Polczyńska

Partia Pawła KUKIZA w Myślenicach ?

 • 25.05.2015 - 15:56
  chętnie poprę pana Kukiza podczas wyborów do Sejmu.
  też chcę się zapisać do myślenickich struktur tego ruchu. jeśli ktoś ma wiedze jak to zrobić to proszę o informację.
  ewentualnie jak można dotrzeć do p.Synowca by poprzez niego zapisać się do ludzi Kukiza

Prezydent 2015

 • 25.05.2015 - 15:52
  Anka Grodzka by wygrała ale nie startowała :))))

Dobczyce: I Międzynarodowy Turniej Tenisa Ziemnego

Wybory Samorządowe 2014: Wyniki do Rady Miasta i Gminy Myślenice

 • 19.11.2014 - 9:13
  Ruda1 napisał/a:
  Starostą może być jedynie ktoś kto jest w Radzie Powiatu. W takim układzie ani Pan Łatas ani Pan Jarek Starostą być nie może. Ja myślę, że P. Kęsek lub P. Kurowski :-)
  Władek Kurowski byłby bardzo dobrym starostą, więc jestem za. Byle tylko Szlachetkę i Łatasa od jakichkolwiek władz w Myślenicach trzymać z daleka, niech się biją o stołek z ramienia PIS-u do wyborów na sejm za rok.
  Z kolei PO powinna zrobić jak najszybciej krok w celu pozyskania Synowca, tak by wystawić go tutaj za rok do wyborów parlamentarnych. Wówczas mają ogromną szansę pierwszy raz od lat wygrać na naszym terenie z człowiekiem PIS-u ( Szlachetką lub Łatasem).

Wstępne wyniki: Burmistrzem Myślenic Maciej Ostrowski. Radnymi w gminie Myślenice zostali...

 • 17.11.2014 - 16:47
  witia napisał/a:
  DOBRY ŻART - niestety przegrany jest przegranym.
  Moim zdaniem naturalnym kandydatem na Starostę Powiatowego powinien być Michał Synowiec. Nazwisko tego pana wypowiadane jest dzisiaj na tym forum w samych superlatywach. To osoba którą cała rzesza myśleniczan poparłaby jeśli tylko startowałby w wyborach na burmistrza. Tymczasem Synowiec nawet mimo namowy wielu znamienitych osób z Myślenic, nie zechciał kandydować, co więcej oficjalnie poparł osobę Macieja Ostrowskiego jeszcze przed kampanią. Zatem moim zdaniem to Synowiec powinien objąć tękę Starosty Powiatowego, oczywiście jeśli tylko będzie chciał to zrobić.
  popdpisuje się pod tym pomysłem obiema rękoma.
  nie wiem czy jest taka możliwość czy osoba nie startująca w wyborach mogła zostać starostą powiatowym ale jeśli tak to stawiam na Michała. a przynajmniej powinien dostać dobry stołek w urzędzie miasta.
  Szlachetka niech się szykuje na przejęcie wójtostwa w Pcimiu i tyle
 • 17.11.2014 - 12:25
  Ja się cieszę bo wszystko wskazuje na wygraną pana Macieja Ostrowskiego. Nie obawiajcie się ludzie PiS, to będzie dobry burmistrz i tak jak do tej pory będzie dobrze rządził. Pan Michał Synowiec skutecznie się do tego przyczynił ripostując raport finansów jaki opublikowała pani Magdalena Gorzelany - Dziadkowiec i wskazując, że tak naprawdę żadnej tragedii w obecnych finansach gminy nie ma. Masa inwestycji w naszym mieście pozwoliła wykorzystać środki unijne w 100% co nie udało się praktycznie w żadnej gminie w Polsce.

Wybory Samorządowe: Pierwsi kandydaci na stanowisko burmistrza Myślenic

 • 24.09.2014 - 13:14
  Dobry artykuł, pod którym można się wypowiedzieć. Tylko dlaczego w tym artykule głosowanie internautów dotyczy tylko panów Ostrowskiego i Szlachetke, którzy dopiero ogłosili chęć startu w wyborach a przecież nie zgłosili formalnie wniosków ws. kandydatury. W takim układzie autor w/w artykułu powinien zamieścić w rankingu nazwiska innych potencjalnych kandydatów którzy również formalnie jeszcze zgłoszeni nie są, a są przesłanki do tego że będą startować. Mówię tu o panach : Gowinie, Synowcu i Kielanie. Dajmy mieszkańcom gminy zagłosować na szerszą grupę kandydatów.
Pokaż więcej komentarzy