Bagietka Beata

"Dobra zmiana" PiS

 • Beata 24.12.2018 - 11:21
  bono napisał/a:
  Są ludzie myślący skrótami, wspaniali managerowie, widzący to czego 90% nie dostrzega. I tak już zostanie, dlatego ci którzy przemawiają dla pozostałej populacji trochę inaczej postrzegającej- wygrywają, bo tępych ludzi jest znacznie więcej.

  Sięgnę po próbę dotarcia do Twoich szarych komórek. Kiedy wspólnota państw narodowych jest mocna? Gdy jest Rzymem Cesarskim, ZSRR, Chinami, Indiami lub USA. Pokaż mi wspólnotę narodów kierowanych przez wiele państw, która odegrała strategiczną rolę w historii- Jugosławia, Czechosłowacja?
  Wskaż armię, która ma wielu przywódców i odnosi sukcesy!
  Nie wiem jak to twoja wyobraźnia postrzega, że Kaczyński Orban, Merkel, Macron i pozostała 16 -tka, mieszka w jednym budynku i podejmuje decyzje- pytam jak?
  jak nawet konklawe aby zrobiło wybór, dwa razy na stulecie nie może dojść do porozumienia.
  Straszne głupoty piszesz. Podstawą trwałej i silnej wspólnoty militarnej jest wspólny język, każda wspólnota nie posiadająca tego elementu w chwili zwarcia zostaje rozbita lub sama się dzieli, gdyż przeważnie jest trzymana w kupie siłą lub innymi nieakceptowalnymi społecznie zaleznościami.

  Czymś innym jest sojusz wojskowy, który nie ma wielu dowódców. Wszystko Ci się już miesza.
 • Beata 23.12.2018 - 21:23
  bono napisał/a:
  To PiS musi szybko rozbudować armię, bo jak będzie wojna a na to się zanosi, to musimy ich pogodzić.

  Jeden z profesorów mówi, że nowe społeczeństwa nie pamiętają wojen i pokój dla nich jest czymś powszednim, a to pierwszy okres pokoju w Europie trwający prawie 80 lat. Dodał, że było to możliwe dzięki demokratycznej Europie, która dążyła do połączenia zwaśnionych narodów, w jeden organizm.
  I miał rację. Demokratycznych narodów jest tutaj słowem kluczem a to co rządzi dzisiejszą Unią Europejską nie ma nic wspólnego z demokracją a raczek z kooptacją.
  Dlatego też tego co piszesz poniżej nie ma już sensu rozważać.
  Obecnie Putin gra na podziały w EU i widząc po Francji, Belgii, Holandii czy Hiszpanii, jakoś mu się udaje, bo obecna UE to kamieni kupa, rozgrywana przez Niemców, którzy z powyższych podziałów także czerpią korzyści.
  Największym wrogiem Putina jest UE bazująca na narodach i oparta o współpracę gospodarczą, bez wspólnej polityki zagranicznej i z suwerennymi armiami należącymi do NATO opartym na USA. Dlatego tak bardzo chwali koncepcję wspólnej europejskiej armii a dodatkowo Macron, który widzi tą armię jako obronę przed USA.

  bono napisał/a:

  Ten sam prof. rozwinął, że gdy w Niemczech rządy przejmie inna opcja, i dojdą do głosu podobne wartości jakie reprezentuje PiS,
  czyli narodowe, to szykujmy się na wojnę, bo Niemcy do bloku z PiS nie wejdą. A PiS nie podporządkuje się Niemcom, a karty wszyscy będą chcieć rozdawać.
  Z bazami amerykańskimi i pod zarządem USA i z taką armią jak mają Niemcy to sobie mogą.
  Niemcy myślą, że USA przegra wojnę gospodarczą z Chinami, bo to jest dla nich jedyna szansa by próbować się wyzwolić, ale to mrzonki. Niemcy bez USA są obecnie nikim.

  bono napisał/a:

