mieniu zagrożony karą nieprzekraczającą 5 lat pozbawienia wolności, jak również o występek określony w art. 157 § 1". Jak wynika z treści tego przepisu starosta Józef Tomal jest SPRAWCĄ przestępstwa, a postępowanie zostało umorzone, tylko dlatego gdyż SPRAWCA "naprawił szkodę lub zadośćuczynił wyrządzonej krzywdzie". Po prostu Józef Tomal utworzył w starostwie "sztuczne" stanowisko dla pokrzywdzonej i kosztem podatnika w ten sposób "naprawił szkodę".
  Tak działają decydenci w Myślenicach.
  Art.59 został już uchylony i od marca 2016r nie obowiązuje.
  Nie moge chlopie skoncz juz... Masz jakis kompleks ileż o tym mozesz pisac. Misiewiczu kolejny ...

Powiat Myślenicki drugi wśród najlepszych powiatów w Polsce

 • 17.06.2016 - 23:12
  służbista napisał/a:
  Józef Tomal jako "sprawca" zgodnie z dyspozycją art.51a kk, / przepis słusznie uchylony przez nowelizację KK z dnia 11.03.2016r/ poszedł na ugodę, wyrównał szkodę oraz zadośćuczynił "pokrzywdzonej" i znowu udziela się publicznie oraz uważa iż nic się nie stało. Stało się panie Starosto i myślę, że wyborcy rozliczą Pana przy najbliższych wyborach.
  Hahaha no nie moge z gosciem...wez sie uspokuj, rozluźnij bo gula oj rosnie rosnie. Kto cie wynajął do tego PISania?

Całodobowa linia telefoniczna podczas Światowych Dni Młodzieży

 • 15.04.2016 - 11:31
  służbista napisał/a:
  Oskarżony o przestępstwa obyczajowe starosta Józef Tomal ponownie udziela się publicznie. Panie starosto z uwagi, iz sąd wyłączył jawność postępowania sądowego proszę opowiedzieć społeczeństwu powiatu myślenickiego jak przebiegają rozprawy sądowe, czy może zapadł już wyrok, jeżeli tak to jaki ? Ponadto proszę podać do wiadomości publicznej czy wielbiciel jazdy na podwójnym "gazie" radny Dudzik, został już ukarany przez sąd za swoje wyczyny i czy nadal jest radnym ?
  jedno słowo.. nie karmić trolla internetowego tyle w temacie!!!!

XIII Targi Edukacyjne Powiatu Myślenickiego

 • 22.03.2016 - 13:17
  Nie mam zamiaru z tobą dyskutować. Powtarzasz się cały czas i nie masz nic innego do powiedzenia. Masz. W. Tym interes i wszyscy dobrze wiedzą. Pewnie masz już posadke jakąś zapewniona za takie pisanie.
 • 21.03.2016 - 21:52
  służbista napisał/a:
  "Mieszkanko1980" . Ja nie znam ani starosty, ani "tej kobiety", a sprawa nie jest wyimaginowana skora prokuratura postawiła zarzuty, a sąd przyjął do rozpoznania. O sprawie pisze i będę pisał, przy każdej okazji publicznych wystąpień oskarżonego o przestępstwa obyczajowe starosty Józefa Tomala, aż do prawomocnego orzeczenia, tak aby opinia publiczna nie zapomniała o tej sprawie. Starostwo myślenickie to szczególny rodzaj urzędu, gdzie obowiązuje zasada "Polacy nic się nie stało..."
  panie służbisto, pracujesz czy się w domu nudzisz i nie masz co robić. Masz kompleks jakiś?
  może opiszesz o innych politykach np. pisu? bo jak widzę kolego z pisu, masz problem bo jestes nastawiony tylko i wyłącznie na jedną osobę. Skończ już tą dziecinadę i zajmij się pracą jeśli taka masz.
  Ja Ci przypomnę, bo błądzisz pisanie o tym tym bardziej jeśli nie ma prawomocnego wyroku jest pomówieniem i oskarżeniem.

  a po drugie jakie Ty (nie zasługujesz na pisanie z dużej litery) masz rady dla młodzieży oprócz tworzenia negatywnej propagandy, bo to co Ty robisz jest najgorszą rzeczą jaka może być.
  nie pozdrawiam, pisz sam do siebie dalej te dyrdymały a samo to do Ciebie przyjdzie, i ja będę pierwszym który będzie pisał na forum o służbiście.

