random

Powiat: Radni wybrali starostę. Na trzecią kadencję został nim Józef Tomal [WIDEO]

 • 22.11.2018 - 8:57
  DAMIANOS napisał/a:
  Musimy sobie zdać sprawę ,że pieniądze są w sejmiku i ma je rząd! Powiat czy gmina prawie ich nie ma. Oni dysponują naszymi pieniędzmi za wodę ,ścieki czy śmieci itd. I za te usługi mamy jedne z najwyższych cen w kraju. Dla nas mieszkańców to nie jest dobry wybór bo pieniądze z sejmiku czy rządu tu iść nie będą. Więc z czego jest się tu cieszyć? Jedyną nadzieją jest tu Pan Szlachetka ,że coś załatwi swoimi kontaktami. Tylko pytanie czy będzie chciał pomagać panu Tomali czy Ostrowskiemu nie sadze! Więc zanosi się znowu na podwyżki. Będziemy mieć 5 straconych lat!
  Lata mijają a PRLowskie myślenie pozostaje. Ważniejsza partia i lojalność niż działania bezpartyjnych samorzadowcow dla dobra ludzi, , według Ciebie. A tak na marginesie to Pan Szlachetka jako poseł wykazał się swoimi kontaktami tylko w taki sposób że zapraszał trzecioligowych politykierow z PIS na spotkania Gazety Polskiej. Wielkie mi osiągnięcie...

Wybory Samorządowe 2018: Pełne wyniki do Rady Miasta i Gminy Myślenice

 • 24.10.2018 - 8:32
  kar9876 napisał/a:
  ja sie zastanawiam dlaczego w okregu 2
  STANKIEWICZ Bogusław (42) Głogoczów - 295 sie dostał a
  SUDER Piotr Kamil (31) Głogoczów - 299  juz nie jak ma wiecej głosów.
  Zgodnie z regułą d'Hondta liczy się przede wszystkim głosy na listę i na tej podstawie przydzielane są mandaty dla danej listy, a następnie sposrod listy otrzymane mandaty wygrywają Ci z największą ilością głosów na niej

To co się wyprawia w starostwie przechodzi ludzkie pojęcie!

 • 18.04.2016 - 17:55
  Bolek napisał/a:
  Dziwne bo Starosta zawsze sympatyzował z PO więc skąd te brednie ? :)
  po czym wnosisz ?

Myślenice: O polityce prorodzinnej i programie 500plus z posłem Szlachetką

 • 25.02.2016 - 1:02
  Walker84 napisał/a:
  Widzę że nic z tego nie rozumiesz. Ten program to program demograficzny. Nie socjalny!!
  Ile to można powtarzać?
  Dostajesz 5 stów za to że masz dwójkę i więcej dzieci. Bo to się Państwu czyli nam wszystkim opłaca.
  Mówienie o jakiś gorszych dzieciach to zwyczajne traktowanie odbiorcy takich kiszek za kretyna i polegające na ich głupocie. Tej linii trzyma się kurczowo tonąca platforma (nie)obywatelska..
  A co w przypadku narodzin blizniaków? To nie jest według Ciebie program socjalny? Większosc wyborców dała się nabrać na 500zł a teraz nie mogą ich pobrać bo program został szybko zredukowany do drugiego dziecka. Warto byłoby pomyśleć o tym by obywatelowi dać wędke a nie rybkę bo zazwyczaj kończy się to tak, że pieniądzę pobierają rodzice którzy potem 'pożytkują' je nie na dzieci a na własne potrzeby.

Ustawa o inwigilacji przegłosowana przez PIS

 • 06.02.2016 - 2:38
  pan kracy się nie boi bo od zawsze pozytywnie komentował OBECNĄ władzę, mina mu zrzednie jak za 4 lata zmieni się opcja polityczna i taka ustawa będzie mogła zostać użyta przeciw niemu :)

  @bono, trafiłeś idealnie w punkt :)

