AS24

Najlepszy i najtańszy optyk w Myślenicach.

  • 21.08.2014 - 17:26
    Ostatnio stanęłam przed dylematem odnośnie miejsca zakupu nowych okularów. Po odwiedzeniu wielu salonów optycznych zdecydowałam się na zakup u państwa Fąfara. Nie dość, że wybór mają bardzo duży (od klasyków po modne plastiki- w przeróżnych kolorach!), cenowo biją konkurencję na łeb, to jeszcze są to niesamowicie mili i pomocni ludzie. Dodatkowo okulary można wykonać "od ręki", co dla mnie jest dużym plusem.

    Jeśli zaś chodzi o okulistę, z czystym sercem mogę polecić doktor Krystynę Rosiek, która przyjmuje właśnie u Fąfary. Po nieudanej wizycie u pani Jach (która swoją drogą wmawiała mi, że to normalne, że po założeniu nowych okularów mam zawroty głowy i mam się do nich przyzwyczajać tydzień), Pani doktor Rosiek idealnie dobrała mi szkła. Zdaję sobie sprawę, że mam astygmatyzm i moja wada jest złożona, jednak jak widać da się dobrać okulary, w których człowiek dobrze widzi i komfortowo się czuje, bez konieczności przestawiania oczu na ekstremalnie inne cylindry.

    Dzięki Państwu Fąfara pomimo straty finansowej, którą poniosłam przez panią Jach (koszt nowych szkieł + wizyta u nowego okulisty), salon opuściłam z uśmiechem i wiarą w ludzi. Chciałabym tak życzliwych ludzi spotykać częściej na swojej drodze. :)
Pokaż więcej komentarzy