  Tak, że droga Bagietko, twoja reakcja na rozpierduchy w UE jest podobna jak u blondyny, która szła przez zarośla a tu naraz tygrys. Jej koleżanka nagarnęła piasek, rzuciła tygrysowi w oczy i wdrapała się na drzewo i woła blondynę, chodź tu szybko, uciekaj.
  Na to jej koleżanka:
  a dlaczego, ja mu piaskiem w oczy nie rzucałam.
  Swoje nędzne mądrości zostaw dla siebie i podobnych.
 • Beata 22.12.2018 - 17:08
  Gdyby nie Prawo i Sprawiedliwość, wszystkie te obrazki byłyby podobne

  zdjecie
 • Beata 21.12.2018 - 13:05
  Konto usuniete

  Ceny Brutto? Ciekawe :)


  Patrzcie jaki pech! Z pisma od prokuratury wynika, że na Wiertniczej "zaginęły" surowe nagrania z "urodzin Hitlera" w lesie.

  Prokuratura zwróciła się do TVN z prośbą o udostępnienie wszystkich materiałów z wydarzenia. Stacja najpierw miała twierdzić, że nie może udostępnić nagrań ze względu na "okres ferii zimowych", a teraz z pisma od prokuratury wynika, że części materiału "nie udało się odnaleźć".

  "Należy wskazać zatem, iż Prokuratura dysponuje tylko fragmentami zapisów kilkugodzinnego spotkania, wyemitowanymi w kilkunasto-minutowym reportażu TVN. Nie posiada całości nagrania, co niewątpliwie stanowiłoby obiektywny i bardzo cenny materiał dowodowy" – możemy przeczytać w piśmie prokuratury.

  zdjecie

  Taśmy NASA z lądowania na księżycu też się zgubiły :)
 • Beata 20.12.2018 - 15:40
  piotr1976 napisał/a:
  O to dobra zmiana o oczekiwana obiecana obniżka cen wody
  Rachunek za grudzień
  Cena za kubik wody z 3,69
  Cena za kubik ścieków 9,10

  Prognoza na styczeń
  Cena za kubik wody 3,99
  Cena za kubik ścieków 9,83

  (oczywiście rachunek oraz prognozę mogę okazać)

  I co na to powiesz Bagietko ? A może co pan Burmistrz powie ?
  Kiełbasa zjedzona !!!

  Panie Burmistrzu może jakaś konferencja prasowa na której powie pan, że się mylimy i że zmiana ceny z 3,69 na 3,99 to nie podwyżka a obniżka tak samo jak 1:27 to zwycięstwo.

  Można się było spodziewać !!!
  Skoro bredzisz to proszę. Gdzie ta zamiana ceny o której piszesz?