Lodowisko

 • 01.02.2016 - 18:31
  milamorska napisał/a:
  Niestety co poniektórzy myślą iż mogą pomiatać resztą bez końca. Rynsztokowej wypowiedzi jakiegoś zombiego nawet nie zamierzam komentować.Na szczęście nie mój poziom. A kupa to będzie śmierdziała nie psia, lecz tego, który beknie za to wspaniałe zjawiskowe "coś" szumnie zwane lodowiskiem. Zastanawia mnie jedno ,obiekt niezgłoszony, nieodebrany szczęście ,że nie doszło na nim do żadnego wypadku.
  @milamorska szczęscie że wszystko nadzorujesz i zawsze jesteś w pogotowiu jak tylko jakakolwiek rzecz wydarzy się w Myślenicach. Co by się nie działo, nawet jakby sztabki złota rozdawali to i tak zawsze będziesz przeciwny/na.
  Faktem jest problem nie dopełnienia formalności ale pieprzenie wielu tutaj obecnych forumowiczów o tym że konstrukcja brzydka i że nie przystoi rynkowi świadczy tylko o tempocie takich osób. Ciekaw jestem wieczni malkontenci czy jak zapytają was wasze dzieci czy mogą pojeździć na lodowisku to będziecie im tłumaczyć że nie mogą bo przecież lodowisko jest z brzydkich desek na takim pięknym rynku...
 • 31.01.2016 - 16:07
  maktor napisał/a:
  Jesli 100 zl inwestor placi dziennie do kasy UM to przyjmijmy ze jest ok, jesli zas na miesiac to tj. pisalem - my mieszkancy sponsorujemy to lodowisko, tym bardziej ze jesli jest prawda co pisano wczesniej ze funkcjonuje bez zezwolenia to pytanie czy cokolwiek do kasy gminnej wplynie.
  W jaki sposób sponsorujesz to lodowisko?

  W Myślenicach lepiej nic nie robić żeby czasem nie mieć problemów. Najlepiej schować się w swej klitce i egzystować tak żeby nikt nie wiedział o tym że istniejesz.

  Interesujący jest też fakt tego kto tak naprawdę odkrył te błędy w formalnościach? Wszędzie jak widać znajdzie się "życzliwy"

Kierowcy nie widzą, czy nie chcą widzieć znaków przy Słonecznej?

 • 25.11.2015 - 0:01
  oportunista napisał/a:
  Ludzie przecież to istne Eldorado, jak zaczną wlepiać mandaty to w mig się inwestycja zwróci a i 500 na dziecko będą mieli z czego dać, po paru miechach albo latach (znając naszych kierowców analfabetów) gdzie indziej zmieni się organizację ruchu i dalej kaska szerokim strumieniem do budżetu będzie wpływała, po co nam ropa, po co złoto, wystarczy pomyśleć i wszelkie kłopoty w budżecie znikną
  Wystarczy pomyśleć jak się prowadzi samochód i wtedy żadnego mandatu się nie dostanie.
  Piszecie o dodatkowym znaku o zmianie organizacji ruchu ale co on ma wnieść jak większosć kierowców już teraz nie zwraca uwagi na znaki pionowe i poziome namalowane na jezdni. Głupota ludzka nie zna granic a najgorsze jest to, że wielu 'kierowców' jeszcze się będzie kłócić że ma racje.. Każdy chce nadrobić 400 metrów i woli przejechać prosto wbrew przepisom ruchu drogowego. Mam nadzieje, że w końcu zaczną być wlepiane tam mandaty to może jeden z drugim baranem się nauczy, żeby przestrzegać kodeksu..

UWAGA! Zmiana organizacji ruchu na głównych ulicach

 • 18.11.2015 - 2:01
  @Viking popieram każdą linijkę Twojego postu w 100%. Jeśli ktoś nie zna zasad ruchu drogowego a ma prawo jazdy to jest po prostu paranoja.

3 inwestycje drogowe powiatu, które mają usprawnić ruch

 • 07.11.2015 - 17:52
  służbista napisał/a:
  Takie sztandarowe inwestycje Starostwa maja się ku końcowi, przy "otwarciu" będą pewnie lokalne media, będzie przecinanie wstęgi ku uciesze gawiedzi / czytaj wyborców/ i to wszystko pewnie przy nieobecności oskarżonego starosty Tomala i pewnie bez udziału członka zarządu Dudzika, który dał się złapać policji jak kierował samochodem pod wpływem alkoholu , co za pech. Jak wieść gminna niesie starosta Tomal jest niedysponowany przed rozprawa sądową, która ma być 10.11.2015r o godz.12 w sali 20, tutejszej temidy.
  Służbista widzę w formie. Myślałem że już nic nie napiszesz ale nie zawiodłem się bo przecież tacy IDIOCI jak Ty tylko żywią się czyimś nieszcześciem. Działasz twardo na rzecz przegranych pisiorów powiatowych?

