anula ania

O sobie

miłośniczka Myślenic,

Zarabie teren zalewowy

 • ania Wczoraj 8:46
  budujecie na terenach zalewowych a potem ręce po pieniądze podatnika wyciągacie. Niestety, taka jest prawda.

Windykacja za długi syna

 • ania 23.04.2018 - 8:47
  koniecznie go wymelduj. Fakt, że jest zameldowany odczytywany jest przez komorników "przebywa" a jak przebywa to ma swoje rzeczy, czyli jest z czego licytować. Wtedy będziesz musiał udowodnić, że rzeczy w Twoim domu są Twoje, nie jego. To dość trudne, bo nikt latami nie trzyma rachunków a jeżeli już, to raczej paragony niż imienne faktury. Korespondencji nie odbieraj, niech listonosz odeśle z adnotacją "nie zamieszkuje". Tyle na początek.

Skomielna Biała: Miał podpalić dom w którym znajdowała się jego rodzina. Grozi mu dożywocie

 • ania 20.04.2018 - 14:08
  ksgrzes napisał/a:
  Dla mnie "Konkubent" to już jest przynajmniej 5 lat więzienia.....
  HAHAHA, dokładnie. Ale zauważyliście, jak coś dobrego się mówi o facecie(nie mężu) to się mówi, partner, ojciec dzieci, a jak zdarzy się coś złego to od razu konkubent. Tak jakby samo bycie konkubentem miało wyjaśniać przyczynę zdarzenia. :)

Patrzcie w lusterka. Motocykliści wyjechali na drogi. Ten wyprzedzał na podwójnej ciągłej

 • ania 11.04.2018 - 10:57
  dlaczego ja mam patrzeć? Jak zaczną stosować się do prawa o ruchu drogowym i będą patrzeć na znaki to żadna moja dodatkowa uwaga nie będzie potrzebna

Niedziela z otwartymi sklepami. Jak oceniacie zmianę przepisów?

 • ania 25.03.2018 - 19:49
  Strozaninek napisał/a:
  Podobnie jak anulka albo masz faktycznie jakieś problemy, albo świadomie trollujesz i rozwalasz dyskusje, dyskusja jest o handlu i zakazie handlu w niedziele, nie o islamie, aborcji itd. Uściślając

  islam - popieram PiS
  aborcja - jestem za zakazem, nie podoba mi się aborcja eugeniczna
  zakaz handlu - jestem przeciw
  nie jestem lewakiem

  Wyśmiewam tylko sposób Twojej argumentacji. Powołujesz się na katolicyzm, łamiąc podstawową zasadę tej wiary - miłosierdzie. Jesteś niemiły, napastliwy, arogancki, wszędzie widzisz PO i oponentów politycznych. W tym względzie moje porównanie jest zasadne. Twoje niestety nie.
  Nie dziwię się, jeśli wasze elity polityczne (bo wyglądasz na działacza politycznego) mają takie podejście.

  https://www.pudelek.pl/artykul/126944/kaczynska_nie_zamieszka_z_nowym_mezem_jej_starsza_corka_go_nie_akceptuje/

  Napisz dowolną inwektywę, nie obrazisz mnie, nie dotkniesz mnie. Czytam MI regularnie, Twoje wypowiedzi są po prostu nudne. Cały czas lewaki i świnie od koryta. Nuda.
  Smutny, zakompleksiony człowiek z "miasta".
  A może zamiast pisać te ograniczone myślowo bzdury zasłyszane w telewizjach, które mają za zadanie zrobić ci papkę z mózgu poczytał/a byś cosię więcej, poogladal/a? Tragedia jak ludziom się wydaje, że są wolni , i że wyglaszają własNe opinie. Co do obrażania. Do tego wpisu nie obrazilam Cię personalnie, nie rozumiem wiec dlaczego Ty starszych się mnie obrazić. Człowiek inteligentny powinien zapoznać się z opinią każdej ze stron i wyrobić sobie własny pogląd. Ty tego nie potrafisz i atakujesz ludzi bo to Twoja jedyna linia obrony. Wyszła ode mnie właśnie koleżanka peacujaca w Lidlu. Pracownicy Lidla śmieją się z każdego niedzielnego sklepowego spacerowicza. Mają Was za nie mających własnego życia, ulomnych umysłowo idiotów. Chyba się nie mylą?
 • ania 25.03.2018 - 11:47
  Strozaninek napisał/a:
  Odleciałaś, że mieszasz w to czarny marsz.
  Nie. Mówicie o wolności to wam pokazuję wolność w lewackim wydaniu.
 • ania 25.03.2018 - 11:33
  Nie rozumiecie, o co tak naprawdę chodzi. Lewickie spojrzenie na świat to jest zniewolenie. Ty masz zapieprz ac najlepiej 7 dni w tygodniu a po pracy oglądać trudne sprawy i ukrytą prawdę. Masz być zniewolonym mentalnie idiotą, nie mającym czasu na zastanowienie się nad sobą i życiem. Masz pracować a w wolnych chwilach robić rzeczy odmóżdżające. Cały czas wmawia się ludziom, że ktoś nastaje na ich wolność. W czarnym marszu wmawia się kobietom, że co czwarta ich znajoma usunęła dziecko, co daje im usprawiedliwienie takich wyborów na przyszłość. Możecie mi napisać jakim bezmózgiem trzeba być żeby stać wśród ludzi z podniesioną głową i z dumą oświadczać, że zabiło się człowieka? Kuzwa ludzie opamiętajcie się.