  zdjecie
 • Beata 13.12.2018 - 18:09
  bono napisał/a:
  Czy te twoje teksty, nie są w sprzeczności?
  nie, gdyż jeden mówi o Tobie a drugi o tumanach Tuska.
 • Beata 13.12.2018 - 16:11
  WKibic napisał/a:
  Modzelewski na usługach PiS. Nieźle mu płacą. Broni finansów swoich podobnie jak senator Bierecki. Chojna - Duch w ogóle pięknie mówi. Postaraj się w sprawie VAT bazować na wiedzy obiektywnej. Politycy mówią swoje. Horała zaś to mój ulubieniec. Kwintesencja obłudy i chęci dokopania panu. Wassemanówna jako blondynka rozpraszała, Horała jest bezbłędny.
  Na jakiej wiedzy obiektywnej? Z TVN? Ja sobie posłuchałam Gargamela Rostowskiego i wg mnie to zwykły słup. Aż dziw bierze, że takiego tumana postawiono na takim stanowisku, ale przecież za Tuska same tumany były słupami.
 • Beata 13.12.2018 - 11:34
  WKibic napisał/a:
  Widzę, że się im udaje. Mowa o Rostowskim, Horale itp. a VAT wyparował. Dziura zaś istnieje i dobrze się czuje. Lubimy igrzyska. Z dwojga złego wolę Rostowskiego. Horała ze swą fizjonomią i zachowaniem to typowy prowincjonalny PiSowiec. Ten kontrast obecnie mamy na dłoni. ZEMSTA ludzi pachnących rosołem na elitach. Fałszywie przymilny uśmieszek i chytre plucie ukradkem do rosołu przygotowanego dla pana. Syndrom pańszczyźnianego chłopa. Chłop potrzebuje w pysk, aby poczuł pana. Angielska flegma i inteligenckie wybryki KOD a także niemrawość opozycji wobec chuligaństwa bez zasad nie są w stanie z PiSem wygrać. Po pysku powiadam. Niech poczują pana. Kaczyńskiemu strach zagląda w oczy. To inteligencik i to mierny i bez autorytetu, któremu się dla władzy zachciało uruchomić to szambo. Pierwszy utonie w nim. To nie Wałęsa, który doskonale znał ten syndrom, bo sam z niego wyrósł . Intuicja go nie zawodzi. Nie pozwoli sobie do rosołu napluć. Kaczyński nie czuje choć stara się wykorzystać Polskę prowincjalną z syndromem chłopa pańszczyźnianego. Ta Polska jest chytrzejdza od Prezesa. Tylko Wałęsa wie jak ją ucywilizować. Dlatego go tak nie lubią, bo jest jednym z nich. Przechytrzył komunistów, wyczuwa doskonale wyborców PiS. PiS to mentalność. Wykształcenie nie ma tu nic do rzeczy. Vide proboszczowie i większość duchowieństwa. Ten sam syndrom choć w dobrobycie się pławiący. Zawsze można liczyć, że ukradkiem do zupy panu naplują.
  A kto pisze w ogóle o Horale? Oceniam czyny. Zresztą Rostowskiego pięknie podsumował Modzelewski. Rostowski w ekonomii mógłby mu buty czyścić.
  Poza tym minister Hojna-Duch wszystko pięknie powiedziała podpierając wszystko dokumentacją.
 • Beata 12.12.2018 - 18:13
  bono napisał/a:
  Ta riposta jest moja, może ją inni małpują .
  Specjalistą od jadu i drugiego sortu są Bagietki i inni pisowscy trole.
  Skoro tak to super. Może inni małpują bo nie mają problemów gastralnych. O tym nie pomyślałeś?

  bono napisał/a:

  Nie zbywaj tematu pociągu do Swoszowic, bo to jest obietnica wyborcza. Podobnie skrzyżowanie w Krzyszkowicach.
  I to nie mój problem, bo to nie ja obiecywałem, to problem twojego mocodawcy.
  Tego wyborcy wam nie odpuszczą.
  Nic nie zbywam. Jedynie stwierdzam fakt, że nawet gdy się pojawi to będziesz pluć tym jadem wyssanym z mlekiem matki, że kolor składu jest faszystowski lub bolszewicki.
  Tacy jak Ty już tak mają.
 • Beata 12.12.2018 - 16:52
  bono napisał/a:
  Sugeruję laxigen, tylko załóż pampersa.

  Ale wcześniej napisz co z tym pendolino do Swoszowic, uzgodnienia, projekt, konsultacje...jak etap jest obecnie?
  a co za różnica co napiszę o pociągu?
  Tacy jak Ty niezależnie od odpowiedzi, zawsze plują jadem. Nie jestem psychologiem więc Ci nie pomogę przy Twoich problemach.
  A tak na marginesie to nawet riposty nie potrafisz sam wymyślić tylko małpujesz :)
 • Beata 12.12.2018 - 14:05
  sugeruję meliskę. Tylko uważaj bo po niej podniesiesz emisję gazów cieplarnianych ;)
 • Beata 12.12.2018 - 12:59
  bono napisał/a:
  Widzę, że ty też widzisz, żółte kamizelki zbliżające się do naszego kraju. A2, już stoi, sądy stoją, tylko Bagietka nieśmiało jeszcze udaje, że jest zainteresowana działalnością PiS.
  Też cię wydymali?