STAROSTA JÓZEF TOMAL MA POSTAWIONE ZARZUTY PROKURATORSKIE

 • 10.12.2015 - 17:50
  Honor to powinny mieć tu pewne osoby i nie pisać głupot. Bo tak się plotki rodzą w mieście co jedna to głupsza i nie mówię tu tylko o tej sprawie. Niektórzy mają za dużo czasu chyba.
  Makator a Ty zachowaj choć resztki rozsądku bo nikt nie jest skazany żeby zaraz się musiał do dymisji podawać... ktokolwiek.
 • 10.12.2015 - 12:10
  lulu napisał/a:
  Chyba zdrowie ma nie najgorsze parę tygodni temu w jednej z myślenickich knajp popijającego piwko widziłam Pana JT więc nie wiem o co tu chodzi.
  hahah, chłopie, chłopie nie rozrzucaj plotek, czy Myślenice musza mieć tak podłych ludzi...
 • 09.12.2015 - 20:00
  milamorska napisał/a:
  Był w szpitalu ale nie wiem w jakim , uskarża się na pewien organ w swoim ciele, ale nie mnie tu pisać to zapewne typowa zagrywka osoby , oskarżonej której sprawa może się bardzo różnie skończyć. Pożyjemy zobaczymy:)
  Zagrywki? Hiena z Ciebie i tyle. Nie życzę Ci takich zagrywek...
 • 09.12.2015 - 18:42
  m_markos napisał/a:
  Odkopuję temat. Czy ktoś wie jak ta akcja się skończyła?
  Słyszę jakieś rzeczy o umieszczeniu w szpitalu psychiatrycznym?
  Jak słyszysz głosy to może Tobie potrzeba. A po drugie odkopujesz nie żeby się dowiedzieć... Sprawa jest utajniona jakbyś czytał to bys wiedział i tyle.

Galeria Myślenicka otwarta. Jak oceniacie największy obiekt handlowy w powiecie?

 • 29.11.2015 - 21:28
  Za dużo ochroniarzy za mało miejsca do parkowania. Zle sklepy za śliska podłoga zbyt niskie panie sprzedające w sklepach.
  Czytam te wasze wypociny i tylko można się pośmiać.
  Sklepy typu Zara nawet w kilku dużo większych miastach nie ma a wy tutaj chcecie do 20 tys miasteczka. A te narzekania na jakieś pierdoly to już mistrzostwo.
  Dla niektórych to nic nie będzie nigdy tak jak on chce. Czubek tylko własnego nosa co poniektórzy widzą.

Ruszył proces starosty powiatu myślenickiego

 • 17.11.2015 - 16:13
  Krówka nie musisz opisywać swojej postawy tutaj na forum. Każdy widzi jaka jest.

3 inwestycje drogowe powiatu, które mają usprawnić ruch

 • 10.11.2015 - 18:17
  idefix napisał/a:
  Na słowackiego po staremu. Ze słonecznej nakaz jazdy w prawo na NOWY mostek do zawracania. Oczywiście jak to w naszym kraju mostek jest ZAMKNIĘTY więc bujasz się po alberta albo jak kto woli careffour i nawrotka w stronę świateł. IGNORANCJA władzy powiatu w stosunku do mieszkańców sięga zenitu. Czy w tym mieście nie można zrobić czegoś od A do Z bez opóźnień, bez wtop. NIE, jak zwykle ktoś zapomniał, bo długi weekend, bo się spieszyłem niech motłoch się buja na około a wielka SM Myślenice będzie mogła normę na mandatach wykonać bez zbędnego wysiłku. DZIĘKUJE PANU PANIE STAROSTO. Nic tylko je...ć se w łeb.
  No te se jeb....nikt ci nie broni. Ale najpierw poczekaj aż zakończą budowę i znikną stare znaki. To tak jakbyś narzekał ze leje ci na głowę w domu a dachu nie masz skończonego. Typowa polska mentalność
 • 07.11.2015 - 17:26
  A ja radze służbiście o zachowanie spokoju bo być może rozprawa o zniesławienie też niedługo może kogoś dotyczyć. //a po drugie robisz się nudny w kółko to samo, masz stołek zaproponowany za takie pisanie?
  A ja życzę takim hienom jak ty wszystkiego na pewno nie najlepszego. ty nazywasz się człowiekiem? Bo chyba nim nie jesteś. nie pozdrawiam.

List do Pana Macieja Ostrowskiego Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice

 • 03.11.2015 - 19:19
  milamorska napisał/a:
  malino zrozum i przyjmij do swojego rozumu, że nikt nigdzie nie straszy sądem zwykłym komentarzy, a te komentarze jak to ujęłaś "zwykłe" były przesiąknięte jadem, nienawiścią i co najważniejsze nieprawdą. A burmistrz pokazał swoje ja na fb więc nie odchodź od tematu tu i teraz, miłego wieczoru klakierzy !!!!!!
  Oj to nic nie wiesz... Komentarze są odpowiedzią zawsze na dany artykuł czy poprzedzający komentarz. Widać na pewnym profilu takie rzeczy się dzieją. Zastraszania sądami itp. Wiec nagle teraz burmistrz cis napisał i jest wielkie halo ale jak ktoś inny pisał to nikt tego nie zauważył? A nie było to jednorazowe.
 • 03.11.2015 - 17:25
  Mowie o majowych wyborach prezydenckich jak na tym profilu pojawiało się dużo memow obrazajacych Komorowskiego Kopacz itp.
 • 03.11.2015 - 17:20
  Jakoś nikt problemu nie widział po drugiej stronie jak w maju podczas prezydenckich wyborów ośmieszaajace memy,obecnej wówczas władzy, wstawiane były na profil fb?
Pokaż więcej komentarzy