Weronika Muniak wróciła do domu. Jej poszukiwania trwały od 3 tygodni

 • ania 25.03.2018 - 16:24
  Strozaninek napisał/a:
  Fanatyczka i stara panna.
  Milo mi. Anula jestem
 • ania 25.03.2018 - 16:21
  nikita napisał/a:
  Ci co byli chętni do pomocy wszyscy wiedzieli, nikt tego nie ukrywał.Mama od początku o tym mówiła. Na facebooku też osoby o 5ym wspominały już na drugi dzień.
  OSZUŚCI. trzeba było nie puszczać w świat niepełnych czyli w tym przypadku fałszywych informacji. Trzeba było załatwić wszystko w swoim gronie a nie jojcyć na internerach i w telewizjach, skoro wiedzą była dla wybranych a pieniadze ciągło się od wszystkich. Jestem za tym żeby pomagać. Ale przy zbiorkach kasy musi być pełna przejrzystość. Tu jest żenada. Kpicie sobie z ludzi, którzy się martwią i chcą pomóc a potem się dziwicie, że nie pomagają.
 • ania 25.03.2018 - 11:40
  Śmieszne to jest to, że wszyscy ją szukali, cudowali myśleli ze trup a dopiero po 3 tygodniach ujawnili zdjęcie z monitoringu dziewczyny z walizka, co jednoznacznie wskazywało, że uciekła. Teraz się dowiaduję, że były jakieś zbiórki pieniędzy? ! Wiedzieliście, że poszła z walizki czyli zwiała. Zatailiście ten fakt przed ludźmi i zbieraliście pieniądze na jej poszukiwania?! No bez komentarza

Mógł zagrać w Wiśle Kraków, ale... naruszył dobre imię klubu

 • ania 20.03.2018 - 15:21
  tacy ludzie teraz są głupi, człowiek mądry przewiduje konsekwencje, pisze nawet najbardziej odrealnione scenariusze, tylko po to, żeby ustrzec się właśnie takiej wpadki. Jak ktoś planuje zawodowo kopać piłkę, jest stąd, to ma 50% szans, że jeśli mu się powiedzie to zagra w Wiśle. Jak ktoś jest idiotą to tak się właśnie to kończy. wiedzmin12 Twoje komentarze pozostawiam bez odzewu, bo śmiesznie to wygląda jak "kibic" Cracovii skomli i płacze, że jego kolegę wypieprzyli z Wisły za chamstwo. HAHAHA

Trwają poszukiwania Weroniki Muniak. Czy jej zniknięcie mogło być zaplanowane? [WIDEO]

 • ania 20.03.2018 - 14:32
  bardzo współczuję rodzicom

Sułkowice: Zajechali mu drogę. Kopali i bili 19-letniego kierowcę - potem świadka zdarzenia

 • ania 14.03.2018 - 15:31
  Z powodu likwidacji sułkowickiej Straży Miejskiej oraz zamknięcia posterunku Policji, uprasza się wszystkich przestępców o dokonywanie zbrodni i wykroczeń w poniedziałki od godziny 8-12 lub w czwartki od 12-17, gdyż tylko wtedy Organa Państwowe są w stanie prawidłowo zareagować. Przestępstwa dokonywane poza wyznaczonymi godzinami nie będą ścigane.

Pizzeria w myślenicach

 • ania 13.03.2018 - 11:26
  LOREN napisał/a:
  W Myślenicach niema dobrej pizzy.
  W Krzywaczce w ten weekend otwarła się Pizzeria Trento, pizza i jedzenie jak we Włoszech, warto przyjechać i zjeść prawdziwą pizzę,POLECAM
  marketing najgorszy z możliwych

Będzie wojna

 • ania 05.03.2018 - 10:50
  wojna będzie, ale nie dlatego, że ludzie robią zapasy, ale dlatego, że już całkiem stracili rozum

Problem braku wody

 • ania 05.03.2018 - 8:49
  współczuję, bez wody to nie życie

Sułkowice zlikwidowały straż miejską

 • ania 13.02.2018 - 20:38
  Jakby robili co do nich należy to by gminę było stać, żeby ich utrzymać. W Krzywaczce spaceruje się w oparach szamb i dymie spalonych śmieci. Swoją drogą ile kosztowało utrzymanie czinkłeczento i drużyny bojowej w ilości sztuk 2?
 • ania 11.02.2018 - 19:50
  To jak chcę sąsiadowi zgłosić cieknące szambo to do kogo mam dzwonić?