  Najśmieszniejsze jest to że pokazujesz tym jak bardzo masz w czterech literach to czy powiat się zmienia na lepsze, i czy są inwestycje. Najważniejsze to zająć stołek by potem nic nie robić przez pare lat i podpisywać się pod czyimiś osiągnięciami. Nie jesteś zainteresowany niczym oprócz wywoływania burzy i afery. Brak szacunku dla ciebie..

Górne Przedmieście - zapomniania dzielnica

 • 06.11.2015 - 10:08
  To prawda Bill bije się w piersi i zwracam honor :-)
 • 05.11.2015 - 16:42
  bill napisał/a:
  Endriu zapomniałeś że Na Górnym Przedmieściu radnym przez ostatnie lata, któremu zawdzięczamy taki, a nie inny wygląd Górnego był radny z PIS-u i dlatego mieszkańcy go wymienili. To pokazuje jak PIS dba o mieszkańców. Również z Górnego i też z PIS-u był poseł. Może Szlachetka (też z PIS-u) zmieni tę dzielnicę w Manhatan. Przecież to ta sama partia.
  Zartujesz sobie? Radny gminny zrobił Ci droge na 3 Maja która jest drogą powiatową? Co za brednie. Nie wiesz to sie nie wypowiadaj.. Piszesz o Panu Bylicy który był randym gminnym i mógł mieć jakikolwiek wpływ o ile go miał na inwestycje gminy czyli ewentualnie na inwestycje na ulicy Średniawskiego.
  O powiatowe inwestycje na górnym zadbał ówczesny radny powiatowy a teraz starosta Tomal. Wiem że PiSiory chcą sobie przypisać wszystko co mogą ale niestety to tak nie działa... Radzę się doinformować przed pisaniem.
  A co do hali to też nie mógł być radny o którym piszesz bo Hala jest inwestycją powiatu.

  'Całkowita wartość projektu: to 3 336 334,48 zł w tym kwota dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013 to: 2 254 910,07 zł. Kwota z budżetu Powiatu Myślenickiego to 1 081 424, 41 zł'
 • 03.11.2015 - 13:45
  Do niczego nie zmierza ta polemika... Nie rozumiecie, że chce Wam wytłumaczyć, że coś jednak się dzieje na tym górnym przedmieściu może jeszcze nie tak dużo jak każdy by chcial ale jak to na forach internetowych liczy się tylko hejtowanie i biadolenie jak to polska w ruinie...
  @pan Kracy, czekam aż nadejdzie czas jak napiszesz cokolwiek dobrego o naszym mieście..
 • 02.11.2015 - 21:37
  Czyli 10 lat temu to komuna?
  Nie odnosisz się w żaden sposób merytoryczny do tego co ja pisze. Chcesz dobrej szynki to otwórz sklep. Wiem że jest sklep 'Kółko' i tak jako tako można coś kupić ale szału nie ma. Najbliżej na osiedlu masz blaszak i piekarnie i cukiernie i warzywniaki a troche dalej lewiatan więc tak źle nie jest. nawierzchnia 8 letnia to rozumiem że też zła jest? Jak próbowałeś się skontaktować z jakimkolwiek radnym? Jakie masz plany?
  Moim zdaniem inicjatywy obywatelskie to najlepsze co tylko może być. Polemizuje z Tobą nie dlatego że chce kłótni tylko nie lubie jak ktoś narzeka a nie ma żadnych argumentów tylko takie sobie ot gadanie.
  Pozdrawiam :)
 • 02.11.2015 - 21:09
  seba napisał/a:
  kolego radom, nawierzchnia na 3 Maja pamięta czasy komuny, została wyremontowana tylko jej część, hala, "orlik", boisko o którym mówisz zostały wybudowane dla uczniów , nie dla nas zwykłych ludzi, zresztą wszystko to zostało wybudowane za nasze pieniądze, a i tak jak chcesz skorzystać to musisz zapłacić, weź pod uwagę to że np. moja babcia która ma 75 lat NIE DA RADY IŚĆ NA ZAKUPY NA DOLNE PRZEDMIEŚCIE, widzę że ni jesteś z tej części miasta.