  Ps. Rostowski, przy magistrach z PiS to cienki bolek. Uczelnia w Radomiu biją na łeb te obce imperialistyczne. A magister z komunistycznego UW, z góry patrzy na te wszystkie lewackie uczelnie poza Polską i Węgrami.

  Kiedy to Pendolino z Myślenic do Swoszowic?
  Ja bardzo lubię jak wszystko stoi.
  Ostatnie podrygi koderastów to super prezent na święta.
  Rostowski to powinien wykładać semantykę. Dobrze, że mu POKO przygotowało raport którym tylko się ośmieszył

  Teraz słuchałam audycji z Sejmu Live i aż zrobiło mi się żal tych #POKO.
  Szach-Mat :)

  https://youtu.be/YQ3CQKiPmek

  Zastanawiałam się co Ty możesz.
  Pozostaje Ci tylko to co najlepiej potrafisz. Pluć w złości i bezsilności.
 • Beata 12.12.2018 - 0:29
  Co tam u was chłopcy-lemingi?
  Podobało się wczorajsze tarzanie tępego magistra Rostowskiego w smole i pierzu :)
 • Beata 24.11.2018 - 16:44
  Może oglądaj na żywo i porównaj. Jestem zdania, że Trump miał rację wycofując się z tych wszystkich pakietów.

  https://www.facebook.com/sputnik.deutschland/videos/281634889133992/
 • Beata 24.11.2018 - 16:27
  Demokracja Akt Drugi.
  Pokazują to co jest. Pokaż ojcu by się nawrócił :)

  https://www.facebook.com/CNEWSofficiel/videos/vb.76952916976/313904569198354/
 • Beata 23.11.2018 - 13:48
  bono napisał/a:
  bo.... mógł.
  I zmienił się przekaz w sprawie wycofania się pod naporem TSUE. Wcześniej zadowoleni w TV, że PiS się wycofał jak przy ustawie o IPN ale już przejrzeli na oczy i zrozumieli, że PiS załatwił ich bez mydełka FA, podobnie jak Timmermansa i TSUE ;)
  Wszyscy zajęli się podpuchą jaką było usunięcie Gersdorf i sędziów SN. Gersdorf jeszcze tą całą atmosferę rozkręcała w całej Unii, więc wszystkie oczy zamiast na to co było kluczowe w reformie wymiaru sprawiedliwości, skupiły się na tym co było tylko przeznaczonym na pożarcie pionkiem na szachownicy.
  Teraz KE zadowolona bo ugrała to co chciała albo raczej to co PiS rzucił na pożarcie. Timmermans zadowolony z siebie a PiS zrobił to co miał zrobić i wprowadził kluczowe zmiany w KRS, Izbie Dyscyplinarnej wyjętej spod I Prezes, zmiany ustaw o wszystkich sądach od powszechnych po najwyższy.
  Tylko opozycja widzi i zrozumiała wreszcie jak naprawdę wygląda bilans zysków i strat.
  Oni są tak prymitywnie myślący, że nie wiadomo czy śmiać się czy płakać
 • Beata 22.11.2018 - 23:18
  t-34 napisał/a:
  Minęły 22 minuty bez trafnej, ciętej i inteligentnej odpowiedzi..... Co zrobiłem źle ????
  Gdzie Bagietka ??
  Czemu klawiatury nie chwyta ??? Na komputer nie siada ????
  Wolski nie ratuje przed drugosorciakiem ????
  Myślę, że wyraźnie opisałam całą sytuację, więc czego jeszcze oczekujesz?
  Dyrektor zawsze wnioskuje o zatrudnienie na tych stanowiskach a decyzja dotycząca osób należy do Państwa, w tym przypadku władz banku narodowego. Co w tym dziwnego?
 • Beata 22.11.2018 - 23:15
  bono napisał/a:
  Po sądowej kapitulacji PiS i po aferze korupcyjnej KNF, chciało by się dziś za Kaczyńskim i Brudzińskim krzyczeć:

  "Cały świat się dziś z was śmieje, bolszewicy i złodzieje"

  Ale nikt tego nie robi, bo społeczeństwo nie chce zniżać się do poziomu tych panów.
  Widzę, że nie rozumiesz strategii, ale to świadczy o tym, że obecny rząd wszystko robi tak, że nawet opozycja jest zadowolona z jakiegoś swojego sukcesu, a zmiany w wymiarze sprawiedliwości przeszły w 75% tego co zostało zaplanowane.