Linia kolejowa z Krakowa do Myślenic? Sułkowice mówią: Nie!

 • ania 12.02.2018 - 12:49
  Sulkowice to mała, wiejska gmina. Ta linia kolejowa nawet nie przechodziła by przez tę gminę. Opracowanie koncepcji do niczego jescze nie zobowiązuje. To tak jakbym wymyśliła sobie, że będę u sąsiada pasła barany i zamówiła opracowanie koncepcji, nie pytając sąsiada o zgodę i nie sprawdzając czy on w ogóle ma działkę.

Pożyczka na wesele córki.

 • ania 18.01.2018 - 14:08
  smutne. Pozostaje Ci spróbować dogadać się z bankami.

Jaki bank w mc-e polecicie

 • ania 09.01.2018 - 10:29
  getin. darmowa karta i konto przy 5 płatnościach, podobno darmowe bankomaty, otwarłam 3 tyg temu, więc nie jestem w stanie potwierdzić, czy nie ma żadnego haczyka

Wiśniowa: W domu miał pół kilo marihuany. Sam schował się w kotłowni

 • ania 04.01.2018 - 7:23
  Schował się w kotłowni. ..pewnie chciał spalić. ????

Krzywaczka: Anna Biedka, Maria Bartosz i Natalia Łabuz to 19-latki, które wstąpiły do OSP

 • ania 02.01.2018 - 16:42
  candy napisał/a:
  i czym tu sie chwalic ze jakies gowniary poszly na strazaka promowac sie chca w mediach
  Jesteś głupia. Obyś kiedyś nie musiała prosić tych "gowniar" o pomoc.

Zapomniane smakołyki.

 • ania 21.12.2017 - 15:21
  Kakina napisał/a:
  Ja pamiętam jak za starych czasów jadło się takie wafelkowe misie z takim dziwnym kremem w środku. Pamiętam, że był jasny. Kurcze już nawet nie bardzo pamiętam jak smakowały, tak dawno tego nie widziałam.
  są takie jeszcze misiaczki, ja kupuję w Krzywaczce w Paleo ale z pewnością są też w marketach myślenickich. Z pewnością kupisz je na odpustach. MNIAM :)

EURONET Bankomat przy DEKADZIE - WCIĄGA KARTY

 • ania 19.12.2017 - 14:15
  Endrju napisał/a:
  Trzeba zacząć korzystać z udogodnień typu blik...
  Przykro mi Endrju ale korzystanie z Blika jest niebezpieczne w tych czasach, szczególnie jeżeli ktoś korzysta z publicznego WiFi

Ludzie, nie palcie słabej jakosci węglem!

 • ania 04.12.2017 - 12:23
  pan Kracy napisał/a:
  Wystarczy obniżyć cenę gazu. Od razu włączam piec gazowy.
  Mamy dywersyfikację dostaw, LNG nam przypływa ze Stanów a ceny gazu jak były (najwyższe w Europie!) tak są.
  wystarczyło by zdjąć akcyzę z gazu przeznaczonego do ogrzewania. Węgiel wcale nie jest taki tani. Dobrze ocieplony dom i cena gazu to cena węgla. W dodatku zupełnie bezobsługowo. Niestety ludzie chcieli by palić za darmo. Stąd piece pełne śmieci.

Myslenice gorale czy nie gorale ?

 • ania 22.11.2017 - 14:43
  Bardzo miło mi się ten wątek czytało. Super

Laboratorium w Myslenicach- gdzie robic badania?

 • ania 30.10.2017 - 18:41
  prywatnie napisał/a:
  Podpinajac sie pod temat - gdzie robia dokladne badania na borelioze? Moze byc tez Krakow. Z gory dzieki.
  Synevo. To specjaliści od boreliozy.

Gastroskopia..boję się, czy ktoś miał to badanie?:(

 • ania 27.10.2017 - 9:29
  Maria235 napisał/a:
  Nie zgadzam się z opinią !!! kolanoskopia może i do przeżycia..ale gastroskopia tortura jakich mało! Nigdy w życiu! 100 zł więcej i Kr można zrobić w 5-cio minutowym uśpieniu ,nawet się nie zorientowałam kiedy miałam badanie..dodatkowo robią test na helikobakter w cenie ...
  dr Panuś owszem może i miły,ale bardzo mało zaangażowany,..wiadomo dla niego to rutyna...
  chętnie pomogę i dam dobry namiar na priv zeby reklamy nie robić...
  a gdzie można takie badanie zrobić w uśpieniu za 100 zł więcej? Możesz dać mi jakiś namiar?

The Voice of Poland: Małgorzata Hodurek wygrała pierwszą bitwę [WIDEO]

 • ania 19.10.2017 - 12:06
  bardzo sympatyczna dziewczyna, życzę powodzenia
Pokaż więcej komentarzy