  ps inwestycje o których mówisz typu chodniki, to nie jest już luksus tylko standard
  Nawierzchnia na 3 maja byla wymieniana stopniowo w ciągu ostatnich 4-5 lat. Nie wiesz o czym mówisz skoro piszesz że pamięta czasy komuny a jak tak to powiedz mi który odcinek wg Ciebie. Na hali gram i jedyna opłata jaką uiszczam tak jak i każda grupa która wchodzi na tę salę to symboliczne pare złotówek dla sprzątaczki lub stróża, więc znowu nie wiesz o czym piszesz. Orlik można wynajmować ale trzeba już normalnie zapłacić w trakcie roku szkolnego a w trakcie wakacji codziennie od 10 za darmo można do godziny bodajże 19 przebywać więc znowu nie wiesz o czym piszesz.
  Owszem chodniki to już nie luksus a standard, masz rację ale nie można pisać że górne przedmieście jest zapomniane i nic się na nim nie dzieje bo to kłamstwo.

  Po co ma iść na dolne na zakupy Twoja babcia skoro po drodze ma mnóstwo sklepów. Są sklepy na górnym typowe spożywczaki ale większosć ludzi woli jechać do biedry bądź tesco więc nie mają się jak utrzymywać. Otwórz sklep i przelicz czy opłaca Ci się to. Jeśli chcesz jakiś sklep na górnym to trzeba ściągnąć inwestora który się tym zajmie i któremu to się opłaci.
 • 02.11.2015 - 16:38
  Mysleniczanin007 napisał/a:
  Już kiedyś pisałem o tym elaborat, minęły 2-3 lata i nie zrobiono nic. Przepraszam, są nowe mosty o zwiększonej nośności i ronda które można przelecieć taką wanną bez większego kręcenia kierownicą. Kasa robi swoje. Nie napiszę ze układy bo zaraz będą mnie straszyć pomówieniem.
  Czemu nikt nie pisze jak zmieniła się ulica 3 Maja w ciągu ostatnich 8 lat?! Chodniki, nowe nakładki asfaltowe już prawie na całej długości. Jest hala na której można pograć z czego udało mi się skorzystać już nie raz. Mamy orlika trawiastego przy szkole i świetne boisko do koszykówki i mniejsze do piłki nożnej. Ulica średniawskiego tak samo się zmieniła bo też są chodniki których jeszcze 6 lat temu nie było. Ostatnio był robiony asfalt. Most został wyremontowany bo był już w opłakanym stanie.

  Te inwestycje nie są tanie! Piszecie o bankomatach czy sklepie.... Ludzie czy Wy na poważnie?! Napiszcie wniosek do radnych, żeby Wam sklepe postawili bo chcecie lepszy bo do centrum nie chce się jeździć...

  Wydaje mi się, że nie doceniacie tego, że Górne Przedmieście to spokojniejsza 'dzielnica' (nie wiem jak to ująć) naszego miasta.

List do Pana Macieja Ostrowskiego Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice

 • 03.11.2015 - 20:53
  Nie o zachowaniach wobec siebie a o profilu publicznej osoby na portalu społecznościowym. Nie możę być tak że jednemu się wytyka co wypisuje na FB a innym nie.. albo równouprawnienie albo nic..

  @milamorska, wejdź na profile radnych gminy i powiatu z ramienia PiS i naszego posła i przeczytaj ich tablice i posty... Kasowanie postów u elekta jest już 'normalnością' o czym takżę piszą użytkownicy podpisujący się imieniem i nazwiskiem.
 • 03.11.2015 - 13:49
  Endrju napisał/a:
  Jak pytania na profilach innych publicznych przedstawicieli naszej pięknej miejscowości.
  Endrju pięknie to ująłeś :)
 • 02.11.2015 - 16:51
  Nikt nie pamięta jaka była kampania wyborcza samorządowa 2014? Co wtedy się działo i jakie pomówienia były wygłaszane przez 'dajcie mi jakiekolwiek stanowisko' ?

  Zapraszam do odwiedzania profilu samego 'poszkodowanego' co on tam udostępnia i wypisuje... Ja rozumiem że można być zwolennikiem jakiejś partii ale udostępniać wpisy szkalujące wszystkich do okoła, które aż wstyd czytać z popularnych pisowskich mediów typu niezależna, republika czy gazeta polska to już przesada.

  BTW. skoro tak prześwietlacie profile to polecam profil pewnego radnego gminnego z PiSu. Poczytajcie jakiego języka używa i jak zwraca się do każdego kto nie z PiSu... Czy to przystoi jakiemu kolwiek człowiekowi reprezentującemu lud? Lud ciemny widzi niestety tylko to co chce...