  Cztery kroki w przód i jeden w tył :)
 • Beata 22.11.2018 - 2:01
  t-34 napisał/a:
  Bank Światowy komentuje zamieszanie ws. zatrudnienia Kacpra Kamińskiego

  Bank Światowy skomentował zatrudnienie na intratnym stanowisku Kacpra Kamińskiego, syna koordynatora służb specjalnych i wiceprezesa PiS Mariusza Kamińskiego. "Wyboru Doradców Dyrektorów Wykonawczych w Banku Światowym dokonują sami Dyrektorzy Wykonawczy, którzy mianowani są z kolei przez kraje członkowskie Banku" - poinformował na Twitterze Bank Światowy. Tym samym potwierdził, że to strona polska odpowiada za powierzenie stanowiska synowi Mariusza Kamińskiego.

  Bank Światowy poinformował w środę na Twitterze, że "wyboru Doradców Dyrektorów Wykonawczych w Banku Światowym dokonują sami Dyrektorzy Wykonawczy, którzy mianowani są z kolei przez kraje członkowskie Banku, kierownictwo BŚ nie uczestniczy w procesie wyboru kandydatów na te stanowiska".

  Według portalu wyborcza.pl, Bank Światowy w swoim oświadczeniu "obala wersję NBP i rządowych mediów na temat zatrudnienia w Waszyngtonie na intratnym stanowisku Kacpra Kamińskiego, syna koordynatora służb specjalnych i wiceprezesa PiS Mariusza Kamińskiego".

  "Twierdzą oni, że decyzję o zatrudnieniu syna koordynatora służb specjalnych podjął szwajcarski szef (przedstawicielki Polski w Banku Światowym, Katarzyny Zajdel-Kurowskiej i że to standardowa procedura rekrutacji" - czytamy w portalu.
  Kacper Kamiński miał otrzymać "intratną posadę" dzięki NBP

  We wtorek na portalu tvn24.pl oraz w "Gazecie Wyborczej" pojawiły się informacje, że syn ministra koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego - Kacper Kamiński pracuje w Banku Światowym. Portal podał w swoim artykule, że decydujący wpływ na wybór reprezentantów Polski w tej instytucji ma prezes NBP Adam Glapiński. Według "GW", Kacper Kamiński miał otrzymać "intratną posadę" w Banku Światowym "dzięki NBP" w lipcu 2018 roku.

  Minister koordynator Mariusz Kamiński w oświadczeniu przesłanym TVN24 zdecydowanie zaprzeczył, by rozmawiał z prezesem NBP w sprawie syna. "Mój Syn, Kacper Kamiński ukończył wyższe studia prawnicze (specjalizacja prawo gospodarcze). Przez ostatnie 3,5 roku był zatrudniony w Parlamencie Europejskim, w Brukseli. Zatrudnienie to uzyskał w drodze konkursu, przeprowadzonego zgodnie z procedurami Parlamentu Europejskiego. W związku z propozycją pracy w Banku Światowym zrezygnował z wcześniejszej posady" - podkreślił.