Jarosław Szlachetka: Jestem do dyspozycji wszystkich, którzy zechcą współpracować

 • 02.11.2015 - 19:24
  @arendarczyk, rozumiem że sobie zartujesz i trollujesz :) Pozdrawiam trolli internetowych :)

  @Lokar , pokaż mi jak kogokolwiek pomówiłem a jestem w stanie dziś się z Tobą nawet spotkać :) ip też Ci mogę podać ale jak skończysz gimnazjum :)

  I dajcie sobie raz na zawsze spokój z tym Synowcem i nawet jeśłi gosć istnieje to nie róbcie mu złego PRu poprzez wymyślaniei jakichś biografii..
 • 02.11.2015 - 16:24
  @arendarczyk HAHAHAHAHAHAHAHA !
  Zobaczcie co znalazłem w internecie na stronie blastingnews.pl

  'Jacek Wilk to 40-letni polityk partii Kongres Nowej Prawicy. Pochodzi z rodziny chłopskiej, lecz jest bardzo wykształcony. Zawodowo adwokat i ekonomista, a prywatnie mąż i ojciec. Ma magisterium z Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i Politycznych oraz Finansów i Bankowości. Oprócz tego obronił tytuł magistra również na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Prawa i Administracji oraz na Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej z Filmoznawstwa. Do tego czasu nie rezygnuje z nauki robiąc doktorat z ekonomicznej analizy prawa oraz pisząc pracę inżynierską z informatyki śledczej. Zna 4 języki obce: angielski, rosyjski, francuski i hiszpański. Słowem - człowiek renesansu, a być może takiego renesansu Polsce brakuje.

  W polityce działa od 4 lat. Autor Karty Wolności KNP oraz projektu Konstytucji o podłożu ustroju prezydenckiego.'

  Co za idioci nakrecają tego Synowca? Napisalibyście chociaż swoimi słowami a nie kopiuj wklej hahaha.
  Porażka... Chłop jest skończony zanim się zaczął!

WYBORY PARLAMENTARNE 2015: PiS triumfuje. W powiecie ma 2/3 głosów. Jarosław Szlachetka w Sejmie

 • 27.10.2015 - 0:25
  krowka123 napisał/a:
  Większość tu piszących nie ma zielonego pojęcia o polityce a najgorsze że ci którzy tu siedzą w polityce to są chłopcy z podwórka a nie politycy.Mieliście okazję siedzieć cicho wiedząc że PiS wygra to kłapaliście jadaczkami aby udupić jedynego lokalnego kandydata który a szansę wygrać?I co teraz liczycie że on ,opluwany przez was będzie wam chronił tyłki czy załatwi kasę?Nie powinien wam w pierwszej kolejności załatwić wizytę CBA i to byłoby pierwszym spełnieniem woli wyborców.,To nie będzie żadna zemsta tylko spełnienie woli wyborców .
  Na szczeście są tacy ludzie jak Ty krówko, którzy więdzą najlepiej ale tylko na forum. Niczego sami nie potrafią zrobić ale pogadać to chętnie i poopowiadać na innych jacy to są źli. Swoją drogą to świetne metody proponujesz... Tak bardzo PO straszyła PiSem przed wyborami i tak bardzo zwolennicy PiS bronili swoich, że przecież nie będzie zemsty itp. Po wyborach wszystko się zmienia oprócz NIESTETY podejścia większości (nie wszystkich) zwolenników pisu czyli 'kto nie z nami to przeciwko nam'. Przypomina mi się scena z Pana Tadeusza: 'Hejże na Soplice'... Krówka najlepiej to przemianować CBA na Inkwizycje :)

Nauczyciele odebrali nagrody

 • 22.10.2015 - 17:19
  Przypominam że internet nie jest anonimowy Służbisto. Chciałbym aby w końcu osobom takim jak Ty zostały wytoczone sprawy z powództwa cywilnego za rozprzestrzenianie nieprawdziwych informacji. Zapomnialem tylko Służbisto że jesteś tak oczywisty w pisaniu swoich komentarzy, że nie trudno zgadnąć kim jesteś. Pozdrawiam CIĘ i polecam nie kłamać i oczerniać. Głupota i idiotyzm..