  "Mój Syn nie jest pracownikiem NBP, a w Banku Światowym został zatrudniony na wniosek Dyrektora Wykonawczego Banku Światowego, obywatela Szwajcarii. Obecnie mój Syn pełni analogiczną funkcję, jak w Parlamencie Europejskim, tzn. doradcy Komisji Budżetowej Parlamentu Europejskiego. Oświadczam, że nigdy w żaden sposób nie zabiegałem o zatrudnienie mojego syna w Banku Światowym, z nikim nie prowadziłem również na ten temat żadnych rozmów. W związku z tym informuję, że jakiekolwiek insynuacje w tej sprawie spotkają się z podjęciem przeze mnie odpowiednich kroków prawnych przed Sądem" - napisał Mariusz Kamiński.
  "Mój ojciec nie miał żadnego wpływu na wybraną przeze mnie drogę zawodową"

  Kacper Kamiński, pytany przez TVN24, jakie ma kompetencje do objęcia tego stanowiska, odpowiedział: "Posiadam wszelkie kompetencje i doświadczenie zawodowe potrzebne do zatrudnienia w Banku Światowym. Ukończyłem studia prawnicze ze specjalizacją prawa gospodarczego. Przez okres 3 lat zdobywałem doświadczenia zawodowe na rynku prywatnym, następnie przez ponad 3,5 roku pracowałem w Parlamencie Europejskim na stanowisku doradcy w Komisji Budżetowej Parlamentu".

  Kamiński powiedział też, że te doświadczenia pozwoliły mu na pozytywne przejście rozmowy kwalifikacyjnej przeprowadzonej przez obywatela Szwajcarii Dyrektora Wykonawczego Banku Światowego, który złożył wniosek o zatrudnienie go w tej instytucji. "Oświadczam, że mój ojciec nie miał żadnego wpływu na wybraną przeze mnie drogę zawodową i w żaden sposób nie ułatwiał mi ani nie udzielał pomocy w zatrudnieniu mnie w Banku Światowym" - napisał Kacper Kamiński, cytowany przez portal tvn24.pl.

  W środę biuro prasowe NBP poinformowało PAP, że prezes NBP prof. Adam Glapiński nie rozmawiał z ministrem koordynatorem służb specjalnych Mariuszem Kamińskim na temat zgłoszenia kandydatury Kacpra Kamińskiego do Banku Światowego. "Taka rozmowa nigdy nie miała miejsca. Nikt także nie wywierał pośredniego ani bezpośredniego wpływu na wybór tej kandydatury. Decyzję w tej sprawie podjął szwajcarski Dyrektor Wykonawczy. To standardowa procedura rekrutacji" - oświadczyło biuro prasowe banku centralnego.
  PAP/INTERIA.PL


  Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-bank-swiatowy-komentuje-zamieszanie-ws-zatrudnienia-kacpra-k,nId,2689829#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  To jak to w końcu jest ??? Chyba jednak Polacy swojacy go tam wcisnęli ???
  Czyżby prawi i sprawiedliwi kłamali ????
  No chyba "niemożliwe" ????

  Nie wiem czemu bardziej wierzę BŚ niż pisowczykom.......
  Bardzo super, że wrzuciłeś to wszystko, gdyż w całym tym mającym rozmydlić prawdę tekście, pomiędzy farmazonami, mającymi na celu zagrzebać prawdę słowotoku, znajdują sie zdania prawdziwe, ale te trzeba umieć odnaleźć.
  Ja Ci w tym pomogę, a więc, zwróćmy uwagę na to co jest na pewno prawdziwe.

  1. decyzję o zatrudnieniu syna koordynatora służb specjalnych podjął szwajcarski szef (przedstawicielki Polski w Banku Światowym, Katarzyny Zajdel-Kurowskiej i że to standardowa procedura rekrutacji

  2. Kacper Kamiński ukończył wyższe studia prawnicze (specjalizacja prawo gospodarcze). Przez ostatnie 3,5 roku był zatrudniony w Parlamencie Europejskim, w Brukseli. Zatrudnienie to uzyskał w drodze konkursu, przeprowadzonego zgodnie z procedurami Parlamentu Europejskiego. W związku z propozycją pracy w Banku Światowym zrezygnował z wcześniejszej posady

  [ tutaj przydałoby się, aby GW napisała w jaki sposób prawie 4 lata temu dostał posadę w Parlamencie Europejskim jako doradcy w Komisji Budżetowej Parlamentu, tego oczywiście z GW się nie dowiemy bo burzyłoby to całą narrację, która ma spowodować oburzenie]

  3. W Banku Światowym został zatrudniony na wniosek Dyrektora Wykonawczego Banku Światowego, obywatela Szwajcarii. Obecnie mój Syn pełni analogiczną funkcję, jak w Parlamencie Europejskim, tzn. doradcy Komisji Budżetowej Parlamentu Europejskiego.