Kocham PiS

 • 02.10.2015 - 20:55
  michall_s napisał/a:
  Bon oświatowy będzie opłacać państwo z podatków, po to by nikt nie stękał że jakieś dzieci zostały bez szansy na edukację. Natomiast oczywiście z takim bonem będzie można sobie wybrać dowolną szkołę.
  przecież Korwin nie chce podatków to z jakiego to podatku opłaci ten bon? Jestescie przeciwni wszelkim zapomogom to skąd nagle bon na dziecko? jak on bedzie rozliczany? skąd pewność że za ten bon matka nie pójdzie i nie kupi pół litra ?

STAROSTA JÓZEF TOMAL MA POSTAWIONE ZARZUTY PROKURATORSKIE

 • 17.07.2015 - 14:55
  Mysleniczanin007 napisał/a:
  Jednym obija się o uszy, drugim o tyłek, wszystko zależy od tego co się nadstawi. Jak się macha rękoma, to niepostrzeżenie zawsze się w coś trafi. Zwłaszcza jak się zajmuje stanowisko publiczne.
  No własnie o to chodzi że nie trzeba wymachiwać rękoma na ślepo by w coś (kogoś) trafić.
 • 17.07.2015 - 1:26
  Coś mi się obiło o uszy kim jest Myśleniczanic007 ale nie będe wyrokował. Przypominam że za wszelkie pomówienia w czym specjalistą jest @piękny marian (wszyscy już chyba więdzą kto to) grozi postępowanie karne.

  Zawsze miałem nadzieje że za pomówienia w internecie będą wytaczane sprawy w sądzie. Licze że ktoś z poszkodowanych się tym zajmię i pokaże napinaczom z forum miasto-info, że internet nie jest anonimowy.
 • 10.07.2015 - 15:22
  sunshine napisał/a:
  czy chodzi o to molestowanie dyrektorki takie glosne podczas wyborow?? ;DD
  tak chodzi o znaną już świetnie zaplanowaną akcje ze strony PiSu na dwa dni przed wyborami która miałą pogrążyć Tomala
 • 10.07.2015 - 15:20
  Chciałbym jeszcze nadmienić, że podobną sprawę złożoną przez panią Dudek przeciwko byłemu vice-dyrektorowi Lichoniowi sąd rozstrzygnął na jego korzyść dwa dni temu.

  Świadczy to tylko o tym, że pani Dudek bezpodstawnie oczernia wszystkich ludzi dookoła.

  Podobnie też będzie z tą sprawą przeciwko Staroście. Pani Dudek przegra w sądzie ale o tym to już nikt nie napisze zapewne.

Starosta stanie przed sądem

 • 17.07.2015 - 1:17
  piękny marian napisał/a:
  Nie porównuj ekstraklasy do okręgowej ligi.
  Ciekawe czy Pani skarbnik nie zazdrosna
  Piękny powiem Ci tyle że jakby to mnie sprawa dotyczyła to już byś był pozwany. Pamietaj że internet nie jest jest anonimowy o czym się już wielu przekonało. Zwłaszcza że po Twoich wszystkich postach bardzo ŁATWO wywnioskować kim jesteś :) jeśli ktoś z zainteresowanych podejmie decyzje o wniesieniu przeciwko Tobie sprawy to raczej nie masz żadnych szans bo takie pomówienia jakie tutaj piszesz i nie tylko bo przecież w wielu innych postach można się ich dołapać są nie do zaakceptowania. Pozdrawiam SAM WIESZ KTO :)

  @cze1siek gratulacje za udostepnienie artykułu ze strony o której redaktor nie miał pojęcia o czym pisze. Kolejny przykład 'dziennikarstwa' typu znanej myślenickiej dziennikarki.
 • 15.07.2015 - 11:09
  Śmiechu warte... Czy Wy nie widzicie tej obłudy i gry politycznej? Dobrze wszyscy wiedzą co sie mówi na mieście o tej Pani. Dodatkowo jak połączyć fakt nagłego wstąpienia do partii przed wyborami i jej start na burmistrza Dobczyc? I tuż przed wyborami w piątek afera z Faktem na czele i DP nagle wywołana? Przecież to się wszystko 'nie dodaje'.

  @Malutka-wytłumacz mi dlaczego to Jarosław był kandydatem na staroste a nie tak jak mówisz Władysław? Przecież jego też nie wybrali ludzie idąc Twoim tokiem rozumowania..
Pokaż więcej komentarzy