  4. Przeszedł pozytywnie rozmowę kwalifikacyjną przeprowadzoną przez obywatela Szwajcarii Dyrektora Wykonawczego Banku Światowego, który złożył wniosek o zatrudnienie go w tej instytucji.


  Wszystko jest więc jasne, a to czy ktoś rekomendował czy nie, nie ma żadnego znaczenia gdyż rynek pracy zawsze tak działa i będzie działał, że jeden rekomenduje drugiego. Robienie z tego jakiejś afery jest żenujące. Tak jakby za Platformy, oni nie rekomendowali swoich.
  Pewnie za PO rekomendowali tych z PiS.

  Przykład z naszego podwórka. Kogo zatrudniał Ostrowski? Nawet własną przyszłą żonę potrafił zatrudnić a po ślubie co zrobił z działem żony? Tym, który podlegał jemu samemu. Zrobił tak by nie podlegał i po problemie.
  Naprawdę nie miałabym pretensji do Ostrowskiego, że zarekomendował swoją żonę np. do urzędu w Dobczycach czy nawet do pracy w Sądzie myślenickim, ale do własnego folwarku?

  To jest dopiero patologia.
 • Beata 21.11.2018 - 14:52
  bono napisał/a:
  Syn Kamińskiego , radny Otwocka z nadania "siły narodu"o nazwie PiS idzie na wice dyr. Banku Światowego za 500 tyś Euro rocznie.
  Syn Tuska jak pracował w Amber Gold za 4 tyś miesięcznie to była korupcja i udział w przestępstwie.

  O czy my mówimy, kierownicza rola partii i nasz człowiek, mierny, bierny ale wierny.
  Skąd to znamy? Kaczyński Gierkowi mógłby rękę podać i powinien jeździć raz na rok na jego grób z wieńcem od PiS, w podzięce za naukę propagandy sukcesu.
  To co napisałeś wystarczająco świadczy o Twojej świadomości. Nawet nie trzeba odpowiadać.
  Powiem Ci, że gdyby nie Platforma to ludzie nawet nie zdawali by sobie sprawy, że przedstawiciele polskiej prawicy są na tak wysokich stanowiskach Unii Europejskiej i światowej finansjery. Dodatkowo widząc coraz lepsze wyniki naszego państwa, jednak musi to mieć znaczenie. Chyba, że zaskoczysz nas kolejną swoją teorią spiskową?
  Totalnych boli i dobrze, że boli bo skoro boli to jeszcze istnieją i dają oznaki życia.
 • Beata 20.11.2018 - 18:53
  bono napisał/a:
  TVN24 też bym łyknął.
  I powoli zaczyna się potwierdzać wszystko. Cofnięto decyzję o dokapitalizowaniu Idea Bank. Wygląda na to, że doszło do wymuszenia decyzji o dokapitalizowaniu. Łącząc fakty o godzinach nagrań pozyskiwanych przez Czarneckiego przez wiele miesiący, mających prawdopodobnie służyć do szantażowania, wszystko się powoli zaczyna pięknie łączyć ;)

  Afera się niestety powoli kończy ale TVN i Wyborcza wrzuciła nową, że niby Kamiński wsadzi swojego syna do Banku Światowego w USA i ten zarabia tam setki tys dolarów.
  Znowu PiS ma wyjaśniać tylko co? Czy ojciec Kaminski nasłał służby na Szwajcara, który zatrudnił młodego Kamińskiego w BŚ, po tym jak ten pracował w 3,5 roku na podstawie zatrudnienie w drodze konkursu, przeprowadzonego zgodnie z procedurami Parlamentu Europejskiego?
  Może to sam Glapinski rekomendowal mlodego Kamiskiego temu Szwajcarowi? Nie do udowodnienia, no chyba, ze kumple Czarnieckiego cos nagrali?

  PiS już rządzi nie tylko w Unii Europejskiej ale już zarządza światowymi finansami obstawiając stanowiska swoimi rodzinami :)
  Śmiech na sali.
  Szkoda tylko, ze w naszym kraju jest az tyle ciemnoty czerpia swoja wiedze z otwarcie juz anty-polskich mediow, czyli GW i TVN.


  Dawaj bono swoje teorie spisku PiSu w ataku na bank Światowy. Pośmiejemy się :)))))
 • Beata 20.11.2018 - 15:41
  bono napisał/a:
  O tym jeszcze nie słyszałem, ale wszystkiego można się spodziewać,
  taka rasa.
  Jak widać dobrze Cię oceniłam.
  Łykniesz każdy fejk byle był tylko skierowany w PiS.
  Nawet nie wykluczasz tych nieprawdopodobnych.
  Gdyby był to przekaz z TVN24 zaryzykowałbyś zapewne głową :)

  Pięknie nam się tutaj przedstawiłeś.
 • Beata 20.11.2018 - 15:13
  bono napisał/a:
  Nie zakrzyczysz złodziei, którym najbliżej do Putina.
  Chrzanowski był tylko pionkiem, żołnierzem który zbierał haracz dla mafii.
  Oczywiście a Kaczyński z Macierewiczem zjadają małe dzieci. Żywcem w kuluarach Sejmu :)

Myślenicki Festiwal Lata 2019: Kto powinien zagrać na Zarabiu? Ruszyła ankieta

 • Beata 23.12.2018 - 21:08
  prywatnie napisał/a:
  Behemoth, Acid Drinkers, Armia, Coma... a jeśli ma być tak żeby się podobało Kaczyńskiemu to Sławomir i miłość w zakopanym ;-p
  Kaczyński słucha ciemnego luda POKO, POKO Euro sPOKO :)
 • Beata 17.12.2018 - 13:08
  Paweł Domagała, Varius Manx a dla tych którzy lubią coś mocniejszego np. Siekiera lub KSU.

Wizyta Premiera Morawieckiego w Myślenicach

 • Beata 21.12.2018 - 13:10
  oportunista napisał/a:
  Ano boli okradanie Polski i Polaków przez hordy pis-dziel-ów, KNF, skok Wołomin cba, arimr Obajtek, drukarnia wojskowa, Gliński, to tylko z dzisiaj newsy no i te wasze obniżki przez podwyżki wody, prądu, kłamcy i złodzieje
  Szkoda czasu na Twoje bzdury. To taki wylew całej żółci, która siedzi na żołądku, każdego zindoktrynowanego leminga. Na to leków jeszcze nie wynaleziono.
 • Beata 20.12.2018 - 23:32
  Po wylewie hejtu widać, że boli :)

Myślenice: Burmistrz powołał swojego zastępcę. Został nim Mateusz Suder

 • Beata 13.12.2018 - 16:08
  bono napisał/a:
  Ps.
  słyszę o pierwszych ruchach nowych burmistrzów, prokurator w Wodociągach i dyscyplinarne zwolnienie żony poprzedniego burmistrza.
  Niby nic, ale ten chrześcijański odwet i rewanżyzm nowego kierownictwa aż z nich kipi.
  Najlepiej aby przeciwników politycznych od razu rozstrzelali.
  Zdziwiony? Przecież Dział Promocji nie podlegał Burmistrzowi. A kto ich opłacał?

Myślenice: Prezes MZWiK rezygnuje ze stanowiska

 • Beata 23.11.2018 - 13:50
  bill napisał/a:
  Mamy nową prezes teraz czekamy na obniżki opłat za wodę i ścieki.
  Po co?
  Wystarczy zabrać się za opłaty stałe, abonamentowe.
Pokaż więcej komentarzy